Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dober dan :)

ja bom vozila... samo trenutno verjetno ne... sem brez motorja... še nekaj bo treba našparati, potem pa bom spet vozila... do takrat pa kolo :blink:

a si prodala :OK: js tut upam da bo prišu po motor dans :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem prodala ja... samo mi je po eni strani žal... ker sem zdej brez... :cry:

sam se pa kr dost dobla za njega, tako da... boljš ga ziher ne bi mogla prodat :grrr

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako spet enim velja... jaz pa dons delal... :headbang: ... od 8.00 do 17.00... zdej pa pisem en clank k tak ne vem ce bo za kej. :headbang:

... rabim drogo. :hmm: motorrrrrr..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako spet enim velja... jaz pa dons delal... :headbang: ... od 8.00 do 17.00... zdej pa pisem en clank k tak ne vem ce bo za kej. :headbang:

... rabim drogo. :hmm: motorrrrrr..... :kva2:

Kaj je zdej s tvojim blokirancem. A boš kaj zrihtal pa naokrog prišel ??

Mam en pir na hladnem za tebe :lol1:

ja sem prodala ja... samo mi je po eni strani žal... ker sem zdej brez... :cry:

sam se pa kr dost dobla za njega, tako da... boljš ga ziher ne bi mogla prodat :grrr

Rozi včasih smo rekli "vsako zlo za eno dobro" Nov bo še boljši. :naughty:

Nč se sekirat . Zdaj pa na 4kolesno čudo pa po hribih :devil:

Evo kolesarska turca dons uspela, sm se na kolesaru v hrib...

še utrinek iz fure: :OK:

IPB Slika

Kje si pa ti tole zapuščino JNA najdo.

Daj kaj prteraj Borderja naokoli. Ma baje nekaj za prečekirat tule v soseski :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj kaj prteraj Borderja naokoli. Ma baje nekaj za prečekirat tule v soseski :whistle:

Absolutno, zej pa sploh k si omenu neki hladnga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi včasih smo rekli "vsako zlo za eno dobro" Nov bo še boljši. :naughty:

Nč se sekirat . Zdaj pa na 4kolesno čudo pa po hribih :devil:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zastavljeno vprašanje, ki zanima tudi mene =)

Zapuščeno vojaško skladišče, tuki blizu mene (zraven gradijo sortirnico za Celjsko smetišče)

Še ena fotkica:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, da vas malo pozdravim, :yea1: sem bila cel dan dežurna, žalostni prizori s so me malo užalostili, videla še živega motorista, ki se je poškodoval na Bovškem in bil prepeljan z helikopterjem v KC in nato preminul :cry: :cry: :cry: :cry: zaradi avtomobilistične objestnosti, ki je še pobegnil je s kraja nesreče - res bi jih dala secirati.... :evilgrin:

danes kar nekaj poškodovanih motoristov.......treba je biti tako pazljiv, pa še je premalo..... :doze:

samo, da vas malo pozdravim, :yea1: sem bila cel dan dežurna, žalostni prizori s so me malo užalostili, videla še živega motorista, ki se je poškodoval na Bovškem in bil prepeljan z helikopterjem v KC in nato preminul :cry: :cry: :cry: :cry: zaradi avtomobilistične objestnosti, ki je še pobegnil je s kraja nesreče - res bi jih dala secirati.... :evilgrin:

danes kar nekaj poškodovanih motoristov.......treba je biti tako pazljiv, pa še je premalo..... :doze:

moram popraviti, da ne vem točno kje je to bilo, ker so policaji rekli na Bovškem, reševalec pa mi je kasneje dejal, da nekje na Celjskem...... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, da vas malo pozdravim, :yea1: sem bila cel dan dežurna, žalostni prizori s so me malo užalostili, videla še živega motorista, ki se je poškodoval na Bovškem in bil prepeljan z helikopterjem v KC in nato preminul :cry: :cry: :cry: :cry: zaradi avtomobilistične objestnosti, ki je še pobegnil je s kraja nesreče - res bi jih dala secirati.... :evilgrin:

danes kar nekaj poškodovanih motoristov.......treba je biti tako pazljiv, pa še je premalo..... :doze:

moram popraviti, da ne vem točno kje je to bilo, ker so policaji rekli na Bovškem, reševalec pa mi je kasneje dejal, da nekje na Celjskem...... :hmm: :hmm: :hmm:

verjetno tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Štamperli.

Jap tudi jaz se včeraj lepo imela in ker nimam izpita za bike sem jih šla kr gledat v Škedenj. NORO :grim :grim

Popravljeno . Popravil suzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrawo B)

Hojla tigerček. Včeraj smo se mal po tvojih koncih gonl, pa sem gledal če kje vidim prežečega tigra pa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro in vceraj je bil res en lep dan in lepe

italjanke so se pred nami furale, na svojih motorjev,

uh, kake lepe ritkice. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro in vceraj je bil res en lep dan in lepe

italjanke so se pred nami furale, na svojih motorjev,

uh, kake lepe ritkice. :wub:

:grim :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoooL folk a ste vidli ono Đessy iz BigB., ki se je metalo po tlehi in drla motorji ter ful kricala.... :blink: skeriy :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec-o in ostali Štamperli: našel krasno alternativno lokacijo za bograč :grim, vendar nas mora biti minimalno 10 (ali več :D ). Že kaj lačni? :naughty:

:bounce: :bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoooL folk a ste vidli ono Đessy iz BigB., ki se je metalo po tlehi in drla motorji ter ful kricala.... :blink: skeriy :hmm:

Ti gledaš BB-ja.. katastrofa pa ja menda nisi otročji ratu... c c c katastrofa... kozlarija taprava

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loool vikking ne... mimo sem sel pa je blo ravno to na TVju... pa valda da ti taka histericna picka pritegne pozornost, pa k glih se je drla MOTORJIIIIIIIII... lol... ta pa sm le pogledu... sokantno... :BUA:

Jaz raj gledam reklamo od Mobitela. :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loool vikking ne... mimo sem sel pa je blo ravno to na TVju... pa valda da ti taka histericna picka pritegne pozornost, pa k glih se je drla MOTORJIIIIIIIII... lol... ta pa sm le pogledu... sokantno... :BUA:

Jaz raj gledam reklamo od Mobitela. :OK: :devil:

phiu mi je kr odleglo, sm že mislu da si :wacko:

Sam vseen tole nau pocen :beer1:

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!