Skoči na vsebino

Deli za skuterje, mopede, itd.


Priporočene objave

Prodam navitje + magnet in cinšpulo za Italjet Formulo 50 oz. za morini mašino.

xGMnNjIW58ltDi4RpB0u3.jpg

Prodam tudi izpuh za morini mašino, original od TGB-ja, jaz sem imela za Italjet Formulo 50.

JVqUnI2mR44MD9G1F7KFo.jpg

Informacije PM, 041311991 ali rosvita@siol.net

Prodam tudi uplinjač Dell'Orto PHBG 19 AS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Zanima me kje bi lahko dobil najceneje vilice za Peugeot Looxor 50?

Preko uradnega servisa me bodo zihr nategnil kot mačaka. Sem bol začetnik glede skuterjev tako, da vsaka pomoč bo dobrodošla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Zaradi tega, ker gre moja zadnja guma na Yamahi Aerox (98) že proti koncu oz. je že na koncu ker nima več profila, sem se odločil da bi vseeno nabavil novo. In ker mi ni dat za gumo 50€+ bi dal za gumo okrog 30€-35€ (ker se res zelo malo vozim, ampak tehnični mora bit narjen). Katero gumo dobim za takšen denar, morda pošlje kdo kakšno spletno stran? Dimenzije gume: 140/60-13.

Upam da nisem preveč offtopic, ampak nisem našel bolj primerne teme. :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Zaradi tega, ker gre moja zadnja guma na Yamahi Aerox (98) že proti koncu oz. je že na koncu ker nima več profila, sem se odločil da bi vseeno nabavil novo. In ker mi ni dat za gumo 50€+ bi dal za gumo okrog 30€-35€ (ker se res zelo malo vozim, ampak tehnični mora bit narjen). Katero gumo dobim za takšen denar, morda pošlje kdo kakšno spletno stran? Dimenzije gume: 140/60-13.

Upam da nisem preveč offtopic, ampak nisem našel bolj primerne teme. :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blahh> k enem vulkanizerju pojd pa vpraši za ceno pa naroč :grim samo maš pa tako smotano dimenzijo ko so glih najdražje gume :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam čisto nove noge za Piaggio Vespo Px ali Pk. Prodam tudi dvoje črnih ogledal za malo novejše vespe, imajo tudi nosilce, če se se pritrdijo od spodaj. Za podrobnejše inf in slike se oglasite na

ales.pasaric@gmail.com

hvala in lep večer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blahh> k enem vulkanizerju pojd pa vpraši za ceno pa naroč :grim samo maš pa tako smotano dimenzijo ko so glih najdražje gume :whistle:

Ja to ma večina Aeroxov 98' zadnje gume... Bom šel enkrat v kratkem... Hvala. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam dele za Hondo nsr 125 in Gilero runer 50 in S.vilce za Aprilio sr 50 (in Fiat tipo 1.7d).

Ugodno prodam. B)

Info:040782787 ali mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupim tomos e90 mašino oz lahko samo cilinder! Prosim če ma kdo / če kdo za koga ve! Na PM

LP Luka

BTW SLIKE LIMAJTE MALO MANJŠE !!!!

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni..

Prodam izpušni lonec(ŠPORTNI) Tecnigas Silent Pro za 4taktne skuterje z GY6 motorjem - načelno vsi kitajski skuterji..:) KOT NOV!! Montiran samo za probo..

Spodaj slika zadeve in diagram povečanja moči..

Cena:80€

Ob interesu pokličite na: 040/578-751 Marko

post-21002-1219854828.jpg

post-21002-1219854868_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!