Skoči na vsebino

Spolna diskriminacija


Priporočene objave

Mater.....pa men ni nič več jasn.Vse neki kao se borite za svoje ....khmmmmm...bodoče očete vaših otrok,pa spletkarite,pa oprezate,da se kera druga kje .....slučajno.....ne pojavi,pa oh in sploh skrbite,da se ........izbranec......v vaši družbi nebi niti slučajno slabo počutil........

MA KJE SE TAKE SKRIVATE?????

Zgleda,da bo treba dioptrijo zamenjat!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... bom skromna (upam)... ker tudi nisem prave volje... pa se lahko ta moj post sprevrže v splošno pljuvanje čez moške... kar pa ne bi bilo na mestu in pomembno.

No rada bi samo to dodala, da se je taka polemika spložila zaradi mojega zanimanja za vojsko. Pa na forumu niti ni bilo tako hudo. Najhuje sem doživela po telefonu. Pa kaj ti je, se ti je čisto zmešalo.. itd itd... pa otroc, pa familija, pa kuhinja, pa gospodinstvo....

Mislim.... dokler bo 1% moških obstajal, ki bodo proti ženskam v svetu, kjer še vedno trenutno prevladujejo moški, ne bomo imele enakih možnosti. Pa ni nikjer z zakonom omejeno službovanje žensk v vojski. Samo, dejstvo je, da moški malo postrani gledate na to.

Kar se meni zdi absurdno. Sicer je res, da je dokazano, da imajo moški več mišične mase in zaradi tega lažje opravljajo težka dela.... je pa tudi res in dokazano, da so ženske veliko bolj vzdržljive, pa tudi psihično so bolj stabilne kot moški. Torej??

Po drugi strani je pa absurdno, da ženske vpijejo na ves glas, da je diskriminacija, da niso enakopravne moškim, da jih puščajo moški nekje zadaj... in da jim ne dajo možnosti. Potem gre pa taka ženska zvečer ven s svojim partnerjem na večerjo in seveda pričakuje, da ji bo moški odprl vrata, da ji bo vsaj eno vrtnico prinesel za izkaz ljbezni in da bo seveda plačal večerjo.

Tu pa meni ventile ven pocufa. Kar je verjetno razumljivo.

Torej.. moj zaključek... pa naj se vsak hudič briga zase, da bo njemu najbolje, pa da bo on kar se da užival v življenju. Če je nekdo bolj sposoben od njega, ne glede na spol... jebiga... pa se bolj potrudi.

In dragi moji..... cela razprava o spolni diskriminaciji je zame vrtenje okoli vrele kaše... oz. razpravljanje.. kaj je bilo prej kura al jajce.

pa še ena življenjska resnica, ki jo dobro vsi poznamo: eni gremo drugim občasno na živce in se ne razumemo med sabo vedno, ampak navsezadnje, pa še vedno ne znamo in ne moremo en brez drugega (to.. eno drugi.. mislim med spoli)!!

Hvala za razumevanje!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Nič se ne skrivamo. Hodimo okrog in se držimo naših moških za hlače. Jaz imam tudi hlace

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti .. da moram to rečt ... Bravo Pupa ... za zgornji post seveda ... ostalo po starem ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jebemti .. da moram to rečt ... Bravo Pupa ... za zgornji post seveda ... ostalo po starem ...

hotschko

Endless love....

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni smisel družbe brez spolne diskriminacije, da smo si moški in ženske vsi glih.

Tega ne bo, tega ni treba da bo in narava je že poskrbela da temu ni tako.

Smisel družbe brez kakršnekoli diskriminacije, pa tudi spolne je, da si izboriš pod soncem vlogo, ki te osebnostno zadovoljuje. Torej dekletu ali dami kateri je všeč da se ji vrata odpira, pa zapitek plača, ni treba da se temu odpove. Sam cepca mora najt, ki ji bo to počel in problema ni.

Vsi drugačni - vsi enakopravni.

Svoboda posameznika do tja, kjer ne ovira svobode drugega. Drugače je pa vse dovoljeno, to je družba brez diskriminacije.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskriminacija se zmanjšuje vsako leto. Tko, da ni panike. Kot veste, da se zenske borijo za vecjo prevlado, tako v politiki in drugod. Procenti v drzavnih organih se visajo. Ce se ne motim (ce se, me popravte), da je ustava RS imela zapisano vse v moskem spolu, da je sedaj poravljena (oba spola). Pa naj bi bli v demokraticni drzavi, kjer naj ne bi bila diskriminacija. Sej moski, ce ne boste sprejel zenske za enakopravne, vas ne bomo spustile v spalnico. Vsi za enega, eden za vse.

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej moski, ce ne boste sprejel zenske za enakopravne, vas ne bomo spustile v spalnico. Vsi za enega, eden za vse.

Dubi

Krute grožnje! Bom pač v kopalnici, bazenu...

007

*******

Vse manj je originalnih izjav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Kot veste, da se zenske borijo za vecjo prevlado

Prevlado??? Caki mal, tole se pa men ne slis vec kot enakopravnost. Ker prevlada je pomoje ze sama po seb diskriminativna. Pa ce pravs da se borite za vecjo prevlado, pol prevlado ze mate???

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, bravo! Tko je to!

A ti z mano tko mal telepatsko sodeluješ, ali sam prisluškuješ?

Dubi, ti pa zgin u kuhno golaž pomešat! Ti bom dal prevlado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enakopravnosti nikol ni blo in je tud nikol ne bo ker clovek pac ni tak narjen, sprijaznite se ze enkrat s tem no. Sicer pa da bi ble zenske v nadvladi? Ne, hvala lepa Pol bi se sele dogajale katastrofe...pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa, bravo! Tko je to!

A ti z mano tko mal telepatsko sodeluješ, ali sam prisluškuješ?

Dubi, ti pa zgin u kuhno golaž pomešat! Ti bom dal prevlado!

Horjo.. veš kok časa nazaj sem ti že rekla, da bi se dobro razumela in da te hočem spoznati..... torej.. kvečejmu telepatsko!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Horjo.. veš kok časa nazaj sem ti že rekla, da bi se dobro razumela in da te hočem spoznati..... torej.. kvečejmu telepatsko!!

I want some more!!!!

Samo se bos mogla za njegov cas z Orlico bojevati - a si pripravljena na tak obracun? :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo tole skompenzirali!!

Ko se bo prifurkal v Lj. z orlico, jo bo dal malo počivati in takrat se bo lahko posvetil ženi. Potem ga ima spet orlica.... nazadnje pa žena.... pa smo vsi srečni!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPOLNA DISKRIMINACIJA...........beri dobesedno!!!!!!!!

Ženske sploh niste spolno diskriminirane,odkar ste ugotovile kaj je to orgazem.

Za to,kar se pod to besedo skriva,bi jaz bil takoj ženska!!!!!!!!!

Al pa prasec,pujs,svinja.....tist k ga zakolete pa u klobase spremenite.....da ne bo pomote!!!!!(po Kekčevi varjanti-in kekec to sihurno dobr ve- praščev orgazem traja 30 minut....pol pa lahko tut crknem).

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.......pozabu dodat,da iz zgoraj navedenega sledi,da največje borke proti diskriminaciji žens,še nikoli niso doživele orgazma......al pa vsaj kao orgazma!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prevlado??? Caki mal, tole se pa men ne slis vec kot enakopravnost. Ker prevlada je pomoje ze sama po seb diskriminativna. Pa ce pravs da se borite za vecjo prevlado, pol prevlado ze mate???

Kaksno prevlado mamo? Nimamo niti pol prevlade? Ce bi blo tko, potem bi nas v vojski, policiji,... jemal cist enakopravno, pa smo tam ene luzerke. Halo!!! Nastej mi predsednice drzave v svetu? Skor nic jih ni. Kandidirajo, potem slisjo pa od ljudstva, kaj bo ona zmagala oz. vodila drzavo, saj ma familijo doma, naj prvo doma poskrbi. Ko bo to 50/50 vse, potem se strinjam z vsem. Sej pravim ko bodo jemal zenske seb enakopravno, te debate ne bomo sploh več poznal. Da ne govorim kako se crnci bojujejo za enakopravnost!!! Pa se me (zenske) neki prtozujemo.

P.S. Ne znam golaza delat

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, jesen itak mislim enkrat za motosvetovce en srjakou golaš scmajzat. Prideš en dan prej, pa se enakopravno z malo moje prevlade vrževa na packanje!

quote:

Ni problema. Ti rec kraj, cas in pridem. Tud podredila se ti bom. Ampak, ko bom znala golaz delat oz. obvladat, bova pa enakopravna!!!

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Nastej mi predsednice drzave v svetu? Skor nic jih ni. Kandidirajo, potem slisjo pa od ljudstva, kaj bo ona zmagala oz. vodila drzavo, saj ma familijo doma, naj prvo doma poskrbi. Ko bo to 50/50 vse, potem se strinjam z vsem.

V večini držav je več žensk kot moških.

Zakaj ne volijo žensk

Jim morda ne zaupajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Ti rec kraj, cas in pridem. Tud podredila se ti bom. Ampak, ko bom znala golaz delat oz. obvladat, bova pa enakopravna!!!

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!