Skoči na vsebino

Zivljenje v bloku in motor


PeterK

Priporočene objave

eno leto je mimo..morem posodobit situacijo...

TATA MI JE GARAŽO SAMO ZA MOTOR ZGRADIL!!

:worship: :kva2: :yea1:

tebe ma pa tata jako rad, važička (ki je čist korektno in upravičeno važna) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno leto je mimo..morem posodobit situacijo...

TATA MI JE GARAŽO SAMO ZA MOTOR ZGRADIL!!

:worship: :kva2: :yea1:

Super! Ga je le srečala pamet! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanujem v LJ na Fužinah, samo zaradi motorja sem si kupil pritlično stanovanje z atrijem, tako da s parkiranjem nimam problemov. Poleti je v atriju, po koncu sezone pa ga skozi vrata zapeljem v dnevno sobo :lol:.

Sosed ima malce večji problem; poleti si najame garažo, pozimi pa ga z liftom pelje v drugo nadstropje in potem v dnevno sobo. Pa ima Fat Boya! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno leto je mimo..morem posodobit situacijo...

TATA MI JE GARAŽO SAMO ZA MOTOR ZGRADIL!!

:worship: :kva2: :yea1:

vrjetn si bo svoj motor kupil :D in je garaža le začasno tvoja.. :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem med tednom v bloku, na srečo imamo pri vhodu v kletne prostore klanec s stopnicami tako, da ga dobim v klet, problem nastane le, ko se srečam z tremi ovinki za 90° :) je treba motor za sopotnikove tačke prjet pa mal premaknt, da lažji odvijem...Sm se že navadu, sam upam, da zarad tega naujo gume prej pobrane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga mam parkiranega pod blokom direkta. Plac je pa tako neverjetno super, da dol pades. Ce ne ves, da je motor tam, ga ziher ne vidis, cetudi stojih 2m stran. Neko grmovje ga obdaja. Sem celo podkupil hiskota, da tega grmovja ne strize. HEHE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam srečo da ma fotr garažo, sam je blo zlo mal prostora v garaži z mojim motorjem in fotrovim avtomobilom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga mam pa 10km iz postojne pri sestri. Sej je kul, sam bi ga raje imel v kaki garaži v Postojni, pa kaj ko je noben ne oddaja. :(:(...

Drugače pa v bloku sploh ne gre, ker nimamo kolesarnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam dost srečo čeparv živim v bloku-mam garažo kakšna 2 km od mojga bloka čisto zase namenjeno predvsem popravilom pa rihtanju motorjev (zapuščina stare mame). V kleti imamo pa še garažni boks, namenjen sicer avtomobilu, ampak ga bo zgleda večinoma zasedal moj konjiček-avto bo pa vsaj poleti dobil mesto na parkirišču pred blokom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa tako znajdla, da sem preselila v blok, ki ima kletno garažo in tam sem najela zaprt boks.

Zdaj motorčič notri kraljuje in je važen, ker mi je avtič spodrinu :krneki:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva pa v bloku, ki ima v kleti samo shrambe, pa še stopnice so.

Parkirišče je ob cesti in odprto, zato sva imela najprej motor pri prijatelju ene 8 km stran.

Aprila sva pa najela garažo pred sosednjim blokom in nato vzela še enga najemnika iz sosednjega bloga za njegovo Africo. Zdaj imamo garažo za dva kolesa in dve hondi. Pa stroški najema polovični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!