Skoči na vsebino

Spolna diskriminacija


Priporočene objave

Kaj ni ze v osnovi zgresena delitev na moska in zenska dela?

Zdej, k itak vsi hodmo v slubo, nej pac dela (puca, sraufa, pomiva...) tist k ma vec cajta, pride prej iz sluzbe

Ne zdi se mi umesno tudi povelicevanje kvazi moskih in zenskih del (ekola spet ta delitev), saj se za vsako delo svoj mojster najde, zato rabs sam telefon in miskule za prtisnt par knofov.

Je pa zalostn da v teh cajtih prhaja do diskriminacije v nasi nakdaj bratski republiki - prjatu se je prejsn mesec potepal po Durmitorju, kjer zenske potomke "nista ne valjaju".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[in prav rad bi vedel kaj je boljše delo: pomivanje tal, pranje plenic, brisanje nosov, čiščenje WCja, kuhanje in pomivanje posode, delanje domačih nalog z otroci, pral umazano perilo, ga obešal in likal....., ali pa ti morda bolj ugaja košenje travice, grabljanje, dela v sadovnjaku, gozdu, morda kopanje jarka za cev, kidanje snega - skratka dela na zraku izven hiše????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK pa mi se sploh vec ne menimo o spolni diskriminaciji! Če je vse kar nam ne paše pa moramo nardit spolna diskriminacija pol pa tud ne vem...če si pa del ne znamo ali nocemo pravilno razporedit (v okviru zmoznosti in drugih omejitev ki se nam sproti postavljajo), to je pa cisto drugo vprasanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se še jaz malo oglasim. Res ne vem v čem je problem košenja trave in ostalih bolj ali manj fizičnih del okoli hiše, ki jih opravljam, zadnje čase malo bolj malo, ali ipak. Res je, da imam manj mišične mase kot NEKATERI moški in zraradi tega ne morem dolgo prenašat 25 kg vreč cementa, ampak s pravim pristopom gre vse!!!

Sicer pa sem res raje na svežem zraku in se fizično udejstvujem, kot pa da po 8-ih urah psihičnega dela v pisarni opravljam dela v hiši!

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:25 kg vreč cementa Lenčica....cement je 50 kg.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda, če pa take stvari počneš, pol ti pa sploh ni treba u fitness hodt!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:25 kg vreč cementa Lenčica....cement je 50 kg.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Cement je bil izbran zgolj zaradi lažje predstave (obstajajo vreče, polnjene z drugo vsebino, ki tehtajo 25 kg)... imaš pa prav George, ampak ta moj napačen primerčič še ne pomeni, da ženske ne moremo opravljati fizičnih oipravil... seveda ne vse in ne vseh in ne vedno...ali ipak..

Boljše LENA kot nobena

Popravil/a - lena dne 06/06/2002 ob 15:51:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa rada sestavljam nove omare, študiram navodila, da zaštekam kako deluje nova kosilnica al pa videorekorder, rada nosim cigle na streho po lojtri; po drugi strani neizmerno uživam, ko kaj dobrega kuham in na koncu pomijem posodo brez besede, z nasmehom, ker vem, kako trpi pri tem delu kdo drug, pa on raje kaj drugega naredi, npr. skuha kavico ali odnese smeti al pa obesi perilo; ko je na TV fuzbal, včasih navijam, drugič najbolj sladko na svetu v objemu zaspim, spet tretjič pa se raje usedem na motor in se ne vrnem, dokler se cela drama ne zaključi; rada se igram teto z nečakom, ki vsak vikend poskrbi, da mi pomeni najboljšo kontracepcijo; pivo pijem za žejo, po kosilu mi prav paše z nogami na naslonjalu spit enega pred TV, poleg tega pa obožujem rituale ob čaju in kavi in klepete s prijatelji;....

...pa še neomejeno strani bi lahko napisala.

Zdaj pa naj kdo presodi, a sem emancipirana al ne, al kaj, ker me res zanima....al sem čudna, al najbolj normalna na vsetu...?

Lp

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

aja ej kaj če bi ti meni preštudirala eno Navodilo o uporabi kondomov...?

Ti samo pridi, uradne ure imam od pon.-pet. od 9.00 do 17.00. Predhodna najava obvezna! Ti bom naredila prezentacijo (v power pointu) vse od uporabe materiala od iznajdbe, pa do danes, pa o različnih modelih, okusih, uporabnosti, pa o tveganjih z ali brez, pa o statističnih podatkih, trendih in če hočeš, strokovno pokazala montažo na plastičnem modelu, pa boš lahko probal še ti natikat! Uporabljat svoj organ (z ali brez, je vseeno) v praksi pa menda ja že znaš??

Drugače pa ti lahko skopiram kakšno stran iz Salomonovega oglasnika. Skratka, mislim, da sem sposobna potešiti tvojo radovednost oz. neznanje.

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja...sovražim kondome!

Jaz tudi!!!!!!!!!Me kar vse mine!!!

Skor raje sploh ne sexam, kot pa da bi morala s kondomom. Gravž; bljak; ubijalec strasti in občutkov!!!

Edino na enem žuru sem bila za trenutek vesela, da obstajajo - neizmerno sem si želela čigumi, pa ga ni blo, pa sem čvekala (svež) mentolov kondom...(20 sek je blo dovolj, tudi za to ni bil ravno idealna zamenjava; skratka - čist neuporabna zadeva!)

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Žensk so vas vedno polna usta...kondomov

Bolš v ustih ko pa kje drugje....(pa še tu samo za točno določene potrebe)

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz pa rada sestavljam nove omare, študiram navodila, da zaštekam kako deluje nova kosilnica al pa videorekorder, rada nosim cigle na streho po lojtri; po drugi strani neizmerno uživam, ko kaj dobrega kuham in na koncu pomijem posodo brez besede, z nasmehom, ker vem, kako trpi pri tem delu kdo drug, pa on raje kaj drugega naredi, npr. skuha kavico ali odnese smeti al pa obesi perilo; ko je na TV fuzbal, včasih navijam, drugič najbolj sladko na svetu v objemu zaspim, spet tretjič pa se raje usedem na motor in se ne vrnem, dokler se cela drama ne zaključi; rada se igram teto z nečakom, ki vsak vikend poskrbi, da mi pomeni najboljšo kontracepcijo; pivo pijem za žejo, po kosilu mi prav paše z nogami na naslonjalu spit enega pred TV, poleg tega pa obožujem rituale ob čaju in kavi in klepete s prijatelji;....

...pa še neomejeno strani bi lahko napisala.

Zdaj pa naj kdo presodi, a sem emancipirana al ne, al kaj, ker me res zanima....al sem čudna, al najbolj normalna na vsetu...?

Lp

Aja

....no temu pa jaz pravim skoraj idealna ženska....

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdaj pa naj kdo presodi, a sem emancipirana al ne, al kaj, ker me res zanima....al sem čudna, al najbolj normalna na vsetu...?

Lp

Aja

AJO za predzednico ... kaj ko bi se ti pa moja mal dobile pa mal znanja izmenjale .

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Popravil/a - hotschko dne 06/06/2002 ob 21:30:42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdaj pa naj kdo presodi, a sem emancipirana al ne, al kaj, ker me res zanima....al sem čudna, al najbolj normalna na vsetu...?

Aja, zakaj si ze zasedena?! Bi te jaz vzel prec v svoje okrilje s tem, kar si napisala...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, prikazala si se za odlično emancipiranko, so se takoj javili možni posvojitelji tako odlične kombinirke med gospodinjskim in gradbenim strojem

Bolj je emancipirana, na več področjih je uporabna

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

AJO za predzednico ... kaj ko bi se ti pa moja mal dobile pa mal znanja izmenjale .

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Popravil/a - hotschko dne 06/06/2002 ob 21:30:42

....kaj pa, če ti jo speljem...?? Bo pa hudič, razen, če si tega ne želiš....???

aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Aja, zakaj si ze zasedena?! Bi te jaz vzel prec v svoje okrilje s tem, kar si napisala...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Ja, glih zato sem zasedena, ker tisto kar sem napisala, tudi živim....pa ni bilo vedno tako - bolj pogosto se me je tip ustrašil in zbežal al pa je postal v trenutku copata, pa sem šla jaz.

Ponavadi moški niso prenesli, da tako razmišljam, ker so verjetno dobili občutek, da me ne morejo obvladati....pol pa pride posesivnost, ljubosumje in zatiranje vsega, kar sem (kot osebnost)...

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....kaj pa, če ti jo speljem...?? Bo pa hudič, razen, če si tega ne želiš....???

aja

Aja za kakšno noč ali večer brez problema, samo če lahko gledam ... girl to girl ... mnjam

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, glih zato sem zasedena, ker tisto kar sem napisala, tudi živim....pa ni bilo vedno tako - bolj pogosto se me je tip ustrašil in zbežal al pa je postal v trenutku copata, pa sem šla jaz.

Ponavadi moški niso prenesli, da tako razmišljam, ker so verjetno dobili občutek, da me ne morejo obvladati....pol pa pride posesivnost, ljubosumje in zatiranje vsega, kar sem (kot osebnost)...

Pismo, pa saj jaz isto razmisljam, pa sem spet sam...

Ja, ocitno se nisem prisel do zacetka konca poti...

Moram se nekaj spoznati, vsaj tako mi obcutki velevajo...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!