Skoči na vsebino

Naši mediji


Dry

Priporočene objave

Lepo spisano No1. Upam, da bodo odreagirali.

Sam sem pa nehal brat te kretenizme po raznih Ečasopisih. Škoda živcev. Bolje iti ta čas na furo ali pa spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da so podobne stvari boleče, sem odločno proti cenzuri, samocenzuri, spodobnosti ipd.

Ob spoznavanju mnenj ljudi, s katerimi delim geografskopolitičnokulturno območje, imam vsaj izgovor za občasno asocialnost.

Morilci, zajčice, krogle ki lahko zavijajo in bombaši so pač privlačna tema za stresanje obsojanj. Dokler so drugi grdi smo mi fullkul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kljub temu, da so podobne stvari boleče, sem odločno proti cenzuri, samocenzuri, spodobnosti ipd. ...

Veseli

me, da sem izvedel za tvoje odkrito mnenje - je pa dejstvo, da se veliko nas z njim ne strinja in zagovarjamo svojega:

nekje so neke kulturne in moralne meje.

Svobodo

govora pač veliko ljudi narobe razume in mislijo, da pod to spada tudi vsemogoče žaljenje soljudi. Pa temu ni tako, saj so vse sorte vrednot že preveč razvodenele ravno zaradi napačnega pogleda ljudi na demokracijo (katero zamenjujejo s kaosom) in svobodo govora, katero zamenjujejo z vulgarnostjo.

A veš?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da so podobne stvari boleče, sem odločno proti cenzuri, samocenzuri, spodobnosti ipd.

Ob spoznavanju mnenj ljudi, s katerimi delim geografskopolitičnokulturno območje, imam vsaj izgovor za občasno asocialnost.

Morilci, zajčice, krogle ki lahko zavijajo in bombaši so pač privlačna tema za stresanje obsojanj. Dokler so drugi grdi smo mi fullkul.

Problem nastane, ko začnejo takšni pametnjakoviči blatiti tebe, sorodnika, prijatelja. Potem te bo vsa strpnost do njih minila in boš spremenil mišlenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Tole je popolnoma neberljivo. Prvo, kar bi moral imeti je ,,program,, za prepoznavanje besed (ali kaj takega sploh obstaja ne vem), ki ne bi dovolil take žlubodravščine, ki jo še poslušati ne morem kaj šele, da bi jo brala.

2.Takšni so danes ljudje in družba-sprijaznite se tile bodo delali za mojo/našo penzijo.

3.tudi če prepoveš -kaznuješ tako pisanje ne boš popravil kratkega stika, ki ga imajo v glavah...le skril a boš javnosti in boš morda nekoč neprijetno presenečen, ko se boš soočil s takšno zadevo v živo.

4. Vseeno mi je kaj pišejo, ker jih ne berem še manj jemljem resno, včasih mi je smešno v kakšni družbi ,,besed,, (rukajoči jelen je za njih Toporišič) se najdejo tako veličastne/težke besede kot so Humanost, sožalje, smrt... včasih me jezi, včasih žalosti...včasih celo veseli, da tudi če jutri umrem mi bo marsikaj prihranjeno.

Internet je kot tobak....čeprav bo tarjalo manj, da bomo spoznali, da le ni tako ,, zdrava pogruntavšina,,

Lepo napisano. Se strinjam tudi jaz.

In hkrati pomilujem tiste uboge na duši, ki z raznoraznimi anonimnimi spakedranimi kretenizmi po forumih "zdravijo" svoj "um".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo

na cesti mi pazi,

da te kateri od teh kretenof ne sesuje,

pa da ne boš

"Überheilige"

O:-)

Govoril sem junakih za tipkovnicami .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoril sem junakih za tipkovnicami .)

aha ..

pa vseeno pazi na cesti ..

boš?

:OK:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......- je pa dejstvo, da se veliko nas z njim ne strinja in zagovarjamo svojega......

.....Svobodo

govora pač veliko ljudi narobe razume.....

Sprejemam nestrinjanje večine in se asocialno umikam v ednino. Dokler ne dosežete odvzema svobode govora. Takrat ne bo ostalo veliko za zagovarjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprejemam nestrinjanje večine in se asocialno umikam v ednino. Dokler ne dosežete odvzema svobode govora. Takrat ne bo ostalo veliko za zagovarjati.

Pridružujem se ti v ednini in jo posledično spreminjam v dvojino.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kateri od dvojine spusti dušo, se javim za rezervno kolo. Dokler ga ne zaflikajo. Potem grem pa nazaj v prtljažnik zgodovine.

... meni je spustilo prvo kolo

na biciklnu - kdaj lahko računam nate?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem trdil, da bom kalkulator, torej računanje name odpade.

pa

si se sam javiw za rezervno kolo ..

kaj bom pa zdej, ko se na mala

matematična vrata vun vlečeš

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo bral ,,tanov,, Žurnal...brane Kuzmič v članku ,,Sovenci smo zelo slabi vozniki,,....veliko povedanega o mentaliteti slovenskega voznika in za enkrat nam ne kaže nobenih sprememb na bolje....Janezek in njegov ata...res, da ne govori posebaj o motoristih...vendar gre za iste hibe

opaža pa, da je agresija žensk v prometu v naraščanju :krneki:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo bral ,,tanov,, Žurnal...brane Kuzmič v članku ,,Sovenci smo zelo slabi vozniki,,....veliko povedanega o mentaliteti slovenskega voznika in za enkrat nam ne kaže nobenih sprememb na bolje....Janezek in njegov ata...res, da ne govori posebaj o motoristih...vendar gre za iste hibe

opaža pa, da je agresija žensk v prometu v naraščanju :krneki:

so? what else is new? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novega?...prav nič in to je tisto nad čemer se je treba zamsliti...

no ker ravno prebiram Žurnal sem najdla še en članek prav o motoristih...bolj statistika brez ugotavljanja krivde in kakršnega koli šimfanja...kot zanimivost....40% umrli/huje poškodovanih motoristov ni nosilo varnostne čelade....možganske poškodbe-zdravljenje le teh stane cca 60.000 evrov s tem, da ostanejo motorične in mislelne težave in psledično odvisnost od drugih ljudi.

Benka Pulko pa priznava, da motoristi dostikrat precenjujejo sve sposobnosti, zlasti v začetku sezone in so sami odgovorni za nesreče.

Mal mi je dolgcajt...spet namreč neki čakam. :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....40% umrli/huje poškodovanih motoristov ni nosilo varnostne čelade....možganske poškodbe-zdravljenje le teh stane cca 60.000 evrov s tem, da ostanejo motorične in mislelne težave in psledično odvisnost od drugih ljudi.

...

Pa saj ni za verjet. Enih se nič ne prime. Pa četudi bi jim razloge za uporabo čelade z žebljem na čelo pribili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni za verjet. Enih se nič ne prime. Pa četudi bi jim razloge za uporabo čelade z žebljem na čelo pribili.

Meni je že to da "brez čelade na motorju butast zgledaš" zadosten razlog, de jo zmeraj nosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vse procente, ki jih nabijajo v raznih revijah bi moralo biti ljudi skoraj 130% več kot jih je v resnici zajeto...miloševič računica...no pa sm še jst dodal svoje procente :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa gredo razne Benke s svojim pametovanjem že malo na kufer. S potovanjem okoli sveta pa res ne pridobiš koncesije za podajanje verificiranih mnenj o prometu. Ki se potem seveda na debelo napišejo, ker je to pač izjavil ta in ta! Saj so avtomobilisti tudi običajno nepripravljeni na sneg, poledice, gneče ipd.

Tračarija! Res nič novega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa gredo razne Benke s svojim pametovanjem že malo na kufer. S potovanjem okoli sveta pa res ne pridobiš koncesije za podajanje verificiranih mnenj o prometu. Ki se potem seveda na debelo napišejo, ker je to pač izjavil ta in ta! Saj so avtomobilisti tudi običajno nepripravljeni na sneg, poledice, gneče ipd.

Tračarija! Res nič novega!

bravo horjo, tudi mene že motijo taki strokovnjaki, za govoriti o slovenskem prometu in motoristih je bolj verodostojen vsak slo motorist, ki dnevno preživlja to džunglo kot nek popotnik okoli sveta, ki če prav razumem niti ne vozi več dosti od prihoda domov pa tudi prej mislim da ni imela ravno dolg moto staž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... če prav razumem niti ne vozi več dosti od prihoda domov pa tudi prej mislim da ni imela ravno dolg moto staž.

Cca. 600 km, menda. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večer ima navado pisati o vseh nesrečah, ki se dogajajo. Seveda motoristične niso izjama. Ravno zaradi večera sem se odvadila brati komentarje, saj me je dostikrat zelo zabolelo, ko sem prebrala kaj v smislu: motoristi umrite vsi, če jaz kakega srečam, ga probam ven zriniti itd.......

Res bi bil potreben enkrat en velik škandal zaradi tega, par ljudi spraviti v zapore oz. drugače kazensko preganjati, pa bi bilo mogoče boljše.....

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa gredo razne Benke s svojim pametovanjem že malo na kufer. S potovanjem okoli sveta pa res ne pridobiš koncesije za podajanje verificiranih mnenj o prometu. Ki se potem seveda na debelo napišejo, ker je to pač izjavil ta in ta! Saj so avtomobilisti tudi običajno nepripravljeni na sneg, poledice, gneče ipd.

Tračarija! Res nič novega!

Se pridružujem mnenju.

Po svetu se pa tud zelo različno voz. Moje izkušnje iz Vzhoda:

"Če nisi dovolj hiter, te povozjo",

"Jebeš žmiguc, kuga je to sploh gor na auto"

"Ploza rules"

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!