Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

Belgijski senat je le z enim glasom razlike v četrtek podprl zakon, ki istospolnim parom dovoljuje posvojitev otrok. Za zakon je glasovalo 34 poslancev, 33 jih je bilo proti, štirje senatorji pa so se glasovanja vzdržali. Z zakonom bodo imeli istospolni pari, ne glede na to, ali prihajajo iz Belgije ali tujine, na področju posvojitev enake pravice kot heteroseksualni pari.

S sprejemom zakona je postala Belgija po Španiji, Nizozemski in Švedski četrta članica Evropske unije, v katerih imajo homoseksualni pari enaka pravice pri posvojitvah kot drugi. (STA/Foto Reuters)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena "brezplodna" tema.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štejem se ravno med nazadnjaške/ortoklerikalne/globokoverne/čudnomisleče/vsepospisku kar bi lahko vplivalo na takšno mišljenje,

vendar tega absolutno ne podpiram; da ne rečem, da sem popolnoma proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Jaz sem Miha, to je moj ata Andrej in pa moj ata Janez. Mi smo ena srečna družina :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha v prvem razredu:

Tovaršica: Živjo Miha, koga imaš pa ti rajši? Mamico ali očka?

Miha: Oba očka imam enako rad

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti....

lih to smo meli u 4. letniku u gimnaziji

otrok more met mamo in oceta ze samo zaradi normalnega razvoja. pa tut ne pomaga ce edn od ocka igra mamo.... :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo potencialnega mamočeta:

IPB Slika

Kdo pa ne bi bil ponosen na tako mamico, ko bi v šolo prišla na roditeljski sestanek?

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti....

lih to smo meli u 4. letniku u gimnaziji

otrok more met mamo in oceta ze samo zaradi normalnega razvoja. pa tut ne pomaga ce edn od ocka igra mamo.... :grrr :grrr

Prav, potem pa vsem samohranilkam in samohranilcem otroke pobrat in jih dat v rejo familijam ki imajo ata in mamo. Saj ni važno če so mal pijančki.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

definitivno proti - za kaj takega ni nibenega naravnega razloga, da vplivu ožje in širše družine ter družbe na takega otroka sploh ne izgubljam besed, ker je brez veze in vsem jasno.

Homosexualci

in lezbijke naj si drugje nabavljajo igrače! Saj si lahko tako kot veliko upokojencev kupijo psa ali mačko in se zabavajo s tem.

Osnova

starševstva je zagotavljanje kolikor toliko družbeno sprejemljive vzreje in vzgoje otroka, kar najbolje opravita oče in mati v družini, potem pogojno samohranilke in samohranilci ter nazadnje vzgojni domovi/sirotišnice.

Istospolni

partnerji so pa na tem področju dobesedni invalidi in otroku (mogoče niti ne po svoji krivdi, ker so preglupi, da bi to sploh lahko dojeli), torej otroku naredijo lahko le in samo škodo, saj bo družba takega otroka brezpogojno izrinila v marginalo in tu taki starši ne morejo nič.

Ali

si predstavljate, da prideta dva pedra na roditeljski sestanek kot "očkainočka" malega Janezka. Sicer se bo grdo slišalo ampak vsi vemo, kako so otroci grobi med sabo in kako bi bilo 12letnemu Lojzetu, ko bi ga sošolec, nevoščljiv zaradi novega mobitela, pred vsem razredom vprašal:

"Ti, ali te je danes fukal tvoj očka ali tvoja mami?"

Kdo, vas vprašam, kdo bi potem malega Lojzeta spet pripravil, da gre v šolo??

Prekleti

naj bodo politiki, ki dovoljujejo take družene experimente na otrocih!

Ali

je potem kaj čudnega, da evropski otroci izginevajo v tako ogromnem številu v klavnicah za presajanje organov, če si politikantski zločinci sedaj že vsem na očeh dovolijo tak svinjski experiment.

Za

popizdit - včasih sem res vesel, da ne bom več dolgo tlačil tega nagnusnega Planeta Opic.

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nisem dovolj liberalen, ampak meni se zdi, da bi vendarle morali imeti pri posvojitvi heteroseksualni pari prednost. Sicer se pa strinjam, da lahko tudi homoseksualni pari posvojijo, če je otrok dovolj. Mislim da bo otroku veliko bolje pri ljubečemu paru, ki si ga želi, kot pa v nekakšni ustanovi. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neželjenih otrok je na svetu k listja in trave... ne rečem da bi blo revežem verjetno bolje v ljubečem domu z dvema mamicama oziroma očkoma kot v sirotišnici al kjerkoli že ampak sistem pač tako ne deluje.

osebno sem pa totalno proti. call me old fashioned ampak otrok rab mamo pa ata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nimam proti , če se pedri ali lejzbijke žgejo med sabo, vendar naj v svoje igre ne vpletajo otrok. :angry: V "homo" družini bo pa res imel možnost odločanja al bo peder/lejzbijka al bo straight. :angry:

@no1: I totally agree with you. :OK:

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha odraste in se vpisuje na srednjo šolo, kjer ga bojo itak vsi zajebavali in imeli za norca...., in ko bo izpolnjeval prošnjo bo pisalo:

Ime in priimek -Matere: Andrej Novak

-Očeta:Janez Novak

:slap:

Sam ti poslanci so tudi ene buče ej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha v prvem razredu:

Tovaršica: Živjo Miha, koga imaš pa ti rajši? Mamico ali očka?

Miha: Oba očka imam enako rad

:SS

ampak kolk mora pa tak otrok bit potem z ženskami fasciniran ... še bolj, kot motosvetovci ;)

neželjenih otrok je na svetu k listja in trave... ne rečem da bi blo revežem verjetno bolje v ljubečem domu z dvema mamicama oziroma očkoma kot v sirotišnici al kjerkoli že ampak sistem pač tako ne deluje.

osebno sem pa totalno proti. call me old fashioned ampak otrok rab mamo pa ata...

in lepo teto sosedo ter sestričine prijateljice, kako leto ali dve starejše od njega ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti!

Nisem nazadnjaškega mišljenja, nič nimam proti homoseksualnim parom, naj počnejo kar hočej, se poročajo, ipd..

Ampak otrok si pa ne zasluži takega odraščanja. Ok, če bi imeli idealno družbo, brez predsodkov, potem bi to popolnoma podpiral. Ne dvomim, da lahko homoseksualni par otroku nudi mnogo več kot marsikateri heteroseksualni par ali ustanova.. Vendar roko na srce, naša družba ni idealna, polna je predsodkov in otrok je lahko zaradi nečesa takega kot to, da ima homoseksualne straše zaznamovan za celo življenje. Mulci ga bodo sfaširali.. Da ne govorimo kakšne travme mu lahko ostanejo, če se bodo vsi vrstniki in ostali spravljali nanjga zaradi tega že od vrtca naprej.. <_<

:SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti!

Nisem nazadnjaškega mišljenja, nič nimam proti homoseksualnim parom, naj počnejo kar hočej, se poročajo, ipd..

Ampak otrok si pa ne zasluži takega odraščanja. Ok, če bi imeli idealno družbo, brez predsodkov, potem bi to popolnoma podpiral. Ne dvomim, da lahko homoseksualni par otroku nudi mnogo več kot marsikateri heteroseksualni par ali ustanova.. Vendar roko na srce, naša družba ni idealna, polna je predsodkov in otrok je lahko zaradi nečesa takega kot to, da ima homoseksualne straše zaznamovan za celo življenje. Mulci ga bodo sfaširali.. Da ne govorimo kakšne travme mu lahko ostanejo, če se bodo vsi vrstniki in ostali spravljali nanjga zaradi tega že od vrtca naprej.. <_<

:SS :SS :SS

točno tako ....

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!