Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

ja cudovito je blo, Mirna Pec, pa dol do Kolpe, postrve jest in nazaj na.......................

tag sem danes prisel domov, ampak srecno

post-12619-1176142720_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cudovito je blo, Mirna Pec, pa dol do Kolpe, postrve jest in nazaj na.......................

tag sem danes prisel domov, ampak srecno

Kwa je pa blo??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whooooa danes sem se pa navozil. Bli na dolejnskem ampak Mirna peč me pa ni vidla :grrr Verjetno zaradi tega naredil ohoho super kilometrov :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je pa blo??? :eek:

Nevem se, ker sredi voznje je crknala, sigurno je ozaljena, ker sem BMW kupil. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem se, ker sredi voznje je crknala, sigurno je ozaljena, ker sem BMW kupil. :headbang: :headbang: :headbang:

Si boš moral Angleža omislit....... :whistle: Anje KeC ;) (joke)

kej takega nikomur ne privošim :cry:

----------------------------------------------------------------------

Muc, muc......

[attachmentid=95283]

@Vikking - v Bistrici smo se srečali v križišu, sem bil zadnji od 6ih, sam ne wem, če si pro gor, ker je tak zarjovel, da ti je najbrž ratalo wroče B)

@KeC - yes indid :grim , človek ne ve, dokler ne proba :grim

@tati- a morm storkrat ponavljat: ENDURA JE ZAKON! :lol:

utrinek z današnjega potepanja po primorski,vroče je blo

to ni še nič :grrr wroče B)

takle je blo wroče B) pr Skitnaču :lol:

[attachmentid=95284]

post-5241-1176145878_thumb.jpg

post-5241-1176146508_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikking - ma teb se morm drugic na cesto vcrect, da me bos videl??? :D Si se pelo po Straniskem klancu navzgor, ko ima on avtobuse... te pa ti maham ti pa nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati- a morm storkrat ponavljat: ENDURA JE ZAKON! :lol:

[attachmentid=95284]

no, no baje moj motor leti ko sneta skera so dajli Mariborčani, le makadam ga malo jebe :evilgrin:

Jure sprašuje, če je bilo wroče, ker vas nisva hotela motit, ker vas itak še ni bilo v dolini :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikking - ma teb se morm drugic na cesto vcrect, da me bos videl??? :D Si se pelo po Straniskem klancu navzgor, ko ima on avtobuse... te pa ti maham ti pa nic.

Jst lepe deklce že opazim k mi mahajo pa tud počakam pa pobaram kok so kej, djedi me pa ne zanimajo :P

@Vikking - v Bistrici smo se srečali v križišu, sem bil zadnji od 6ih, sam ne wem, če si pro gor, ker je tak zarjovel, da ti je najbrž ratalo wroče cool.gif

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvaljen :OK:

Ta teden pa mogoče tudi jaz kdaj na šiht skočim z motorjem samo danes je odpadlo, mam travo za kosit pa gredo za preštihat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem. Ponovno v boj z ljubljansko birokracijo... :BUA: :BUA: :BUA:

Na faks v boj s tistimi k delajo na referatu :BUA: , hehe pa še furca se bo prilegla do tja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep sončen pozdrav

zdravo tati... nisem bila 100% prepričana, ko sem te videla na trojanah v soboto. zdej ko so mi povedali, da si bila res ti, sem prepričana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena banda. Končno se je visenje na telefonu splačalo. Papirji bi naj prišli do konca tedna. Upam da bo res tako. Potem pa gremo malo v Kamnik pogledat ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo tati... nisem bila 100% prepričana, ko sem te videla na trojanah v soboto. zdej ko so mi povedali, da si bila res ti, sem prepričana :P

presneto kje pa, zakaj me pa nisi pocukala za rokav, ja najprej sem imela debato z reševalci, potem pa z kolegi iz Mb sekcije, kje si bila pa ti.... :? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej sem te videla, ko si se pogovarjala z reševalci. jaz sem stala 2 mesti (parkirni) bolj proti ljubljani. sem bila s svojo yamaho in pa fant s 4-kolesnikom je bil z mano. potem sva šla not na krof in ste šli mimu naju v on prostor k je "steklen".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!