Skoči na vsebino

Naši mediji


Dry

Priporočene objave

Meni pa gredo razne Benke s svojim pametovanjem že malo na kufer. S potovanjem okoli sveta pa res ne pridobiš koncesije za podajanje verificiranih mnenj o prometu. Ki se potem seveda na debelo napišejo, ker je to pač izjavil ta in ta! Saj so avtomobilisti tudi običajno nepripravljeni na sneg, poledice, gneče ipd.

Tračarija! Res nič novega!

S tem se strinjam....... je pa tudi dejstvo, da naj bi najstniki in tisti malo čez polnoletnost dali več na besede enega znanega osebka, kot pa na enega policaja. Pozabili so samo na to, da je fino, če je ta oseba večini idol, vzornik ali kaj podobnega. Kar pa nažalost/nasrečo Benka ni. Pa ne, da bi imela karkoli proti njej, samo tisti, ki je razmišljal koga bi dal za zgled ni naredil najbolj efektivne izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem mrh/n-ovinarjem in tistim, ki mislijo, da to so!

Novinarjem in njihovim oponaševalcem svetujem, da se zaradi povečanega pritiska s strani politike in "mednarodnih korporacij" ter ostalih bušistični zadev ponovno izvedejo stavko, ki pa naj traja in traja in traja...

Stavkovne zahteve bi morale biti nedosegljive, novinarji pa naj ne popustijo niti za milimeter. :grrr

Danes sem pa tako cinčno razpoložen :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Sama ugotavljam,da mediji sami proizvajajo subjekte o katerih pišejo,soodvisnost je ogromna.

Tko da zdej več ne vem kaj je v medijih realnost in kaj fikcija.

Npr Kmetija na POP TV je vrhunec imbecilizma, ki sem ga imela priliko kjerkoli in kadarkoli videti prek medijev.

Ampak očitno ima ta televizija programe za bebce in en program za inteligentne osebe (A si ti tut not padu)

dokumentarca nisem vidla nikoli nobenega,da bi ga predvajala na tej televiziji.pa je najbolj gledan program na slovenskem.

In pol se mi čudimo Američanom in jih imamo za zabite in zaostale....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama ugotavljam,da mediji sami proizvajajo subjekte o katerih pišejo,soodvisnost je ogromna.

Tko da zdej več ne vem kaj je v medijih realnost in kaj fikcija.

Npr Kmetija na POP TV je vrhunec imbecilizma, ki sem ga imela priliko kjerkoli in kadarkoli videti prek medijev.

Ampak očitno ima ta televizija programe za bebce in en program za inteligentne osebe (A si ti tut not padu)

dokumentarca nisem vidla nikoli nobenega,da bi ga predvajala na tej televiziji.pa je najbolj gledan program na slovenskem.

In pol se mi čudimo Američanom in jih imamo za zabite in zaostale....

Jaooooooooo, pa kaj ti je?! Pejt fukat al pa zdrkat če nimaš druzga dela kot stare teme odpirat.

Misliš, da se kaj novega dogaja odpreš temo pa eni u pizdo brihtni komentarji na prastaro čvekarijo. mater ti mora bit res dolgčas.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kramp pa saj Schumy ne fuka ! :bum:

Je pa za ziher iz kluba 50+ (drobiž) saj veš da so rumeni JaJcpoki najaktivenjši na internetu in oh in sploh, tako da brez zamere za stare teme in prepih v glavi ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol mi visi kaj schumy je al ni.............. ampak se imata vidva mogoce za svetla primerka demokracije?

ce ze tako vneto vedno zagovarjata demokraticnost in enakost bi bilo strasno fajn jo tudi ziveti. iz napisanega tukaj se nekako ne da sklepati o tem.

lep dan vsem "drugacnim".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!