Skoči na vsebino

Kako skrbite za svoje skuterje?


Priporočene objave

torej, imam ne več tako nov skuter :)

pa se mu že mau pozna, barva pa to

recimo tiste črne plastike (tisto kar ni nč barvano, recimo tisto kar pride pred nogami) sem lepo našpricau z maxibrillom (men se zdi da se tak reče - unu k maš za u avto po plastikah da se lepo sveti) in stvar lepo deluje, je ko novo, se sveti....

čim pa s tem našpricam po plastikah, ki so barvane, se pa sploh neče, ne razmazat ne nič, sm tko se naredijo mini kapljice, tko da to ni za to

pa me zanima s čim vi mažete svoje motorje, če jih :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz skutera umijem s vodo in šamponom za avte. Pa je dovolj :) . Se kar lepo sveti. Da bi se plastike bolj svetle, pa bi lahko s kakšno polirpasto za avtomobile za lesk sčistil ali pa kaj podobnega :) .

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi uporabljam šampon za avto,ker diši fajn :OK: pa lepo z kompresorom ščistim vse! Pol na koncu pa celega skutera posprejam z takim sprejem za sijaj ko ga mati spizdi v tovarni :D pol pa je vsak masn keri skutera šlata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastične dele ki niso pobarvani lepo našpricaj z tistim kot si vedno, tisto kar je pa pobarvano pa spoliraj z polirpasto za plastiko...dobi se od SONAX še v različnih barvah in barvico za korekture...

za to treba skrbet, ker če ne začnejo tudi ne plastični deli rjaveti...enako kot pri avtomobilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa več zdevaš za spreje in voskanje in vse to, kot pa za predelavo :D

ma ne, sj ne rečm, da ga ne perem, ampak je šampon za avto in potem voda in spucanje z jelenovo kožo na suho čist dovolj...mal še z wd40 pošpricam bremze, pa se grem pelat...pa rabm 2 km da se ustavim pred križiščem :D :kva2:

bez veze ga sprejat in lepo voskat al kwa vse, ka se potem zapeleš, nardiš 10 km in je spet usran :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasprejaš ga vsaka 2tedna,spoliraš 1-2krat letno...nič kaj veliko truda :)

najbojše z visokotlačnim ga prat, potem šampon in je vredu :)

napotek...bremze čim bolj našpricajte z WD40 :slap:

(da nebi kdo resno vzel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rsko pucam kolko tolko redno ker je preveč dnara no3 da bi bla zanemarjena

skuter pa heheh tam je še predlansko blato gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst svojega najprej skopam (sampon pa voda) pol ga po vseh plastihak namazem z oljem cisto na tenko potem z sprejom(MAXI BRIL9da dobi se zelen sijaj nato pa crne plastiko ko jo imam namazem z crnim globinom za cevlje in z krpo skos brisem za sabo in pride lepo crno u bistvu pride bolj temno pa v soncu se bolj opazi v bistvu bolj je sveti.

Z oljem namazes pol pa sam se s krpico pobrises pa gre use dol pa se male praske ti zakrije :D:D :OK: :OK:

Oznacen del namazen z globinom(to je tisto da se ti svetijo cevlji)samo un ko je tekoc ne v pasti.

post-8793-1147626697_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol ko sprejaš pa lakiraš plastike bol se prah gor pika pa mušice <_< najhuje je če ma keri res hudo spedenaniga scoota pa se z ščiščenim pelje pa ga začnejo plavi lovit..bo mogo spizdit skozi gozd pol pa bo spet celi vsran skuter :BUA: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti mogoče bilo težko oprati skuter ko uideš kapom, meni ne bi bilo, tudi desetkrat če bo treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ga z oljem namazes ti gre use samo dol sam ubrises tut z roko lahk preizkuseno;);) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti mogoče bilo težko oprati skuter ko uideš kapom, meni ne bi bilo, tudi desetkrat če bo treba :D

men bi foter gnjavo ker bi vodo trošil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ko umijete motor ga pustite da se na soncu posusi???ce to delate in se sprasujete zakaj imate lise je ker se je voda posusila---najprej ga s suho cunjo obriste pol pa na sonce da se tm k ne morte obrisat posusi :) :)

Sam to ze najbrs veste to je za tiste k ne vejo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej ga polijem z vodo, nato avtošampon SONAX in operem, nato pobrišem do suhega, odstranim filter in ga spiham 1 na teden ga operem tut v vodi in razmaščevalcu. Nato vzamem Max bril in sprej za gume in grem nad skuterja. Nastavim filter nazaj nato pošpricam plastike in končni izdelek je takle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej ga polijem z vodo, nato avtošampon SONAX in operem, nato pobrišem do suhega, odstranim filter in ga spiham 1 na teden ga operem tut v vodi in razmaščevalcu. Nato vzamem Max bril in sprej za gume in grem nad skuterja. Nastavim filter nazaj nato pošpricam plastike in končni izdelek je takle:

joj tisti spray za gume...nikol več

mam novo gumo pa mi je zadnjič tako spodneslo da...... tam ko piše brez mastnih sledi bla bla..guma je bla po robu čist mastna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!