Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

Eno vprašanje tistim, ki trdite, da je homoseksualnost prirojena.

tega ne trdimo na pamet...le ponavljamo za nekaterimi znanstveniki....lahko da se motijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Materinski in očetovski instinkti...

Starši vedo, da so si v vzgoji svojih otrok ponavadi različni. Govorim o starših, kateri niso preobremenjeni s prepovedmi in fašističnim redom. Starši, kateri otrokom prepuščajo prosto pot izbire in omogočajo širok pogled po lastni izbiri.

Pri teh prihaja do svašta situacij, o katerih starši ponavadi nimajo enakih misli. Situacij v katerih celo različno razmišljajo, odreagirajo in se tudi dostikrat zaradi otrok sprejo. Pa sem prepričan, da ta različna dojemanja otrok niso samo privzgojena. To so razlike med mamami in očeti! Pri dveh mamah ali pri dveh očetih tega enostavno ni. In to JE manjko!

Obrazložitev gornje flance? Naj simpl ponazorim s "pravljično" primerjavo mame in ata orla. Npr. ata bo mladiča porinil čez rob gnezda, ker ve da bo vzletel, mama pa ga bo še zadrževala, da si ne bo peres pokrivil... in nešteto podobnih.

In še replika Pupi o potrebnosti pionirjev, ker so gonilo napredka. Videl sem Pepejevo repliko na to, originala pa ne najdem. In sedaj samo resno vprašam: Komu qrcu potrebujemo napredek?? Sprašujem resno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Materinski in očetovski instinkti...

Starši vedo, da so si v vzgoji svojih otrok ponavadi različni. Govorim o starših, kateri niso preobremenjeni s prepovedmi in fašističnim redom. Starši, kateri otrokom prepuščajo prosto pot izbire in omogočajo širok pogled po lastni izbiri.

Pri teh prihaja do svašta situacij, o katerih starši ponavadi nimajo enakih misli. Situacij v katerih celo različno razmišljajo, odreagirajo in se tudi dostikrat zaradi otrok sprejo. Pa sem prepričan, da ta različna dojemanja otrok niso samo privzgojena. To so razlike med mamami in očeti! Pri dveh mamah ali pri dveh očetih tega enostavno ni. In to JE manjko!

Obrazložitev gornje flance? Naj simpl ponazorim s "pravljično" primerjavo mame in ata orla. Npr. ata bo mladiča porinil čez rob gnezda, ker ve da bo vzletel, mama pa ga bo še zadrževala, da si ne bo peres pokrivil... in nešteto podobnih.

In še replika Pupi o potrebnosti pionirjev, ker so gonilo napredka. Videl sem Pepejevo repliko na to, originala pa ne najdem. In sedaj samo resno vprašam: Komu qrcu potrebujemo napredek?? Sprašujem resno!

sorry, kar si mi napisal, so totalne flance. Če bi bilo temu tako, bi bili vsi otroci, kateri so odraščali samo z enim staršem mentalni invalidi, pa niso......

Komu? Ne vem... meni bi bilo čisto cool, če bi ostali v kameni dobi

pa nismo!!!

In če gre vse v napredek, naj gre še naše razmišljanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako drugo plat? Kaj pa? Da se bo ugotovilo, da so vsi pedri pedofili? DA bodo naredi pedrsko vojno in verske vojne ne bodo več in? To ni mogoče samo njihova pot do pravice, to je izključno njihova pot do pravic, ki si jih zasluži vsak član družbe, po imenu človeštvo. Kaj pa rad doma počne v postelji je pa njegova stvar in ne tvoja..... in zaradi tega ni nič slabši, ne boljši..... je človek, ki je krvav pod kožo.......

Noč pedrskih dolgih nožev ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako drugo plat? Kaj pa? Da se bo ugotovilo, da so vsi pedri pedofili? DA bodo naredi pedrsko vojno in verske vojne ne bodo več in? To ni mogoče samo njihova pot do pravice, to je izključno njihova pot do pravic, ki si jih zasluži vsak član družbe, po imenu človeštvo. Kaj pa rad doma počne v postelji je pa njegova stvar in ne tvoja..... in zaradi tega ni nič slabši, ne boljši..... je človek, ki je krvav pod kožo.......

Moj avto ima pravico leteti po luft! V redu? Kot član svetovne plehnate ropotije ima do tega isto pravico kot rakete, in ostala frčoropotija! Pa mu vseeno nekako ne gre. Menda mu nekaj manjka.

Bomo sprejeli zakon, kateri bo moji kišti omogočil polet na luno? Ker sicer lahko začne vojno za svoje pravice. Toliko ga pa že poznam, je zajeban, tud užgat neče, ko jaz to zahtevam! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Materinski in očetovski instinkti...

Starši vedo, da so si v vzgoji svojih otrok ponavadi različni. Govorim o starših, kateri niso preobremenjeni s prepovedmi in fašističnim redom. Starši, kateri otrokom prepuščajo prosto pot izbire in omogočajo širok pogled po lastni izbiri.

Pri teh prihaja do svašta situacij, o katerih starši ponavadi nimajo enakih misli. Situacij v katerih celo različno razmišljajo, odreagirajo in se tudi dostikrat zaradi otrok sprejo. Pa sem prepričan, da ta različna dojemanja otrok niso samo privzgojena. To so razlike med mamami in očeti! Pri dveh mamah ali pri dveh očetih tega enostavno ni. In to JE manjko!

Obrazložitev gornje flance? Naj simpl ponazorim s "pravljično" primerjavo mame in ata orla. Npr. ata bo mladiča porinil čez rob gnezda, ker ve da bo vzletel, mama pa ga bo še zadrževala, da si ne bo peres pokrivil... in nešteto podobnih.

In še replika Pupi o potrebnosti pionirjev, ker so gonilo napredka. Videl sem Pepejevo repliko na to, originala pa ne najdem. In sedaj samo resno vprašam: Komu qrcu potrebujemo napredek?? Sprašujem resno!

horjo, a se ti zdi, da so v homoseksualnih zvezah zmer po dva 'prava moška' ali dve 'pravi ženski'? Kolikor jih jaz poznam, je včasih tko ,da v moških parih en tip zavzame nekakšno 'žensko vlogo' in v ženskih ena ženska nekakšno 'moško vlogo' ... in kar se tiče nekih mentalnih 'pozicij' mislim, da je tu vsem potrebam po 'dualnosti' zadovoljeno ... če pa ne, pa tudi ok ... sej kje na kmetih kaki otroci niso deležni neke hude senzibilnosti ... razen od kravic v hlevu ... ;)

Moj avto ima pravico leteti po luft! V redu? Kot član svetovne plehnate ropotije ima do tega isto pravico kot rakete, in ostala frčoropotija! Pa mu vseeno nekako ne gre. Menda mu nekaj manjka.

Bomo sprejeli zakon, kateri bo moji kišti omogočil polet na luno? Ker sicer lahko začne vojno za svoje pravice. Toliko ga pa že poznam, je zajeban, tud užgat neče, ko jaz to zahtevam! :angry2:

avto lahko natovoriš na tovorno letalo in s tem bo letel ... in vsi bodo zadovoljni in vse bo legalno ... če ti pa kdo reče, da tvoj avto pač ni avion, ker nima kril, pa to čisto drži... če pa to tisto osebo povrh še moti, pa že lahk rečeš, da zganja nestrpnost do tvojga avtolčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, kar si mi napisal, so totalne flance. Če bi bilo temu tako, bi bili vsi otroci, kateri so odraščali samo z enim staršem mentalni invalidi, pa niso......

Komu? Ne vem... meni bi bilo čisto cool, če bi ostali v kameni dobi

pa nismo!!!

In če gre vse v napredek, naj gre še naše razmišljanje .)

Nisem govoril o mentalni invalidnosti. Te je itak okoli nas in v nas samih mnogo preveč! Pa priznamo ali ne!

Govoril sem o različnosti in pestrosti in te poskušal vrniti na izhodišče, v katerem trdim, da eden od dveh v homo paru običajno "igra" in čuti drugi spol. In da to je deviacija! In je ne obsojam. Danes smo pač "civilizirani" in ena od kapric civilizacije je tudi ta konkretna tolerantnost. In ker mislim, da je imeti potomstvo še ena redkih prvin, katere posedujemo, posvojitve homoseksualnim parom ne odobravam.

In se ne strinjam s tem, da naj gre še naše razmišljanje v napredek. Napredek smrdi in duši! Hvala, ne bi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj avto ima pravico leteti po luft! V redu? Kot član svetovne plehnate ropotije ima do tega isto pravico kot rakete, in ostala frčoropotija! Pa mu vseeno nekako ne gre. Menda mu nekaj manjka.

Bomo sprejeli zakon, kateri bo moji kišti omogočil polet na luno? Ker sicer lahko začne vojno za svoje pravice. Toliko ga pa že poznam, je zajeban, tud užgat neče, ko jaz to zahtevam! :angry2:

spet bedarije pišeš... od tebe bi pa res malo več pričakovala.

Tvoja kišta nima nobenih pravic, jih imaš pa seveda ti. pa ne samo pravice, tudi dolžnosti v vezi s kišto. Kam smo prišli, da človeška življenja primerjamo s HHV-jevimi kištami.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo, a se ti zdi, da so v homoseksualnih zvezah zmer po dva 'prava moška' ali dve 'pravi ženski'? Kolikor jih jaz poznam, je včasih tko ,da v moških parih en tip zavzame nekakšno 'žensko vlogo' in v ženskih ena ženska nekakšno 'moško vlogo' ......

avto lahko natovoriš na tovorno letalo in s tem bo letel ...

Hi, hi, všeč mi je, ko nekdo pove to, kar napeljujem. :devil:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem govoril o mentalni invalidnosti. Te je itak okoli nas in v nas samih mnogo preveč! Pa priznamo ali ne!

Govoril sem o različnosti in pestrosti in te poskušal vrniti na izhodišče, v katerem trdim, da eden od dveh v homo paru običajno "igra" in čuti drugi spol. In da to je deviacija! In je ne obsojam. Danes smo pač "civilizirani" in ena od kapric civilizacije je tudi ta konkretna tolerantnost. In ker mislim, da je imeti potomstvo še ena redkih prvin, katere posedujemo, posvojitve homoseksualnim parom ne odobravam.

In se ne strinjam s tem, da naj gre še naše razmišljanje v napredek. Napredek smrdi in duši! Hvala, ne bi!

ulalala.... ta je pa bosa. Se ti zavedaš, da imeti potomstvo (lastna kri in meso) in posvojiti otroka ni isto? Posedovanje? ja, to je tudi ena lepa beseda, ki se tako rada meša z otroci...

Če ti ni všeč, naredi samomor...... napredek je neizogibno dejstvo.........

Veš koliko moških poznam, ki so heteroseksualci, pa ne opravljajo svojega mačo nastopa, ali žensk svojih ženskih nastopov? Kaj čmo zdej..... jih pobit? ker mačo ni mačo, kot si ti mačo, ko greš v gozd, pa postreliš par živali in jih čez ramo prineseš domov? In ženska ni ženska, če ni doma in pazi na deca in na gospodinjstvo in vse ureja in vse "ljubezni" ki jo dobi od mačota je, ko jo pofuka ali prefuka????

mislim no......

Hi, hi, všeč mi je, ko nekdo pove to, kar napeljujem. :devil:

Horjo, tudi heteroseksualni pari določijo znotraj partnerstva pozicije. Eni imajo hlače, drugi pa ponavadi copate. In ni vedno razmerje tako, kot bi si ti želel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, všeč mi je, ko nekdo pove to, kar napeljujem. :devil:

moj odgovor implicira tudi, da v hetero partnerstvih nista vedno moški in ženska, ampak je lahko tip + možača ali pa bejba +pizdek :)

skratka - otrok ma vedno bolj ali manj možnosti, da naleti na 'nedualističen' starševski par :)

in kdo smo mi, da bomo 'odločali'? ...

lahko pa funakoshi, ko se je že 'razkril' kot otrok samohranilke, pove, kaj mu je manjkalo ... morda mu je manjkal oče in je pač zato malo bol jseksistično/šovinistično/ksenofobično nastrojen? Kdo bi vedu ... jaz ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kako bosta funkcionirala dva pizdeka skupaj? ali dve možači skupaj??? :blink:

kakšno bo njuno sporočilo otroku??? :huh:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka ????

Mislem to je pa že NAGRAVŽN!!!

:SS

Ma jebite se med sabo ke u pizde pa ne vem kuga, sam ne pedarstva propagirat de je to kr normaln ker ni ( čeprav me ne bi motilo, ako bi bil moj prijatelj peder, dokler me ne bi začel po riti šlatat oz. drugače nimam nič proti njim ).

Kako pa jim lahko na misel pride posvojitev otrok :SS -TOTALNO NEODGOVORNO DO OTROKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kako bosta funkcionirala dva pizdeka skupaj? ali dve možači skupaj??? :blink:

kakšno bo njuno sporočilo otroku??? :huh:

verjetn isto, kot če daš skupaj možakarja+možačo ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno bo njuno sporočilo otroku??? :huh:

laaaaav

laaaaaav

laaaaav

is in di er

laaaaav

laaaaav

laaaav

is onli det kaunts

fak jor badis

fak jor nejbrs

fak profesors

fak evribadi

laaav

laaaav

laaaav

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ulalala.... ta je pa bosa. Se ti zavedaš, da imeti potomstvo (lastna kri in meso) in posvojiti otroka ni isto? Posedovanje? ja, to je tudi ena lepa beseda, ki se tako rada meša z otroci...

Če ti ni všeč, naredi samomor...... napredek je neizogibno dejstvo.........

Veš koliko moških poznam, ki so heteroseksualci, pa ne opravljajo svojega mačo nastopa, ali žensk svojih ženskih nastopov? Kaj čmo zdej..... jih pobit? ker mačo ni mačo, kot si ti mačo, ko greš v gozd, pa postreliš par živali in jih čez ramo prineseš domov? In ženska ni ženska, če ni doma in pazi na deca in na gospodinjstvo in vse ureja in vse "ljubezni" ki jo dobi od mačota je, ko jo pofuka ali prefuka????

mislim no......

Horjo, tudi heteroseksualni pari določijo znotraj partnerstva pozicije. Eni imajo hlače, drugi pa ponavadi copate. In ni vedno razmerje tako, kot bi si ti želel....

Jupiiii! Postaja zanimivo! :OK:

Pa dajmo:

Odstavek uno et due: Predvsem v drugem stavku si zadela glavico! Pa ga tudi razumeš?

Beseda posedovanje, besedna zveza "posedovanje prvine". Opozarjam na odsotnost zveze s posedovanjem otrok ali partnerjev!

Prvi stavek drugega odstavka ti seveda radodarno in hvaležno vračam! :devil: Napredek pa ni neizogibno dejstvo. Edino neizogibno dejstvo je propad in smrt. Rojstvo ni nujno! Smrt je nujna!

O tvojih znancih in njihovih izpolnjevanj tvojih predstav kaj naj bi bil partnerski in starševski odnos odnos ne morem debatirat. Ne poznam!

Vem pa da mačo in pofukana in prefukana baba ni ravno to o čemer govorimo. Tudi hlače in copate niso iz te zgodbe. Govorimo o ljubezni, partnerstvu in otrocih, ter naših mnenjih o primernosti posvajanja otrok pri homo parih. In da, v zadnjem odstavku pritrjuješ Broju uno, da so tudi homo pari izpostavljeni enakim "bolezenskim" znakom v partnerskem odnosu kot hetero pari. Skratka da niso svetniki. Se strinjam seveda.

Zdaj grem pa še malo virtualno kašnega belorepca v Deer Hunter pobit, mimgrede bom pa še lastnega konja ustrelu! Edin še kakšno igrico za babo prefukat in pofukat moram inštalirat. Ima kdo?

Se pa seveda kmalu vrnem. Jaz mačo pač na brzino popedenam zadeve. Ubijam in fukam pač zase ne za druge!

Pa em lep pomladanski pozdravček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovorniki govorijo le o tem kaj si želijo buziji in buzerantke - imeli bi otroka!!! NIHČE OT TEH PA SE NE VPRAŠA KAJ JE ZA OTROKA DOBRO IN KAKE POSLEDICE BO TO IMELO ZANJ V DRUŽBI! Vedno samo JAZ, JAZ, JAZ....in PRAVICE in ENAKOST. Kaj bodo naredili v primeru, ko ga bodo otroci zajebavali: Kaj je buzerantski sine , a so teb tut fanti vsec, kot tvojima dvema fotroma? Kaj bodo naredili, ko se jih bo njihov otrok začel sramovati in ne bo želel govoriti o njih? Nič. Važno je, da sta onadva dosegla svoje in sta face, ker jima je uspelo sistem nadmudriti. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino neizogibno dejstvo je propad in smrt....

Pa davke plača si pozabu. :grim

Jest kr grem, ker je tle RES vroče ratal... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj točno je nagravžn? :? :hmm:

..Kölm ma čist prav,.. predstavlite si, da ste v šoli, pa pride tvoj oče-mama al karkol je že, u bistvu dec u babo naštiman po te,.. kako bi se vam zdel,.... noben te ne mara, vsi te zezajo,.. sploh si ne predstavljate kak stres je to za otroka. Kako se nej tako nedolžno bitje razvije v normalno samozavestno osebo??????

mislim ne se delat norca iz otrok, ne jih rinit v nenaravno družino,.. družina je oče, mama, otrok,. ne pa 2 ata, al pa 2 mame.... mislim,.. Absurd.. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovorniki govorijo le o tem kaj si želijo buziji in buzerantke - imeli bi otroka!!! NIHČE OT TEH PA SE NE VPRAŠA KAJ JE ZA OTROKA DOBRO IN KAKE POSLEDICE BO TO IMELO ZANJ V DRUŽBI! Vedno samo JAZ, JAZ, JAZ....in PRAVICE in ENAKOST. Kaj bodo naredili v primeru, ko ga bodo otroci zajebavali: Kaj je buzerantski sine , a so teb tut fanti vsec, kot tvojima dvema fotroma? Kaj bodo naredili, ko se jih bo njihov otrok začel sramovati in ne bo želel govoriti o njih? Nič. Važno je, da sta onadva dosegla svoje in sta face, ker jima je uspelo sistem nadmudriti. :angry:

na to sploh ne bom odgovarjala, ker če bi bral moje poste, bi videl, da sem ravno na to temo pisala že vsaj ene 6x...... in zakaj pišemo samo o buzijih? Zato, ker se določeni še vedno niste navadili, da pač obstajajo in so del našega življenja....... žal, tu pa jaz nič ne morem!

Evo pravkar ti je odgovorila Lina :OK: .

Lina je kje odgovorila??? ne vidim tega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno misli na "izkrivljeno" spolno predstavo "staršev" ...no kakorkoli, če je že v normalnih družinah včasih velika težava vzgoja...si v takih, kjer je "napaka" očitna še toliko bolj zahtevna.

ne razumem pa pupa, zakaj tako ostro napadaš heteroseksualne pare...res, ne razumem tvoje obsesivne obrambe homoseksualcev v vlogi staršev.

po pravici povedano me resnično ne zanima ali bodo imeli/imajo otroke ali ne. pa tudi nobenega zaradi tega ne bom preganjal VENDAR otrok potrebuje pozitiven zdrav moški zgled in isto ženski zgled, drugače je njegova slika lahko nepopravljivo popačena. no sej verjetno bodo to zagato reševali strici, pa tete in starši, uh, "staršev"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!