Skoči na vsebino

Plastika in Bencin


jadrot

Priporočene objave

Kupil sem nov kitajski skuter. Ker je bilo v novem sjkuterju nalo goriva, sem se odločil natočiti bencin. Ko sem natočil bencin do polnega sem počasi izvlekel pištolo iz odprtine za tankanje. Ampak v pištoli je še bilo 0,5 dcl bencina, ki je stekel tik ob odpritini za gorivo. Čez 10 sekund je pričela vidno in slušno pokati plastika zadnjega smerokaza, ki je pol nehal tudi delati. Ko sem zahteval uveljavljanje stvarne napake pri trgovu, so mi odgovorili, da je to moja napaka. Potrebujem POMOČ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si pa dou za ta kitajski skuter? Kteri je to, če ima ime :D pa smerokaz dobiš nov za 2 jurja... če ne ga pa zlepi s selotejpom, več nmorš pričakovat od kitajskega skuterja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjooo :o ! Kja takega pa še nisem slišal! Ja zaj če oni konji ne preizanjo garancije je najbolše da greš ..tak kot je read arrow reko pa kupiš nove žmigavce! Še lepše bo zgledlo kot orginal! To da malo benz poliješ se ti lahko hitro zgodi..zaj če boš dobil pod garancijo nazaj orginal žmigavce se ti lahko isto zgodi <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za Vaše odgovore! Ne bi rad delal antireklame, ker drugače skuter dela kot urca, stal je okoli 200.000 sit, tudi v klanec dobro vleče, čeprav je 4 takten. Presenetljivo dobro z mojimi 95 kg. Porabi pa res samo

2 litra na 100 km, odzive na plin ima dobre. Mogoče se bom s firmo kako pogodil, če ne gre drugače, luč in smerokaza pa sta v enem kosu, zato ne vem višine cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj sliki tit ega kitajčka, ka me res zanima kwa je za edn to... al pa napiš firmo... :D pa model seveda :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaj zelo podobnega, sam mislim, da ni ta znamka (sem pustu vse papirje pri serviserju), ker ima malo drugačna platišča. Ste pa hitri v razmišljanju, ni kej!

Danes sem probal voziti po pravem nalivu, stvarca nič ne trokira, zavore pa primejo kr dobr, kljub temu, da je bilo vse mokro. Pa, da ne bote mislili, da sedaj koga reklamiram, po drugi strani pa da se pritožujem. Je kolega kupu en nov avto, prvi dež, obe lučki zaroseni, pa kr panika. So pač zamenjali, pa nič rekli. Ko je v vprašanju pravi keš, keš naredi svoje.

Če bo mi ratal, bom čez kake dve leti kupu enga Maxija, npr. SYM, sem ga sprobal, stvarca poje po cesti, pa niti ne potroši kej dosti. Čao!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sem pustu vse papirje pri serviserju)

em...človk, ti pa nisi lihk dihtig :grrr :grrr :grrr :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ta serviser je od moje daljne žlahte žlatha, tak da mu papirje zaupam, ni pa on kriv, če ga uvoznik noče poslušati in upoštevati garancije. Za komentar zgoraj pa bi reku, da :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ta serviser je od moje daljne žlahte žlatha, tak da mu papirje zaupam, ni pa on kriv, če ga uvoznik noče poslušati in upoštevati garancije. Za komentar zgoraj pa bi reku, da :blink:

Eh...klinc pa taka žlahta... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...klinc pa taka žlahta... :hmm:

Ti pa znaš z ljudmi :lol1: :lol1: :lol1: , pa ni on preveč kriv, ker je tud on mal :angry2: name, ker sem kupu

nekaj brez njegovega nasveta :wacko: , najraje bi me poslal h :devil: je reku, ampak ima zaenkrat še dobre živce in me razume, ker pač ni vedno keša pri roki. Čao, lepe praznike vsem :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

A kdo ve, kakšne so kej cene teh delov oz. kje se jih da naročiti ceneje?

Popravljeno . Popravil jadrot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kakšne so kej cene teh delov oz. kje se jih da naročiti ceneje?

najceneje se da naročit prek kašnega lokalnega dilerčka..ki naroča dele prek avstrijskih in nemških skuter trgovin! Drugače pa cene teh ˝styling˝ delov ne presegajo 5k sit

v slo pa lahko naročiš prek scooterkit.com

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa znaš z ljudmi :lol1: :lol1: :lol1: , pa ni on preveč kriv, ker je tud on mal :angry2: name, ker sem kupu

nekaj brez njegovega nasveta :wacko: , najraje bi me poslal h :devil: je reku, ampak ima zaenkrat še dobre živce in me razume, ker pač ni vedno keša pri roki. Čao, lepe praznike vsem :OK: :OK: :OK:

Ja, jst če že mam žlahto jo izkoristim...ne... :D

Drgač pa nism mislu tko resno no...ne se jezit, tle smo da se hecamo in da si pomagamo :D :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dele je najbojše kupit kar v italiji ali pa avstriji, ker preko teh "dilerčkov" je za 10% vse dražje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dele je najbojše kupit kar v italiji ali pa avstriji, ker preko teh "dilerčkov" je za 10% vse dražje...

ni nujn, kok na kterga trofiš, s kakim se še da zment... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glej ti si dav za skuterja ful mal ker je en kitajski in si mislu kok si prešparu! zdej pa maš skoz ene frke in dobiš ful težko nove dele pa kšnga k se spozna na to kitajsko robo. Tko da se bolš splača dt naprimer 450kosov pa dobiš en znam dobr evropski skutr k jih je v sloveniji ko fuka in maš pocen dele lahko jih dobiš in vse! KITAJSKA JE KURAC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 180 čukov se da dobit runnerja 2001 letnik in leti ko prasica, pa maš še ostal pršparan dnar za preelave, če ti gre za to... mislm da je zdj to :topic: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja :OK: za odgovore! Si mislite, pokličem v trgovino TC Motoshop v Lj, kjer so taglavni uvozniki za ta skuter in vprašam koliko stane ta presneta luč! Pa mi rečejo, naj se ne obremenujem preveč, ker so deli poceni, tam okoli 2000 sit. Sem si rekel OK. Nato čez dva dni pokličem v trgovino, pa mi rečejo, da stane okoli 4000 do 9000 sit. Si mislite, od do!

Pa so taglavni uvozniki, vse imajo v PC, pa ponujajo alternative.

Nato so mi dali telefonsko od njihovega taglavnega majstra iz LJ. Pokličem, pa mi ta reče, da nima pojma o cenah, on sam popravlja ter naj se obrnem na trgovino, kjer stvar obvladajo. Zgleda, da je nekomu važen kasirat, ostalo pa :lol1: . Pa sem bil malo :angry2: in sem jim poslal tudi fax, da zgleda bolj uradno, pa njihov šef nima posluha zame. Ko bi vsaj poklical, pa rekel, čujte vi kupec, reklamacije ne bomo upoštevali, ker smo po našem strokovnem mnenju in detalnji kemijski analizi materiala ugotovili, da proizvod sploh ne more imeti napak. :(

Popravljeno . Popravil jadrot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikokrat se zgodi, da se zgodi, da te ne upoštevajo, ker nimaš tapravega motorja... kakšnega težjega...npr. 600 kubik cestak...

Raje si ne kupit original luč oz. žmigovc al kwa že maš pokvarjen, ker dobiš druge take lepe, pa za pol tolk cene... kup si karbonske :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je že ravno naslov plastika in bencin... imam eno vprašanje...

moj fant si je kupu 4-kolesnik in je pri nalivanju bencina poškropil po števcu... po tisti plastiki seveda. in se je zarosila... nekak čudno... ne od zunih in ne od notr, ker sma razdrla in pogledla. tako kot bi postalo motno...

a kdo ve, zakaj bi do tega prišlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!