Skoči na vsebino

MARIJA, SEDMICA!


Priporočene objave

Takole je dragi moji.

Različnih kombinacij v našem Lotu je približno 15 milijonov.

Na enem lističu je mogoče izpolniti 10 kombinacij.

To pomeni, da je potrebno v povprečju izpolniti 1,5 miljona lističev, za en zadetek.

Iz tega sledi, da z enim izpolnjenim lističem na teden lahko računaš na zadetek vsakih 300.000 let. Da, pravilno ste prebrali, enkrat vsakih 300.000 let.

BTW: kolk je vredna štirica ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takole je dragi moji.

Različnih kombinacij v našem Lotu je približno 15 milijonov.

Na enem lističu je mogoče izpolniti 10 kombinacij.

To pomeni, da je potrebno v povprečju izpolniti 1,5 miljona lističev, za en zadetek.

Iz tega sledi, da z enim izpolnjenim lističem na teden lahko računaš na zadetek vsakih 300.000 let. Da, pravilno ste prebrali, enkrat vsakih 300.000 let.

BTW: kolk je vredna štirica ?

hotschko

Štirica je okoli 500 SIT.

Ta tvoj izračun je čista matematika ob pogoju 100 % verjetnosti.

Ker pa ljudje radi na čudeže čakamo, bomo še kar listke pisali.

Če tvoj izračun drži, bi se po kakšnem kolu že izplačalo vse kombinacije vplačat, da ne bi 300.000 let čakal.

Koštalo bi 15.000.000 x 35 SIT = 525.000.000,00 SIT. Ven bi pa sedaj dobil če bi imel edini sedmico okoli 300.000.000,00 SIT. Trenutno se ne splača.

Še par kol, pa vplačam tistih 525 miljončkov.

lp RAN

Sem pozabil povedat da bom za plačilo kombinacij kredit vzel. Za zavarovanje kredita pa hypoteko na bodoči dobitek. Tako kot gospa Nada Klemenčičeva iz zavarovalnice.

Prosto ko pasulj. Eni se grejo take igrice vsakodnevno. Ostali pa na forumu bluzimo.

Popravil/a - RAN dne 03/06/2002 ob 11:39:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak pri naslednji rundi, ko bo v igri 400+milijonov & šestice & petice in vse ostalo, bi že prišel skozi.

Ampak, Murphy bi rekel, da bi takrat pa še eden do dva dripca tudi napisala tapravo sedmico in bi se ti lepo pod nosom obrisal za dobiček.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

na čudeže čakamo, bomo še kar listke pisali.

Saj zato pa jaz ene dvakrat na leto izpolnem en listek, ker če mi je usojeno bo to dovolj za zadetek.

quote:

.. če bi imel edini sedmico okoli 300.000.000,00 SIT. Trenutno se ne splača.

Še par kol, pa vplačam tistih 525 miljončkov.

lp RAN

RAN,

če vplačas vse listke potem tudi šestice in petice pokasiraš, pa bi se že zdaj znalo dovolj nabrat ... mal zračunat pa bo ...

ŠE EN PRIMER

kupi listek in izpolni prvo kombinacijo 1 2 3 4 5 6 7, drugo kombinacijo 8 9 10 11 12 13 14 15 ...itd ... poglej na listek in si reči ... Kaj si ti nor ?? ... ni šans da s takimi številkami zadanem, ampak verjetnost je pa enaka, kot pri kateri koli drugi kombinaciji .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če tvoj izračun drži, bi se po kakšnem kolu že izplačalo vse kombinacije vplačat, da ne bi 300.000 let čakal.

Koštalo bi 15.000.000 x 35 SIT = 525.000.000,00 SIT. Ven bi pa sedaj dobil če bi imel edini sedmico okoli 300.000.000,00 SIT. Trenutno se ne splača.

... pa si kdaj poskusil za test izpolniti maksimalno število kombinacij? ... in koliko si zadel? ... sedmico? ... tezko verjamem ...

Pa še popravek Hotschkotovega izračuna:

15.000.000 kombinacij / 10 kombinacij / 52 tednov = 30.000 let

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy če izpolniš vse možne kombinacije je sedmica nujno noter.

Seveda jih pa niti pod razno ne grem pisat.

Na loteriji bi za tak primer morali imeti en listek.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, če bi, denimo teoretično, ti res imel viška 525 milijonoff in bi jih vložil v lotove lsitke zato, da bi ven potegnil 530 milijonov dvomljive verjetnosti, ker ti več igralcev mimogrede razdeli dobitek, potem nisi goden le za prizemljitev, temveč tudi za podzemljitev v krtovo deželo

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, smo nekoč cel mesec spremljali loto ter izpolnjevali največje možno število kombinacij ... v štirih kolih smo imeli sami nekaj petic in eno šestico ... o kakšni 6+1 ali 7 sploh ni bilo sledu ...

... denarja bi pa več porabili za vplačilo kombinacij kot pa bi ga dobili z našimi dobitki ... potem ti pa še davek vzamejo pa imaš kar nimaš ...

lp Easyrider

Popravil/a - easyrider dne 03/06/2002 ob 12:02:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RAN, če bi, denimo teoretično, ti res imel viška 525 milijonoff in bi jih vložil v lotove lsitke zato, da bi ven potegnil 530 milijonov dvomljive verjetnosti, ker ti več igralcev mimogrede razdeli dobitek, potem nisi goden le za prizemljitev, temveč tudi za podzemljitev v krtovo deželo

Brrrm

A imaš res občutek da bi take reči počel. Če bi me kdo z nepovratnimi krediti morebiti.

Povedal sem easy-u, da če izpolniš vse možne kombinacije, tedaj je sedmica pač notri. Na žalost je res, da se še kakšnemu ravno takrat sedmica izpolni pa si v r...

Ne se bat za moje duševno počutje.

Bom sigurno še naprej revež ostal. Vsaj kar se lota tiče.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak je pa tudi nekaj res. Da če izpolneš vse možne kombinacije, moraš računati tudi na to, da boš zadel kar nekaj šestic, pa petic pa štiric....

Torej, če je dobitek (sedmica) le en.. dobiš veliko več, kot samo izplačilo za sedmico. Torej se ti splača.....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno RAN, niti najmanj ne, te ne vidim kot takega, ki bi ga tako po svetu sral. Ampak tema je pričela tako lepo zavijati v nakladaško smer, da se enostavno ni dalo upreti in ne zaviti v to enosmerno ulico.

Sicer me pa pri lotu najbolj jezi to, da imam jaz na primer zapisano številko 11, oni pa povlečejo 10ko in 12ko. Namiještalka, ni kaj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHIT!!!! pozabil sem listek pogledat, OK baje sedmice ni ampak treba videt ce je kaj drugega. drugace pa naslednji vikend.

LOTO je super, placas 500 sit in si za par dni (do zrebanja) kupis sanje! a je kdo opazil kako veseli in zadovoljni so ljudje ko se pogovarjajo kaj bi naredili z denarjem, skoraj tako so srecni kot ce bi res zadeli! ah grem malo sanjat o neskoncnih cestah, novem motorju in kreditni kartici z kritjem v zepu. aaaaaaa

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer me pa pri lotu najbolj jezi to, da imam jaz na primer zapisano številko 11, oni pa povlečejo 10ko in 12ko. Namiještalka, ni kaj.

Brrrm

Kako pa tiste kuglce razpihujejo. A je cela komisija lahko,.... da ne rečem kaj ?

Splačalo bi se jim, mal igrco na vajetih držat, se strinjam.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P**** JIM M****, NČ NISM DUBU, PA TAKO SEM IMEL ŽE VSE SPLANIRANO KAM IN KAKO S KEŠAM, ŠE V GOSTILNI SEM SE ZA PIVO ZAPISAL ...

NIKOLI VEČ ME NE NASERJEJO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziv,

ce se igra kombinacija lahko izpolnis 17 stevilk od vseh moznih 39. Cena na kombinacijo je 35 SIT. Pri 17 stevilkah je moznih 19448 kombinacij. Placilo bi bilo 680.680 SIT. Verjetnost zadetka sedmice je potem verjetno:

1. zogica (17/39)*2.zogica (16/38)*3.zogica(15/37)*4.zogica(14/36)*5.zogica(13/35)*6.zogica(12/34)*7.zogica(11/33)=0,126%. Se prav

nekje v rangu 1 proti 1000.

Torej 100 ljudi vplaca 6806.8 SIT in recimo da pade sedmica potem zadanejo 1 sedmico 70 sestic 945 petic in 4200 stiric.

Ce kdo ve koliko pridejo posamezni zadetki naj prosim to sesteje.

Recimo potem da teh sto ljudi zadane sedmico, ki je v tem krogu 450Mio dobi vsak 4.5 Mio, kar tud ni slabo.

:)

kaj cmo..optimizem velja :)

--

"When in doubt hit the gas..."

Popravil/a - alexb dne 03/06/2002 ob 15:06:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem se 17. vplačat kr splača. Sicer je bl k... če ne zadaneš, ampak hej-sam enkrat se žvi!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa pravim da je loterija banka za norce.....

zdej ko pa sem jest tut en norc jo grem obiskat dvakrat na leto...

se moram mal skoncentrirat za naslednje žrebanje, da bom prave številke napisala......že gledam v stekleno kroglo.......o tamle pa ena kura leti....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če zadanemo, se bo kr naenkrat močno dvignila letna prodaja motorjev v Sloveniji!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dejmo vsi Motosvetovci vplačat en listek, pol pa kdor dobi razdeli med vse!!

Thundercat

Ja, jaz bi pa tudi zdej kar razdelu med vse motosvetovce! Sam sem pozabu listek kupt.

Ja seveda, to bi pa rad videl. Se mi zdi, da bi tisti, ki bi zadel bil tiho ko ritka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit nic dobil, no pa drugi teden!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz redno igram en tak skrajšani sistem na 17 številk. In da mi potegnejo vsaj 4 od tistih sedemnajstih, se zgodi le nekajkrat na leto, manj kot deset krat.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!