Skoči na vsebino

MARIJA, SEDMICA!


Priporočene objave

če vsak teden izpolniš navaden stavni listič z osmimi kombinacijami, imaš v povprečju možnost zadetka vsakih 36973,4 let ... kul a ne ... :) :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu!

Imel sem nekaj sreče. :OK:

Vsaj toliko, da bom lahko šel na pico in kupil listek za naslednji teden!

Izpolnil sem en listek po 8 številk 2100 SIT (se mi zdi) in kupil enega uzpolnjenega 600 SIT.

Dobil sem 2 štirki in 1 PETKO :D (obkrožil sem številki 4 in 5, če bi 3 in 4 bi bila šestka). Ampak sem zadovoljen!

Zanima me ali kdo ve koliko približno je vredna PETKA?

lp

P.S.: Loto igram 1 x na 2 leti! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ti čestitam :OK:

Mislm, da bo petka okrog 30.000 sit seveda odvisn od števila zadetkov. <_<

Šterka pa okrog 3.000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu!

Imel sem nekaj sreče. :OK:

Vsaj toliko, da bom lahko šel na pico in kupil listek za naslednji teden!

Izpolnil sem en listek po 8 številk 2100 SIT (se mi zdi) in kupil enega uzpolnjenega 600 SIT.

Dobil sem 2 štirki in 1 PETKO :D (obkrožil sem številki 4 in 5, če bi 3 in 4 bi bila šestka). Ampak sem zadovoljen!

Zanima me ali kdo ve koliko približno je vredna PETKA?

lp

P.S.: Loto igram 1 x na 2 leti! :D

:fight2: To si se pa zihr zmislu, sam zato, da me še bolj jezi, ker imam od vseh izpolnjenih stolpcev samo na enem 2 (dve!!!!) pravi cifri. :angry:

:) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js je pa ne igram, ker bog točno ve, da men ne sme dnarja dat, ker bi ga ziher brezevze zanucal, tk da vem, da tut sedmice ne bom dobu. Mi pa moja zmer doma reče zvečer ko jo neki časa božam Marija Bruno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tko blizu miljončkom še nism bil--4 zadete-3 številke pa za "eno" zgrešu!!!ena je bla čist mim(igral na 8 številk).... :xx: :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst lota ne igram...prvič sem ga igral ob zadnji loto maniji...kupil sem en listek s punco in zadel štirko...za eno večerjo je bilo...mogoče pa bom še en listek kupu.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a pol si dubu glavni dobitek :D :D :D

Ja dolgi nos, :P :D dolžina 1cm =1MSIT

Do zdaj zadel sam eno sistemsko štirko in nič več, tak da sploh ne igram več.

Pravijo, kdo nima sreče tuki jo ma pa kje drugje. :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vsake tolko vplačam svoj delež davka na budale...

...ne delam si nobenih utvar, da bi kdaj dobil kaj več, kot za večerjo s punco in prijatelji, si pa ne morem pomagat, da ne bi šel vplačat vsaj enega listka... sicer sem zadnje čase vedno manj, ampak ob večjih nagradnih skladih me pa še vedno "zgrabi".

Vsakomur privoščim sedmico... meni je dovolj sistemska petka, pa sem zadovoljen!

LP in lahko noč

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko križcev imaš v polju?

osem? potem si zadel tri petice, vredne po 7724 in pet štiric, vrednih po 855, skupaj 27447 SIT...

Čestitke!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama mia to pa je že lep kup denarja.

So prejšen teden igral v šihtu 12številk in so zadeli 4ko mislim da so uplačali 40,000sit dobili pa 56,000sit tako da bo še za eno kolo in en pivski šiht.

Upam da jo v nedeljo končno zadanem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud probala(igrat loto) in nisem imela niti 4......sedaj sem pa začela igrat športne stave in dobila 7600k sit, za začetek je OK.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud probala(igrat loto) in nisem imela niti 4......sedaj sem pa začela igrat športne stave in dobila 7600k sit, za začetek je OK.

LP D

Lupček zlati, ti bi tudi na kakšnih drugih stavah lahko pobrala kakšen dnar... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve sedmici. :wacko:

Ena v Grosupljem, druga v Novi Gorici. :cry:

Tut lotko je šel rakom žvižgat. :cry:

Nkol več se ne bom tega igrala. :angry: Bom raje Monopoli. :unsure: Tam vsaj kej dobim. :huh: Pa cel kup dnara se mi nabere. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:

prodam listke za 2., 4., in 7. kolo Loterije Slovenija... Malo rabljeni, poceni ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Listka prodana v Novi Gorici in v Grosuplju---CYC da nisi ti nam kaj zamolčal? :ph34r:

da niso cigoti dobil mogoče? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja nič nismo zadeli čeprav je bila sedmica tudi v Grosuplju. Nč drugega nam nepreostane kot delat in sanjat.

Sicer pa potem se pojavi en kup problemov kaj z denarjem tak da je bolje da nič ne dobiš :D

Denar človeka pokvari

Slabatolažbapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!