Skoči na vsebino

Eurosong 2006


Priporočene objave

ok tnx za odgovor; ne spremljam pa nism vedu :blush:

No vidiš, zdej veš, da so Finci zakon :P

Tega tudi sama nisem vedela, tako da se zahvaljujem tudi sama ...

Zakwa pa :hmm:

A ker so kao neki metal zganjali po odru??? Pa kitarist je mal ACDC oponašal ...

ZAKON STARI :OK:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak škoti so bolš k nosjo kilte :D

in spodi brez :grim

previrjeno

Sanda se strinjam, Škoti so bili definitivno boljši od Fincev ...

Ker jih ni blo :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš, zdej veš, da so Finci zakon :P

Tega tudi sama nisem vedela, tako da se zahvaljujem tudi sama ...

Zakwa pa :hmm:

A ker so kao neki metal zganjali po odru??? Pa kitarist je mal ACDC oponašal ...

ZAKON STARI :OK:

to sm men se zdi glih vidu... k so bli napravleni k eni predatorji.. :hmm:

sory ampak kaj je ratal iz te evrovizije.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet smo popušili kot vedno! :BUA:

Drugače pa vse uredu in prov, ampak kaj so na odru delale tiste FINSKE POŠASTI! Mislim groza! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet smo popušili kot vedno! :BUA:

Drugače pa vse uredu in prov, ampak kaj so na odru delale tiste FINSKE POŠASTI! Mislim groza! :BUA:

KAJ :? men osebno so bli pa najbol true :yea2: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi privoščil Anžeju uvrstitev v finale, ampak mi je prav žal, komad ni bil čisto nič posebnega, bil je čisto povprečen, al pa še to ne, pa še v uho ni šel preveč dobro ob prvem poslušanju. Dokler bomo na Eurosong pošiljali take komade ne bomo niti približno videli finala! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, kak mi gre mavconova mojca na kurac..

vsakič znova in znova.. <_<

evo, tud lordije so reklamirali za nezaslišano grozodejstvo, pa gre v bistvu za malce bolj rokerski euro komad z nekaj maskami.. v bistvu trailer za vse kaj hujšega, kar smo že videli na odrih.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi privoščil Anžeju uvrstitev v finale, ampak mi je prav žal, komad ni bil čisto nič posebnega, bil je čisto povprečen, al pa še to ne, pa še v uho ni šel preveč dobro ob prvem poslušanju. Dokler bomo na Eurosong pošiljali take komade ne bomo niti približno videli finala! .)

problem ni sam v komadu, :blink: , mogoče bi lahk že enkrat nehal pošiljat upnikov in ritošpikarjev iz bitk NEtalentov :BUA: , problem vidim tut v glasovanju. Vse te države, ki gredo ponavadi naprej, se dobro uvrstijo ali pa zmagajo majo podporo svojih outlanderjev oz. političnih simpatizerjev :wacko: nobena pa dobrega komada, ta se je končal že z ABBO 76. leta :zzz:

http://.yout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa je bla darja švajger kosmata :?

:OK: malo pušča brke in brado ! še dobro da ni padla po odru !

sem bil na enem "obisku" pa smo krepavali od smeha zraven eurosonga ! ampak Hard Rock Hallelujah & Lordi pa so bili :OK: ! na finalu glasujem za njih ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urbi te bo fental :devil:

on in katera vojska? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem,kaj vidi folk,da tako množično rine na te evrosonge?? mislm,jst res ne vidm kšnga hudga žura tam,o kvaliteti glasbe pa tud ne mormo govort :?

a se ga vsaj napijejo?? :hmm: :D

hmnja, tud ijaz sem imel letos močno željo iti tja 'službeno' :-) No, levi gleženj mi je to preprečil.

Je pa kolegica tam in mi bo seveda raportirala iz prve roke, kakšni so žuri in kako je tam biti 10 dni skupaj ... Takrat ti lahko tudi odgovorim na vprašanja :)

to sm men se zdi glih vidu... k so bli napravleni k eni predatorji.. :hmm:

sory ampak kaj je ratal iz te evrovizije.... :huh:

gay parade pač ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem ni sam v komadu, :blink: , mogoče bi lahk že enkrat nehal pošiljat upnikov in ritošpikarjev iz bitk NEtalentov :BUA: , problem vidim tut v glasovanju. Vse te države, ki gredo ponavadi naprej, se dobro uvrstijo ali pa zmagajo majo podporo svojih outlanderjev oz. političnih simpatizerjev :wacko: nobena pa dobrega komada, ta se je končal že z ABBO 76. leta :zzz:

http://.yout

:OK: :OK: Se popolnoma strinjam s tabo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi privoščil Anžeju uvrstitev v finale, ampak mi je prav žal, komad ni bil čisto nič posebnega, bil je čisto povprečen, al pa še to ne, pa še v uho ni šel preveč dobro ob prvem poslušanju. Dokler bomo na Eurosong pošiljali take komade ne bomo niti približno videli finala! .)

Komad nima nobene veze z dobro uvrstitvijo. Steje samo nastop. Seveda energicen nastop, kateri bo vsec publiki. En "Mario style" metro seksualec je pa nekaj najbolj antipaticnega, kar sem kdaj videl. Le komu je lahko Anzej vsec. Kar se tice pa glasovnih sposobnostih je pa decko na zelo visoki ravni.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gay parade pač ...

hecno, tudi to sem pomislil včeraj ob gledanju..

milo mater..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit nismo šli naprej! no ja bom lahko na janče šel al pa na kak domač koncert in pivo brez da bi kaj velepomembnega zamudil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit nismo šli naprej! no ja bom lahko na janče šel al pa na kak domač koncert in pivo brez da bi kaj velepomembnega zamudil :lol1:

sam majčko s sliko Anžeja boš pa še vedno nosil, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet smo popušili kot vedno! :BUA:

Drugače pa vse uredu in prov, ampak kaj so na odru delale tiste FINSKE POŠASTI! Mislim groza! :BUA:

Zal nisem mel casa gledat. Ker bi se koncno splacalo pogledat ravno zaradi Lordi... Ne pa da je kot ponavati gay parade cel euro song...

Mogoce bodo tudi "normalni" pogruntali, da se da kje tudi glasbo slisat, ne pa tisto, kar ti radiji v glavo nabijajo cele dneve. Ker dejansko se obstajajo bendi, ki delajo glasbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no sej...a se kej čudmo,...dokler bo nacionalka z Molkovo na čelu režirala rezultate EME do takrat ne bomo mel vidnejšega uspeha,nasprotno sam neuspehe in polomije <_< :BUA:

pa ja zgleda da je eurosong ratal neka mešanca festivala v Rio de Janeiru za maškare,LOVE parade-a in še česa :BUA:

edina svetla točka nastopov so bli Finci :grim čeprov tud tuki ne mormo govort o kakšni popevki,ampak vseen je všečen komad in nastop bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa kolegica tam in mi bo seveda raportirala iz prve roke, kakšni so žuri in kako je tam biti 10 dni skupaj ...

V tem je finta !!! Sigurno je bilo že kje objavljeno, koliko ta zadevščina stane.

Ko ima nacionalna RTV zagotovljen konstanten priliv sredstev (kdor ima elektroštevec naj plačuje prispevek za RTV) pač lahko svinja z denarjem po mili volji! Poba pa je bil pač letos "določen" da gre na Evrosong.

PS: samo upam, da bodo v bodoče sprejeli taka pravila, da ne bomo prišli niti blizu teh veselic; je pa res, da je Molkova ugnezdena po nekih inštitucijah Evrosonga in pač zlobira našo udeležbo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V SLO zadnje čase daleč od muzke razen nekaterih izjem, ki se hvalabogu ne prijavjo na to traparijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!