Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

Tko .... mene pa zanima, katera se ponuja :winkiss:

Mene tud... tko naj se ve za svaki slučaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

pojma nimate ...... kva je dobr :grim

tisti ki pa veste ..... :OK:

:hmm: :hmm: :hmm: Zakaj me navdaja en občutek...........,da si že dolgo na suhem???? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: Zakaj me navdaja en občutek...........,da si že dolgo na suhem???? :hmm: :hmm: :hmm:

desci mate ko zmer slab občutek :naughty:

pa ta občutek vas zmer prevara :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desci mate ko zmer slab občutek :naughty:

pa ta občutek vas zmer prevara :P :grim

OK ...... se bom popravil........nisi na suhem,pač pa na plastiki?????

Veš, dragi deklič, mene občutek bolj redko prevara.........jeba, dolgoletne izkušnje pač.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ...... se bom popravil........nisi na suhem,pač pa na plastiki?????

Veš, dragi deklič, mene občutek bolj redko prevara.........jeba, dolgoletne izkušnje pač.

:evilgrin:

jeba, tale redkost te jebe zdele :P

aja, glede plastike, če še ne veš, zdej se uporabla bolj mehke matrjale :P

drugač pa, mau izobraževanja ne škodi ;)

priporočam kak obisk .... recimo lolita je zlo skrita .... te nou nben vidu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi žensko ki je stara nekje kot tvoja mama v rito, zdej al sem jst čuden al pa...

Lahko prideš gledat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba, tale redkost te jebe zdele :P

aja, glede plastike, če še ne veš, zdej se uporabla bolj mehke matrjale :P

drugač pa, mau izobraževanja ne škodi ;)

priporočam kak obisk .... recimo lolita je zlo skrita .... te nou nben vidu :whistle:

Tamala.....ti si zakon......

Dokazuješ mi......da se človek uči celo življenje.

Res.......pokorno priznam.........nisem vedel, da obstajajo telesu bolj prijatni......."mehkejši" materiali.

Nekako mi mehko ne gre v povezavo z ženskim orgazmom.......pa vendar, ti boš že vedela!!!

Obisk Lolite........sej me je sram priznat.......ampak, melček mi je nerodno.........ipaQ sem tist generacija, ki si še Risovih kondomov ni upala kupovati........vem......lahko me imenuješ za bleferja, luzerja.....WE.......ampak, tako neko je bilo.

Pač sem navajen.......no da se popravim.........če nimaš trdga.....se ne loti deklice......ne v rito, ali kamorkoli drugam, kjer je toplo.

Žal!!! Pač.....generacija..... nedaj se Ines......za manje sto maraka!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prideš gledat... :)

No dej pokliči me ko se bo zgodilo, pa pridem pogleda, kaj pa veš mogoče se pa še pridružim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamala.....ti si zakon......

Dokazuješ mi......da se človek uči celo življenje.

Res.......pokorno priznam.........nisem vedel, da obstajajo telesu bolj prijatni......."mehkejši" materiali.

Nekako mi mehko ne gre v povezavo z ženskim orgazmom.......pa vendar, ti boš že vedela!!!

Obisk Lolite........sej me je sram priznat.......ampak, melček mi je nerodno.........ipaQ sem tist generacija, ki si še Risovih kondomov ni upala kupovati........vem......lahko me imenuješ za bleferja, luzerja.....WE.......ampak, tako neko je bilo.

Pač sem navajen.......no da se popravim.........če nimaš trdga.....se ne loti deklice......ne v rito, ali kamorkoli drugam, kjer je toplo.

Žal!!! Pač.....generacija..... nedaj se Ines......za manje sto maraka!!! :evilgrin:

tamau.... ne misl da sm kej dle od tvoje generacije :D :naughty:

zato so usi tvoji izgovori čist odveč :xx:

Đorđe Balaševič: ".....princip je isti, sve su ostalo nijanse..."

:naughty:

ampak po pameti a ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej pokliči me ko se bo zgodilo, pa pridem pogleda, kaj pa veš mogoče se pa še pridružim ;)

Ja, mam eno ki je takoj za akcijo. 42, ma mačka prava ! Ti povem, da boljšega seksa nisem nikoli doživel.

Aja, sem omenil da je maserka...službeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jumfer mi je vzela ena druga, ugibaj katera :naughty: Pa že takrat je rekla, da sem napiljen ko novi liter od Gsx-r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divji romantik. :D

fak, vedno več tipov se sploh noče z mladimi (mlajšimi) ukvarjat, ampak raje hodijo porivat stare kurbe, ki jih še zmasirajo in večerjico skuhajo.

you got the point !

lol :lol1: sam res.

so you !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divji romantik. :D

fak, vedno več tipov se sploh noče z mladimi (mlajšimi) ukvarjat, ampak raje hodijo porivat stare kurbe, ki jih še zmasirajo in večerjico skuhajo.

Čist logično! Dobiš sex,masažo in večerjo! Pri mladi jo pa moraš pelat na večerjo,zmasirat,ko je treba dat tačke narazen,jo pa glava boli! :D

Itak je pa ženska pri 42ih bolša od ene 18 letne smrklje,ki misli,da ma samo ona pičko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!