Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

kanalni spolni odnos ?

ja je treba probat. pa če je obema všeč je potrebno obvezno ponovit. :blush:

pa ne prevečkrat, da se ti ne zaserje. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po teh 17-tih straneh bi rekel, da sploh nis' več moderen, če ga v rit ne vtakneš?! :o :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po teh 17-tih straneh bi rekel, da sploh nis' več moderen, če ga v rit ne vtakneš?! :o :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

:grrr

Po 17 straneh si starokopiten, če ga v rit rineš. Sedaj je že kaj drugega moderno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po teh 17-tih straneh bi rekel, da sploh nis' več moderen, če ga v rit ne vtakneš?! :o :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

jaz sem slišal celo, da fantiči vprašajo punco: " hočeš normalno ali v pičko" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: RITOJEBCI..kaj novega dodat k zapisanemu. :zzz:

:hmm: Kolk si dolgočasen ! Za zaspat ! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karkoli...... ali prakticirate analni odnos - ženske tako, da sprejemajo, moški tako da in sprejemajo in dajejo...... .)

Cigani.... da kradejo :D

Enkrat sem slišal eno zgodbico, ko so eni trije pobi šli v Yucatan (upam, da sem prav napisal, ker še nisem bil tam, niti ne tam čez lužo) in seveda pijejo kot pač to štajerci radi počnemo. Potem en izmed njih najde eno deklico, prosita prijatla za šankom za ključe od avta in se spravita na zadnji zic. Čez nekaj cajta prideta iz diskoteke še oba kolega, se vsedeta v avto in se peljejo proti Mariboru. Seveda njun prijatl še kar premetava in šopa od zadaj tisto deklico iz diskoteke. Potem dekla izjavi: "Joj, kaj lahko tukaj na strani malo ustavite, ker mene napenja." Voznik se ni dal zmesti in si je verjetno mislil, da je to logično, če jo njegov pajdaš poka od zadaj. Naenkrat se je pa zaslišal glasni mokri prdec in blatni slap se je vsul po avtu in po njegovem prijatlu, ki je potiskal kol tja, kamor naj nebi :010 Nisem ziher, ampak mislim, da je lastnik avto peljal na odpad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem slišal eno zgodbico, ko so eni trije pobi šli v Yucatan (upam, da sem prav napisal, ker še nisem bil tam, niti ne tam čez lužo) in seveda pijejo kot pač to štajerci radi počnemo. Potem en izmed njih najde eno deklico, prosita prijatla za šankom za ključe od avta in se spravita na zadnji zic. Čez nekaj cajta prideta iz diskoteke še oba kolega, se vsedeta v avto in se peljejo proti Mariboru. Seveda njun prijatl še kar premetava in šopa od zadaj tisto deklico iz diskoteke. Potem dekla izjavi: "Joj, kaj lahko tukaj na strani malo ustavite, ker mene napenja." Voznik se ni dal zmesti in si je verjetno mislil, da je to logično, če jo njegov pajdaš poka od zadaj. Naenkrat se je pa zaslišal glasni mokri prdec in blatni slap se je vsul po avtu in po njegovem prijatlu, ki je potiskal kol tja, kamor naj nebi :010 Nisem ziher, ampak mislim, da je lastnik avto peljal na odpad.

Verjami, da nič od tega ni res. :grim

Nije to tako lako. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjami, da nič od tega ni res. :grim

Nije to tako lako. :grrr

Avto smo počistili... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče njegov fant deli isto mnenje s tabo.

:devil:

:OK: niti ne,se pa s tvojim baje lepo ujameta...pardon nasadita :devil: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,ok, hec na stran. Po vseh teh straneh in postih, me zanima(damn, sem firbčen), ali ga je Pupa zdaj že fasala v rit ali kaj?? :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,ok, hec na stran. Po vseh teh straneh in postih, me zanima(damn, sem firbčen), ali ga je Pupa zdaj že fasala v rit ali kaj?? :hmm: :whistle:

Ne bomo vulgarni, ja? Kot tudi ne osebni in se zato ne bomo spraševali s kom, kje, kdaj in zakaj, ker je to daleč od namena ankete. Gospodična se je že davno tega opredelila za zelo liberalno, če je kdo to spregledal, ter brez predsodkov, sodobno žensko, ki ve kaj Hoče. :)

Se mi pa poraja misel, kaj vse bi lahko kdo drug komu drugemu analno apliciral. Zgolj radovednost... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bomo vulgarni, ja? Kot tudi ne osebni in se zato ne bomo spraševali s kom, kje, kdaj in zakaj, ker je to daleč od namena ankete. Gospodična se je že davno tega opredelila za zelo liberalno, če je kdo to spregledal, ter brez predsodkov, sodobno žensko, ki ve kaj Hoče. :)

Se mi pa poraja misel, kaj vse bi lahko kdo drug komu drugemu analno apliciral. Zgolj radovednost... :devil:

Preveč politično korektno za tole temo... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima(damn, sem firbčen), ali ga je Pupa zdaj že fasala v rit ali kaj?? :hmm: :aneh in postih, whistle:

ja je fasala ... brco ... :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pa poraja misel, kaj vse bi lahko kdo drug komu drugemu analno apliciral. Zgolj radovednost... :devil:

post-3220-1153435697.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst lahko o tem rečem samo :OK:

Sem malo razmišljal, samo malo. Da nisi slučajno samo krinka za back door girl? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ti to razmišlajš :)

vidim, da se spoznaš na glabo .... to mi je všeč ;)

Popravljeno . Popravil doors girl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

čist umrla tale tema kje pa je tistih 43% :hmm: ki pravijo da ................

ne vem kolk je ta anketa resnična pomoje vsi ..... ugasnt luč pa ata na mamo ..... 5min akcije se okrog obrnt pa zaspat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!