Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

..Kölm ma čist prav,.. predstavlite si, da ste v šoli, pa pride tvoj oče-mama al karkol je že, u bistvu dec u babo naštiman po te,.. kako bi se vam zdel,.... noben te ne mara, vsi te zezajo,.. sploh si ne predstavljate kak stres je to za otroka. Kako se nej tako nedolžno bitje razvije v normalno samozavestno osebo??????

mislim ne se delat norca iz otrok, ne jih rinit v nenaravno družino,.. družina je oče, mama, otrok,. ne pa 2 ata, al pa 2 mame.... mislim,.. Absurd.. :angry2:

dej svoj primitivizem zase obdrž....... mislim, kje si pa ti videl, da se homoseksualci preoblačijo v ženske??? a ti sploh ločiš belo od črnega in črno od sivega????

svašta...

verjetno misli na "izkrivljeno" spolno predstavo "staršev" ...no kakorkoli, če je že v normalnih družinah včasih velika težava vzgoja...si v takih, kjer je "napaka" očitna še toliko bolj zahtevna.

ne razumem pa pupa, zakaj tako ostro napadaš heteroseksualne pare...res, ne razumem tvoje obsesivne obrambe homoseksualcev v vlogi staršev.

po pravici povedano me resnično ne zanima ali bodo imeli/imajo otroke ali ne. pa tudi nobenega zaradi tega ne bom preganjal VENDAR otrok potrebuje pozitiven zdrav moški zgled in isto ženski zgled, drugače je njegova slika lahko nepopravljivo popačena. no sej verjetno bodo to zagato reševali strici, pa tete in starši, uh, "staršev"

Kaj ma sploh veze, če se jaz zavzemam za to ali ne? Sej ni debata o tem...............

Če otrok POTREBUJE pozitiven zdrav moški zgled (čeprav tega pri naši degenerirani družbi ni več) in seveda tudi ženskega, zakaj potem obstajajo ločitve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovorniki govorijo le o tem kaj si želijo buziji in buzerantke - imeli bi otroka!!! NIHČE OT TEH PA SE NE VPRAŠA KAJ JE ZA OTROKA DOBRO IN KAKE POSLEDICE BO TO IMELO ZANJ V DRUŽBI! Vedno samo JAZ, JAZ, JAZ....in PRAVICE in ENAKOST. Kaj bodo naredili v primeru, ko ga bodo otroci zajebavali: Kaj je buzerantski sine , a so teb tut fanti vsec, kot tvojima dvema fotroma? Kaj bodo naredili, ko se jih bo njihov otrok začel sramovati in ne bo želel govoriti o njih? Nič. Važno je, da sta onadva dosegla svoje in sta face, ker jima je uspelo sistem nadmudriti. :angry:

najbolje za otroka je, če ima dva starša, oba dobro situirana, da mu lahko kupita vsakih nekaj let nov bicikl, plačujeta šolnine, obleke kvalitetne in lepe, da mu zagotovita zdravstvo na nivoju, ko se šola, da mu ni treba delat, ker mu starši zagotavljajo vse potrebno, da ga motivirata, vzgajata, da mu pomagata in da sta mu na voljo, ko ima težave ... skratka - bi rekel, tako od oka, da večina slovneskih družin ne pade v to skupino. zato ne vidim problema v tem, če tistih nekaj gejev (zelo malo verjetno) dobi pravico do posvojitve...

če pa bodo takega otroka začeli zajebavat vrstniki... well .. kaj naj rečem - verjetno se bo morala družba tudi na to navadit in take 'vrstnike' malo utišati in prevzgojiti ...

kar se mene tiče - ne načrtujem takih posvojitev ... me pa tudi ne motijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pupa: SO del ali STE del našega življenja? :?

hmmmmm kakor vem, je moj fant moški..... torej so del.......

kaj moraš biti obvezno eden izmed da jih podpiraš?? :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm kakor vem, je moj fant moški..... torej so del.......

kaj moraš biti obvezno eden izmed da jih podpiraš?? :lol1: :slap:

Mogoče je vse skupaj le krinka. :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zagotovo..........................

kaj ti je argumentov zmanjkalo??? :grim :grim

Sem ji že povedal in se mi jih ne da ponavljati. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ločitve obstajajo zato, ker se pač dva ali en ne strinja več, da bi drugega prenašal ali si najde boljšega.

a v homoseksualnih zvezah tega ni? so res tako idealni in oh in sploh? tam ni ločitev? ni razlogov za razhod?

vse kar ti čem povedat je, da so tam otroci izpostavljeni še tej dodatni "težavi". koliko je tu resnične odgovornosti in koliko je vse skupaj le gola kaprica???

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar ti čem povedat je, da so tam otroci izpostavljeni še tej dodatni "težavi". koliko je tu resnične odgovornosti in koliko je vse skupaj le gola kaprica???

Vse to boste izvedeli v naslednjem delu Hrabrega Miška... :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ločitve obstajajo zato, ker se pač dva ali en ne strinja več, da bi drugega prenašal ali si najde boljšega.

a v homoseksualnih zvezah tega ni? so res tako idealni in oh in sploh? tam ni ločitev? ni razlogov za razhod?

vse kar ti čem povedat je, da so tam otroci izpostavljeni še tej dodatni "težavi". koliko je tu resnične odgovornosti in koliko je vse skupaj le gola kaprica???

sploh ni fora v tem, da so oh in sploh... seveda so ločitve. Govrim o tem, da tudi pri heteroseksualnih parih ni vedno srečen očka in srečna mamica....

sorry, a ste res tako butasti al se samo delate da ne razumete vprašanj? Mene to zdej že resno zanima......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na to sploh ne bom odgovarjala, ker če bi bral moje poste, bi videl, da sem ravno na to temo pisala že vsaj ene 6x...... in zakaj pišemo samo o buzijih? Zato, ker se določeni še vedno niste navadili, da pač obstajajo in so del našega življenja....... žal, tu pa jaz nič ne morem!

Lina je kje odgovorila??? ne vidim tega.....

Pardon odgovoril je majster 007 ( sem sam na kuzlo pogledu :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............

Če otrok POTREBUJE pozitiven zdrav moški zgled (čeprav tega pri naši degenerirani družbi ni več) in seveda tudi ženskega, zakaj potem obstajajo ločitve?

Tudi družba je heterogena. In vsebuje vse sorte. Tudi ločitve, žal in k sreči. In ko govorimo o ločitvah, ponavadi nekje nekaj ni več "zdravo" in zgledno. Še vedno pa ne vidim, zakaj bi homo pari bili bolj zdravi in bolj zgledni. Imamo pa seveda na to več pogledov. Vsak s svoje strani. Zato tudi toliko kresajočih mnenj.

Hudič je le, ker so vedno vpleteni tudi prizadeti, kateri svoja mnenja običajno zagovarjajo mnogo bolj zavzeto in radikalno kot oddaljeni opazovalci. In potem se začne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon odgovoril je majster 007 ( sem sam na kuzlo pogledu :P )

Oprosti, samo Master ni napisal, zakaj je TEBI to nagravžn... tako da še vedno ne vem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamislite se de ste 2 let str froc, pa do vas prideta dva slinasta deca en kusmat po hrbtu, drug smrdi po švicu, s pohotnimi pogledi vas pogledata pa rečeta - TEGA BOVA VZELA.

( babe si pač zamislte vse naštete ženskega spola )

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa ne vidim, zakaj bi homo pari bili bolj zdravi in bolj zgledni.

Hudič je le, ker so vedno vpleteni tudi prizadeti, kateri svoja mnenja običajno zagovarjajo mnogo bolj zavzeto in radikalno kot oddaljeni opazovalci. In potem se začne ...

Noooo v tem tiču grmi zajec..... sploh ne govorim, da so boljši, da so bolj zdravi, da so bolj bolj bolj bolj bolj.... govorim: prav tako, kot tudi...........

Vidiš bistveno razliko?

Hej, meni svojih nagnenj ni treba zagovarjati. Najmanj tebi. Moj partner dobro ve, kaj sem in tudi tole verjetno kar redno bere. Imam pač svoje mnenje. že vem zakaj.... zagotovo pa ne zato, ker bi bila sama latentna lezbijka. Verjemi, da bi že bila, če bi bilo tega kanček v meni.............

In ni se treba spuščati na osebni nivo.

aja, vedno pridemo do osebnega, ko drugi argumenti v vodo padejo.....

Zamislite se de ste 2 let str froc, pa do vas prideta dva slinasta deca en kusmat po hrbtu, drug smrdi po švicu, s pohotnimi pogledi vas pogledata pa rečeta - TEGA BOVA VZELA.

( babe si pač zamislte vse naštete ženskega spola )

:P

vidim, da veliko gayev poznaš :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej svoj primitivizem zase obdrž....... mislim, kje si pa ti videl, da se homoseksualci preoblačijo v ženske??? a ti sploh ločiš belo od črnega in črno od sivega????

....pa te prašam, kakšni so zakoni narave????,.. kako se razmnožujemo,.. dva fotra al pa 2 mame zihr ne,.... si se že sploh kda prašala čemu je namenjeno življenje??? naj ti povem: "razmnoževanju" in ohranjanju vrste,.... grezničarji je zihr ne ohranjajo, ampak skrbijo za njen razkroj,... tolk "tvojem" o primitivizmu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa te prašam, kakšni so zakoni narave????,.. kako se razmnožujemo,.. dva fotra al pa 2 mame zihr ne,.... si se že sploh kda prašala čemu je namenjeno življenje??? naj ti povem: "razmnoževanju" in ohranjanju vrste,.... grezničarji je zihr ne ohranjajo, ampak skrbijo za njen razkroj,... tolk "tvojem" o primitivizmu :slap:

1. imamo ljudi/pare, ki ne morejo imeti otrok.

1.1.ti pari imajo vse pravice posvojiti otroka.

2. imamo pare, ki ne morejo imeti otrok

2.1.ti pari morajo imeti vse pravice posvojiti otroka........

OK?

al čmo kar vse pobit, kateri nima otrok? pa ukinemo kontracepcijo, pa kolkr bog da, da??

Žalostno ugotavljam, da še vedno nismo prišli po dvanajstih straneh dlje od tega, da ste pač homofobi in da bi jih najraje pobili, če bi se dalo, ne pa še, da jim daste pravice......... drugače povedano: še vedno nobenih argumentov, ki bi bili TEHTNI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. imamo ljudi/pare, ki ne morejo imeti otrok.

1.1.ti pari imajo vse pravice posvojiti otroka.

2. imamo pare, ki ne morejo imeti otrok

2.1.ti pari morajo imeti vse pravice posvojiti otroka........

OK?

al čmo kar vse pobit, kateri nima otrok? pa ukinemo kontracepcijo, pa kolkr bog da, da??

sej nima smisla,. jaz tebi o isosmernih, ti meni o parih, k ne morjo met otrok,.. beseda "par" je zame moški+ženska,.. 2 moška ali 2 ženske ni NIČ,..... če si mislila na take"pare"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo v tem tiču grmi zajec..... sploh ne govorim, da so boljši, da so bolj zdravi, da so bolj bolj bolj bolj bolj.... govorim: prav tako, kot tudi...........

Vidiš bistveno razliko?

Hej, meni svojih nagnenj ni treba zagovarjati. Najmanj tebi. Moj partner dobro ve, kaj sem in tudi tole verjetno kar redno bere. Imam pač svoje mnenje. že vem zakaj.... zagotovo pa ne zato, ker bi bila sama latentna lezbijka. Verjemi, da bi že bila, če bi bilo tega kanček v meni.............

In ni se treba spuščati na osebni nivo.

aja, vedno pridemo do osebnega, ko drugi argumenti v vodo padejo.....

...

Hja, razočarala si me Pupa. Sem pričakoval novo iztočnico, pa je kar ni.

Le neko sanjanje o osebnih nivojih. Kje pa sem kdaj napisal, da mi zagovarjaj svoja osebna nagnenja in kje sem se spustil na osebni nivo? :eek: . Očitno si se prepoznala v ugotovitvi, da prizadeti radikalneje zagovarjajo svoja stališča. Mišljeno in napisano splošno. A očitno si sama podstavila rep pod ta čevelj! Pa potem ne praskaj in ne grizi po meni! :angry2:

Vidim pa kdo nas sprašuje, če smo butasti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Žalostno ugotavljam, da še vedno nismo prišli po dvanajstih straneh dlje od tega, da ste pač homofobi in da bi jih najraje pobili, če bi se dalo, ne pa še, da jim daste pravice.........

Osebno? Žaljivo? :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, razočarala si me Pupa. Sem pričakoval novo iztočnico, pa je kar ni.

Le neko sanjanje o osebnih nivojih. Kje pa sem kdaj napisal, da mi zagovarjaj svoja osebna nagnenja in kje sem se spustil na osebni nivo? :eek: . Očitno si se prepoznala v ugotovitvi, da prizadeti radikalneje zagovarjajo svoja stališča. Mišljeno in napisano splošno. A očitno si sama podstavila rep pod ta čevelj! Pa potem ne praskaj in ne grizi po meni! :angry2:

Vidim pa kdo nas sprašuje, če smo butasti!

ja seveda in od mene praviš budalo...... daj nehaj s takimi no..........napišeš tako, da lahko interpretiraš par postov kasneje, kot tebi paše.... manipulant. In taki vzgajajo otroke....... svašta......

(paše ne, ko se nekdo nate osebno spusti, ne)?

aja še to - tudi ene iztočnice nisem dala..... samo pridno apliciram vašim umotvorom...... samo postavljam vam vprašanja na vaše velecenjene teze.... to je vse .)

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nima smisla,. jaz tebi o isosmernih, ti meni o parih, k ne morjo met otrok,.. beseda "par" je zame moški+ženska,.. 2 moška ali 2 ženske ni NIČ,..... če si mislila na take"pare"

s tem postom si le dokazal, da sploh ne bereš, kaj napišem, ampak le preletiš post....... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole slike ne spadajo v to temo. Tovrstne slike se lepijo v posebno kategorijo.

Ne glede na to ali gre za heteroseksulane ali homoseksualne slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!