Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

KOLIKO OTROK SI PA TI VPRAŠAL, ČE BI JIM BILO VSEENO ALI NE, KAKE SPOLNE NAVADE IMATA NJEGOVA POSVOJITELJA???? KOLIKO OTROK SI TO OSEBNO TO VPRAŠAL IN ALI JIM MOGOČE NI VSEENO, SAMO DA IMAJO TOPEL DOM, NOVE IGRAČE, MOŽNOST BOLJŠEGA ŽIVLJENJA???

In koliko otrok si TI vprašala?

Če bi o vseh odločitvah v življenju spraševali otroke - le koliko bi jih hodilo v šolo namesto nabijat nogomet?

Kako naj ti otrok odgovori na neko vprašanje, če predmeta vprašanja sploh ne pozna? Kakšen bi bil odgovor petletnega otroka na tvoje vprašanje?

Kot je zgoraj nekdo zapisal - če zagovarjaš spremembe DOKAŽI da so to spremembe na BOLJE in ne na slabše (torej da se bo otrok BOLJE počutil z dvema atijema kot pa v "normalni" družini). Pa ne pozabi - BISTVENA je KORIST OTROK ne pa enakopravnost nekoga, ki točno ve kako otroci pridejo na svet pa tega NOČE storiti - iz kakršnegakoli razloga. Če si nekdo nekaj želi, naj za to tudi nekaj stori. V prednosti so lezbijke, ki morajo le nekomu malo razširiti noge (ali pa iti na umetno oploditev) - ampak NE, lažje je zahtevati pravico do posvojitve

In še pogled na enakopravnost, ki jo tako poudarjaš - zakaj bi bile rodne ženske NEENAKOPRAVNE - ene bi morale roditi, drugim se pa NE DA/NOČEJO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Püpsy, ker ti

roza kandidati posvojencem ne nudijo

poplnoma nič boljšega od klasičnih kandidatov.

Kapiš?

točno to... NIČ BOLJŠEGA IN NIČ SLABŠEGA.... končno si dojel bistvo mojega razmišljanja.

Prav tako primerni kandidati so, kot vsi ostali, ker ne nudijo nič boljšega in nič slabšega. Nudijo ljubezen, toplino, nove igrače, možnost boljšega življenja.

No, pa si le prišel do tega, kar jaz ves čas govorim.

BTW za tistih 262 pa ti kaj dosti ne verjamem. Sploh, ker: četudi si jih vprašal je vprašanje, kako si jih vprašal, da je bilo vprašanje nepristransko. Glede na to, kako imaš proti njim, težko dvomim, da je bilo vprašanje nepristransko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vruuuuum, človek bi skoraj mislil, da so ti kakšni gay moški kdaj kaj storili, ko tako goniš proti njim.

Verjetno smo vsi tukaj okoli te problematike glih malo razgledani, da mamo neko mnenje, in glih premalo razgledani, da ne moremo imeti merodajnega/pravilnega mnenja.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko otrok si TI vprašala?

Če bi o vseh odločitvah v življenju spraševali otroke - le koliko bi jih hodilo v šolo namesto nabijat nogomet?

Kako naj ti otrok odgovori na neko vprašanje, če predmeta vprašanja sploh ne pozna? Kakšen bi bil odgovor petletnega otroka na tvoje vprašanje?

Kot je zgoraj nekdo zapisal - če zagovarjaš spremembe DOKAŽI da so to spremembe na BOLJE in ne na slabše (torej da se bo otrok BOLJE počutil z dvema atijema kot pa v "normalni" družini). Pa ne pozabi - BISTVENA je KORIST OTROK ne pa enakopravnost nekoga, ki točno ve kako otroci pridejo na svet pa tega NOČE storiti - iz kakršnegakoli razloga. Če si nekdo nekaj želi, naj za to tudi nekaj stori. V prednosti so lezbijke, ki morajo le nekomu malo razširiti noge (ali pa iti na umetno oploditev) - ampak NE, lažje je zahtevati pravico do posvojitve

In še pogled na enakopravnost, ki jo tako poudarjaš - zakaj bi bile rodne ženske NEENAKOPRAVNE - ene bi morale roditi, drugim se pa NE DA/NOČEJO?

glede tega je bilo že toliko napisanega, da ne mislim še enkrat pisati. Sicer sta ravno na to temo že Lobo in Dry napisala.. poišči njune poste, pa boš dobil odgovor....

In še pogled na enakopravnost, ki jo tako poudarjaš - zakaj bi bile rodne ženske NEENAKOPRAVNE - ene bi morale roditi, drugim se pa NE DA/NOČEJO?

Oprosti, pri najboljši moči tega vprašanja ne razumem. Namreč, če praav razumem, kaj hočeš vprašati sem mnenja, da se vsaka ženska zase odloči, ali bo imela otroke ali ne......

samo nisem pa sigurna, da sploh prav razumem tvoje vprašanje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: nekateri tukaj pred geji svarite tako, kot župniki včasih svarijo pred seksom in pred 'življenjem na koruzi' ipd... žalostno, a resnično.

No, vsak si najde 'svojo normalnost', neka širša družba (država, civilna družba, ...) pa naj bi skrbela, da eni ne bi odrekali nekih splošnih pravic drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vruuuuum, človek bi skoraj mislil, da so ti kakšni gay moški kdaj kaj storili, ko tako goniš proti njim.

Verjetno smo vsi tukaj okoli te problematike glih malo razgledani, da mamo neko mnenje, in glih premalo razgledani, da ne moremo imeti merodajnega/pravilnega mnenja.

;)

Ne, nihče mi ni storil nič in nič nimam proti njim - dokler pustijo druge ljudi (tudi otroke) pri miru.

Sem pa prebral precej člankov in knjig na temo otroške psihologije in vzgoje, ker imam pač svojega otroka in mu želim nuditi kar najboljše. In VSI priporočajo sodelovanje OBEH SPOLOV pri vzgoji. Zato smatram da bi bili otroci istospolnih partnerjev prikrajšani za marsikatero izkušnjo. In dokler je več normalnih parov ki čakajo otroka za posvojitev toliko časa ne vidim sploh potrebe po izvajanju raziskav o škodljivih vplivih gay parov na psiho otroka.

http://med.over.net/otrok_druzina/novica.php?id=473

Oprosti, pri najboljši moči tega vprašanja ne razumem. Namreč, če praav razumem, kaj hočeš vprašati sem mnenja, da se vsaka ženska zase odloči, ali bo imela otroke ali ne......

samo nisem pa sigurna, da sploh prav razumem tvoje vprašanje.....

Roditi otroka je fizični in psihični napor za žensko (da ne omenjam tega da lahko "pokvari postavo"). Zakaj bi tega napora osvobodili nekatere ženske, ki NOČEJO same skozi ta napor.

Ja, vsaka ženska se odloči sama - in STORI tisto kar je potrebno - razširi noge. Tako je to zasnovala mati NARAVA. Nekatere pa tega NOČEJO. Naj bodo zato nagrajene? Vsaki ženski je laže posvojiti kot roditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 točno to... NIČ BOLJŠEGA IN NIČ SLABŠEGA.... končno si dojel bistvo mojega razmišljanja.

2 Prav tako primerni kandidati so, kot vsi ostali, ker ne nudijo nič boljšega in nič slabšega. Nudijo ljubezen, toplino, nove igrače, možnost boljšega življenja.

3 No, pa si le prišel do tega, kar jaz ves čas govorim.

4 BTW za tistih 262 pa ti kaj dosti ne verjamem. Sploh, ker: četudi si jih vprašal je vprašanje, kako si jih vprašal, da je bilo vprašanje nepristransko. Glede na to, kako imaš proti njim, težko dvomim, da je bilo vprašanje nepristransko .)

od spodaj navzgor

Püpsy

;)

4

jasno da sem se zezal - pa kolikor vem nisi blond

:lol1:

kaj pa naj rečem na tako vprašanje - no, kaj??

Katerimu debilu tega planeta pa pride na misel

spraševati maloletne otroke

kaj takega, razne pripadnikom

roza populacije in pedofilom .. in mogoče tebi ????

:devil:

3

a ys ???

:lol1:

2

pa četudi so - zaradi tega ni treba nič spreminjati, saj

je - beri pazljivo in natančno - kandidatov za

posvojitelje več kot preveč in čakalne dobe so do nekaj let ..

1

... lažeš - "slabše" si ti podtaknila ... in vi zagovorniki roza populacije

in ta populacija vse prerada to dela: podtika izjave in laže, zato sem

toliko bolj prepričan o neprimernosti vsega skupaj.

Sploh

se pa vedno pogovarjate na podlagi mlatenja prazne slame

in

BTW

ali nisi rekla, da me boš ignorirala?

No,

daj no, proooosim, izpolni svojo obvezo in obljubo,

če ne bom ponovno imel dokaz o vašem množičnem laganju iun nakladanju v 3 dni.

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nihče mi ni storil nič in nič nimam proti njim - dokler pustijo druge ljudi (tudi otroke) pri miru.

Sem pa prebral precej člankov in knjig na temo otroške psihologije in vzgoje, ker imam pač svojega otroka in mu želim nuditi kar najboljše. In VSI priporočajo sodelovanje OBEH SPOLOV pri vzgoji. Zato smatram da bi bili otroci istospolnih partnerjev prikrajšani za marsikatero izkušnjo. In dokler je več normalnih parov ki čakajo otroka za posvojitev toliko časa ne vidim sploh potrebe po izvajanju raziskav o škodljivih vplivih gay parov na psiho otroka.

http://med.over.net/otrok_druzina/novica.php?id=473

Roditi otroka je fizični in psihični napor za žensko (da ne omenjam tega da lahko "pokvari postavo"). Zakaj bi tega napora osvobodili nekatere ženske, ki NOČEJO same skozi ta napor.

Ja, vsaka ženska se odloči sama - in STORI tisto kar je potrebno - razširi noge. Tako je to zasnovala mati NARAVA. Nekatere pa tega NOČEJO. Naj bodo zato nagrajene? Vsaki ženski je laže posvojiti kot roditi.

Kakor je meni znano, posvajajo (v večini) ženske ki:

- same ne morejo imeti otrok

- imajo kako dedno okvaro, katero bi prenesle na svojega otroka in si tega ne želijo

- posvajajo otroke iz predelov, kjer je otrok toliko, da so vsi veseli, če se kakega posvoji (recimo Angelina Joli)

sicer pa se mi zdi, da bi bilo marsikateri ženski PREPOVEDANO roditi, ker psihično ni sposobna imeti otrok. Kaj naj pomaga, da nam je narava namenila to nalogo, če je pa marsikatera ženska zaradi degeneriranosti ne zna opravljati, kot se spodobi.

Sicer pa, zdi se mi pravica vsakega človeka, da dokler ima na razpolagalo dve ali več možnosti, da vse te možnosti tudi uporablja, če se je za to odločil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nihče mi ni storil nič in nič nimam proti njim - dokler pustijo druge ljudi (tudi otroke) pri miru.

Sem pa prebral precej člankov in knjig na temo otroške psihologije in vzgoje, ker imam pač svojega otroka in mu želim nuditi kar najboljše. In VSI priporočajo sodelovanje OBEH SPOLOV pri vzgoji. Zato smatram da bi bili otroci istospolnih partnerjev prikrajšani za marsikatero izkušnjo. In dokler je več normalnih parov ki čakajo otroka za posvojitev toliko časa ne vidim sploh potrebe po izvajanju raziskav o škodljivih vplivih gay parov na psiho otroka.

http://med.over.net/otrok_druzina/novica.php?id=473

Roditi otroka je fizični in psihični napor za žensko (da ne omenjam tega da lahko "pokvari postavo"). Zakaj bi tega napora osvobodili nekatere ženske, ki NOČEJO same skozi ta napor.

Ja, vsaka ženska se odloči sama - in STORI tisto kar je potrebno - razširi noge. Tako je to zasnovala mati NARAVA. Nekatere pa tega NOČEJO. Naj bodo zato nagrajene? Vsaki ženski je laže posvojiti kot roditi.

uf, tule pa že mal mešaš vse skupaj ... na svetu je toliko tako zelo nesrečnih otrok, ki se jim nič kaj dobro ne piše ... mislim, da so na točki, ko je vseeno, ali bodo za njihovo bodočnost in odraščanje poskrbeli gay pari (2 ženski ali 2 moška), ali hetero (moški + ženska).

no, ampak ne da se mi več tukaj debatirat, razloga pa itak nimamo (razen, da kažemo, kako smo razgledano in kaka načela imamo).

Kakor je meni znano, posvajajo (v večini) ženske ki:

- same ne morejo imeti otrok

- imajo kako dedno okvaro, katero bi prenesle na svojega otroka in si tega ne želijo

- posvajajo otroke iz predelov, kjer je otrok toliko, da so vsi veseli, če se kakega posvoji (recimo Angelina Joli)

ali pa sorodniki v primeru, ko njihovi sorodniki umrejo in za seboj pustijo sirote ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razloga pa itak nimamo (razen, da kažemo, kako smo razgledano in kaka načela imamo).

In razlikovanje v stališčih ne sme biti prepreka, da ne bi mogli kdaj skupaj na

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In razlikovanje v stališčih ne sme biti prepreka, da ne bi mogli kdaj skupaj na

:beer2:

to pa itak :OK:

sam tam se na konci itak vsi o vsem strinjamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena misel: že parkrat je bilo rečeno, kako se na otroke nič ne pomisli in kako na otroke nihče ne pogleda in kako oni VEJO, da se s tem otroci ne bi strinjali. V naslednji sapi je totalni idiotizem spraševati otroke, ker oni očitno najbolj VEJO kaj je otrokom ok in kaj ne. Ok, zaradi mene je lahko človek še tak psiholog, vedeževalec in bralec misli, vedno nastopa pri določenih stvareh subjektivno. zato je nemogoče razpredati o tem, da pa v knjigi piše, da to ni koristno, ker tisti, ki je to napisal zagotovo ni za to, da bi homoseksualni pari posvajali otroke.

In zopet se gleda s strani odraslih oseb, katere imajo izoblikovana svoja stališča in ne otroke, kateri nimajo možnosti besede.

jaz pa še vedno misilm in bom vedno misilla, da bi se marsikateri otrok (če bi imel pravo glasanja) raje odločil za posvojitev s strani homoseksualnih partnerjev, kot pa da celo življenje preždi v nekih javnih ustanovah, sirotišnicah in ne vem kje še vse.

Pozabljate, da se otroci rodijo brez predsodkov, njim je vse normalno, dokler jim nekdo ne reče, da to ni normalno. Če bi otroke vzgajali brez predsodkov do homoseksualnih partnerjev, bi tudi sami ne imeli probleme z njimi. Tako pa starši "zajebejo" otroka s svojimi predsodki, s svojimi željami, ideali in pogledi. In potem taki pljuvajo čez nas, ki si upamo imeti mišljenje, da se otrok ne okužuje s predsodki.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena misel: že parkrat je bilo rečeno, kako se na otroke nič ne pomisli in kako na otroke nihče ne pogleda in kako oni VEJO, da se s tem otroci ne bi strinjali. V naslednji sapi je totalni idiotizem spraševati otroke, ker oni očitno najbolj VEJO kaj je otrokom ok in kaj ne.

no,

da ne boš spet mlatila prazne slame kar naprej

in nakladala v 3 dni

razloži, kako boš 3-4 letne otgroke,

katerih se največ posvoji v SLO

statistika tukaj

spraševala o spolni usmerjenosti

in kakšne odgovore pričakuješ.

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, spremljam temo, pa bom sedaj podal še svoje mnenje. Prosim, da ga ne komentirate, ker se ne bom več oglasil. Še enkrat, takšno je moje mnenje.

Torej, sem ODLOČNO PROTI temu, da bi istospolni partnerji posvajali otroke. Naj si naredijo svoje, pa jih bodo imeli.

That's it from me.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, tvoje mnenje je tvoje mneje. Hvala bogu, da ga imaš. Samo niso vsi ljudje (govorim o posameznih osebkih) sposobni delati otroke, pa imajo kljub temu ENI (ne pa vsi) možnost posvajati otrok.....

Sem zadnje dni zelo razmišljala o tej temi. Smešno se mi zdi, da imajo eni argumente (pa nimam nič proti argumentom), za katere smo že pojasnili, da niso ravno tehtni. Pa vseeno vstrajajo na svojem. Tako nekako, kot če bi jim kazal rožo in jim dopovedoval, da je roža zelena, oni pa (farbenblindi) vidijo sivo in zato trdijo, da je siva.......... In je ta tema že malo passe, ker vse bolj dokazujejo nekateri, da sami niso sposobni spremeniti mnenje, če mu nekdo pokaže/dokaže, da je barva resnično zelena.

Zato mi je ta tema malo brezvezna ratala........

V bistvu sem si cel čas želela, da bi mi kdo dal en povod za razmišljanje, da to mogoče ni ok, pa mi ga po 25+ straneh nihče ni dal......

Pa v bistvu sploh nisem neka strašna privrženka homoseksualcem, samo zdi se mi prav, da imajo popolnoma enake pravice pri vse zadevah, kot imajo vsi ostali ljudje. S tem mislim tudi, da bi bila do družba enako sprejemljiva, kot je do vseh ostalih, kar pomeni, da razloga, da otrok bi trpel sploh ne bi obstajal.... in še vedno mislim, da bo do tega prišlo. Ne še kmalu - čez kakih 10. let pa zagotovo......

in ne... seveda ne moreš sprešavati otroka, kaj bi hotel. Sem tudi napisala, da bi v prvi vrsti morali starši svoje otroke učiti brez predsodkov in zadržkov, pa nihče ne bi imel probleme s tem...... samo knjige so bile vedno subjektivne, raziskave tudi, zato je nemogoče govoriti, da VEMO ali:

bi otrok trpel

ne bi otrok trpel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne... seveda ne moreš sprešavati otroka, kaj bi hotel. Sem tudi napisala, da bi v prvi vrsti morali starši svoje otroke učiti brez predsodkov in zadržkov, pa nihče ne bi imel probleme s tem...... samo knjige so bile vedno subjektivne, raziskave tudi, zato je nemogoče govoriti, da VEMO ali:

bi otrok trpel

ne bi otrok trpel

No,

vsaj nekaj - ne moreš, kenede?

To,

kako bodo pa starši (morali) vzgajali svoje otroke, bo pa ostala, kot je vedno bila njihova osebna izbira. TI boš pač to delala kot se bo tebi zdelo prav. In ko boš svojega otroka dala v vrtec, ti bo prvi od staršev, kateremu boš samo muxnila kaj v zvezi z nepravilnostjo njegove vzgoje na tak način dal vedeti koliko to tebe briga, da boš to gotovo naredila zadnjič v življenju.

:lol1:

Glede

subjektivnosti raziskav - pa, Püpsy, darling :winkiss: ... koliko si jih pa že ti naredila, da tako vehementno trdiš nekaj o "subjektivnosti raziskav" - sploh takele z otroci. Verjetno tvoje subjektivna raziskave temelje na forumskih in bife debatah glede podane "zaključke in argumente".

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

vsaj nekaj - ne moreš, kenede?

To,

kako bodo pa starši (morali) vzgajali svoje otroke, bo pa ostala, kot je vedno bila njihova osebna izbira. TI boš pač to delala kot se bo tebi zdelo prav. In ko boš svojega otroka dala v vrtec, ti bo prvi od staršev, kateremu boš samo muxnila kaj v zvezi z nepravilnostjo njegove vzgoje na tak način dal vedeti koliko to tebe briga, da boš to gotovo naredila zadnjič v življenju.

:lol1:

Glede

subjektivnosti raziskav - pa, Püpsy, darling :winkiss: ... koliko si jih pa že ti naredila, da tako vehementno trdiš nekaj o "subjektivnosti raziskav" - sploh takele z otroci. Verjetno tvoje subjektivna raziskave temelje na forumskih in bife debatah glede podane "zaključke in argumente".

:naughty:

seveda, ti vse veš....... :OK:

:photo: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadnje dni zelo razmišljala o tej temi. Smešno se mi zdi, da imajo eni argumente (pa nimam nič proti argumentom), za katere smo že pojasnili, da niso ravno tehtni. Pa vseeno vstrajajo na svojem. Tako nekako, kot če bi jim kazal rožo in jim dopovedoval, da je roža zelena, oni pa (farbenblindi) vidijo sivo in zato trdijo, da je siva.......... In je ta tema že malo passe, ker vse bolj dokazujejo nekateri, da sami niso sposobni spremeniti mnenje, če mu nekdo pokaže/dokaže, da je barva resnično zelena.

"Intelektualka" pupa, ki o vsaki temi vse ve. Za osebe, ki so barvno slepi, vedo da je rdeča rdeča in ne siva, ker so tako naučeni, in zelena je zelena.... Barvno slepoto se ugotavlja s posebnimi testi, kjer so številke ali črke v določenem barvnem mozaiku (eden od testov) in takrat se ugotovi ali je nekdo barvno slep ali ne. Ne pametnovat o vsaki temi, ker nisi tako pametna kot misliš da si. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Intelektualka" pupa, ki o vsaki temi vse ve. Za osebe, ki so barvno slepi, vedo da je rdeča rdeča in ne siva, ker so tako naučeni, in zelena je zelena.... Barvno slepoto se ugotavlja s posebnimi testi, kjer so številke ali črke v določenem barvnem mozaiku (eden od testov) in takrat se ugotovi ali je nekdo barvno slep ali ne. Ne pametnovat o vsaki temi, ker nisi tako pametna kot misliš da si. :angry2:

sorry... nič mi nisi novega povedal... mi je pa žal, da nisi dojel, o čem sem pisala... samo za to pa že nisem jaz kriva....... baje pa, da očala znajo pomagati, v kolikor ima človek željo brati tisto, kar piše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne morem kaj, da se ne bi vtaknila :)

Moj bodoči otrok bo imel dva očka. Stara sem 32 let, materialno in časovno preskrbljena, želim si otroka in ne mislim čakat še nadaljnih 10 let na normalnega tipa, s katerim bi lahko osnovala družino.

Moj najboljši prijatelj je homoseksualec. Se poznava že skoraj 10 let. Inteligenten, razgledan, razumevajoč, zabaven.. najpomembneje - skuliran in ve, kaj bi rad v življenju. Že 5 let s stalnim partnerjem. Takega fajn odnosa, kot ga imata onadva, ne najdete povsod..

V glavnem, otroka bom imela s tem frendom. (me zanima koliko vas je, ki bi bili pripravljeni it v homo spolni odnos zato, da bi naredili uslugo prijatelju). Vzgajala bom kot samohranilka (ne prva in ne zadnja), s frendoma se bomo verjetno še malo pogosteje obiskovali, kot se zdaj. Otrok bo vzgajan v vedenju kdo je, kdo sta frenda, počitnice in proste dneve bo preživljal z njima, če bo želel...

in ja, poskušala bom najti vzgojiteljico v vrtcu, ki ne bo padla skup, ko bo otrok rekel: ne, oči ne živi z nama z mamico, ampak s svojim fantom. Skupaj hodimo na izlete in se imamo fajn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry... nič mi nisi novega povedal... mi je pa žal, da nisi dojel, o čem sem pisala... samo za to pa že nisem jaz kriva....... baje pa, da očala znajo pomagati, v kolikor ima človek željo brati tisto, kar piše .)

Ja, tvoji inteligenci res nihče ni kos. Škoda, da svojo pamet trošiš na forumih, ko bi lahko bila že doktor znanosti.

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mi je pa žal, da nisi dojel, o čem sem pisala... samo za to pa že nisem jaz kriva....... baje pa, da očala znajo pomagati, v kolikor ima človek željo brati tisto, kar piše .)

Pupa mogoče bi bil čas, da se vprašaš, kako to, da toliko ljudi ne dojame o čem pišeš ... sicer pri tem ne rabiš iskati krivca oziroma dajati opravičila s tem, da ti pa že nisi kriva, pa pri tem zraven dajati še neuporabne nasvete o tem kako baje očala znajo pomagati pri branju ... skratka malo si preberi vse klanfete, ki jih pišeš in ugotovila boš, da si nakvačkala ene par kozlov brez repa in glave, ter da se zapletaš tako z rokami, kot z nogami ter pri tem ne veš več kaj blebečeš in blejaš ... že lepo, da ima človek svoje mnenje, groza pa je, ko želi to svoje mnenje vsilit tistim, ki imajo nasprotnega ...

Ja, tvoji inteligenci res nihče ni kos. Škoda, da svojo pamet trošiš na forumih, ko bi lahko bila že doktor znanosti.

Počakaj, da statistično obdela analne odnose, potem bo baje zagovarjala doktorsko dizertacijo ... analno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tvoji inteligenci res nihče ni kos. Škoda, da svojo pamet trošiš na forumih, ko bi lahko bila že doktor znanosti.

viš, jaz stalno pravim, da sem čisto povprečno inteligentna, pa vseeno vem, da za doktorat pač ne rabiš inteligence, ampak malo zicledra in željo po tem, da to narediš .)

raje se vzdrži takih komentarjev, ker se samo osmešiš.

@Chiara če si se tako odločila, potem samo upam, da boš srečna z izzidom. Vseeno je to v SLO (nažalost) velik korak in imaš kar jajca za to narediti. Sploh če bo to transparentno. je pa tudi res, da nekje se mora začeti.......... Vseeno pa ti ne zavidam položaja samohranilke, ker ni enostaven. Upam, da bosta tvoja prijatelja veliko pomagala takrat, ko boš rabila pomoč od njiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!