Skoči na vsebino

ECU kode napak pri Ditechu


Priporočene objave

A se spozna kdo na to kej ... sej veste tisto ko pred okntaktom drzis rocko za gas do konca pol pa vklopish pa spustis... pa ti zacne lucka utripat ce je kej narobe .... in pol stejesh stevilo utripljajev in zvesh ka ga muci ...

mene zanima zdej a ve kdo tolmacit te utripljaje ... ka kolk luck pomeni .. pa kk dolocis tip napake .. ko menda sta 2, kar je narobe z motorjem zdej in kar je blo prej .. menda..newem ... ve kdo kaj o tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sem nasu pa me zanima ce je to praw za vse letnike motorja al je za vsak letnik drugacen pomen kod.. ker tu so navedene kode sam do 20, men pa pokaze tut 21 (ce sem praw prestew)

No upam da kdo ve kaj o tem ker me res zanima .. ce ne pa vsaj da sem pomagu kermo s temi kodami ... lp

to so te kode:

kode_ditech.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to mam jst tut na purejet-u, uporabna stvarca, sam nwem kwa bi blo 21, ker sm lih pospravlu po bajt, pa sm pozabu kam sm dou dokumentacijo motorja, mogoče najdm in ti povem... :D vem da je 12 varovalka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislish da je isto to na ditechu pa purejetu? :hmm:

ja, bi že moral nekak bit, ker imata enaka čipa oz. enaka računalnika za vbrizg...to sigurn drži... imam Phillipsove računalnike, ki sta zunaj in znotraj identična, nakar pomeni, da je tudi ves sistem enako sestavljen...

če se kko motm, nj me štorkla čausne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!