Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

kul debata... :OK:

Že res, a dokler človeštvo svet peha v prepad, bo moj glas za Naravo, ne pa za družbo!

torej, na cesti naj velja zakon narave, po njem lahko 18 tonski šlepar na križišču brez slabe vesti tebe in tvojega novega zrx pregazi....ali bi v tem primeru raje videl uveljavljana načela družbe, ki ti v določenih primerih dajejo prednost?

sposobnost biti uspešen skrbnik, vzgojitelj ali starš je posledica emocionalne zrelosti in odgovornosti posameznika....ne njegove sexualna preferenca....tistemu ki se smatra za primernega starša samo zato, ker zvečer namesto h moškemu, leže v posteljo h ženski (ali obratno - kar velja tako za homo kot hetero usmerjene) ) izrekam globoko sožalje :grim

:worship: :worship: :worship:

to je point

Razloge in dejstva prosim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuki, garancij ni

pedri bodo vzgajal otroke

enkrat jih bodo tudi rojeval, če mene vprašaš

odpor je ničev

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya kako pa lahko trdiš, da se bodo lepše in svobodneje razvijali v teh primerih? A imaš kje kako raziskavo? Si jo mogoče sama opravila? Ali se ti samo zdi tako? :?

Nagaya preprosto "VE!" - k'r izglave se mi zdi, tako kot vsi tele sorte.

Torej

še veno čakamo na razloge - zakaj bi to sploh bilo potrebno spreminjati - razloge, ki so

v korist konkretnim posvojencem

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya preprosto "VE!" - k'r izglave se mi zdi, tako kot vsi tele sorte.

Torej

še veno čakamo na razloge - zakaj bi to sploh bilo potrebno spreminjati - razloge, ki so

v korist konkretnim posvojencem

:?

blagor ubogim na duši..... tebi res ni pomoči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedri bodo vzgajal otroke

IPB Slika

to so pa gotovo ljudje, ki so bili nekoč dani v posvojitev roza "družinam"

kenede, kenede

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so pa gotovo ljudje, ki so bili nekoč dani v posvojitev roza "družinam"

kenede, kenede

:yes:

pa še čisto brez domišljije je....... to je startrek - zadeva iz prihodnosti. Kjer ne bo otrok posvojencev s strani homoseksualnih partnerjev, ker so nekateri tako zagamani. Torej bodo otroci "normalnih" :photo: staršev :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor ubogim na duši..... tebi res ni pomoči!

ys je tudi ne rabim - sploh pa tvoje.

Pa ti?

Jo rabiš?

Pri nagajanju?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys je tudi ne rabim - sploh pa tvoje.

Pa ti?

Jo rabiš?

Pri nagajanju?

:P

ja, kdaj pa kdaj jo rabim........ samo takrat jo poiščem pri ljudeh, ki so vredni tega .)

pa še vedno istospolni partnerji lahko posvojijo otroka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še čisto brez domišljije je....... to je startrek - zadeva iz prihodnosti. Kjer ne bo otrok posvojencev s strani homoseksualnih partnerjev, ker so nekateri tako zagamani. Torej bodo otroci "normalnih" :photo: staršev :lol1:

Pupek, Pupek - kdo od naju je brez domišljije - ti, ki si prepoznala spake iz tebi primernih oddaj katere redno gledaš in se treseš ob njih ali ys, ki takih glupanderskih kretenij nikoli videl nisem in sem pač verjel, da se Symči heca na svoj način

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya preprosto "VE!" - k'r izglave se mi zdi, tako kot vsi tele sorte.

Torej

še veno čakamo na razloge - zakaj bi to sploh bilo potrebno spreminjati - razloge, ki so

v korist konkretnim posvojencem

:?

se ti bolj odprta družba za vse njene člane ne zdi zadosten razlog?

:grim

nagaya se uči..za razliko od *kof*

Broj1..sej če te je sveta tako zelo strah lahko to naglas priznaš :) lahko tudi 3 metre visko zid postaviš okoli svoje hiše in princesko zazidaš v stolp...a nategnil ti jo bo slej ali prej nekdo ki ti ne bo všeč :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek, Pupek - kdo od naju je brez domišljije - ti, ki si prepoznala spake iz tebi primernih oddaj katere redno gledaš in se treseš ob njih ali ys, ki takih glupanderskih kretenij nikoli videl nisem in sem pač verjel, da se Symči heca na svoj način

1. teh oddaj ne gledam in spet mi določaš kaj počnem in kaj ne

2. nabavi si očala, ker namreč na sliki piše, da je startrek, drugače tudi jaz ne bi vedela

:slap: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti bolj odprta družba ne zdi zadosten razlog?

:grim

1 če hočeš odprto družbo se preseli na Fužine

2 dete katerega posvoji roza par ne ve, kaj je to "odprta družba"

in

ne - na ta oltar ne dajemo otrok - mogoče boš ti kdaj svoje

ampak to me nič ne briga

to, Nagatscytza NI noben razlog, ki bi koristil posvojencu

to je razlog, ki bi koristi Petru Ritopiku ali Lizki Lezbović

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat jih bodo tudi rojeval, če mene vprašaš

odpor je ničev

Se ne bi nič čudil, če bo to res. Ampak na srečo mene verjetno takrat več ne bo na tej grudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

še veno čakamo na razloge - zakaj bi to sploh bilo potrebno spreminjati - razloge, ki so

v korist konkretnim posvojencem

:?

Zato ker:

sposobnost biti uspešen skrbnik, vzgojitelj ali starš je posledica emocionalne zrelosti in odgovornosti posameznika....ne njegove sexualna preferenca.

in bi - če potencialnih posvojiteljev ne bi izločil na podlagi njihove spolne preference - dobil večjo skupino potencialnih posvojiteljev iz katere bi izbral najbolj ustreznega. In potem to ne bi bil nujno heteroseksualni par, niti nujno homoseksualni par, ampak samo še najbolj ustrezen par.

Je to zadostna korist za otroka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še nikjer, je samo še vprašanje časa .)

ampak lahko pa ga(moralno, etično, humano)... ni nobenega razloga, da ga ne bi smeli.

Vprašanje časa mogoče res, ampak pri nas verjetno še ne prav kmalu. Je več razlogov kot jih imaš ti ZA. Ne bom spet privlekel pedofilov na dan, ker itak nisi razumela kaj sem hotel povedati z njimi.

Moralno, etično, humano za starše - za otroke pa ne morem niti jaz trditi niti ti, ker ne vemo. Lahko le predpostavljaš. In najini predpostavki sta precej različni v tej zadevi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 če hočeš odprto družbo se preseli na Fužine

2 dete katerega posvoji roza par ne ve, kaj je to "odprta družba"

in

ne - na ta oltar ne dajemo otrok - mogoče boš ti kdaj svoje

ampak to me nič ne briga

to, Nagatscytza NI noben razlog, ki bi koristil posvojencu

to je razlog, ki bi koristi Petru Ritopiku ali Lizki Lezbović

Zakaj ne? Vidi in sprejema tako heteroseksulnost kot tudi homoseksualnost. In še vedno je njegova spolna usmerjenost takšna kot pač je. Heteroseksualna ali pa homoseksualna. tako kot imajo heteroseksualci (oh, kako grozno!)homoseksualne otroke, bodo imeli tudi homoseksualci heteroseksualne otroke.

Zdaj grem pa na cigaret, ker so se mi skor prsti zafrclali zaradi vseh teh seksualcev.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. teh oddaj ne gledam in spet mi določaš kaj počnem in kaj ne

2. nabavi si očala, ker namreč na sliki piše, da je startrek, drugače tudi jaz ne bi vedela

:slap: :lol1: :lol1: :lol1:

In zdaj? Boš takole vehementno zanikala, da ga ne gledaš redno, da se ne treseš v pričakovanju naslednje zgodbe iz vesolja kjer hameame jejo pridne Pupike, potem jih pa maščujejo vrli vesoljci?

Kako

si pa potem vedela kaj to je in nisi mislila, da gre za kak motozbor, novo modno znamko ali kaj podobnega.

Ys

sem moral sosedovega fanta vprašati, da mi je razložil pomen besede - najprej sem mislil, da gre za delovske obleke rudarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem prišel do enega zaključka. In sicer, da so strpni nestrpni do drugače mislečih :blink: Podobno kot je bil rasizem v ZDA, zdaj pa so črnci večji rasisti do belcev,... Je vse skup že težko razumeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem prišel do enega zaključka. In sicer, da so strpni nestrpni do drugače mislečih :blink: Podobno kot je bil rasizem v ZDA, zdaj pa so črnci večji rasisti do belcev,... Je vse skup že težko razumeti.

poglej malce še po politoloških bukvah, pa boš videl ,da so 'zrele demokracije' (VB, Francija, ZDA ... ) ta argument (strpni so nestrpni do nestrpnih) že davno zavrgle kot butast in da se ga že 20-30 let ne uporablja več, ker je navadna puhlica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lahko tudi 3 metre visko zid postaviš okoli svoje hiše in princesko zazidaš v stolp... a nategnil ti jo bo slej ali prej nekdo ki ti ne bo všeč :grim

Kaj če bo pa to ženska?

Popravljeno . Popravil Dry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malce še po politoloških bukvah, pa boš videl ,da so 'zrele demokracije' (VB, Francija, ZDA ... ) ta argument (strpni so nestrpni do nestrpnih) že davno zavrgle kot butast in da se ga že 20-30 let ne uporablja več, ker je navadna puhlica ...

Ja, ja saj vem. Tudi trudim se študirati nekaj takega .) Ampak za mene še vedno drži. Jaz sprejemam njihovo mnenje, oni pa mojega ne. In kaj je potem to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!