Skoči na vsebino

barve monitorja


Priporočene objave

Na monitorju nimam ene barve, drugače vredu deluje. Kriv je kabel monitorja, če ga zavrtim je vredu.ž

Zanima me ,kje bi dobil drug kabel ( gre v monitor ), ne vem če paše tudi od kakega drugega monitorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajata 2 kabla za monitorje- eden je tak ki ima moder nastavek, drugi ima belega. kabel ki ga dobiš zraven sonya MORA pasati v samsungov monitor. druge ni.

drugace pa kupi novega v big bangu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajata 2 kabla za monitorje- eden je tak ki ima moder nastavek, drugi ima belega. kabel ki ga dobiš zraven sonya MORA pasati v samsungov monitor. druge ni.

drugace pa kupi novega v big bangu .)

In od kje tebi logika da ima vsak monitor iste barve nastavke :kva2: ce ne ves za kaj sta tista dva kabla rajsi bodi tiho!Pa od kje logika da bi moral od sonya pasat v samsunga,ce je napajalni kabel kriv pase v vsak monitor,razen LCDji majo drugac!

En kabel je napajalni in gre v elektriko na monitorju ima skoraj pravokoten prikljucek s tem da ima dva roba mal "pobrusena" in je na 3 kontakte,drugi kabel je pa fiksno v monitor prikloplen in se ga ne da ven dobit,tist kabel gre na graficno kartico na racunalniku,ce je tist kriv ga probaj kak pritrdit da ne bos rabo obracat ga,drugace mislim da se tist kabel ne da zamenjat!

Kaksen monitor pa mas :?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrni se na proizvajalca/prodajalca...če je še v garanciji ni problema....če ni pa nov kabel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od kje tebi logika da ima vsak monitor iste barve nastavke :kva2: ce ne ves za kaj sta tista dva kabla rajsi bodi tiho!Pa od kje logika da bi moral od sonya pasat v samsunga,ce je napajalni kabel kriv pase v vsak monitor,razen LCDji majo drugac!

En kabel je napajalni in gre v elektriko na monitorju ima skoraj pravokoten prikljucek s tem da ima dva roba mal "pobrusena" in je na 3 kontakte,drugi kabel je pa fiksno v monitor prikloplen in se ga ne da ven dobit,tist kabel gre na graficno kartico na racunalniku,ce je tist kriv ga probaj kak pritrdit da ne bos rabo obracat ga,drugace mislim da se tist kabel ne da zamenjat!

Kaksen monitor pa mas :?

joj justaboy a ne razumeš da če je karkoli narobe z barvami MORA biti narobe z kablom ali monitorjem!!!!!!! za monitor obstajata 2 različna kabla! en je z modrim en pa z belim nastavkom- če imaš modrega nemoreš imeti še belega not!!! in JA to imajo vsi monitorji enako (povezava GRAVIČNA KARTICA-MONITOR!!!)

mislim, res si bogi ej... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, da je kriv kabel monitorja, lahko da je tud kej pri vklopu na grafično. Probej monitor še na kakšnem drugem računalniku/grafični.

Če je pa res kabel pa pojma nimam kje bi ga dobil, tko da pomojem boš mogu glih na servist nest. K je fiksno pritrjen, tko da bi blo treba ohišje monitorja odstrant pa tam notri lotat. Da bi pa od drugega monitorja uzel pa tud uprašanje, nimajo vsi enako razporeditev tistih nogic na priklučku.

Sem mel podoben problem, ni prikazoval rdeče :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace mislim da se tist kabel ne da zamenjat!

si že kdaj slišal za "servis"? a misliš, da oni pa ne morjo odpret monitorja in tistega kabla zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kalibrirate barve na monitoju...oz. s katerim programom ali s čim se to počne?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!