Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

Pare, ki želijo posvojiti otroka ponavadi kar temeljito preverijo. Se mi zdi, da bi/bodo homoseksualne pare preverili še malenkost bolj temeljito.

Pari, ki posvojijo otroka si ga očitno zelo želijo, da gredo skozi vse težave, ki jih sam postopek posvojitve zahteva. Se mi zdi, da so bistveno bolj zaželjeni, kot pa veliko otrok, ki se parom "zgodijo". Torej....posledično se mi zdi, da bi bili v dobrih in ljubečih rokah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...dajmo otroke homoseksualcem, ker bodo tako bolj preverjeno "pravšnji" starši za otroke.

heteroseksualnim parom pa buhpomagi. so si sami krivi...

apsalutno proti. :fredy: predvsem proti taki gonji nad heteroseksualnimi pari... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, da si otroka resnično želita in si mislita, da ga bosta neizmerno ljubila. Potem, ko pa ga dejansko dobita po nekaj mesecih ali letih vidita, da to ni bila najboljša odločitev. Saj na začetku noben ne ve kakšne obveznosti pridejo s takimi in podobnimi zadevami :hmm:

Ker ta možnost obstaja pri vseh parih, je najboljše, da prepovemo imeti otroke??

V katerem delu sem pa pisal, da je homoseksualnost bolezen? :? Govorim o neprimernosti, da imajo pedri in lejzbijke otroke, oz. se popolnoma ne strinjam s tem. :closedeyes: To je moje stališče in za tem stojim. Je pa jasno, da se bodo za to zavzemali lezbijke, pedri in tisti liberalci, ki nimajo otrok in se jim malo ne sanja kaj je vzgoja otrok, a ne pupa? :closedeyes:

Pedofile sem omenil zaradi tvojega zelo odprtega pogleda na svet.

zakaj potem homseksualce (btw sem spadajo tako pedri kot lezbijke) enačiš s pedofilijo??

torej...dajmo otroke homoseksualcem, ker bodo tako bolj preverjeno "pravšnji" starši za otroke.

heteroseksualnim parom pa buhpomagi. so si sami krivi...

apsalutno proti. :fredy: predvsem proti taki gonji nad heteroseksualnimi pari... :devil:

yep, če bo šlo tako naprej, bomo morali pari opraviti psihofizične preizkuse, da bodo ugotovili, če smo primerni starši ali ne. In me prav zanima, koliko % odpadlih bi bili pri homoseksualnih parih in koliko pri heteroseksualnih........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna gonja proti heteroseksualnim partnerjem? :blink:

Pravim samo, da tudi heteroseksualni partnerji niso vedno idelani starši. Tako kot homoseksulani partnerji niso po pravilu neprimerni starši.

Pa to, da vam daje pravico do mnenja to, da imate nekateri svoje otroke.....hja no, zakaj že? A ostali pa o tem nič ne vemo? Nisem čisto prepirčana v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ta možnost obstaja pri vseh parih, je najboljše, da prepovemo imeti otroke??

Zagovorniki te teze vedno navajate, da je bolje pri homoseksualcih kot pri nekaterih heteroseksualcih. Jaz samo omenjam, da je možnost slabih staršev pri obeh.

Zakaj bi prepovedali heteroseksualnim, če jim mati narava dovoli - homoseksualnim NE omogoča tega! Naj si kupijo tamagoči, ali pa psa (ta dva vsaj ne bosta označena v družbi)!

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen po otroku ne obstaja. Obstaja želja po otroku. Šele potem pride, se dela in trajno vzgaja ljubezen do otroka. Takega ali drugačnega.

Biološka ura ni samo upadanje sposobnosti roditi. Biološka ura pomeni tudi staranje vseh ostalih organov in psihe. Že pri "normalnih" parih je dojemanje in obravnava otrok, katere rodijo pri 20tih ali 40tih letih popolnoma drugačno. Tudi slučajno ne enakopravno!

Pri homo parih in eventuelno dovoljenem posvajanju prihaja še do ene nepravičnosti, neenakopravnosti. Hetero parom se rodi tudi prizadet otrok. Za posvojitev takih otrok je zelo malo zanimanja. Homo pari so te "nevarnosti" in brezpogojne ljubezni do svojega otroka "oproščeni".

Menim, da gre za extravaganco tako v spolnem kot družbeno-socialnem življenju in sedaj žele emancipacijo tudi pri vzgoji otrok.

PROTI!

Imaš prav... sem narobe napisala: mislila sem ljubezni do otroka....... oz. želja po otroku.....

Seveda, se strinjam, homoseksualne pare se obravnava neenakopravno...... kar se pa prizadetih otrok tiče, pa jih ne privoščim ne enim ne drugim....... sicer pa tudi pari, ki se odločijo za posvojitev otrok se temu izognejo.

Dejmo potem tombolo narediti: se prijaviš, se opravijo žrebanja in kar dobiš dobiš... pa bo za vse enakopravno. Kako bi šele potem heteroseksualni pari skakali od groze....

Zagovorniki te teze vedno navajate, da je bolje pri homoseksualcih kot pri nekaterih heteroseksualcih. Jaz samo omenjam, da je možnost slabih staršev pri obeh.

Zakaj bi prepovedali heteroseksualnim, če jim mati narava dovoli - homoseksualnim NE omogoča tega! Naj si kupijo tamagoči, ali pa psa (ta dva vsaj ne bosta označena v družbi)!

Torej, tudi heteroseksualni pari, kateri ne morejo imeti otrok?

Vsekakor mi je zanimivo dejstvo, da odkar je debata o teh otrocih, še nisem zasledila enega argumenta, ki bi mi dal za misliti, zakaj homoseksualci niso primerni starši....

lahko bi razpisala kar nagradno igro, kdo da tehtni razlog, zakaj homoseksualni pari ne bi smeli imeti otrok......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslušaj dekle...povsem naravno je, da se lahko heteroseksualnemu paru "zgodi" otrok...upam, da je to še vedno nekaj normalnega. homoseksualnemu se pa izredno težko "zgodi" otrok... no mogoče v kaki pravljici stari 2000 let bi to bilo še možno, torej je nekaj "nenormalnega". poleg tega "posvojenec" ni krvi posvojiteljev....prej ali slej bo spolno dozoreval in bo s tem izpostavljen zlorabi...kaj meniš, kam se bo usmeril, če bo imel pred očmi vsak dan homoseksualne spolne prizore? ne vem, nisem ekspert, ma je zadeva preveč delikatna, da bi se šli take poskuse na otrocih.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še nisi dobila pametnega argumenta ti ni pomoči :D

Meni je še vedno najbolj pameten argument ta, da se otrok v današnji družbi nikakor ne bo mogel normalno razviti. Celotno mladost bo ožigosan in na stran odrinjen od prijateljev. Že za 100 krat manjše bedarije smo se/se še vedno iz otrok norčujejo v vrtcih in šolah.

Pa predpostavimo, da v vrtcu otroci še ne vejo kaj je to homoseksualec. Mu bodo že njegovi starši pokazali, da je tisti otrok nekoliko drugačen. Tako pač je, ne morem pa trditi da enkrat ne bo drugače.

Pa ne sedaj o tem, da je to odvisno od družbe, ki tega ne sprejema. Niti ni debata o tem. Večina pač ne sprejema in za to našo debato je to pomembno. In iz tega izhaja zaznamovanje otroka, ki bi ga imel homoseksualni par. Današnja družba ni pripravljena na to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse prevečkrat vidim kakšne posledice nosijo raznorazno otroci in ne samo tisti, ki se "zgodijo", čeprav tisti še bolj pogosto.

Zato mi gre pač na jetra, da nekoga diskriminirate samo zaradi tega, ker ljubi partnerja enakega spola. Nikjer ni dokazano, da so otroci, ki imajo pred očmi homoseksualne pare kaj bolj dovzetni za to, da tudi samo postanejo homoseksualci.

Univerzalno idelanih staršev ni. Vsi vlačimo s sabo vzorce, predsodke in travme generacij pred nami. In na nas je, da se vsaj dela teh predsodkov, travm in ostale navlake rešimo in jih ne prenašamo naprej na lastne otroke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nisem ekspert, se mi pa zdi, da se takemu otroku popolnoma normalni zdijo istospolni odnosi in bo tudi sam bolj dovzeten do njih. Vendar o tem ne bom debatiral, ker bi pred tem bilo dobro videti kako raziskavo o otrocih istospolnih partnerjev kje drugje po svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslušaj dekle...povsem naravno je, da se lahko heteroseksualnemu paru "zgodi" otrok...upam, da je to še vedno nekaj normalnega. homoseksualnemu se pa izredno težko "zgodi" otrok... no mogoče v kaki pravljici stari 2000 let bi to bilo še možno, torej je nekaj "nenormalnega". poleg tega "posvojenec" ni krvi posvojiteljev....prej ali slej bo spolno dozoreval in bo s tem izpostavljen zlorabi...kaj meniš, kam se bo usmeril, če bo imel pred očmi vsak dan homoseksualne spolne prizore? ne vem, nisem ekspert, ma je zadeva preveč delikatna, da bi se šli take poskuse na otrocih.

če mogoče ciljaš, da bi otrok postal peder oz. lezbijka ker bi gledal vsak dan take starše me zanima le, kako hudiča so petdri in lezbijke nastali???

Hmmm kaj niso tudi poizkuse na otrocih delali, ko so v šolo hodili prvi pankerti in prvi črnci v belske razrede, itd...??

BTW toliko vprašanj sem sedaj že nazaj vprašala, pa še na nobenega nisem odgovora dobila. Bi se lahko nekdo potrudil in tudi odgovoril, če sem bila jaz tako dobra do njega in mu dala odgovor in še zraven vprašanje? .)

Jaz tudi nisem ekspert, se mi pa zdi, da se takemu otroku popolnoma normalni zdijo istospolni odnosi in bo tudi sam bolj dovzeten do njih. Vendar o tem ne bom debatiral, ker bi pred tem bilo dobro videti kako raziskavo o otrocih istospolnih partnerjev kje drugje po svetu.

Točno to Ganges.. bolj so mu normalni. Manj frustracij in fobij in nestrpnosti imajo v sebi... in boljše in prej se bodo odoločili katera vrsta jim bolj paše. Samo jaz ne poznam nobenega, ki bi se pustil natepavati v rit, če mu to ne paše, ne? Torej, kako lahko sploh pomisliš, da bi bil otrok homoseksualec, če mu bolj paše ženska, kot moški.

In ob tem se mi poraja vprašanje: ste vi heteroseksualci zato, ker so vam doma zabičali, da ne smete biti kaj drugega oz. ker ste doma to gledali, al ker vam nagon to daje?

odgovor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ob tem se mi poraja vprašanje: ste vi heteroseksualci zato, ker so vam doma zabičali, da ne smete biti kaj drugega oz. ker ste doma to gledali, al ker vam nagon to daje?

odgovor?

Nagon? :eek: Plodilni, spolni nagon? Če pa gremo na to področje, lahko le s popolno gotovostjo rečemo, da je homoseksualnost deviacija!

Ta nagon je namreč "v službi" reprodukcije!

Pupa, raje homoseksualnost pusti na področju osebnih svobod in svobod odločanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ

liberalnih "modrosti" seveda pišejo na tem forumu đevojke, ki so do tega trenutka videle samo sosedove otroke in včasih pazile na otroka brata ali sestre in imajo polna usta neke kao "ljubezni", o kateri so samo slišale, da obstaja in jo opazovale v venezuelskih popoldanskih gospodinjskih "žajfarcah".

Blok

v piskru jim seveda ne dovoli doumeti, da otrok od najkasneje 4. leta starosti začne postajati socialno bitje, ki živi v naši (slabi ali dobri - kakor hočete) torej NAŠI družbi, ki ima nanj vedno večji vpliv, vpliv staršev pa se počasi umika v ozadje, dokler otrok ne odraste in se loči od družine. Kar spomnite se malo nazaj - ni tako dolgo tega ali pa še vedno traja, ko nismo imeli o svojih "starih" ničkaj lepega mnenja.

Saj

ni peder ali lezbijka tisti človek, ki bi hotel hudo posvojenemu otroku - mogoče ga celo resno vzljubi - ni debate. Ampak okolica je pa nekaj drugega - a štekate. Tu ne morejo taki starši popolnoma nič - posebej, ko bo otrok "mamicama" pri 12em letu v sporu zabrusil:

"Držta gbc lezbe zagamane!"

Kaj

pa potem?

Konec ljubezni?

Bosta mamici očitali posvojencu, da ne razume njune roza ljubezni?

Se bosta odrekli posvojencu?

Starši

smo velikokrat slišali kaj podobnega - pa smo šli preko tega in danes je vse ok.

Ne

ga srat ljudje božji - dajte uvidite že enkrat, da s temi idejami tacate po napačnem planetu! Ali nimamo že tako dovolj problemov - tudi z otroci? Zdaj naj bi pa dodatno zakomlicirali sceno?

Predsodki

gor ali dol - pa niso vsi predsodki slabi za vse. Takimle brezotrok neoliberalnim puncam se to sicer zdi - ampak hvala Bogu je nihovo mnenje povsem brez pomena.

Drage

đevojke u letnjim haljama - pustite zadeve o katerih najmanjšega pojma nimate pri miru. Vsedite se na motorinčite in prevetrite misli. Ko bodo pa vaši otroci stari dest let in več, se pa spet oglasite in garantiram vam, drage đevojke u letnjim haljinama, da bo vaše mnenje diametralno nasprotno od današnjega.

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedolgo nazaj sem gledala eno oddajo o temu (včeraj pa je bila na HTV okoli 23h ena detektivska serija, ki je po moje črpala zgodbo iz teg a dogodka), da je otrok pri rojstvu nedefiniran spol. Primer je bil, ko je pri obrezovnju fantiča prišlo do nesreče in fantek je ostal brez ,,tiča,,. Ali bi živel kot hendikepiran moški ali pa naj se ga 100% vzagaj kot punco....prestal je nekaj operacij in med puberteto dobival estrogen...bil je punca in zaljubljen je bil v fanta. Na svetu je par psihologov, ki se trudijo dokazat, da je pri teh zadevah odločilna vzgoja.

Jaz nimam nobenega prepričanja, da bi bilo to res...zgolj v info., da marsičesa še ne vemo. Sicer pa kaj pravi statistika...kaj je z otroci, ki so jih posvojili homoseksualci v državah kjer je to dovoljeno...v kaj so zrasli?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagon? :eek: Plodilni, spolni nagon? Če pa gremo na to področje, lahko le s popolno gotovostjo rečemo, da je homoseksualnost deviacija!

Ta nagon je namreč "v službi" reprodukcije!

Pupa, raje homoseksualnost pusti na področju osebnih svobod in svobod odločanja!

Ne... govorim o nagonu, kjer nekomu dišijo ženske in drugemu pač moški... ne glede na to, katerega spola je kdo......

Največ

liberalnih "modrosti" seveda pišejo na tem forumu đevojke, ki so do tega trenutka videle samo sosedove otroke in včasih pazile na otroka brata ali sestre in imajo polna usta neke kao "ljubezni", o kateri so samo slišale, da obstaja in jo opazovale v venezuelskih popoldanskih gospodinjskih "žajfarcah".

Blok

v piskru jim seveda ne dovoli doumeti, da otrok od najkasneje 4. leta starosti začne postajati socialno bitje, ki živi v naši (slabi ali dobri - kakor hočete) torej NAŠI družbi, ki ima nanj vedno večji vpliv, vpliv staršev pa se počasi umika v ozadje, dokler otrok ne odraste in se loči od družine. Kar spomnite se malo nazaj - ni tako dolgo tega ali pa še vedno traja, ko nismo imeli o svojih "starih" ničkaj lepega mnenja.

Saj

ni peder ali lezbijka tisti človek, ki bi hotel hudo posvojenemu otroku - mogoče ga celo resno vzljubi - ni debate. Ampak okolica je pa nekaj drugega - a štekate. Tu ne morejo taki starši popolnoma nič - posebej, ko bo otrok "mamicama" pri 12em letu v sporu zabrusil:

"Držta gbc lezbe zagamane!"

Kaj

pa potem?

Konec ljubezni?

Bosta mamici očitali posvojencu, da ne razume njune roza ljubezni?

Se bosta odrekli posvojencu?

Starši

smo velikokrat slišali kaj podobnega - pa smo šli preko tega in danes je vse ok.

Ne

ga srat ljudje božji - dajte uvidite že enkrat, da s temi idejami tacate po napačnem planetu! Ali nimamo že tako dovolj problemov - tudi z otroci? Zdaj naj bi pa dodatno zakomlicirali sceno?

Predsodki

gor ali dol - pa niso vsi predsodki slabi za vse. Takimle brezotrok neoliberalnim puncam se to sicer zdi - ampak hvala Bogu je nihovo mnenje povsem brez pomena.

Drage

đevojke u letnjim haljama - pustite zadeve o katerih najmanjšega pojma nimate pri miru. Vsedite se na motorinčite in prevetrite misli. Ko bodo pa vaši otroci stari dest let in več, se pa spet oglasite in garantiram vam, drage đevojke u letnjim haljinama, da bo vaše mnenje diametralno nasprotno od današnjega.

:yes:

viš, k vsega ne prebereš. Potem pa mi prosim odgovori na vprašanje, kako je bilo v preteklosti s pankerti in kako s črnci v belskih razredih??

In kako je danes??

TO, kar je bilo nekaj časa nazaj totalni tabu, danes ni več..... to je realnost!!

In ne misliti, da si poklican vseved, ker ti je uspelo vzgojiti par otrok. Predvsem, da boš omejeval druge ljudi, katerih življenja tebi niso znana.............. meni so zelo, zato lahko govorim ;-)

Nedolgo nazaj sem gledala eno oddajo o temu (včeraj pa je bila na HTV okoli 23h ena detektivska serija, ki je po moje črpala zgodbo iz teg a dogodka), da je otrok pri rojstvu nedefiniran spol. Primer je bil, ko je pri obrezovnju fantiča prišlo do nesreče in fantek je ostal brez ,,tiča,,. Ali bi živel kot hendikepiran moški ali pa naj se ga 100% vzagaj kot punco....prestal je nekaj operacij in med puberteto dobival estrogen...bil je punca in zaljubljen je bil v fanta. Na svetu je par psihologov, ki se trudijo dokazat, da je pri teh zadevah odločilna vzgoja.

Jaz nimam nobenega prepričanja, da bi bilo to res...zgolj v info., da marsičesa še ne vemo. Sicer pa kaj pravi statistika...kaj je z otroci, ki so jih posvojili homoseksualci v državah kjer je to dovoljeno...v kaj so zrasli?

mhm, pa je tudi pokazalo primere, ko so isto naredili, pa so tajili, da je imela ta punčka nekoč lulčka, ki so ga ponesreč odrezali in je ta otrok doživljal hude travme ker ni vedel, kaj je? Ker so njemu dajali občutki, da je nekaj, navzven je bilo pa nekaj drugega?

Če se hoče, se da vse iz konteksta ven vzeti in prirediti po svoje.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedolgo nazaj sem gledala eno oddajo o temu ..

po

enem primeru ni soditi - to je vsekakor lahko čisto navaden slučaj. Povsem mogoče je, da bi se ta fantek tudi brez operacije razvil v transvestita in homiča-"žensko". Poleg tega ni pozabiti, da take operacije vedno spremljajo hormonske terapije, ki so nedvomno vplivale na razvoj otroka - ampak televiziji se pač lahko proda vsaka bedarija za čisto resnico.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kaj pravi statistika...kaj je z otroci, ki so jih posvojili homoseksualci v državah kjer je to dovoljeno...v kaj so zrasli?

Članek o tem tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno meni se je zdel izredno grd eksperiment, ki si ga pač nekdo lahko privošči. Kot vem te novi deklici niso nič povedali dokler ni spoznala partnerja in hotela imeti otroke.

Broj jedan zakaj si mi pripisal, da jaz to verjamem, da zagovarjam to tezo?...sem se prav posebaj potrudila in napisala:...,,zgolj v info,,...ker je bil dokumentarec o eni sami taki osebi in seveda naštevanje primerov, ki pa niso tako dokumentirani oz. niso dobili dovoljenja za objavo. Jaz pa že tako ali tako psihiatre z močno rezervo jemljem.

Najbrž ti je pa jasno, da hormonske terapije niso tako stare zadeve, da bi lahko karkoli zanesljivo trdili in tudi poiskuse javno objavili.....ker dejansko je to grdo poseganje v naravne zakonitosti in dobesedno igračkanje s psiho otrok.....in to je prepiovedano ker je neetično in nemoralno...verjamem pa da delajo vse mogoče....rezultati pa bodo ponesreči pricurljali ven, ko bo za te poiskusne zajčke že prepozno.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne... govorim o nagonu, kjer nekomu dišijo ženske in drugemu pač moški... ne glede na to, katerega spola je kdo......

.......

:grrr Ven se vlečeš! Ne bo šlo...

Nagon, zaradi katerega se ljubčkamo, osvajamo in fukamo je spolni in oploditveni nagon! Zaradi njega nam "diši"! Pomisli na feromone, naravne, njihove nadomestke tekom zgodovine in sedaj novodobno uvajanje sintetičnih!

Za povrhu se lahko seveda še porivamo iz veselja, za šport, ker je pač narava v prid razmnoževanja ta opravek naredila prijeten.

In za povrhu imamo še prijateljstvo, navezanost, odvisnost ipd, kar nima nujno povezave s seksom v prvi ali drugi obliki.

Skratka, v rito porivat "prijatelju" ali pa plastičnega v malo porivat in jo lizat prijateljici je ali šport, hobby ali pa deviacija nagona, kateri obstaja zaradi reprodukcije. In da se udejani, morata skup pasti ata in mama!

Seveda je poleg "šport" variante lahko prisotno še prijateljstvo, navezanost ipd, ipd.

Vse to sprejemam, sprejemam tudi prosto odločitev ljudi o tem, vendar zdravih udejanjev nagonov mi pri seksu ne moreš prodati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je preveč folka na planetu, verjetno glih zarad preveč prostega predajanja tem ploditvenim nagonom ... pedri in lezbe so s stališča globalne planetarne ekonomike čist kul. razen, če neka heteroseksualna über-sila hoče imeti čimveč podanikov, davkoplačevalcev in sužnjev...

pa še slikam vas za album :photo:

čav

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Jaz sem Miha, to je moj ata Andrej in pa moj ata Janez. Mi smo ena srečna družina :SS

sreče ne definira spol matere ali očeta .)

Pa kljub vsemu.....imam občutek, da bi bil posvojen otrok z dvema mamicama ali dvema očkoma deležen več ljubezni kot marsikateri otrok, ki se "zgodi" heteroseksualnim partnerjem. :hmm:

:yes:

pod določenimi pogoji, se strinjam z zakonom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek zadnjega stavka: " pri homoseksualnem seksu..!

Da ne bo kdo mislil, da sem zadrto proti homoseksualnosti, naj poudarim, da je lezbični seks basolutno fejst zadeva, sploh če lahko še jaz malo "pomagam"! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mogoče ciljaš, da bi otrok postal peder oz. lezbijka ker bi gledal vsak dan take starše me zanima le, kako hudiča so petdri in lezbijke nastali???

Mogoče s kako vedenjsko napako, izkušnjo iz mladosti, spremembo gena,... :hmm: Kaj pa vem.

Hmmm kaj niso tudi poizkuse na otrocih delali, ko so v šolo hodili prvi pankerti in prvi črnci v belske razrede, itd...??

Niti približno ni podobno. Pa ne reče se pankerti. Pankert bi lahko bil otrok enega starša. Verjetno misliš pankere. Zakaj pa bi njih gledala drugače kot rejverje, hip hoperje, metalce,... :? Pa črnci so prej ali slej morali dobiti pravice. Saj so navsezadnje le ena izmed ras in to po naravni poti. Otrok homoseksualca med drugim to ni!

In ob tem se mi poraja vprašanje: ste vi heteroseksualci zato, ker so vam doma zabičali, da ne smete biti kaj drugega oz. ker ste doma to gledali, al ker vam nagon to daje?

Očitno nagon, ki je po vseh zakonitostih (ne mislim s tem človeških zakonov) normalen za nadaljevanje vrste.

Nedolgo nazaj sem gledala eno oddajo o temu (včeraj pa je bila na HTV okoli 23h ena detektivska serija, ki je po moje črpala zgodbo iz teg a dogodka), da je otrok pri rojstvu nedefiniran spol. Primer je bil, ko je pri obrezovnju fantiča prišlo do nesreče in fantek je ostal brez ,,tiča,,. Ali bi živel kot hendikepiran moški ali pa naj se ga 100% vzagaj kot punco....

:SS Absolutno bi ga naprej morali vzgajati kot fanta! Je imel pač nesrečo v življenju in se mora s tem dejstvom sprijazniti. Če bi našel osebo, ki bi ga imela rada bi to osebo lahko oplodili z njegovo spermo. Sedaj pa so ga vzgajali kot žensko, ki ne bo mogla zanositi. In kakšen neverjeten šok bi bil, če bi se zaljubil v tako "žensko" in na koncu izvedel, da je bila nekoč fant in da nima maternice,... :o

Itak je preveč folka na planetu, verjetno glih zarad preveč prostega predajanja tem ploditvenim nagonom ...

Zakaj pa smo potem Slovenci zaskrbljeni glede premale rodnosti? Res pa je, da imajo težave s tem v državah tretjega sveta in Kitajski.

.) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je čisto brez vezna, ker nikakor ne bomo prišli skupaj.

Skupaj ne bomo prišli, to je jasno. Se mi pa zdi vseeno koristno prebrati mnenja in vso nestrpnost ki prihaja na dan. Človeka postavi še bolj na realna tla glede družbenih razmer v katerih živimo. Zares si želim da moj bodoči otrok ne bi bil homoseksualen, sicer bi mu težko dopovedal da nikoli ne bo mogel imeti družine in vzgajati otrok, razen če se bo preselil v kakšno bolj svobodno deželo. :BUA:

@Lina : ti komentiraš nekaj česar jaz nisem napisal, tko da je vsaka nadaljna diskusija nesmiselna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne reče se pankerti. Pankert bi lahko bil otrok enega starša. Verjetno misliš pankere. Zakaj pa bi njih gledala drugače kot rejverje, hip hoperje, metalce,... :? Pa črnci so prej ali slej morali dobiti pravice. Saj so navsezadnje le ena izmed ras in to po naravni poti. Otrok homoseksualca med drugim to ni!

ne ne, sem kar prav napisala: govoril si, da jih družba ne bi sprejemala, da bi se iz njih norce delali. Kaj se niso nekoč iz PANKERTOV, pa so danes čisto normalni pojav (celo vedno več je tega - toliko o deviaciji), pa o črncih itd...............

Skupaj ne bomo prišli, to je jasno. Se mi pa zdi vseeno koristno prebrati mnenja in vso nestrpnost ki prihaja na dan. Človeka postavi še bolj na realna tla glede družbenih razmer v katerih živimo. Zares si želim da moj bodoči otrok ne bi bil homoseksualen, sicer bi mu težko dopovedal da nikoli ne bo mogel imeti družine in vzgajati otrok, razen če se bo preselil v kakšno bolj svobodno deželo. :BUA:

S tem se popolnoma strinjam. Ko bi le iz "nasprotne strani" dobila en tak argument, kateri bi mi dal za razmisliti ali je to pametno ali ne...... pa ga v vsem tem času še nisem dobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!