Skoči na vsebino

internetni nategi?


Priporočene objave

tole so mi zadnjic nekje na enmu forumu svetovali....

obisci stran http://get-gifts-for-free.com/, se zastonj registriraj, naroci dva totalno brezvezna (vsaj zame) signal boosterja za mobilce, si izberi darilo (enega od tistih ki so na prvi strani)...nekaj casa cakas potem pa pride na dom signal booster, ti placas 40 dolarjev (8k sit), pa dobis tisto darilo....

nateg ali ne?

ok narocil ne bom, me pa zanima....

aja pa ce ve se kdo kaksne druge take strani da jih dam doma v Blacklist :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: A ljudje še vedno mislite, da je nekaj kar zastonj? Na netu mrgoli "zastonj" zadev, od katerih lahko popolnoma zastonj fašeš sam kake viruse :closedeyes: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: A ljudje še vedno mislite, da je nekaj kar zastonj? Na netu mrgoli "zastonj" zadev, od katerih lahko popolnoma zastonj fašeš sam kake viruse :closedeyes: :fredy:

ja tale forum je že đabe, a ne :? :wacko:

Popravljeno . Popravil ceso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nameravam v kratkem narediti seminarsko (raziskovalni problem) iz te tematike, spodbujam Motosvetovce, da mi podobne natege oz. izkušnje z njimi čimprej posredujete na mail, Pm ali kar tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od znanca ki dela na Mobitelu sem slišal, da imajo full problemov, ko ljudje naročijo ali se prijavijo kam brezplačno, nevede ali nepozorno odklukajo ŽELIM PREJEMATI REKLAME, NOVICE PREK SMS-a in plačajo mastno za vsako reklamo več k 200sit/sms. Baje so bili računi astronomski...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od znanca ki dela na Mobitelu sem slišal, da imajo full problemov, ko ljudje naročijo ali se prijavijo kam brezplačno, nevede ali nepozorno odklukajo ŽELIM PREJEMATI REKLAME, NOVICE PREK SMS-a in plačajo mastno za vsako reklamo več k 200sit/sms. Baje so bili računi astronomski...

baje da ti za BREZPLAČNO VROČO SLIKICO VSAK DAN NA TELEFON zaračunajo še 200 sit za vročo zgodbico ker seveda zgleda piše nekje v drobnem tisku. znanec že kleje drugega znanca ker ga je v pijani razposajenosti prijavil na to :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obisci stran http://get-gifts-for-free.com/, se zastonj registriraj, naroci dva totalno brezvezna (vsaj zame) signal boosterja za mobilce, si izberi darilo (enega od tistih ki so na prvi strani)...nekaj casa cakas potem pa pride na dom signal booster, ti placas 40 dolarjev (8k sit), pa dobis tisto darilo....

No en kolega ni dobil nič. Jaz pa sem dobil iPod nano 4gb (black) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel pred kratkim eno tako zlo zanimivo izkušnjo. Nek procesor sem prodajov preko bolhe in sem naletev na nekega kupca, ki je zadevo hotel prej sprobat, ker naj bi ga že nategnili itd. Po kar nekaj tuhtanja, sem se odločil da mu pošlem naj sproba, pa mi potem nakaže denar. Čeprov sem bil v zlo velikih dvomih, še posebej ker nisem mogu določet njegove lokacije iz maila, ker ga je poslal preko web clienta, pa še nek sumljiv mail naslov je mel. No vglavnem on ga je dobil, sprobal, sam je mel neki narobe z matično, tako da se nakoncu ni odločil za procesor, ker njemu ni crknil ta, ampak matična. Me je prosil če mi ga lahko vrne, sem se strinjal. Zadevo mi je lepo nazaj zapakeral in poslal, vse stroške poštnine je kril on, tako da jst nisem bil nič na zgubi, edino kar pač procesorja nisem prodal :). Pa še ko mi je poslav nazaj je še bolš kot jaz zapakerov, tko da včasih se najde kakšen nekdo, ki te res preseneti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Jp včasih te določene osebe res pozitivno presenetijo. Verjamem, da je večina ljudi na takšnih in drugačnih forumih zelo vredu in, da so pošteni. Sam imam pozitivne izkušnje z kupovanjem manjših stvari preko malih oglasov in zaenkrat še nisem bil žrtev goljufije.

Žal pa se na 1000 ljudi najde tudi takšen, ki te hoče malo nategniti... Na nekem forumu, je določena oseba kupovala predmete, ki jih ni plačevala. Šlo je za ta sistem: Ti meni pošlji, potem ti pa v kuverti pošljem denar. Na takšen način je ta osebek oguljufal en kup ljudi. Zanimivo je to, da je ves čas menjaval vzdevke in je trdil, da roba ni prišla, da nek predmet sploh ne dela in da ga ne misli plačevati... Tip se sploh ne zaveda, da je Slovenija tako majhna in da vsi poznajo nekoga, ki pozna tega ali onega... Želim mu, da bo enkrat naletel na nekoga, ki si bo vzel čas in se zaradi tistih parih jurjev, usedel v avto in se odpeljal na primorsko ter malega goljufa malo uštimal...

Zakaj to pišem:

Zato, ker se oseba pojavlja tudi na drugih forumih in iz pisanja njegovih postov je bilo razvidno, da je med drugim tudi motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Men na enmu sajtu ponujajo kot miljontemu obiskovalcu izlet u Vegas + 500$ spending money ( že drugič :kva2: :lol1: :slap: )....odstopim za jurja!!! pa navali narode !!!!

PS....tistga , ki bo šel, bi samo prosu, da mi prnese unga malega gumijastga Elvisa... ok?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!