Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

uha ! pljunoti Rudolf Fius Majster ! :OK: saj vem da si prek študenta poziral za inštalacijo generala ! čestitamo in pozdravljamo, rigamo in prdamo ! pa pridemo tudi na dom !

sme pa postudiru... jah nic, bo treba se en jahalni piknik zorganizirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je odlično ... sploh moje pečene svinjske ribice :grim ... da o družbi, ki je mejila že na kičasto spljoh ne govorim ... ludi moji ... love U all :004 ...

... sicer pa ni čudno, če so fotke tudi odlične, če je pa glavni fotograf imel na sebi tako kičasta očala ... posledično temu razlogu pa so bili dobri tudi jutranji čevapi ... :grim

Bilo je odlično...sploh TVOJE pečene bedrce :grim . Po sedmi mi je blo že malce nerodno... :blush:

... the best očala, samo oni fotkograf je skužo aparat šele po 500 MB. :fredy: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba se en jahalni piknik zorganizirat....

Ti bom dala jaz jahalni piknik :nono: :P

Bilo je odlično...sploh TVOJE pečene bedrce :grim . Po sedmi mi je blo že malce nerodno... :blush:

... the best očala, samo oni fotkograf je skužo aparat šele po 500 MB. :fredy: :lol1:

Če se v bližnji prihodnosti še enkrat zorganizirate obljubim kulinarični piknik by vale ... meso na 1001 način ... :grim ... sam asistenta za peko rabim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. the best očala, samo oni fotkograf je skužo aparat šele po 500 MB. :fredy: :lol1:

Jaz sem v nulo obvladal, samo fotkič ni hotel sodelovat. :grim :grrr B) Goddamn japs. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... the best očala, samo oni fotkograf je skužo aparat šele po 500 MB. :fredy: :lol1:

Ja, itaq....potem lahko pa samo ugibamo kterga vraga je slikal. :glare:

post-807-1156157440_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi konj je pol kar mal v nezavest padel. :o

Nop, konj ni skup padu ... sam od smeha je crkoval, pa vmes še en štumpf zgubu, ko nas je gledal ...

notamprotijutrosemtudijazvaljalapotleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se v bližnji prihodnosti še enkrat zorganizirate obljubim kulinarični piknik by vale ... meso na 1001 način ... :grim ... sam asistenta za peko rabim ...

...ti samo nabaci kakšno podobno majčko :grim , pa ne bo panike za asistenta sploh. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v centru Slov. Bistrce je kebab? k majo tut unga s palačinkam. Pa točno lokacijo, ker bistrce na poznam prav dober...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo štamprlova banda,kar malo mi je žal,da se nisem mogel udeležiti piknika,kolko sem prebral ste se zabavali v iberture.

Tudi meni končno ni nič falilo,sinoči sem se vrnil iz fure po Srbiji.Na kratko;rogaška Slatina-ZG-Tuzla-Zvornik-Bajina bašta-Zlatibor(tam ostal 2 dni,in prevozil vso okolico,v soboto pa še motozbor v Kragujevcu)-Užice-Valjevo-Šid-Vukovar-Osijek-Varaždin-RS.Vse skupaj slabih 1500 km,čudovito vreme,dobra družba,o hrani tak nima smisla zgubljati besed,za kazni "nula evrov"kar pa tudi ni zanemarljivo.

Se mogoče te dni kje dobite?

Kje v centru Slov. Bistrce je kebab? k majo tut unga s palačinkam. Pa točno lokacijo, ker bistrce na poznam prav dober...

Dober kebab v Slovenski Bistrici je nasproti PETROL pumpe,pa še tip je legenda ima 6 prstov na roki,bemti samo nevem na kateri.

DOBER TEK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No japsi so vsaj dušo obdržali kar se zjutraj za enga laha ne bi dalo rečt :devil:

Lah ma več duše kot ti, brezbožnik :P Malo je še bil omotičen, ker je zvečer mel dve ženski ritki na sebi, pa ni tega vajen. :) :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tako mam z delo, da nea wem ki se me buča drži :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de de de stari si že, pa nemreš več :P

A-a, to pa ni res :grrr

sm se ga včiri zwečer kar dobro nateral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober kebab v Slovenski Bistrici je nasproti PETROL pumpe,pa še tip je legenda ima 6 prstov na roki,bemti samo nevem na kateri.

DOBER TEK

ampak isto dober je tudi v centru nasproti gostilne tende (ex hof), ne moreš falit ker je ob glavni cesti . tam ga majo v palačinkah pri petrolu pa samo klasiko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

a to je blo tiste pol ure ? :devil:

Ne, ne, ne. To je blo v tisti temi ali ti pride v treh sekundah.

:eek:

Kdo ali kaj pa je to?

:eek:

To je pa gledanje skozi špranjo, če so čevapi že dovolj pečeni.

Bogi konj je pol kar mal v nezavest padel. :o

To samo s sebe spravlja bolhe in uši, ki so mu jih pustili jahači.

Upam, da se jahačice tudi niso česa nalezle.

Bo zanimivo pogledat v temo Motobaby boom čez devet mesecev.

Lah ma več duše kot ti, brezbožnik :P Malo je še bil omotičen, ker je zvečer mel dve ženski ritki na sebi, pa ni tega vajen. :) :grim :grrr

Pa en mešalec betona je moral najprej namešat, da bi lahko naslednjič imeli boljši parkplac.

Saj se ti je potem njegov brat odolžil z zmago na GPju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obkroženi ... :naughty:

Zakaj na majici piše "Restart" :hmm:?

eh ti ne veš - tu smo debatirali o tisti prvi sekundi na minus 43 po Big bangu. :grim

Restart pa zato, ker smo imeli namero univerzum restartat, pa nismo našli štekerja. :mellow: :hmm:

eni so ga pol tudi po tleh začeli iskat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!