Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Vsem želim zdravja, veselja, zadovoljstva, sreče in velikooooooo varnih kilometrov v letu 2011

k107.gif

Popravljeno . Popravil lenci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi vsi,

naj vam bo leto 2011 naklonjeno, polno zdravja, naj bo srečno in navihano!

:yea2::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prav prisrčen pozdravček....ta vikend smo pa bili prisotni na cestah, danes sem kar pošteno dvigovala roko :worship:

Lepe sanje in mirno spanje...nočko :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če se zmente za kako peš :kava: ali :beer2: , pridem še jaz

Jebi ga! Pred 10 minutami sem prišel iz Ločice ob Savinji. Sem šel gledat novo prijateljevo pridobitev. Na poti domov na kosilo bi pasala še kaka pijača z vonjem po hmelju :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga! Pred 10 minutami sem prišel iz Ločice ob Savinji. Sem šel gledat novo prijateljevo pridobitev. Na poti domov na kosilo bi pasala še kaka pijača z vonjem po hmelju :headbang: .

Ja, saj veš kje sem . Kaj se pa ne oglasiš :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamprleki!

:notworthy::winkiss:

Res, da sem v zadnjih desetih mesecih redko še tu blizu (sporočilo, da za nekatere spadam med personae non gratae je bilo dovolj očitno celo za moje blontne ganglije), da me je skoraj šlag, ko sem po dolgem cajtu odprla tole vašo stran in ... ena sama stran od januarja???

Štamprli, kaj je to sploh možno?

:eek:

Presneti fejsbuk, ha? :slap::P

Kakorkoli ... vem, da tisti pravi, s katerimi smo se vedno fajn razumeli veste, da ste vedno in velikokrat v mojih mislih in srcu.

Ko bodo bolj sončni dnevi in bo topleje pa se itak vidimo, srečamo, gremo na pijačko pa na kake sladkarije ... recimo tisto božansko kremo, ha, bmwslo?

Njami.

Uživajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamprleki!

:notworthy::winkiss:

Res, da sem v zadnjih desetih mesecih redko še tu blizu (sporočilo, da za nekatere spadam med personae non gratae je bilo dovolj očitno celo za moje blontne ganglije), da me je skoraj šlag, ko sem po dolgem cajtu odprla tole vašo stran in ... ena sama stran od januarja???

Štamprli, kaj je to sploh možno?

:eek:

Presneti fejsbuk, ha? :slap::P

Kakorkoli ... vem, da tisti pravi, s katerimi smo se vedno fajn razumeli veste, da ste vedno in velikokrat v mojih mislih in srcu.

Ko bodo bolj sončni dnevi in bo topleje pa se itak vidimo, srečamo, gremo na pijačko pa na kake sladkarije ... recimo tisto božansko kremo, ha, bmwslo?

Njami.

Uživajte!

bomo :kava:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj veš kje sem . Kaj se pa ne oglasiš :beer2:

Ej prijatelj! Če bi bilo kako uro prej, z veseljem: Avto bi sam zavil k tebi :beer1: . Je bil pa nekje čas blizu kosila in v takem me vidi samo še kaka gostilna in kratki aperitiv, da niso :devil: ( ups. :wub: ) hude.

Naslednjič pa tak veš :beer2: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako lepo sije sonček, uživajte v lepem dnevu in srečno vožnjo tistim najmanj zmrzljivim :worship: . Jaz moram zbrati pogum za vožnjo na tehničnega v prihodnjih dneh.....brrrrr :wacko: . Komaj čakam toplih dni :kva2: .

Mutika, se bomo popravili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sun-005.gif Sončen pozdravček iz Ljubljane, a kaj uživate sončne dni na motorčku :naughty: .

Ja, Ljubljana je danes res bila sončna :rolleyes: . Sem bil na sejmu nekaj urc in jutri grem tudi. Je pa še vedno najlepše v Ljubljani pogled na Štajersko :whistle: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Ljubljana je danes res bila sončna :rolleyes: . Sem bil na sejmu nekaj urc in jutri grem tudi. Je pa še vedno najlepše v Ljubljani pogled na Štajersko :whistle: ....

pa še res je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!