Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

Kaj se zaj tu nekaj prepucavata? Pusti se mu kresnit, pol pa še meni. Al pa najprej meni, pol pa njemu. Al pa samo meni...dvakrat

čuj da neboš ti zdaj začel še govorit kak je fazer fajn samo da bi dobo! :evilgrin:

nevem če je res treba novo temo odpret za čisto normalen fuk? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj da neboš ti zdaj začel še govorit kak je fazer fajn samo da bi dobo! :evilgrin:

Ni panike stari, zaenkrat mi ratuje še z majhnimi do srednje velikimi lažmi... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike stari, zaenkrat mi ratuje še z majhnimi do srednje velikimi lažmi... evilgrin.gif

Tuna je tak fajn motor......če to ni vlka lažtrance_25_naughty.gifevilgrin.gif tak da se ti na malo ali srednje nea znaš skurit....rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič slabega,sam tko naprej :winkiss:

gremo naprej, ..... anja37 mala rožice je brala, piknila jo je v rito trava, to ni bila trava ampak kurčeva glava ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuna je tak fajn motor......če to ni vlka laž

Stari moj, pa zakaj si mi no tak fejst fauš? :( Saj mogoče boš pa ti tut mel kdaj dovolj gnara, da boš lahko kaj pametnega nabavo... :P

al pa Radovzemalka :-)

Najprej naj da, pol jo bomo pa zdefinirali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mi je crknil. sad.gif Je baje lambda sonda kriva... Ti je kaj znano, kaj bi to lahko blo zaeno čudo? tongue.gif

No, gre pa še menda tvoja tuna..Al ne?? Si že na zelenkota prešaltal?? Pa res .....nea vem o čem govoriš...evo dobiš pa pir, da naju ne bo Brrrm kurcal v oni temi...trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, gre pa še menda tvoja tuna..Al ne?? Si že na zelenkota prešaltal?? Pa res .....nea vem o čem govoriš...evo dobiš pa pir, da naju ne bo Brrrm kurcal v oni temi...trance_25_naughty.gif

Može dva? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zaj tu nekaj prepucavata? Pusti se mu kresnit, pol pa še meni. Al pa najprej meni, pol pa njemu. Al pa samo meni...dvakrat

A ti bi kr kresnu,zasa in za njega?Pa se zmenta vidva,pa nastavta en druzmu-pa kresnita :yea1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi kr kresnu,zasa in za njega?Pa se zmenta vidva,pa nastavta en druzmu-pa kresnita :yea1::lol1:

Po zelo resnem in dolgotrajnem pogovoru in analiziranju, sva enoglasno sklenila, da to ne pride v poštev. Bova raje tebe... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zelo resnem in dolgotrajnem pogovoru in analiziranju, sva enoglasno sklenila, da to ne pride v poštev. Bova raje tebe... :grim

zajček skače, zajček skače in hop hop hop ... naprej se pa žvižga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zelo resnem in dolgotrajnem pogovoru in analiziranju, sva enoglasno sklenila, da to ne pride v poštev. Bova raje tebe... :grim

Ma kaj bosta vidva mene,še vprašaj če vama bi ustau,če sta v formi obdelat..... :worship::yea1::lol1:

Kot moški-večinoma sam jezik teče,pa ta še na suho :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj bosta vidva mene,še vprašaj če vama bi ustau,če sta v formi obdelat..... worship.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_21_laughing1.gif

Kot moški-večinoma sam jezik teče,pa ta še na suho trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

trance_25_naughty.gif Če ne boš za to, ne boš izvedela....yawn.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gif Če ne boš za to, ne boš izvedela....yawn.gif

Eh, pusti jo. Saj veš kake so te "naše" primorke... ;)

ti izjavi bosta šli v anale :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!