Skoči na vsebino

Naši mediji


Dry

Priporočene objave

Najprej prosim moderatorje za razumevanje, mislim, da je vredno :) Original si lahko namreč preberete tukaj. Sem pa za vsak slučaj vsebino kopiral spodaj, če bo morda original v kratkem spremenjen oz. moderiran (upam vsaj).

Gre za prispevke na straneh E-Dela, ki so jih obiskovalci napisali kot komentarje na članek uredništva "Usodna vožnja po robu - Trčenje z betonsko ograjo je bilo silovito". V nesreči je umrl voznik, sopotnici sta bili huje ranjeni.

Sprašujem se, kako je mogoče, da si Uredništvo Dela dovoli in dovoljuje necenzuriano, nemoderirano objavo takšnih prispevkov?

Ne samo poklicna, novinarska, uredniška etika, tudi Zakon o medijih v svojem 8. členu (Prepoved spodbujanja k neenakopravnosti in nestrpnosti) prepoveduje:

Prepovedano je z razširjanjem programskih vsebin spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni, ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo in nestrpnost.

Res, da gre za komentarje obiskovalcev, ki so pa nenazadnje objavljeni v okviru njihovih vsebin, torej so zanje tudi odgovorni.

Kako je to mogoče, ali morda jaz kaj narobe razumem? Prosim, ne komentirat vsebine prispevkov, zanima me, kako je mogoče dovoliti takšno objavo?

denis - 10.04.2006 ob 21:05:57 - JeKo R.I.P. Vole te tvoji pajdoti !!!!!

Madpig - 10.04.2006 ob 21:03:04 - Ejga mad pig dj ce si ze tko pametn pa ce tko rd govoris, dj usaj povej s ket si pa kako ti je ime, da ti jst koj dzenazu pravim jebem ti mater u picko....... dj povej ce mas jajca....by denis

anonimni - 10.04.2006 ob 20:55:37 - sožalje svojcem

anonimni - 10.04.2006 ob 20:46:43 - Niso spali dva dni? Alkohol, bonboni, belo, trava?

SLOveNC - 10.04.2006 ob 20:46:25 - NA ZALOST SI SI SAM GROB SKOPAU MADPIG...

SU SM NA POLICIJO IN RAZLOZIL KAKSNA JE STVAR...BILO PA BI DOBRO DA BI GA OVAIL, SAJ BI HITREJE PRISLI DO TEBE...KLICAU SM U TAJNISTVO DELA...SAM SE PRASANJE CASA JE...KMAU NAM BO VSEM JASN...KDO SI TI

KI VSE VE IN ZNA...PA PUST UBOGEGA OTROKA, EDINI KI SE MORA OPRAVICITI SI TIII !!!!!!!! IN NIHCE DRUG

ALEN POCIVJ U MIRU, RADI TE IMAMO VSII IN ZA VEDNO....:(:(

nekdo - 10.04.2006 ob 20:31:19 - vi slovenci ste res usi popouni svaka vam cast svet ne more brez vas ker se okoli vas vrti.glede mad piga je pa tko:ti si mentalno prizadet rabis se enega takega da bi se sporazumela.zaradi psihota nocem vec zgublat besed.

jeko R.I.P pajdoti-4ever u nasim srcima

TARIK - 10.04.2006 ob 20:23:59 - ZAKAJ SE MORMO KREGAT

anonimni - 10.04.2006 ob 20:23:19 - Ne bodite "škrti" do naše prelepe slovenščine in pišite slovnično pravilno.

TARIK - 10.04.2006 ob 20:21:15 - MadPig Js se za use opravicujem kr sm ti napisov to je bil moj bratranc in bil sm zivcn....in nism vedu kwa da pisem OPROST ZA USE MadPIg RES POD 1 SM JS NAPISOV SAM K NI IMENA

anonimni - 10.04.2006 ob 20:20:11 - MadPig Js se za use opravicujem kr sm ti napisov to je bil moj bratranc in bil sm zivcn....in nism vedu kwa da pisem OPROST ZA USE MadPIg RES

MadPig - 10.04.2006 ob 20:18:01 - Ni nevaren avto, nevaren je voznik - dotični norec iz novice!

Hondaš - 10.04.2006 ob 20:16:39 - Nadaljevanje.....

Pa upam da sedaj malo manj ljudi misl da so samo honde nevarni avtomobili!

Vsak avto je nenvarn !!

Hondaš - 10.04.2006 ob 20:11:08 - Jaz pa mislim da pa lahko za to nesrečo majhen nejga krivimo ker pč je biu voznik in bi se mogel zavedati da je na cesti in da so se drugi vozniki in da seveda ima se dve punci v avtu. Pomislmo mal kaj pa če bi se u drug avto zaleteu lahko bi blo verižno trčenje še več mrtvih? nevem sicer res ga nisem poznau zato nemorem povedati a je biu uredu človek ali slab tko da o tem nebom nč. Bi pa rt izročiu osebno sožalje staršem voznika!! Pa upam da bosta sopotnici se spomnile nesreče in povedale tako kot je blo in da se ta zadeva zakluči.

Vsi vozniki pa bodimo malo bolj pazlivi na cesti ker v tem messcu smo izgubili dve maladi življeni na cesti (na bledu) in zdej se tuki!!!

Počivaj v miru!

nekdo - 10.04.2006 ob 20:08:51 - mad pig nevem zakaj grozis folku z ovadbo ali kaj podobnega."Moji komentarji so zgolj plod mojega osebnega mnenja" svoje mnenje plodno obdrzi za sebe... glede slovnicnih napak jih pac delamo ne delamo pa napak pri presojanju drugih ali si prebral v RS-u,da imas pravico obsojati mrtvega cloveka... mogoce lahko tebe ovadijo kaznjivega dejanja (zaljenje drugih oseb"MadPig - 09.04.2006 ob 11:23:05 - Še en norec manj")...mislis lahko kar koli hoces to je tvoja pravica,da jih pa izrazas na tem forumu je pa kaznjivo dejanje... presojas osebi ki se ne more zagovarjati.

pajdoti4-ever z alenkotom v srcu

MadPig - 10.04.2006 ob 19:52:13 - Pač ne morem spoštovati življenja nekoga, ki je z nevarno in nepremišljeno vožnjo namerno spravljal v nevarnost nedolžne ljudi. Takih norečih manijakov je veliko preveč in dobra novica je, ako se kak izmed njih odstrani s cestišča.

anom - 10.04.2006 ob 19:50:17 - MadPig ma userem se ti na glavu i resetke ti si revez u glavi, raj sm 50let za resetkm k pa tak nedonosenck k pa ti jadna majka sto te je odojila

anonimni - 10.04.2006 ob 19:47:27 - MadPig, njegovi prijatelji so prizadeti, saj to se da razumet, ne? Zakaj jih potem provociraš, žališ njihova čustva (kakršnakoli že da so)? Kako lahko preminulega označiš za norca, ko ga pa sploh poznaš ne? In izraziš srečo, olajšanje, da ga ni več? Sam si napisal tak prvi post, daj povej, zakaj to počneš? Pa ne samo v tej temi, tudi v drugih. Kaj in kdo ti daje pravico, da vrednotiš življenja drugih, jim odmerjaš pravico do življenja? Bodi najprej sam spoštljiv do življenja in osebnosti drugih in verjemi, nihče ti ne bo z ničemer grozil in ti česarkoli želel.

MadPig - 10.04.2006 ob 19:46:31 - Da, da. Vi kar pišite, plačevali boste pa za rešetkami. :@)

anom - 10.04.2006 ob 19:33:31 - MadPig teb pa samo goltanc prerezou ves ko bi zakrulu pol bi te pa obracou na ognju tri urce bi biu fajn zapecen sj ni treba da se te poje eni ne marajo svinjskega mesa pac gadno

sladkish - 10.04.2006 ob 19:23:14 - Ja anom js am slišala drugač tko je men rekla njegova punca k sva najbolše kolegice blo je tko da so vsi med vožnjo zaspal ona je men tko rekla zaspal pa so vsi zato kr baje 2 dni skupi niso nč spal i odenkrat je alen zaprl oči in pol je blo to use kar piše pa una k je sedela spredi ni padla vn iz avta ampak una od njegove punce kolegice k je sedela ozadi to je to alennko počivaj u miru zmeri se te bomo spominjal!!! volimo te puno

sladkish - 10.04.2006 ob 19:20:09 - Alenko-Alen počivaj u miru bila sam ti kolegica,najbolja kolegica od tvoje malecke ALENKO ZNAJ DA TE VOLIMO NAJVIŠE!!!

POČIVAJ U MIRU:(:(moje sožalje njegovom porodicom

anom - 10.04.2006 ob 19:16:05 - kakor sem jaz slišal naj bi Alena nekdo klical na mobilni telefon in medtem ko je ga je iskal (mobitel) ga je zaneslo..sliši se logično, k enostavno ne vrjamem da je divjal ali popival ali karkoli drugega.. Alenko neka ti je laka duša

MadPig - 10.04.2006 ob 19:04:50 - Moji komentarji so zgolj plod mojega osebnega mnenja, ki ga delim z vami na tem forumu. Ne vsebujejo nobenih groženj z nasiljem ali celo ubojem, ne vsebujejo žaljivk in so slovnično pravilni. Mislim, da ni z moje strani prišlo nič slabega. So pa nekateri nezadovoljni z mojim mnenjem in to izkazujejo z žaljivkami ter grožnjami. Slednje pa so po zakonu kaznivo dejanje - v kazenskem zakoniku RS piše "Kdor ogrozi varnost kakšne osebe z resno grožnjo, da bo napadel njeno življenje ali telo, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta." Zatorej predlagam, da razgreteži raje dvakrat premislijo, preden si nakopljejo težave. :@)

anonimni - 10.04.2006 ob 18:51:24 - MadPig povej še kaj si sam pisal pa boš videl če bojo sploh upoštevali tovje obtožbe .... mislm da te bodo takoj peljali na kraj primeren psihično bolnim kot si ti

MadPig - 10.04.2006 ob 18:44:00 - Proti uporabniku TARIK bom sprožil ovadbo na policiji zaradi groženj z ubojem. Tudi ostali, ki uporabljate grozeči govor in žaljivke, boste obravnavani. To vašo bando bodo razkrili in razbili kriminalisti. Pa lep večer! :@)

*HeKeRjI* - 10.04.2006 ob 17:34:25 - @MadPig: smo ti že na sledi, daj še kak post pošlji, da te zbezamo iz luknje. Samo tvojo identiteto bomo javno tukaj razkril. Imaš kaj proti?

saBIna` - 10.04.2006 ob 17:26:28 - voleli smo te i uvjek cemo tenas drug si jos i ako nemaa te....alenkooo missss you................

Ljudina - 10.04.2006 ob 17:25:02 - halo folk!!! tisti ki ga sloh niste poznal,sploh se ne javlite!!! puste alena nej puciva u miru!!!!!!! ______Alenko R.I.P._______

TARIK - 10.04.2006 ob 16:59:41 - Pa se pozabu sm pohvalt PAJDOTA

TARIK - 10.04.2006 ob 16:56:24 - MadPig ce se kj hoces povedat na ti msn pa ti bom js reku svoje tarik7k@hotmail.com In ce rabs pa pis in ce zvem gdo si in skje si bos ti tud mrtu

TARIK - 10.04.2006 ob 16:55:01 - ALENKO.........NECU TE ZABORAVITI........Uvjek ces mi biti u SRCU............ALENKO :( R.I.P._______________POCIVAJ V MIRU______________

TARIK - 10.04.2006 ob 16:52:33 - MadPig ej ne duvi se kle kr ti bom jebov matr za vse case ANONIMNI,NIRVAN,SANJA tko sam dalje in ce mas kj zapovedat povj razsirjeno

TARIK - 10.04.2006 ob 16:49:29 - MadPig Gdo Si ti in hitr napis

anonimni - 10.04.2006 ob 16:46:49 - MadPig če imaš ti namišljenje prijatelje nj ti povem da jih on 100% ni imev tak robot kot si ti ima res lahko samo namišljene prijatelje ... kup si psa on usaj ne bo razumev bedarij k jih govoriš

anonimni - 10.04.2006 ob 16:37:19 - HariS - 10.04.2006 ob 14:40:28 - uglavnm alenu svaka cast za vse dobro..u mom srcu bo vedno, spominajal se ga bom kod dobrga, nasmejanga,kadar se je blo treba zajbavat,tu je biu glavni....se bi se dal nastevat. bil je car....NJEGOVI FRENDI TO NAJBOLJ VESTE...AZMIR, NIRVAN, ANTE...pozabu te ne bom nikol, se vidva na onom svjetu ;(;(;(;(

volimo te zauvjek...iskreno sozalje PORODICI SINANOVIC...jer izgubili so anđela

PA HVALA VM FRENDOM, DA STE BLI Z NJIM KAD JE BILO VESELO...KAD JE BILO ZALOSTNO...I STO STE BILI S NJIM OVIH PUNO GODINA...MISLIM DA JE OSO SRETAN !!!!!!!!!!!!!!! ALEN 4 EVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!

SGTSR - 10.04.2006 ob 16:36:42 - biu sm na policiji, vemo kako naprej ukrepat

alen 4 ever!!!!!!*****VOLIMO TEEE**********

anonimni - 10.04.2006 ob 16:35:23 - MadPig če si ti toliko razumen in pametn človek boš znal prebrati usako besedilo ki je tukaj napisano ampak to seveda nisi pa niusmo pr slovenščini in kle noben nebo gledov da boš ti znov kj prebrt ker si kako nj ti rečem da bo razumev BREZ MOŽGANOV , A VEŠ KAJ POMENIJO MOŽGANI? NE AN .. se mi je kr zdelo

pa teli njegovi PRIJATELJI so ljudje k majo ČUSTVA AL TI TA POJM TUD NI JASN seveda ne takemu robotu kot si ni nič od tega jasno .. pomoje ima še tvoj računalnik več čustev kot ti

anonimni - 10.04.2006 ob 16:18:59 - Realist bl ti sede optimist tupane

Just me - 10.04.2006 ob 16:18:57 - ĐABE.. BREZVEZE SE UBADAT S TAKIMI DEBILI KOT JE MadPig.. MISLM HALLO.. SPOŠTOVANJE DO PREMINULIH MadPig!!! Biu norc alpa ne biu norc, biu divjak alpa ne biu divjak.. PA KOGA ZANIMA?! Usoda ga je vzela..Lahko je tebi..Ti boš še naprj žvel nawadn tko k do zdj.. Pa mi?

k - 10.04.2006 ob 16:14:47 - sanja anonimni...svaka čast

nirvan - 10.04.2006 ob 16:14:32 - ej mad pig psihopat bolni pjt v umo bolnico idijot pravi nick imas pig res si svinja... folk ve kaksn je biu ta clouk u resnici ti ne bos tak nikoli ... zato k si psihopat zivis samo za komentiranje preminulih ker nikoli nisi imel takega kolega kot smo ga imeli mi... a ga na zalost izgubili..to kar je on dosegu v zivljenju ti ne bos nikoli zato k si bovn clouk.... hvala usm k ste ga imeli radi.. to mama samo jednom rađa !!!!!!! R.I.P. alene volimo te kao stocemo te uvjek voljeti, umro si al u nasim srcima uvjek zivis i zivjet ces!!!

anonimni - 10.04.2006 ob 16:11:18 - Rational kle je en človk umru in nobenga ne zanima kolk si ti visok pa kolk težk pa kva treniraš in edini k se kle neki napihuje si ti dj prid na jesenice boš dobu par petard pa bomo pol vidl gdo se LAŽNO napihuje idiot jedan pa ne bod tolk žešči prid na jesenice taki kokr si ti so največje p.ič.k.i.ce in po tvojmu komentarju sodeč majo teli kokr ti pravš umsko prizadeti ljudje več u glav k pa ti tko da pejd se raj še mal posvečj svojmu šprtu kr mišljenje ni zate pa pjt na spletno stran simpatije alpa glasuj zame kr kle ns res ne zanima tovj bend opis ajdee

Sanja - 10.04.2006 ob 16:09:17 - nee sj nmors vrjet da obstaja tak folk. dj ne se ubadt z njemu no ni vredn tega..nj pise kr hoce to bo najbol..zj se ma za pogumnga ker se usi ukvarjajo sam z njemu, ubistvu je pa en običan Šupak k nima nč od lajfa, živi za to da bi izkazvou svojo inteligenco ki je seveda pod nulo.... lohk se smils sam seb.. oz. se mi smiljo tvoji starsi k so names otroka rodil Parazita.

koren - 10.04.2006 ob 16:04:50 - stari pa kva je s tabo?????ko lahko kej tazga napišeš???fak:(:(:(:(:(::(::(:(:(:(:(:((

to ni res....pa dej če ne bi biv frend mislš da bi se kregov s takmu idijotom kot si ti???NIKOLI...sam ne zdi se mi prov da tko govoriš o nekomu ki ga nisi poznal...ki vidiš kuk je imev frendov pa usega...ti si zihr en naduvan žabar ki nima niti enga zares zares dobrga frenda...tak kukr je biv alenko!!!!!!!!!!!

đesenice - 10.04.2006 ob 16:02:14 - sj vi itak niste n,kol nč krivi, tako tudi on ni. ane ????!!!!

MadPig - 10.04.2006 ob 16:00:57 - Ti kar veselo tiskaj, se mi zdi da pride komentarjev že kar zajetno število stran. :@) Povečini gre pa zgolj za grožnje v pokvarjeni slovenščini in lažna sožalja s strani namišljenih prijateljev.

Just me - 10.04.2006 ob 16:00:18 - OK zdj govoriš v sedanjiku.. Men dol maha kok jih ti poznaš!!! Mi smo njega poznal, na žalost ga ni več med nami.. Zato nehj s takimi komentarji!

KomsO - 10.04.2006 ob 15:59:40 - BIO SI DOBAR KOMSIJA SVAKI PUT KAD SAM TE VIDIJO SMO SE POZDRAVLI

R.I.P __POCIVAJ__U___MIRU___

koren - 10.04.2006 ob 15:59:02 - magpik...zgin dol...zdj če bi biv tle bi te raztrgov res....dej spel se klošar jedam...stari ne razumem kako je lahko folk tko brez srca kukr si ti???????????????????

Alja - 10.04.2006 ob 15:59:02 - MadPig - pa kje imaš vsaj malo morale in etike in ne pustiš ljudi, ki so izgubili svojega prijatelja in njihovo bolečino na miru? Da te ni sram! (((

Daj se že spelji in svoje frustracije zdravi kje drugje!!!!

Uredništvo Dela, kaj ne morete malo moderirati te provokatorje? Kaj človek še po smrti ne more imeti miru? Pa kaj je to važno, v kakšnem jeziku kdo napiše, da mu je hudo, da je umrl njegov prijatelj????

ASCONA - 10.04.2006 ob 15:58:37 - Siol.d.d....no ce ze tko grozite i pustite taksne idijote necloveske predvsem da pisejo taksne stvari prosim da malo razmislite glede teh komentarjev ker si bom zdaj ta trenutek use sprintau i nesel na policijo da se razicse gdo je use to biu i z menoj vred naj se usi kazujemo usaj taksna kazn naj nas doleti za zacetk:::Lep pozdrav!!

MadPig - 10.04.2006 ob 15:58:05 - Poznam še preveč norcev, ki takole divjajo po cestah.

Just me - 10.04.2006 ob 15:56:13 - Ja a ti nimaš bolšga dela kot spravlat se na fanta ki ga sploh nis poznal?!?!?!?!

MadPig - 10.04.2006 ob 15:54:26 - Spet grožnje z nasiljem v "južnjaškem naglasu". Kaj res nimaš boljšega dela kot slabo oponašati t.i. čefurje? :@)

ASCONA - 10.04.2006 ob 15:52:20 - MadPig..jebo ti bog mter u picku!!!!dj prosm pove gdo pa s ket si da ti pridem pogledat to vojo svinjsko faco i da ti je malo preuredim i malo glavu pretresem da bolje mislis!!!!!...ROĐO NISTA SE TI NE SIKIRAJ MI CEMO TEBE UVEK VOLITI I IMATI TE SA SOBOM...R.I.P..vtp**

koren - 10.04.2006 ob 15:50:03 - magpig...dej ne bluzi res...pizda usakmu se lahko kr kol podobnga nardi...pa si lahko čist nedovžn...alenko nikol ni piv kdr je vozu alpa kr kol podobnga...dej ne obtožuj ga res...

Just me - 10.04.2006 ob 15:49:38 - MadPig.. A zdj pa hočš da se osredotočamo na "ubogi žrtvi"? Pa sj si sam začeu s tem kreganjem.. Tko da ne vem kermu gre "zgolj za kreganje in nasilno pisanje po forumu".. Nam ali tebi? Ni to zaskrbljujoče, veš kaj je zaskrbljujoče: to da ti sploh ne dojemaš kako je tistim ki smo ga poznal.. Pa valda da ga boš branu če ti kr en kreten napiše da je bla nesreča "brez človeških žrtev" itd. Ja kva pa je bil Alen?

Pa še neki MadPig.. Za Mad ne vem če si lih zadel nick.. Ampak za PIG si ga pa 100%!!!

SloveNC - 10.04.2006 ob 15:48:51 - prijateljici so pri zavesti

alen je umrl in ni ga vec. Mnogi zalujejo ti pa se najdes s takimi komentarji

TO JE ZASKRBLJUJOCE !

ti ki vse ves...malo nam opisi kako se je to zgodilo, ti si bil tam, ti vse ves

opisi nam prosim

RADI TE IMAMO r.i.p******

MadPig - 10.04.2006 ob 15:44:53 - Vem, da sta sopotnici preživeli, ampak sta težko ranjeni. Mislim, da bi ti alenovi samozvani "prijatelji" morali več pozornosti osredotočiti na ubogi žrtvi, ne pa na divjaškega povzročitelja, ki ga itak ni več med nami. Menim, da gre dotičnim "prijateljem" zgolj za kreganje in nasilno pisanje po forumu, kar je zaskrbljujoče.

anonimni - 10.04.2006 ob 15:41:57 - MadPig čist tko mimogrede sopotnici sta prežveli OK? On pa ni!!!

koren - 10.04.2006 ob 15:40:01 - pa folk kva se vi kregate?????sej niste normalni...folk k alenkota ni poznov ne pište gluposti...a ne dojamete da se folku trga k kej tazga napišete??rajš se spelte dol...alenko je biv najbolši človk res....R.I.P

Sanja - 10.04.2006 ob 15:39:38 - ma kva bos ti mene pozvau.pa ti si se spravu govort o kulturi ? mislm da si ti najbl nekulturn in naumn clouk na teli strani. tko da lepo prosm mau se zresn. pa srečen si ? bomo vidl kok doug bos se.. me prou zanima.

iReNcHy - 10.04.2006 ob 15:39:25 - Res ne razumem kako lahko kr rečeš "še en norec manj".. Mislm what the fuck an pa sj ga niste poznal pa koji ste vi faktor da ga kr nekj obsojate (tisti ki ga) ?? Alo pa noben si ne zasluž smrti!!!

Bla sm ena izmed zadnjih k so ga še vidl.. Use je blo OK.. Dve uri kasnj pa.. :/ Ugl. pustte ga nj počiva v miru kr ga ni kle da bi se branu takh scen k jh eni pišete!

Alen, počivej v miru..

......nincek...... - 10.04.2006 ob 15:39:03 - ej itk za tega kretena ni besed an tko da folk mi k poznamo nasga jekota vemo kdo je biu i kaksn je biu...a za druge ko jh j*be...jeko vole te tvoji PAJDOTI

***R.I.P****

Realist - 10.04.2006 ob 15:37:39 - Mater a ste dogocajtni s temi komentarji. Idioti, kaj drugega tako očitno niste sposobni komentirati.

Se še je pač ubil eden idiot, pa pika, pa konc, PAMETNJAKOVIČI !!!

BY_SOmesCAn - 10.04.2006 ob 15:36:56 - ljudje ne se zivcirat zaradi ene take nemoralne osebe, kot je MADPIG

vse nas hoce spravit v se slabso voljo s svojimi bolnimi komentarji, za zdaj mu gre odlicno, ne pustite se mu.

zalujte za dragim alenom, njegovim bliznjim, spominjajte se ga taksnega kakrsnega ste poznali :(

ne zgubite glave, razuma zaradi takega cloveka !!

jutri je pogrem na dobravi ob 15.00. uri

poslovite se od njega-se zadnjic in v srcu ga imejte za vedno !;(;(

* maLa * - 10.04.2006 ob 15:36:26 - Dobr je folk ne mi kle več pisat take boune fore kokr jih ma MadPig.. an.. sam tko.. Bilo je i prošlo.. Takva je bila sudbina.. Tako je htjeo bog.. I zj pustite alenkota pr mir nj počiva u miru ..

MadPig - 10.04.2006 ob 15:35:40 - Mimogrede, vsi ti "priznani" alenovi prijatelji bi lahko malo pokomentirali usodo ubogih sopotnic. Pa jih očitno ne briga zanju. :@( Raje žolčno branijo norega divjaka, na ubogi punci, ki ležita v bolnišnici pa sploh ne pomislijo. Res žalostno.

anonimni - 10.04.2006 ob 15:32:01 - MadPig pa dj bod že tih pizda!!! UMUKNIIIIIIIII

MadPig - 10.04.2006 ob 15:29:52 - Nič ne bo pomagalo, če boš smetil.

anonimni - 10.04.2006 ob 15:28:10 - SGTSR - 10.04.2006 ob 15:24:44 - za tiste reveze, ki ga obsojate ne da bi vedl kaj tocno se je tiste usodne noci dogajalo na cesti, vzrok, to ve samo bbbbbooooooggggg

nj mi bog oprosti na izjavi

zelo rad bi tebe { madpig }vidu drug tedn na pop tv-ju

IN PROSIM MODERATORE, DA TO CE JE SEVEDA MOZNO, DA TE PODLE IZJAVE MADPIGA POSREDUJETE POLICIJI

pa poseben pozdrav Harisu njegovemu bratrancu

* maLa * - 10.04.2006 ob 15:24:55 - alenko.. ti si mi bio najbolji prijatelj.. uvjek če mo te voljeti.. i nikad te nečemo zaboraviti.. a ti MadPig.. sam tih bod i še eno zucn wooooo.. ne ti kle pametovt kva se je dogajal k pojma nimaš kva je blo i obdrž svoje komntarje zase i ne bod kle pametn k ne znaš bit.... sudbina nam uze najboljog čovjeka na svjetu.. uvjek ču te pamtiti i kad smo bili mali.. :(((( * r. i. p.

SGTSR - 10.04.2006 ob 15:24:44 - za tiste reveze, ki ga obsojate ne da bi vedl kaj tocno se je tiste usodne noci dogajalo na cesti, vzrok, to ve samo bbbbbooooooggggg

nj mi bog oprosti na izjavi

zelo rad bi tebe { madpig } drug tedn na pop tv-ju

IN PROSIM MODERATORE, DA TO CE JE SEVEDA MOZNO POSREDUJETE POLICIJI

pa poseben pozdrav Harisu - njego

vemu bratrancu

BOZO - 10.04.2006 ob 15:21:47 - Pa u redu, saj nihče ne piše slovnično pravilno, samo jaz osebno pri najboljših močeh 2/3 komentarjev nisem sposoben razvozlati.

Me pa nekaj zanima, kakšna je tukaj povprečna starost komentatorjev?

Sožalje družini umrlega.

Še nekaj, upam da večina tukajšnjih komentatorjev ne poseduje kakršnegakoli izpita za kakršnokoli vozilo vključno z biciklom.

HariS - 10.04.2006 ob 15:18:53 - hiljadu je suza u nasim ocima bilo.....

hiljadu je zelja sto nam zivot nije ispunilo....

malo je ljubavi sto osjecaju svi....

AL JOS MANJE JE PRIJATELJA TAKVIH KAO STO STE VI !!!

;(;(;(

tisti ki ga ne poznate...niste bli nikol z njim...v stiku z njim ipd...in pametujete po svoje nekj...a ne veste KVA TOCN JE BLO in ZAKAJ ??!!

nj se vs bog usmil...in res si zelim da vas to ne doleti NIKOL...bog se Vas usmil

in se 1x HVALA VSEM FRENDOM VSEM KI STE GA POZNAL....;(

iReNcHy - 10.04.2006 ob 15:18:18 - Moje sožalje družini in pajdotm.. Alenko, R.I.P.*

......nincek....... - 10.04.2006 ob 15:13:57 - haloooooo dj ugl.nj usak svoje mnenje zadrzi zase... mi tega ne mormo vec brat an nm je ful hudo...a ti madPIG i ostali njegovega mnenja obdrzte prosm zase svoje komentarje... niste ga poznal i prosm ne komentirajte vec k nm je ze tko hudo ...... jeko volimo te punoo 4-ever ..... R. I. P.

MadPig - 10.04.2006 ob 15:12:58 - Sanja, tebe bom najprej pozval, da pišeš bolj kulturne komentarje, pri katerih upoštevaj vsaj malo slovnice. Res je mučno brati tak izumetničen tekst! Nadalje ti povem, da se nikakor ne smejim smrti omenjenega divjaka, daleč od tega. Jaz sem samo srečen, da se je ta divjak sam izločil iz prometa in da hvala bogu ni povzročil kakšne smrtne žrtve. Na tem mestu moram povedati, da mi je žal za poškodovani sopotnici, čeprav tudi sami nosita velik delež krivde za svojo bol, ker sta se peljali s takim divjakom. Ampak včasih pač nanese situacija. In za to zrelo razmišljanje mi zdaj nekateri grozijo s fizičnim nasiljem, drugi celo s smrtjo! Že to dosti pove o divjakovih "prijateljih". :@(

Sanja - 10.04.2006 ob 15:06:36 - Alenko *

Sanja - 10.04.2006 ob 15:05:37 - dej Madpig zj mi gres pa ze res pocas na ziuce, kva glumis enga heroja tuKi. pa Dj a Si toK nauMn a Kva..lohk se teb jutr zgodi isto.. Kot sm ti ze rekLa bjZ doL s te strani... ni namenjena taKm kloŠrjm kot si ti in se ksnm k se strinjajo s tabo,ker to ni stran za šale, ampk je fnt umru.. poMoje Nis glih pr seb.. more ti bit fuL bed u lajfu da se greS o takh resnh stvareh zjbavt pa smjt. pa ce Si ze tok pogumn so ti rekL..priD sm pa se zmen z njimi, ce se maS že res za tazga junaka kar seveda Niti slučajno niSi ! PajdoTi bodte moČni, držte skP kokr do Zj..* Aleno R.I.P. :(

MadPig - 10.04.2006 ob 15:02:50 - Prosim moderatorje, da se žaljive in grozilne komentarje briše, ker to gre že čez vse meje!:@(

Benassi - 10.04.2006 ob 14:58:01 - MadPIg peder mamin jebou ti bom mater ce se ksn komentar napises gor!nei nc pisat ce cloveka ne poznas!!Sam da ves biu je legenda in zmer bo!!!!!!!!Kritik pojedu bos ti ta slovar!!Alenko Legend R.I.P

MadPig - 10.04.2006 ob 14:52:31 - Kakšen žolč stresajo nekateri in kakšne otročje grožnje letijo proti razumnim ljudem, kar na smeh mi vleče. :@) Očitno je bil naš divjaček še kako priljubjen, ali pa so dotični komentarji le plod domišljije nekaterih posameznikov, ki skušajo oponašati "južnjake"? Odgovor po oglasih!

HariS - 10.04.2006 ob 14:40:28 - uglavnm alenu svaka cast za vse dobro..u mom srcu bo vedno, spominajal se ga bom kod dobrga, nasmejanga,kadar se je blo treba zajbavat,tu je biu glavni....se bi se dal nastevat. bil je car....NJEGOVI FRENDI TO NAJBOLJ VESTE...AZMIR, NIRVAN, ANTE...pozabu te ne bom nikol, se vidva na onom svjetu ;(;(;(;(

volimo te zauvjek...iskreno sozalje PORODICI SINANOVIC...jer izgubili so anđela

PA HVALA VM FRENDOM, DA STE BLI Z NJIM KAD JE BILO VESELO...KAD JE BILO ZALOSTNO...I STO STE BILI S NJIM OVIH PUNO GODINA...MISLIM DA JE OSO SRETAN !!!!!!!!!!!!!!! ALEN 4 EVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kritik - 10.04.2006 ob 14:22:28 - samo_ja: No a si se zlajal? Tolk o tvoji zrelosti.... Pa nauči se brat, ker nisem čez njega nič rekel.....Če ti pa slovenščina dela probleme si pa v roke vzemi slovar in prevajaj....

davkoplačevalec - 10.04.2006 ob 14:04:55 - Kolikokrat se bo morala ponoviti stara zgodba. Kaj naj si mislijo o tem "čudovitom fantu in dobrem fendu" starši težko ponesrečenih deklic, ki v življenju ne bodo več take kot so bile in svoje bolečine ne bodo nikoli izjokali, ker jih bodo gledali in negovali dan na dan znova....

Menim, da je nujno pred vozniškim izpitom uvesti psihološka testiranja, če ne za vse pa vsaj za tiste, ki jim je bilo odvzeto. Kar npr. obstaja v Nemčiji.

Aja, tisto zajebavanje na začetku pa...saj vsi vemo, da se en zabava, tako da odpisuje sam sebi, a ne....

samo_ja - 10.04.2006 ob 13:16:45 - JEBEM JA MATER SVIMA STO IMATE NESTA DA KAZETE PROTIV ALENKOTA,POZNO SAM DECKA SANJIM SAM BIO U PRVOM I DRUGOM LETNIKU ZAJEBANCIJA UVJEK,DOBAR COVJEK JE BIO PO SRCU,MISLIM NAJMIRNIJI JE BIO I UVJEK ZA ZAJEBANCIJE,A OVI KRITIKI ITD...MATER VAM JEBEM!!STA DA JE VASE DJETE SLETILO VAKO SA CESTE???ZANIMA ME KAJ BI POTEM PISAL PICKA VAM MATERINA,KAD JE SMRT U PITANJU NIJE BITNO KO SI STA SI..TREWBA JE POKAZAT PRAVU PLAT ZIVOTA!!!ALENKO UVJEK SI MI U SRCU BURAZ,I DOK OVO PISEM IDU MI SUZE,SAMO KAD SE SJETIM KAKO SMO SE ZAJEBAVALI,NADAM SE DA CES OVO DA PROCITAS JER SADA SI MELEK...:(((

Kritik - 10.04.2006 ob 12:36:08 - Pa koliko so nekateri tu stari? 3 leta? Dejstvo je da ima vsak povedat svoje mnenje, pa če je še tako neumno.... Siol obvestilo.....dej ne me barvat, ker se bom začel smejat....

Pa še nekaj: A ni zanimivo kako smo občutljivi na kakršnekoli pripombe, umestne ali ne, ko gre za nekoga, ki smo ga poznali. Fanta sam nisem poznal, zato ne bom o njemu govoril nič slabega. Kaj je bilo ne ve nihče, razen tistega dekleta, ki je v bolnici. Bo pa že ona mogla povedat kaj je bilo in kaj ne. Je pa res še nekaj:

- Tu gor pisati kakšni bedaki se pojavljajo na cesti in brezglavo norijo je BREZPLODNO! Ker taki osebki ne premorejo niti grama osebnostne identitete, kaj šele da bi poslušali ali ubogali kakšen dober nasvet. Nekdo je celo napisal da mladi živimo hitro in tudi vozimo tako.... KAKŠEN BULL SHIT!!! Nihče, ki razmišlja tako ali podobno, se ne zaveda, da je avtomobil potencialno morilsko orožje in da ko sedeš za volan nisi odgovoren le zase ampak tudi za druge udeležence v prometu. Da če voziš 120 km/h je to 110km/h hitreje kot bi bil on sam sposoben iti peš. Da zna vsaka opica pritisniti na pedalo za plin.............

Bom kar nehal, ker taki ljudje, ne živali, niso vredne energije. Ostalim pa pamet v roke in vozite bolj previdno, kot norci ki vas obkrožajo.....

Benassi - 10.04.2006 ob 12:27:33 - Alenko R.I.P. uvek ce mo biti sa tobom!!!

anonimni - 10.04.2006 ob 11:08:04 - pajdoti puste vi te primitivce k pisejo bedarije,vi ste poznal alenkota najbolje,(pa starši seveda) nedajte da ga osojajo nimajo pravice, kva oni vejo kasn je biv:(:( ...moje sozalje pajdotm in alenovi druzini:(:( ALENKO R.I.P.

pajdoti - 10.04.2006 ob 10:52:55 - Alenko R.I.P....U NAŠIM SRCIMA ČEŠ UVJEK ŽIVJETI!!!! VOLIMO TE TVOJI PAJDOTI [1986-2006]

eDiS - 10.04.2006 ob 10:35:26 - Siol.. Hvala!

.......nincek..... - 10.04.2006 ob 10:31:12 - "nekdo" am svaka cast za tak komentar! ****jeko R.I.P****

negdo - 10.04.2006 ob 10:27:18 - Ljudje ,ne morem verjet,še vojno bi zakuhali. Človeka ni več in o mrtvih vse dobro.Nikoli ne veš kdaj te lahko doleti,da boš v vlogi starša,ki pokopava svojega otroka,kakršen koli je ,je za starše najdražji in nenadomestljiv.Vsi ki smo že starši in tisti ,ki to še bodo,prosimo boga ali karkoli je že nad nami,da nas obvaruje te izkušnje.Ne žalite se,kajti sovraštvo rodi samo sovraštvo.Če ne gre drugače,se držite reka,da pametnejši odneha,in če se nimaš s kom prepirati se pač ne prepiraš.

A res - 10.04.2006 ob 09:30:34 - Rational ne jej drek, ti pa teakwando??? V resnici si en pokavc brez mozganov in majhnim penisom pa si tukaj najdu lagati o kilazi 110 kg hahahaha.

110 kil dreka in 185 cm hahahaha.

Siol obvestilo - 10.04.2006 ob 09:25:58 - Siol d.d.

1000 Ljubljana

Madpig

Fetusu z nalepko PAJDOTI

Stroka

Prijavljeni oparaterju.Vsi, ki boste sodelovali v podpihovanju se boste pridruzili list prepovedanih uporabnikov.

Zgoraj omenjeni bo pa imel objavo svojega naslova v kolikor ne neha z zalitvami, ki ne spadajo pod rubriko.

Jože - 10.04.2006 ob 09:08:35 - Smrti ne privoščim nobenmu,sploh pa ne mlademu človeku,ki je imel še celo življenje pred seboj.Očitno je bil glede na leta zelo zelo neizkušen voznik,ki ima občutek,da se mu ne cesti nemore nič zgoditi.Ta odsek ceste je sicer nov in na videz lep,toda zelo zahrbten in nevaren.Vozil sem se na tej relaciji v službo in sem ga dodobra spoznal.Mladim voznikom bi svetoval naj se nekaj naučijo iz teh dveh zgodb,ki sta vzeli dva 19 letnika,govorim namreč tudi o nesreči na Bledu pred kratkim,pomislite,da poti nazaj ni več,pa tako veliko vas čaka v življenju ,tudi lepega.Ni vredno iti v smrt zaradi tega,da se morda pokažeš pred prijatelji,še manj,da si minuto prej na cilju.Sočustvujem s starši in prijatelji.kajti njim je nepopisno hudo in izgube nebodo nikoli nadomestili.Mladi ljudje,premislite predno pohodite plin!!Pa SREČNO

......nincek...... - 10.04.2006 ob 08:49:34 - ugl....folk nehite ze enkrt an!!!!!!! za madPIG-a in ostale takega mislenja je itk zguba cajta sram nj vs bo... ns JEKO je biu car i puste ga nj pociva v miru!! jeko volimo te puno zauvjek ces biti u nasim srcima ******R. I. P *****

StaLLone - 10.04.2006 ob 07:47:59 - ejga ti rational ti kao neky treniras js bi se upov s tabo pomer...kva misls da ce treniras to use mislm itq vem da lazes sam useen...nepomaga teb nec za sve ime ljeka...!!!!SAM RES NE RAZUMEM KAKO MU LAHKO PRVOSCTE SMRT....NISTE LJUDJE MADPIG ITD...SRAM NJ VS BOO....ALEN R.I.P.:(((

jeseničanka - 10.04.2006 ob 07:38:18 - nezreli smo mi k branmo cast svojga prjatla/svojca, zreli ste pa usi "strokovnjaki" k pravte da sij zasluzu smrt..katastrofa! Ceb biu tak strokovnjak, bi vrjetn opazu da nm je usm skp hudo in da bi radi vidl da se "ljudje" tacga mislena ne oglasajo kle gor..in kasna si ti oseba da bi su obracunavat z osebam kterm se še "mleko ni osušilo okrog ustnic"..as bovn a kva..jeko*R.I.P.*

koren - 10.04.2006 ob 00:26:26 - dons sm zvedu da je tragično preminil alen sinanovič iz jesenic in sm biv ful šokiran...folk ki tle gor piše razne bedarije sploh ne bom komentirov, ker so itak klošarji...se jih vid po izrečenih besedah.uglavnm alenko R.I.P

biv si res največji car!!!!!!!

anonimni - 09.04.2006 ob 23:35:06 - Ratoinal ,..za btw NA JESENICAH ,..idiot !

Ljudina - 09.04.2006 ob 23:30:14 - uglavnem folk! kva je zvm kva to govorite dj te mal postovanja do Alena. sploh vas nerazumem a sploh pa mitara mandića pa madpiga,pa sj niste normalni!! jao ce bi vas u zivo vidu bolam bi asfalt jedli!!!!!! Uglavnem Alenkota namo nkol pozabl:(:( ALENKO R.I.P.

Rational - 09.04.2006 ob 23:23:40 - Toliko nezrelosti, lažne napuhlosti, sožalja in neke idiotske solidarnosti. Ko prebiram vaše prispevke kako strokovno napadate drugače (trezno) razmišljajoče in se bahavo postavljate in tekmujete, kdo bo izpadel bolj prizadet dejansko kažete na svojo umsko prizadetost. Kako to da ste nenadoma vsi strokovnjaki, čeravno se vam še mleko ni osušilo okrog ustnic. Vsi se napenjate kot nekakšni vsranci kako bi nekoga obdelali če ga srečate. Jaz sem 195 cm visok 110 kg in pa mojster tekwando. Kdo se od vas upa srečati z mano??

Ne se napenjat po nepotrebnem še manj pa zato da se pokažete koliko ste macho. Jaz mojim fantom na treningu ne tepem v glavo to da se bahajo ampak to da se obnašajo dostojno če že mislijo, da so kaj vredni. Le takšna teleta kot ste vi lahko dajete takšne prispevke. Škoda da nimam klub v Jesenicah, kajti naučil bi vas življenja ali pa ne bi bili pri meni.

MadPig-u - 09.04.2006 ob 23:22:09 - SAVE THE WORLD KILL YOUR SELF...

(dančikaa)

anonimni - 09.04.2006 ob 23:15:02 - lahko noč usm k bojo lahk spal vrjamem pa da eni navjo ... alenko R.I.P.

danćikaa - 09.04.2006 ob 23:14:41 - ALENKO R.I.P.

jeseničanka - 09.04.2006 ob 23:14:24 - bebice..ne sikiraj se, dost da mi vemo gdo je biu jeko! U nasmu srcku bo itak zmerj, pa ni vazn kva sej zgodl! Zalostno je da smo mi "klinci" mogl strejsm dat za mislt pa povedat par besed, k bi se od njih mogl nauct..kr nekj use skp..pustmo nasga alenkota da pociva u miru, mi bomo pa nadaljeval z lajfm, zou brez njega, sam druge ni..Bozja volje, protiv nje nemoze niko..rođo vole te svi prijatelji i svi koji te znaju..R.I.P.

purger - 09.04.2006 ob 22:58:27 - mitar mandic pa goski z jesenic ?! uglavnm sram vs je lahko, a bi slucajn kdo od vs to upov pred nm povedat? se zmenmo za pijaco pa da use besede direkt nm u obrz rece, njegovm najbolsm frendm? uglavnm brez srca ste, VOLIMO SVOG JEKOTA NAJVIŠE! Nirvan, Azmir, Ante, Mirsad

anonimni - 09.04.2006 ob 22:43:30 - kva je folk a zj pa nc ne govorite an k vm je folk par krepkh reku pustite cloveka nj pociva u miru i to je to pjte nekm drugm stresat svojo jezo ne pa na cloveka k j ehitr vozu pa si je uzel zivljenje mal logicm premislite kaj govorite!!!

bulaa - 09.04.2006 ob 22:38:23 - uglavnm alenkota niste poznal kot nekateri drugi tko da ne morete nic govoriti poznajo ga le tisti najbliznji recimo kolegi kolegice in starsi kaj vam je a ste cisto osekani a nimate drugega dela kot da opravljate clevoka ki ni vec med nami ,al se poglejte an kaj ce bi vi zgubil kolega ali katerega koli bliznjega UBITE SE USI KDO OPRAVLJA ALENA ALEN POCIVAJ U MIRU!! :(

anonimni - 09.04.2006 ob 22:27:31 - punce breve njim kj govort isto il pričo zidu il njima ..

cenzura - 09.04.2006 ob 22:19:32 - jah tocn tko...!!!! MAA NIM BI BLO ZIH NORO CE BI NIHOV FREND UMRU V PROMETNI NESRECI..TO SE KOJ VID!! sj po tem lahk sklepas kar so pisal..faak1 paa aj recmo tut ce je prehitr vozu..jaa pizda sj ni edini k je hitr vozu..sam pc se mu je to zgodil...jebiga :(((( nemors zj nc pomagt..a te budale tle gor k to pisejo itq ne uzet resn...! sam jz useen ne razumem..kako lahko en prvosc drugmu smrt..ni mi jasn???!!! ma...jz tut svojmu sovrazniku neb prvoscu smrt..a kwa sele enmu k ga ne poznam...pa kwa selee da to pisem na javno stran pa negovm frendm..faak!!:S gadna scena....

neznanka - 09.04.2006 ob 22:18:34 - ej vi k govorite proti njemu, a ste si prebral to predn ste zacel krkol pist...[ Bralce pa naprošamo, da niso žaljivi, da ne uporabljajo sovražnega govora ] ??? če niste sm vm js zj pokazala..tko da SPIZDITEEE s te strani, če vm je dougčš odprite seb ksno drugo stran, kle folk žaluje za frendm, svojcm.. ipd vi se pa delate pogumne i kao pametne!!! kokr je ze en gor napisou, ni vec vazn a je vozu hitr a ne, ni ga vec med nm, biu je uredu tip.. pusTTe ga nj pociwa u miru, ce se vm ze ne zdi prou, usaj zrd spostovanja njegovih dobrih prijateljev !!

anonimni - 09.04.2006 ob 22:12:54 - Dr. usodna vožnja po robu odvečnih komentarjev pa tud ne!!!

anonimni - 09.04.2006 ob 22:11:02 - CENZURA NEVEM KAKO LAHK SPLOH GOVORIJO O MOŽGANIH MISLM NEVEM A NJ SE JOKAM AL SMEJEM OD MUKE ČEB MEL MOŽGANE NEB JIM PALO NA PAMET KJ TACGA PISAT O ČLOVEKU K GA NE POZNAJO IN GA NI VEČ KLE DA BI SE BRANU O SITUACIJI K JE NE POZNAJO KR PAČ NISO BLI ZRAVN ONI SO PAČ KR DOLOČIL DA JEO N HITR VOZU KR SE JE HOTU BAHAT PRED OSEBAM K GA POZNAJO IN K NIMA RAZLOGA DA BI SE PRED NJIMA BAHAV MISLM RES MOŽGANI NI KJ... ŠE HORMONOV NIMATE O MOŽGANIH DA NE GOVORIM!

eDiS - 09.04.2006 ob 22:09:54 - ej anonimni, kiky , cenzura .. ni se vredn spravlat živce zard takih budal kokr so MadPig, Stroka pa teli..sve se plača sve se vrača..

Dr. usodna vožnja po robu - 09.04.2006 ob 22:09:36 - Vidim, da bi lahko nekateri doktorirali iz te znanosti !!

Samo žal, takšnega kadra ne rabimo !!

anonimni - 09.04.2006 ob 22:05:33 - AJA PA K PRAVTE NAM ČE BI SE ZALETU U NAŠE SVOJCE ČE BI GA ŠE KR TKO BRANILI ČEPRV SE NI U NIKOGAR .... VAS BOM PA JST UPRAŠAL KVA ČE BI TKO VŠ FOTR MEV NESREČO A BI GA TUD TKO OBTOŽEVAL????????????????????????????????

??? SAM TO MI ODGOVORTE

cenzura - 09.04.2006 ob 22:04:35 - "anonimni" prw mas... niso poznal alenkota..blage nimajo!

LiL`KiKy - 09.04.2006 ob 22:03:35 - Ma ko mene ziucira k folk nima nc u glavi!!!Nimajo pametnejšga dela pa kle gor morjo folk spravlat ob ziuce. Alenko je biu enkratn človk, noben ga ne bo vrnu, tko da ga pustte u miru počivat, tisti k ste ga pa mel radi ga pa mejte za skos u srčkih pa ne se pustit budalam tuki da vas žiucirajo. Pr vs bo ostou tak k je bil, pa vi veste kakšen tko da se ne obremenjujte pa ne spuščajte na njihovo raven. Tisti k so bli pa pametni pa ga kritiziral bojo pa že svoje dobil!!!PAJDOTI bodte močni za Alenkota, mejte se radi, pa ostante taki frendi kokr ste bli do zj!!!***Alenko***R.I.P***

anonimni - 09.04.2006 ob 22:02:56 - aja pa še to nevem zakaj bi se fnt hotu bahat pred svojo punco pa kolegico k ga že poznata pa vesta kašn je... nevem če je to vm u navadi drugm ni .... PA NOBEN SI NE ZASLUŽ UMRET SAMO ZATO KR HITR VOZ NEVEM ZAKVA VM TO NI JASN?!?!?!?

anonimni - 09.04.2006 ob 21:56:24 - Goski z jesenic prv si reku/rekla UGIBAŠ drgač pa nimaš pojma kot prvo njegova punca je vedela kako vozi in jo ni nihče prisil zdraven kot drugo neveš kako je on vozil v tistem trenutko če nisi bil/bila zravn a si mogoč bla? kot treto a boš reku/rekla da se ti vedno držiš omejitev?!?! kot četrto ob pol dveh zjutraj a ti je mogoč padl na pamet da je bil fant zaspan zmatran in je pač moral odpeljati punci domov ne an?! teb k si tolk pametn/pametna zate je 12 letnca z hormoni in brez mozga genij in še enkrt in zadnič povem bog je samo en!!! ne postavljaj se v njegovo ulogo čebi imel/imela kaj v glaavi namesto zraka nebi take izjave pisala/pisal ampa zgleda samo promaja duva in to vleja za use tiste k se strinjajo stabo in nevem očitn tud nimaš pojma kva pomen spoštovanje?! še nobenga nism vidla da izkazuje sovje spoštovanje do nekoga tako da počasi vozi medtem ko ima koga u avtu aja pa čist tko to je bla avto cesta ne pa stranska cesta kva ste pričakovali da bo vozu 50? dj mal zamislte se nad sabo vidm da nimate niti hormonov še mn pa možganov mislmsj sploh ne veste kva so možgani zato lpeo prosm ne uporabljte te besede pa besede humanost tud ne! dejstvo je da je samo on umrl in nobena družina z otrokom tko da ni kle kaj če tko kaj če tko umrl je on usi ostali so živi in če vs niso doma naučl spošotovanja do mrtvih vas bomo kle aja pa sam še to kako si upaate napad človeka k ga ni in ga nikol nav kle da bi se branu?!?!? ena beseda IDIOTI! niste bli zranv neveste kvaj blo neveste zakaj je izgubu nadzor to je dejstvo tko da tišina!

eDiS - 09.04.2006 ob 21:51:33 - MadPig, Stroka, Goski z Jesenic, prijatelj MPja če hočte bit v središču pozornosti pjte vn pa se derte da vs bojo vsi slišal ker kle nm ta vaša sredina ne ugaja.

LiL`KiKy - 09.04.2006 ob 21:48:52 - fak ne znam pisat:(

Li - 09.04.2006 ob 21:48:12 - ej ultras oni tega ne bodo razumel k so itak primitivci..nekateri smo pa elenkota poznal in vemo kasn je bil..tko da loh o njem s ponosm govorimo!!!

UltraS_ - 09.04.2006 ob 21:46:37 - Ejga mitar ... dj ti prosm napiš kk bi blo teb da ti umre en iz familije al pa ful dobri kolega?Ab meu tud take izjave?As ti sploh normaln, a vidš kaj si napisoV?Na svetu ne obstaja skoraj noben zločin ki ga nekdo naredi ... da bi mu lahko privoščiv smrT al se veseliv za to! Jeko RIP*

LiL`KiKy - 09.04.2006 ob 21:43:44 - pozabla sm napisat svoj vzdevek..da ne boste rekl da se skrivam

anonimni - 09.04.2006 ob 21:42:59 - Uglavnem folk...kokrkol je ze blo je ziulene zgubu mld clovk , tko da pustte ga u miru pocivat pa zacnite zivet svoj lajf..MadPig sploh ti..k zgleda nkol nis bil u taki situaciji.Kolege pa morte stekat,ker so pc zgubil drago osebo in itak ne bojo pustil da cez njega govorite!!!**alenko***R.I.P.***

vprašanje mladim dekletom: - 09.04.2006 ob 21:42:22 - Če se peljete na motorju zadaj, če fant prehiteva, nori.....

Če se peljete v avtu, če šofer vozi zelo zelo hitro, nevarno, ali uživate?

Menim, da je ključ vsega pri puncah. Lahko bi že pred vožnjo zahtevale varno in neprehitro vožnjo. Vidim pa, da je v špilu vse kaj drugega. Dal bi za primer Šifrerjevo pesmico.... no saj veste katero o lepih dekletih in kdo jih ljubi.....

Prejšnji teden fant z Bleda, včeraj z Jesenic, pa koliko jih mora še umret v najleših letih samo zaradi postavljanja pred dekleti? Sicer je pa tisto betonsko čudo na nepravem mestu. Ne vem, ali je to še tankovska ovira od vojne?

cenzura - 09.04.2006 ob 21:41:56 - Faaak... "MadPig, Stroka,Goski z Jesenic in prijatelj MPja" veste..nesreci se rece nesreca.... lahko se zgodi tudi vozniku ki ima 20let izkusenj! Ampk...useen mors bit TOTALNO ZABIT ali PSIHO da enmu prvoscis Smrt!!! MAJKU VAM JEBEM!!

ALENKO R.I.P. !!!

anonimni - 09.04.2006 ob 21:41:15 - zj pa komentar usm "pametnm, izkusenm.." voznikm..sploh ni vazn kok sm stara, zalostno je da sm zih pou mlaJsa k vi sam useen se mi zdi da mam u glav 5x vec! Nikol u zivlenu mi ni padl na pamet dab kermu kol prvosla smrt, pa tut ce je se newem kako kriv! Drgac pa sopotnici nista ble prvic z nemu u avtu da bi se on mogu dokazvt pred njima, sploh pa: nben jim ni drzau svecke in newe kako je blo tko da je najbols da spregledate to temo! Pa a ste prizadeti a kva dab tip to su namern delat..pa sj niste normaln! Kot je reku HoRo_ .. mi poznamo Jekota in vemo gdo je biu pa kaksn..na vase komentarje se loh sam poscijemo usi skp (se opravicujem na izrazu, sam vs mam dost!)..

UltraS_ - 09.04.2006 ob 21:39:35 - Ej folk a lohk pustite človeka počivaT!Zj ni važn kaj blo narobe, da je pršlo do nesreče, Alena ni več med nami, i pustite človeka naj počiva u mirU!!!Alen R.I.P.!

Mitar Mandić - 09.04.2006 ob 21:37:52 - P.S. Zelo mi je žal za sopotnici. Upam, da bo z njima vse v redu.

eDiS - 09.04.2006 ob 21:34:53 - MadPiG mislim, da je tvoja prva reakcija na ta članek zelo nezrela. Človeka NE SMEŠ soditi po videzu, kaj šele po enem članku na internetu, ki ni sto procentno resničen. Vsi delamo napake, za Alena je bila ta usodna. Pomisli na to, da se kdo od tvojih bližnjih smrtno ponesreči zaradi hitre vožnje in da ga nekdo obsodi za norca in še reče :"Hvala bogu, da je mrtev". Kako bi se ti počutil.To ni humano! O njegovih prijateljih pa tako: Imeli so ga radi! in taka reakcija me sploh ne čudi. Me prav zanima kako bi vi (MadPig, Stroka,Goski z Jesenic in prijatelj MPja), odreagirali na to, če bi žalili vašega bližnjega, ki je preminil. Imejte malo spoštovanja do njega, kajti malokdo si zasluži smrti. ALENKO R.I.P. !!!

Mitar Mandić - 09.04.2006 ob 21:34:16 - Dokler nekdo ne potrdi, da mu je bilo slabo oz. mu je počila guma itd. je za mene to NARAVNA SELEKCIJA (nekje med komentarji je nekdo potrdil, da je vozil prehitro, tako da...). Če si tako blesav, da te na avtocesti nese iz blagega ovinka, pač plačaš za svojo debilnost. Če se bi to zgodilo meni, bi prav tako za sebe rekel isto. Isto bi rekel tudi za svojega prijatelja.

To, da je imel zraven 2 potnici in povzročil nesrečo zaradi divjanja, je za moje pojme dovolj tehten razlog, da sem vesel za njegovo smrt.

Izkušen-cca. 300.000 km - 09.04.2006 ob 21:28:21 - Veliko komentarjev zaradi enega neizkušenega voznika, ki se je hotel postavljati pred svojimi prijateljicami. Upam, da je z njimi ni preveč narobe in, da ne bosta imeli posledic te nesreče.

Dejstvo je, da rabi vsak voznik kar veliko kilometrov, da se lahko reče, da je izkušen. Pri takšnih letih še pa verjetno teh kilometrov ni uspel napravit in to je to.

StaLLone - 09.04.2006 ob 21:20:15 - ugl. madpig stroka itd...a vi sploh veste kva govorite budale jedne...newem kako lahko folku prvoscte smrt..pa se neky niste bli zravn zato ne govorte kako je vozu...mal se zamislte nad svojm besedm ker nkol neweste kva vs caka na cesti bumbarji...ALENKO R.I.P.:(((

anonimni - 09.04.2006 ob 21:17:56 - Ne verjamem da je vozil pod 150km/h, ali pa mu ga je katera od sopotnic v usta vzela.,,,

HoRo_ - 09.04.2006 ob 21:16:42 - E moi MAD PIG in ostali ki ste na njegovi strani... tkole bom reku MP as ti kdai v otrostwu obcutu ljubezen predwsem starsewsko...no pomoi da ne pa pomoi si biu zapostawljen...zato pa zj take pises da bi se nekak wse wrtel okol tebe,da usai opazmo da si ziw...hudo trpis wem ampak na tak nacin nau nc bol ... in pajdoti in ostali puste folk kar misl mi wemo kasn je biu Jeko in kwa smo use prezwel z nemu... I'll be missing you R.I.P

.. ali pa ... - 09.04.2006 ob 21:16:06 - Dokler ne zberes poguma pa napises svoj naslov se lahko poskusis opisati kot ves in znas, in ce bos izpadel pravi macho, bom kar takoj pomahal z belo zastavo.

Pajdoti-ju - 09.04.2006 ob 21:11:12 - A si sel na tablico pogledat kako se napise ulica na kateri imas postavljen svoj sotor, ali kaj te zadrzuje ?

pajdoti - 09.04.2006 ob 21:11:11 - am ni problem ti sam povej ce kj pozns jesenice ali pa ce si z jesenic se zmenimo da gremo nekam ven loka zakaj bi bili doma!!!

anonimni - 09.04.2006 ob 21:08:24 - Se mi res ne zdi slab predlog. Ampak pozabil si pustiti svoj naslov, ker najbolje bo da se dobimo pri tebi.

... - 09.04.2006 ob 21:08:09 - se sploh o tem ne splača debatirat..kot poje sekasta je bilo, bilo je

pajdoti - 09.04.2006 ob 21:05:00 - no no ce smo usi to korajzni an pa pisemo tukaj razne komentarje a ni bolse da se dobimo nek na kavici pa lepo podebatiramo o tem kaj je spol bilo!!Ker da se tukaj kregamo nima smisla usak ve svoje i to ne sodi nikamor!!Sa smo kot otroc c c c c!!!Ce ste za se zmenmo pa nek dobimo nekje na toplem ob kavici??

jakac - 09.04.2006 ob 21:03:32 - Pajadoti se sprašuje zakaj je dons svet takše.

Na mladih svet stoji,vi ga upravljate,zato je takšen.Takšnega delate in ustvarjate.

Žal mi je fanta,ampak mislim,da mu ni negdo drug tiščal gasa in držal volana.Je pa res,da sem kot mlad tudi divjal,pa preživel.Mnogo mojih znancev pa ni.Sem pač imel srečo.Upam,da jo boste tudi vi mladi lahko uživali in da se boste učili od napakah drugih,tudi vašega prijatelja.

Fetusu z nalepko PAJDOTI : - 09.04.2006 ob 21:00:39 - ti, fekalija mala podezelska si pa itak tipcino seme iz katere se rodijo take nesrece ki na koncu pridejo v kroniko. Ker ne znas narediti vtisa na punco z osebnostjo ki je nimas in tudi sicer nimas kaj povedati ker si ubogi primitivec, si kupis avto in zacnes svoj mozati pohod od vasi do vasi in mislis da si kaj vec od cepca z nadimkom v napacnem sklonu. Ma vso sreco tepec mali, pa svaka cast da si prisel v evoluciji tako dalec da so ti odpadle plavutke.

... - 09.04.2006 ob 21:00:27 - Brezpredmetno je tukej razpravljamo o nečim, česar ne vemo in tudi vrjetno nikoli nebomo vedeli..ali pa mogoče od prezivelih sopotnic ...Vseeno pa je po mojem mnenju bila kriva prevelika hitrost in neizkušenost, saj se neizkušen voznik lahko zaleti ze pri 80km/h no tudi izkušen voznik se lahko vednar je vrjetnost manjša sploh pa moški zlo radi pohodijo plin in se pobahajo ampak mislim da naj vsak upošteva svoje izkušnje in znanja ne da se ze po prvem tednu ali pa prvem letu po opravljenem izpitu voziš po avtocestah 180 saj že najmanjši kiks pri taki hitrosti povzroči katastrofo drugače pa moje sožalje

neznanka - 09.04.2006 ob 20:57:09 - ej tko vm bom povedala..se sploh teb madpig k si zaceu.. a Si biu zravn, a ves kaj je blo ? razloga zakaj se je to zgodilo se nben ne pozna.. in ti govoris norec ?? kva ce bi biu to tvoj fotr, tvoja mt, tvoj brt, gdorkol..da bi izgubu nadzor nad vozilom, a bi ti blo useen ? lahk ti recm da ce bi ti biu se ne vem kasn sovraznik nebi mogu tko govort..to mors bit pSIHO da lahk reces kj tazga o fantu k je mrtu. tko da Si raj prhran ta cs k pises kle bedarije za kj druzga, uC se mau kva pomen spostovanje, dostojanstvo..komentarji niso namenjeni temu da ti pises proti njemu, če si pac brezsrcn clouk, usaj zase obdrz te glupe komentarje.

Goski z jesenic : - 09.04.2006 ob 20:56:54 - Ugibam : bahal se je pred nesrecnima sopotnicama. In res je da se vecina ne drzi omejitev hitrosti, ampak eno je da na prazni cesti vozis hitreje od omejitve, popolnoma druga stvar pa je da z dvema sopotnicama noris tako hitro da te v blagem ovinku odnese s ceste. Za konec pa si se iztrebila tisto o spostovanju : a si lahko se kako manj spostljiv do cloveka ce sedi poleg tebe v avtomobilu, ti pa zgolj zaradi svojega imidza unicis njegovo zivljenje ??!

Sicer pa po nacinu kokodakanja vidim da si stara med 12 in 15 let ... tako da tudi tebi namesto mozga delujejo vglavnem hormoni in ... verjamem da sta bila s pokojnikom na isti frekvenci.

PAJDOTI - 09.04.2006 ob 20:53:20 - Alo idijoti nehumani a se vi sploh zavedate svojih besed??A v mislite da je nas Alenko namerno seu v smrt??Halo bumbarji djte prosm mau z trezno glavo razmislat!!!!!am zanima nas samo cigav brat si ti od Alenkotove punce brat al od tiste druge punce ki je bila zravn???Res zalostno da nekatere zive osebe privoscijo nekomu smrt ni cudno zakaj je dons svet taksen:((((R.I.Pvtp***JEKO

anonimni - 09.04.2006 ob 20:51:44 -

kako ste usi pametni in "humani" ko se gre za tujca..me prou zanima kako bi bral take komentarje k bi se slo za vasga otroka, prjatla..c c c..sram nj vs bo use!

jeseničanka - 09.04.2006 ob 20:50:10 - Mene samo ena stvar zanima..ce tok govorite o tem fantu, kako je hitro vozu pa newem kva se use, kako je le eden vec k se baha..povejte mi..pred kom se je bahau u pol 1h zjutrj??? Sam nehjte..ni ne prvi ne zadnji k je hitr vozu..nastejte mi osebe k se drzijo omejitev, lepo vs prosm! Stavm da ste usi isti, sploh ce se gre za mosko osebo, k mu je pod castjo ce se drzi omejitev! Mejte mal spostovanja, pa zadrzte svoje komentare, za use bo bols!

iz Jesenic - 09.04.2006 ob 20:43:15 - Dragi tako imenovani prijatelji Alenkota.Sestra mi je v bolnici povedala,da je fejst gonu in če ste ga imeli tako radi da bi zaradi njega ubijali se malo zamislite.Mladi živimo hitro,hitro tudi vozimo itd...pa hitro umremo.Alenkota si nalimejte na armaturo,poj pa gas,če si upade-a je prav.

anonimni - 09.04.2006 ob 20:41:20 - upam da ti in druscina ne boste dolgo cakali in seveda, da se dokler ne docakate ne srecamo na cesti. In res, skoda besed.

pajdoti - 09.04.2006 ob 20:39:35 - hvala vsem za podporo nasga preminulega kolega!!! posebj pa damiru pa jesenicanki...za vse ostale pa skoda besed!!! ampak vse nas to enkrat caka R.I.P VTP 4-EVER

... in se nasemu humanistu : - 09.04.2006 ob 20:35:58 - humanost je vsaj za mene v tem, da pokazes nek cut za (clovesko) okolico in za njihovo dobrobit. Divjanje po javnih cestah pa ne spada sem. Bi bilo humano ce bi voznik zadel avto v katerem se pelje otrok in nepopravljivo unicil zivljenje njegovim starsem ?!

Lahko je vedno bit Plemenit in Dober, ampak bodite iskreni pa povejte kako bi gledali na njega ce bi zaradi njegove voznje nastradal Vas bliznji.

Se vedno podpiram MP-ja - 09.04.2006 ob 20:31:31 - ... ker : ne samo da je fant hitro vozil. Fant je hitro vozil Z DVEMA SOPOTNICAMA v avtomobilu. Razumem, da se njegovi znanci nocete zameriti njegovi familiji, ampak me zanima ce bi ga se vedno branili v primeru da bi v svjem preletavanju pasov trescil v kaksno vaso ljubljeno osebo, ki bi civilizirano vozila po cesti. Namerno spravljanje sebe in ostalih v nevarnost na cesti je zal del mokrih sanj vsakega klenega slovenskega podezelana in nekateri imamo tega ze posteno zadosti. Prav nobenega opravicila ni za tak egoizem. Ce se hoces postavljat pred kom to lahko pocnes kje stran od ostalih, brez da jih spravljas v nevarnost. Ne pa da drugi nastradajo zaradi tvojih hormonskih tezav.

anonimni - 09.04.2006 ob 20:30:16 - MadPig človečk ... a ti poznaš besedo H-U-M-A-N-O-S-T?Če ne veš kaj to pomeni napiš pa ti bomo razložili!Hualaaa!!! Alenko R.I.P. :(

anonimni - 09.04.2006 ob 20:23:20 - Roko na srce, fant je resnično hitro vozil. Poznam ga oziroma sem ga poznal in vem da je bil dober fant, in niti najmanj to kar je izjavil BlaznaSvinja: "MadPig - 09.04.2006 ob 11:23:05 - Še en norec manj. Sreča je, da smo se ga znebili tako rano in brez človeških žrtev." Tudi če hitro voziš, še ne pomeni, da si norec. Povsem razumem skrb za življenje, vendar ne ubija samo hitra vožnja. Res pa bi bilo manj nesreč, če bi vsi vozili po predpisih. Tako, da naproščam BlaznoSvinjo, da zadrži take komentarje zase, še bolje pa bi bilo, če ne bi več komentiral pod ta žalosten članek. Hvala.

Sožalje družini. Alen S. (1986 - 2006) RIP

Ma kr prou MadPig ... - 09.04.2006 ob 20:21:02 - Samo res, ko sem na zacetku prebral komentar blaznega pujsa, nisem bil cisto odlocen ali se strinjam, zdaj pa ko vidim kaksno govedo so njegovi prijatelji mi je pa popolnoma jasen odgovor zakaj je prislo do nesrece. Stavim roko da je slo za macisticno izzivljanje na cesti v stilu tega na forumu, demonstriranega s strani voznikovih kolegov. Hvala bogu da sta sovoznici preziveli, in da ni trescil se v kaksno mlado druzino kar se rado pripeti.

krpan - 09.04.2006 ob 19:56:45 - Če bi vozil normalno (primerna hitrost) bi danes lahko užival v sončni nedelji skupaj s svojimi prijatelji in bližnjimi.Tako pa....Sožalje svojcem.

Siegfrid - 09.04.2006 ob 19:36:28 - si ne morem kaj ,da se mi en bi zdelo da nacin pisanja in odnos pokojnikovih prijateljev marsikaj povejo o njem samem...

theone - 09.04.2006 ob 17:29:30 - madpig dj raj nehj grdo govort o ubogem fantu, ki je sinoči izgubil življenje. Pa še nekj, da ti povem k tko govoriš o preminulem, bi jz zlo rd vidu, da se neki divjaček na cesti najde po moznosti na avtocesti s kakšnim terencem in se zaleti v tvoje vozilo. Dj raje ne govori tako, a si sploh pomislu kako je staršem preminulega? Bog ne daj, da bi mati prebrala kako ena idiotska oseba obtozuje njenega preminulega sina. Mal se zamils kaj, če bi se to zgodilo tvojemu otroku in da bi ga kdo tako obsojal? Mal se zamisl!

jeseničanka - 09.04.2006 ob 17:08:01 - to nemors vrjet..res si PIG, pa ne mad ampk BOVN!

MadPig - 09.04.2006 ob 16:56:58 - No, naj vsi ti imaginarni prijateljčki divjačka alenčka povedo, kaj se je pravzaprav zgodijo. Očitno so o dogodku izredno podrobno poučeni. :@) Šele potem bodo imeli (pogojno) pravico nemarno otresati svoja usta, dotlej pa prosim, da naj bo mir.

anonimni - 09.04.2006 ob 15:57:32 - alenko r.i.p :((

anonimni - 09.04.2006 ob 15:47:34 - stroka žalostn pri usej tej zadevi je še sam to da maš ti zj možnost pisat tko glupe neresnične izjave!!! kot prvič ne poznaš ne voznika in ne njegove prijatelje in kot drugo tud če bi jih kdo pa si ti da boš tko obsojov folk?!?

bog je sam en in hvala bogu to nis ti idiot jedan psihopatski pa nauč se pomen besede debilnost kr očitni se ti ne sanja kva je to ampak nj ti jst pomagam poglj se mav u ogledav pa boš dobiv en najbolši primer debilnosti! ajde zj če maš kj u glav boš od zdj naprj tih kar pa zlo dvomim. alenko R.I.P.

jeseničanka - 09.04.2006 ob 15:41:57 - ti pozivas k potrpezljivosti in newem k cemu se..as pomislu dab mi loh poklical mal u begne..na zaprti oddelk pa to..pomoje bi dusevno moteno osebo kt si ti z veselm sprejel..pa to svet se ni vidu..ccccc

jeseničanka - 09.04.2006 ob 15:31:02 - MADPIG..ni taprau ime..samo psihopat lahko kj tacga napise! Kako lahko obsojas ljudi..nisi biu tm in sploh ne ves kaj se je dogajal..tko da bi blo leps ce bi izrazu sozalje..ce ti pa ni zal (kar je zelo ocitno) pa zadrz svoje bolne komentarje! A mas druzino? Mogoce otroke..sj ni vazn pc enga k ti pomen..a si se zamislu kako bi se ti pocutu, k bi mu bilo slabo alpa karkol, mogoce dab kj blo na cest pa sej hotu izognt, sj newes k nisi biu tm, pa bi zletel s ceste a bi tut za svojga reku da je bil norc in da je cist prou da je umru??? Sto procentno da ne..zato bi te svojci, prjatli in znanci prosil, da bod tih in takh bedarij ne pises sm k res nkamr ne sodjo, sploh pa ne sm! Ne ves gdo je biu voznik, ne poznas ga zato te PROSMO da se izogibj te teme! To nemors vrjet..da na svetu obstajajo taki kreteni..sj an..Bog tut noce idiotov pr seb zto jh pusca kle na Zemlji..taki bote (na zalost) zvel 100 let..nedouzni bojo pa pac mogl jt..zalostno res..sozalje tastarm, prjatlm, usm k so ga poznal :( alenko R.I.P. :(

damir - 09.04.2006 ob 15:29:09 - alo MadPig...nej ti faca zgori aj prou stari..?aj prou..??i ne govor traparij an..k poznam človeka dobr...se zgodi usakmu an..aja pa še neki tip je biu zame desc pa pou an..pa skos bo in zato ne govor da se raztrešu ko hruška da se nau slučajn teb kj nardil..so just shut the fuck up...aja pa rd bi te tko spoznou da ti dam ene par okol kepe piz** ti mat***...

anonimni - 09.04.2006 ob 14:45:45 - ejga ti stroka ti si furov raj se nauc kako se prov napise rally pol pa laz naprej aj prov klosar zabit!!!!

Stroka - 09.04.2006 ob 14:41:28 - Žalostno pri vsej tej zadevi je da se takoimenovani prijatelji poginulega dejansko ne zavedajo, da je bil nadvse bahav, nedozorel in smrkav tako kot so oni sami. To da ze je ubil zaradi divjanja po cesti in da pri tem ni uspel pokončati še sovoznic je dober znak in strinjam se z vsemi ki obsojajo takšne divjake. V svoji dolgoletni karjeri nisem na cesti imel nesreče zaradi prehitre vožnje, čeravno sem leta vozil Ralley in cestno hitrostne dirke.

Takšnih prenapetežev, ki si domišljajo, da morajo prehiteti vsakogar pa je preveč in pametno bi bilo da se vsem takšnim psihopatom trajno odvzamejo vozniška dovoljenja. Za takšnimi lažnimi frendovskimi izlivi pa se skriva samo debilnost.

Navkljub temu trpi njegova verjetno nič kriva družina zato moje sožalje njim.

hafo - 09.04.2006 ob 13:56:17 - ¸ejga madping zalet se nekm,nemorš tko govort to je spet nš kolega-odje__.fuk no to ni res

riba - 09.04.2006 ob 13:23:19 - kaj pa če je blo kaj narobe? kaj če mu je blo slabo? kaj če je prišlo kaj na cesto ?? Sploh ne vem, kako lahko nekateri tako sklepate po svoje....ja MadPig nate leti to. In mislim, da si po tvojem prvem postu zadnji, ki lahko govori o kulturnem pisanju, ko pa sam nimaš kulture izražanja. Kdor provocira dobi porcijo.

Sta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno ni takim 'medijem' še nihče stopil na prste... tudi na Motosvetu je možno pogosto brati tovrstne zapise ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno ni takim 'medijem' še nihče stopil na prste... tudi na Motosvetu je možno pogosto brati tovrstne zapise ...

In še dobro, da imamo priden moderatorje, ki takšen in podoben drek relativno hitro brišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, Noise, dej jim kakšno povišico! Sem poklical na Delovo uredništvo, kako je pri njih s toleriranjem objav, pa so prilepili tole: :headbang: :SS

Uredništvo - 10.04.2006 ob 22:00:07 - Sporočilo uredništva: spoštovane pisce komentarjev naprošamo, da pri komentiranju člankov na naši spletni strani kljub anonimnosti izkažete zadostno mero spoštovanja do drugih pišočih, predvsem pa dolžno spoštovanje do žrtev nesreč, o katerih poročamo. Na voljo imamo namreč tudi možnost deaktivacije kometarjev.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delo kar kliče po tem, da ga kdo prijavi in da se zgodi prvi tovrstni primer pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Tole je popolnoma neberljivo. Prvo, kar bi moral imeti je ,,program,, za prepoznavanje besed (ali kaj takega sploh obstaja ne vem), ki ne bi dovolil take žlubodravščine, ki jo še poslušati ne morem kaj šele, da bi jo brala.

2.Takšni so danes ljudje in družba-sprijaznite se tile bodo delali za mojo/našo penzijo.

3.tudi če prepoveš -kaznuješ tako pisanje ne boš popravil kratkega stika, ki ga imajo v glavah...le skril a boš javnosti in boš morda nekoč neprijetno presenečen, ko se boš soočil s takšno zadevo v živo.

4. Vseeno mi je kaj pišejo, ker jih ne berem še manj jemljem resno, včasih mi je smešno v kakšni družbi ,,besed,, (rukajoči jelen je za njih Toporišič) se najdejo tako veličastne/težke besede kot so Humanost, sožalje, smrt... včasih me jezi, včasih žalosti...včasih celo veseli, da tudi če jutri umrem mi bo marsikaj prihranjeno.

Internet je kot tobak....čeprav bo tarjalo manj, da bomo spoznali, da le ni tako ,, zdrava pogruntavšina,,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno ni takim 'medijem' še nihče stopil na prste... tudi na Motosvetu je možno pogosto brati tovrstne zapise ...

:grim

In še dobro, da imamo priden moderatorje, ki takšen in podoben drek relativno hitro brišejo.

:grrr

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je zelo preprosta: Debilen folk - debilni komentarji. :fredy:

To je samo še en dokaz, da je narod (kot masa) vedno bolj debiln.

Stupid is that stupid says/writes.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pirrulz - se popolnoma strinjam

pa še moto dneva: "Internet - connecting debilana."

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, da je

DELOv forum

relativno v redu moderiran,

in da kaj takega tam absolutno ni dovoljeno,

sy je moderator Gregor zelo strog.

:yes:

očitno komentarje člankov nadzoruje

kak preobremenjen novinar, kateremu so to delo

dodatno naložili brez dodatnega plačila - kar je (bila?) navada

tudi na RTV SLO1 forumu

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne komentarje lahko vidite tudi na drugih internetnih straneh drugih časopisnih hiš, predvsem v črni kroniki, pa tudi pri političnih člankih. Jaz pravim, tu ne bi smelo biti demokracije. Če ne pišeš v zvezi z dotičnim člankom na razumljiv, slovnično kolikor-toliko pravilen in nežaljiv način, se post briše.

P.S.: Hvala bogu za moderatorje, še premalo brišejo, tudi na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz že opazil, da so na drugih forumih (ponavad link iz tega foruma) nekateri izjemno "kulturni" pisci <_<

Računalo in oddaljenost pač nudita neko "varnost in zavetje" za pišočega :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, lahko se nekdo včasih malo preveč pošali na račun drugih (tudi drugih narodov), samo na račun mrtvih pisat takšne komentarje, je pa skrajno žaljivo in imbecilno.

Kot ste že nekateri prej napisali, skrita identiteta daje možnost izživljanja. Tudi na takšne načine. Zato zelo redko berem komentarje pri E časopisih.

Mogoče bi jim lahko za kakšen mesec posodili naše moderatorje, da jih naučijo dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Tole je popolnoma neberljivo. Prvo, kar bi moral imeti je ,,program,, za prepoznavanje besed (ali kaj takega sploh obstaja ne vem), ki ne bi dovolil take žlubodravščine, ki jo še poslušati ne morem kaj šele, da bi jo brala.

2.Takšni so danes ljudje in družba-sprijaznite se tile bodo delali za mojo/našo penzijo.

3.tudi če prepoveš -kaznuješ tako pisanje ne boš popravil kratkega stika, ki ga imajo v glavah...le skril a boš javnosti in boš morda nekoč neprijetno presenečen, ko se boš soočil s takšno zadevo v živo.

4. Vseeno mi je kaj pišejo, ker jih ne berem še manj jemljem resno, včasih mi je smešno v kakšni družbi ,,besed,, (rukajoči jelen je za njih Toporišič) se najdejo tako veličastne/težke besede kot so Humanost, sožalje, smrt... včasih me jezi, včasih žalosti...včasih celo veseli, da tudi če jutri umrem mi bo marsikaj prihranjeno.

Internet je kot tobak....čeprav bo tarjalo manj, da bomo spoznali, da le ni tako ,, zdrava pogruntavšina,,

lina, zelo dober komentar, se popolnoma strinjam s teboj :OK:

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovrstni komentari so na e-delo že kar običajni za prometne nesreče s smrtnim izidom. Fora je pa v tem, da vedno en in isti psihopat začne provocirat, nato pa prijatelji žrtev začnejo udrihati po njem.

Dve rešitvi:

1. Brisati nespodobne izjave... tole zna glede na videno vzeti preveč časa, zato glej točko št. 2 >

2. Blokirati IPje "komentatorjev". Tako kot so na Avtomaniji&Co straneh uvedli najprej izpis IPja, potem pa celo registracijo, bi tudi na e-delu, po nekajkratnem opozorilu lahko blokirali določene IPje za komentiranje. Ali ne deluje tako tudi ms? Če dobiš preveč opozoril... pa pa

LP

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar na članek v Delu:

V dveh urah umrla dva motorista

še enkrat...

za na tleh ležečega motorista je še najboljša še ena brca v njegovo butn glavo....

zagotovo je vozil s predvidljivimi pospeški in primerno hitrostjo....

še premalo jih je crknjenih......

nič jih ni škoda....

takih ki divjajo....

se pa oni toplovodarji kregajo za one tote slo vojake.....

halo?

sej ne moreš verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

takole sem napisow urednici in upam, da bo kaj pomagalo

.........kopija maila ........................

Spoštovani,

vaš elektronski naslov sem dobil na vaši spletni strani in se s pismom obračam direktno na vas, čeprav nisem gotov, da je to vaše področje.

Že

nekaj časa sledim odvratnostim v zvezi z motoristi (ob raznih nesrečah) v "kroniki"

na vaši spletni strani.

Primer:

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,131351

Ker

sem sam skoraj 20 let motorist (brez najmanjše nesreče!)

zahtevam,

da nekaj ukrenete in take nizkotne in hujskaške komentarje preprečite.

Kaj

si motoristi mislijo o tem si seveda lahko preberete na

- www.motosvet.com

- forum

- krneki

- naši mediji - ali je to mogoče

Mogoče vi osebno do sedaj niste imeli prilike zaradi preobremenjenosti

opaziti tega, vendar je za to "opazovanje in brisanje" nekdo iz vaše hiše

zadolžen in svojega dela ne opravlja tako kot bi moral ali, kar je še verjetneje,

na tihem podpira taka mnenja in jih zato ne briše.

Zaenkrat

sem samo vas opozoril na te grdobije, katere si vaš resni časopis ne more privoščiti. Lepo vas prosim, da mi ne odpišete s tisto floskulo na spletni strani: "napisani komentarji izražajo mnenja avtorjev in blablabla...". Za to, kar je napisano na vaši spletni strani, v prvi vrsti odgovarja vaša hiša in urednik/ca spletne strani. Zato upam, da se boste kot DELO potrudili in se dvignili nad "podnnivo" nekega Direkta.

Vsekakor

pa ne bom mogel pomagati, če bo padec vašega nivoja in nereagiranje na tole opozorilo obravnavano na vseh mogočih spletnih straneh, kakor tudi pohvala, če boste seveda uredili zadevo tako kot je treba in svojo spletno stran postavili za vzor vsem drugim.

S spoštovanjem

(pravo ime in naslov

Broja Jedan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pravo ime in naslov

Broja Jedan)

Broj Jedan

Prva ulica 1

Prvi grad, 1234

:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

takole sem napisow urednici in upam, da bo kaj pomagalo

.........kopija maila ........................

Spoštovani,

vaš elektronski naslov sem dobil na vaši spletni strani in se s pismom obračam direktno na vas, čeprav nisem gotov, da je to vaše področje.

Že

nekaj časa sledim odvratnostim v zvezi z motoristi (ob raznih nesrečah) v "kroniki"

na vaši spletni strani.

Primer:

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,131351

Ker

sem sam skoraj 20 let motorist (brez najmanjše nesreče!)

zahtevam,

da nekaj ukrenete in take nizkotne in hujskaške komentarje preprečite.

Kaj

si motoristi mislijo o tem si seveda lahko preberete na

- www.motosvet.com

- forum

- krneki

- naši mediji - ali je to mogoče

Mogoče vi osebno do sedaj niste imeli prilike zaradi preobremenjenosti

opaziti tega, vendar je za to "opazovanje in brisanje" nekdo iz vaše hiše

zadolžen in svojega dela ne opravlja tako kot bi moral ali, kar je še verjetneje,

na tihem podpira taka mnenja in jih zato ne briše.

Zaenkrat

sem samo vas opozoril na te grdobije, katere si vaš resni časopis ne more privoščiti. Lepo vas prosim, da mi ne odpišete s tisto floskulo na spletni strani: "napisani komentarji izražajo mnenja avtorjev in blablabla...". Za to, kar je napisano na vaši spletni strani, v prvi vrsti odgovarja vaša hiša in urednik/ca spletne strani. Zato upam, da se boste kot DELO potrudili in se dvignili nad "podnnivo" nekega Direkta.

Vsekakor

pa ne bom mogel pomagati, če bo padec vašega nivoja in nereagiranje na tole opozorilo obravnavano na vseh mogočih spletnih straneh, kakor tudi pohvala, če boste seveda uredili zadevo tako kot je treba in svojo spletno stran postavili za vzor vsem drugim.

S spoštovanjem

(pravo ime in naslov

Broja Jedan)

Najs Nr.1, čeprav v bodoče svetujem, da ne uporabljaš besede "zahtevam". Ker boš na drugi strani mejla deležen zgolj čudnega nasmeha ali pa fakerčka. :fredy:

Drugač pa pohvaljen. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da sem začel brat te komentarje in jih nisem razumel. :blink: Ne tistih pro in ne tistih kontra. Ni mi čisto jasno v katerem jeziku so napisani, če pa bi to naj bila slovenščina, pa je spet očitno nivo, ki ga ne razumem. Pisce sem v svojih mislih deklasiral v črve, ki mi ne pridejo do živega. Torej sem za njih "Übertier". Ko pa se za "črve" več sploh ne bom zmenil bom postal "Übermensch". :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Torej sem za njih "Übertier". Ko pa se za "črve" več sploh ne bom zmenil bom postal "Übermensch". :rolleyes:

samo

na cesti mi pazi,

da te kateri od teh kretenof ne sesuje,

pa da ne boš

"Überheilige"

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!