Skoči na vsebino

HOSTESA BARBARA


mišo from krtina

Priporočene objave

Barbi, ti jih kamot vn rukneš, ko ti prideta naslednjič težit :grim

:hmm: Sej midva sva že bla zunaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prov, tanajbol da nardimo kr motosvet meeting tm :grim :lol1:

Priporočam Old Cup na Bledu,skoz sam motoristi :OK: Ko bi vsaj še Barbara tm delala bi blo pa zakon :OK:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam Old Cup na Bledu,skoz sam motoristi :OK: Ko bi vsaj še Barbara tm delala bi blo pa zakon :OK:

Ej u stari šalci majo pa tolk zanč kofe, daj za znoret. Sicer pa moja kolegica tm dela. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej u stari šalci majo pa tolk zanč kofe, daj za znoret. Sicer pa moja kolegica tm dela. :)

Kera kolegica?Anja mogoče? :) Men je pa kofe kul :hmm: No sej pridem še tvojga probat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera kolegica?Anja mogoče? :) Men je pa kofe kul :hmm: No sej pridem še tvojga probat :P

matr mulc, ti ze use kelnarce :grim :devil: poznas kdo se bo pa uciu? :lol1:

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mulc, ti ze use kelnarce :grim :devil: poznas kdo se bo pa uciu? :lol1:

Glede na to kolk časa se že vidva tja odpravljata, da pomojem ko tja prideta bo Beerbara mela že kako lušno vnučko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mulc, ti ze use kelnarce :grim :devil: poznas kdo se bo pa uciu? :lol1:

Jebiga :D Včasih smo ga velik na Bledu pil pa valda, da poznam :)

Glede na to kolk časa se že vidva tja odpravljata, da pomojem ko tja prideta bo Beerbara mela že kako lušno vnučko

Eni nažalost nimamo non-stop časa,je tud šola pa šiht aveš :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kolk časa se že vidva tja odpravljata, da pomojem ko tja prideta bo Beerbara mela že kako lušno vnučko

Ce pa rajs zajebavamo uno tasmotano v rocku... narocis caj, dobis pir :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa rajs zajebavamo uno tasmotano v rocku... narocis caj, dobis pir :lol1:

Verjetn te hoče napit pa v postlo spravt, babe so hudič

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa rajs zajebavamo uno tasmotano v rocku... narocis caj, dobis pir :lol1:

Tasmotano v Rocku?A to misliš kelnarco, ki je dobila vzdevek kandelabr :lol1: :lol1: Očala pa ponavadi ima čop pa velika 2 metra.Ta kelnarca je mal premaknjena,hočm plačat rundo pa dam 5k pa reče da nej se jebem,da nej drobiž dam :eek: :eek: :eek: Od takrat naprej k pridem v Rocka pa, da mi hoče ona postrežt rečem, da sm že pr drugi naroču :doze:

Še mal,še mal...še neki testov do konca...potem pa pridem k Barbari na kavo,oblubm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tasmotano v Rocku?A to misliš kelnarco, ki je dobila vzdevek kandelabr :lol1: :lol1: Očala pa ponavadi ima čop pa velika 2 metra.Ta kelnarca je mal premaknjena,hočm plačat rundo pa dam 5k pa reče da nej se jebem,da nej drobiž dam :eek: :eek: :eek: Od takrat naprej k pridem v Rocka pa, da mi hoče ona postrežt rečem, da sm že pr drugi naroču :doze:

Še mal,še mal...še neki testov do konca...potem pa pridem k Barbari na kavo,oblubm :P

Ja ja... genau una :naughty: , je prov biserka nimas kej tkoknasatajncanasihtupress, js tut ponavad..grem u rocka, pogledam ce je ona in ce je...se obrnem in grem :rolleyes: , zdj pa mislm da dela v lescah v jurju...saj zanc sm jo tm vidu, upam da bo kr tm ostala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Živa barely.... zj sm bla ful bolna en cajt. Drgač sm pa skoz zutrej...

A zdrava...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hej!

Dame inu gospodje!

Če mate u soboto kej časa se loh oglasite u Backu na brzdej partiju throwed by myself and Dačo (the big boss). U glavnem, cviček party, hostesice, itd.

Lp, Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... to bo zvečer, a ne? :hmm: No, pa vse najboljše!!! :beer2:

Hmnja, takrat si bom verjetno že gledoval lepote Bavarske... 'bemtiš. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Dame inu gospodje!

Če mate u soboto kej časa se loh oglasite u Backu na brzdej partiju throwed by myself and Dačo (the big boss). U glavnem, cviček party, hostesice, itd.

Lp, Barbara

Ups čist sm falil tale post...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups čist sm falil tale post...

no, js sm pa cel večer častila, cccc (sj pomoje bi itak dobu nekj kar nisi naroču an ampak šteje dober namen!)

:D

Lp, B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala barbara za dvojno kavo danes :>

sm se cizt zbujen domov prpelau heh:>

:whistle:

no vidiš končno še nekdo, sva se ravn v petek z barbi pogovarjal, kaki gobci so tu, ko ne bom ne pride.

(drugič prej povej pa greva skup)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš končno še nekdo, sva se ravn v petek z barbi pogovarjal, kaki gobci so tu, ko ne bom ne pride.

(drugič prej povej pa greva skup)

Mi je mitofreak reku nej k Barbari na kofe pridem,pridem je pa freakči jo že domov pobrisov, je bil preveč zaspan :D Naslednjič se oglasim mim :)

P.S. sjeng poglej temo "ali si bil ti" :D :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem bil jaz, moja je stara temno modra Gauloises nalepke, pa še ene dve fluo nalepki, da se jebača bolš opaz :D, naslednjič bomo skupinski obisk naredl

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem bil jaz, moja je stara temno modra Gauloises nalepke, pa še ene dve fluo nalepki, da se jebača bolš opaz :D, naslednjič bomo skupinski obisk naredl

ja, sj sva debatirala, da si morš sam še The Doctor čez rit napisat pa boš iber car haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!