Skoči na vsebino

Eurosong 2006


Priporočene objave

Lejla bo zmagala. :OK:

Razen, ce ne.

Tukaj ze cel teden pozivajo diasporo, da naj glasujejo za Lejlo. Meni je komad ful vsec, tako, da bi blo kar fajn, da bi zmagal. Za Sarajevo bi blo pa tud fajn, ce pride ta spektakl naseldnje leto sem.

LP

Schtabec/Sarajevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: ma jebem jim mater komentratorsko!!!! a jih slište med podelovaljem točk, k da bi bla napita pa zaljubljena se neki hihitajčka. pa zmerjate druge komentatorje. pa sej to je bolano. jst se bom pridožil RTV !!!! :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sosed je mal prtišen ko napoveduje zram(sosed odaljen 3 km)

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zgleda, da fincom več noben ne more vzet zmage :OK: nič zdaj pa grem spat, se mi ne da več gledat - glavno je, da bodo lordi zmagali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni res... zmaga lordov!!!! evropo je končno srečala pamet in so cmerave balade zgodovina...je bil ze čas...

to mi deli!!!!

:OK: :OK: :OK:

me prov zanima kaksna bo scena na evrosongu drugo leto?!?!?!!?!

lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Dežan - 30. od 37. je bil v končni razvrstitvi :wacko: In pol naj bi bli zadovoljni z njegovim nastopom :slap: Rezultati polfinala, finala

Doma bi bil, ne pa da je šel v Grčijo na turizem.

IPB SlikaIPB Slika

Pa kake komentarje je mel z Mavčevo ob glasovanju. Sem mislo prej, da je kolikor toliko normalen, sam zdej sem pa vido, kak bedak je! Js sem skor znorel zravn, ko je imel take izjave :headbang: Lej kak je no:

IPB Slika

:stupid:

Pa zaka mormo vedno dat Hrvaški tejko pik? (10) Pa Bosni? (12) Vsi majo neka proti južnjakom, pol pa tako... Js res ne vem :huh:

Lordi so pa cari :devil: To se mi pa tk fajn zdi, da so zmagali. Pesem Hard rock halleluja je pa tud izvrstna!

IPB Slika :OK: :evilgrin:

Ukrajina: IPB Slika :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz gledal proti koncu in držal pesti za lorde :D Ubistvu sploh ni tako slab komad, gre dobro v ušesa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Dežan - 30. od 37. je bil v končni razvrstitvi :wacko: In pol naj bi bli zadovoljni z njegovim

Doma bi bil, ne pa da je šel v Grčijo na turizem.

tocno tako!! pa 15mio je stal tole davkoplacevalce :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: ma jebem jim mater komentratorsko!!!! pa zmerjate druge komentatorje. pa sej to je bolano. jst se bom pridožil RTV !!!! :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Ja to je pa čist res :nono: Se bo treba Alešiču kar opravičit za vse za nazaj pa še za ene parkrat za naprej !!! Ker tacga podna pa tudi on ne doseže :cry:

Pritožba :hmm: no ja.... Tudi odgovorili ti ne bodo. Boli :whistle: jih k**** za nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tako!! pa 15mio je stal tole davkoplacevalce :cry:

in to se ti zdi preveč? Toliko so stroški zdravljenj pri kaki malo bolj orenk prometni nesreči, ki jo povzroči kak neumen voznik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni res... zmaga lordov!!!! evropo je končno srečala pamet in so cmerave balade zgodovina...je bil ze čas...

to mi deli!!!!

:OK: :OK: :OK:

lahko noč

Se strinjam :D :OK:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti šment! :o In kaj smo zdravili konkretno s temi petnajstimi maljoni? Komplekse? :huh:

Saj ni važno, da zmagaš - glavno, da si zraven ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :blink:

No, nekaj časa sem mislil, da so Finci z drugega planeta, zdaj spet razočaran ugotavljam, da sem jaz padel dol z Marsa.

Ej, :worship: :worship: vsem, da lahko poslušate takole žaganje, da lahko gledate bitja(najbolj podobna tistim iz stripov za petletno populacijo), ki so tako kot veliko novodobnih zemljanov prava parodija na podobo, ki jo dobimo ob rojstvu.

Pa saj ne da bi težil, ampak osebno ob izvajanju te pesmi kaj več kot besed Hard rock halleluja nisem razumel. Kje je zdaj stvar, je treba besedilo poleg brati, bi ga bilo mogoče namesto zatuliti, zapeti, da bi ga razumel ali mogoče pač ni pomembno glavno, da se opleta z glavami in da nekaj buči.

Mogoče pa spet nisem nič spil, pa ne razumem :slap:

A, da so druge pesmice solzave. Hja, vsi smo malo solzavi, ko/kadar smo zaljubljeni. In večina pesmic je bilo na to temo. Od pesmi kot je bila pa npr. turška Superstar se je pa tema delala.

No zdaj me pa lahko oberete.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prvič slišal zmagovalni komad. Lahko rečem edino to, da mi je všeč, da je zmagalo nekaj precej novega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!