Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Kako je kaj z EUROtom :?

Včeraj zvečer mi je Claudija sporočila, da pride danes domov, oziroma v CE bolnico. :cry: Ima odprt zlom desne roke nad zapestjem in zlomlljeni 2 rebri. Ne vejo še ali bo potrebna še operacija za naravnanje. :cry:

Ko bom govoril z njim sporočim kaj več :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,

šele sedaj, ob koncu službe pogledal v motorsvet in ugotovil, da so Eurota stresli iz sedla.

Čimprejšnje okrevanje želim.

Seedaj pa domov.

BmwSlo. Š nisem šel, sem kar zapečkarski.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,

šele sedaj, ob koncu službe pogledal v motorsvet in ugotovil, da so Eurota stresli iz sedla.

Čimprejšnje okrevanje želim.

Seedaj pa domov.

BmwSlo. Š nisem šel, sem kar zapečkarski.

:)

Ja EURO je baje pozitivno razpoložen, tako da ni strahu za njega.

No nič hudega če nisi šel, za mene plan ostaja, samo malo ga zamikam po koledarju naprej :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hallo banda :kva2: sem v Atenah :kva2: zvecer ce bom trezen se vam javim... :yea1:

to sem pisal jaz motoristek... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Motoristek v Grčijo

upam, da asfalt fajn grabi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Motoristek v Grčijo

upam, da asfalt fajn grabi :kva2:

:kva2: uzo tudi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro

no tako zdaj ko se veselo vozim vsak dan Ljubljana-Portorož sem imela čas malce opazovati motoristični folk kar se pozdravljanja tiče, ker me je kar nekajkrat razkurilo ker niso pozdravili, lahko rečem - kapo dal vsem plastičarjem - vsi vedno pozdravijo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: , zdaj me boste šinfali, ampak najslabše pozdravljajo Bmw-jaši ( enduraši ) na žalost, ja aj razumem ,kaj bodo nas Yaponce pozdravljali.... :eek: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živeli 1. Maj :D

ampak najslabše pozdravljajo Bmw-jaši ( enduraši ) na žalost, ja aj razumem ,kaj bodo nas Yaponce pozdravljali.... :eek: :eek: :eek: :eek:

Itak :devil: , le niso taki đentlmeni, kot nekateri O:-) AVE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, se javim v tem zivljenju nazaj. majkajo 2 dni od nesrece, vzel mi je prednost, nevem nic.

3 reberce zlomjene in desna roka mal bolj komplicirano, bomo pa v cetrtek videli. srecen sem da sploh tuki lahko pisem. moj bmw je hin, zgodilo pa se je v blizini sisaka, v cetrtek, ko sva htela it cez sarajevo, mostar na korculu. sam neki, vazno je da imas prijatelje, hvala 1000 krat hvala vsem ki so pomagali. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, se javim v tem zivljenju nazaj. majkajo 2 dni od nesrece, vzel mi je prednost, nevem nic.

3 reberce zlomjene in desna roka mal bolj komplicirano, bomo pa v cetrtek videli. srecen sem da sploh tuki lahko pisem. moj bmw je hin, zgodilo pa se je v blizini sisaka, v cetrtek, ko sva htela it cez sarajevo, mostar na korculu. sam neki, vazno je da imas prijatelje, hvala 1000 krat hvala vsem ki so pomagali. :worship: :worship: :worship:

dobrodosel zopet med nami!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Atene smo rasfukal do konca, :kva2: jutri gremo naprej... :yes: mater saj bo ze dvanajst ura... :yawn: bo treba spat.... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br dan :D

se kar spite... :D

nič weč :grrr

sm že spet na šihtu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, se javim v tem zivljenju nazaj. majkajo 2 dni od nesrece, vzel mi je prednost, nevem nic.

3 reberce zlomjene in desna roka mal bolj komplicirano, bomo pa v cetrtek videli. srecen sem da sploh tuki lahko pisem. moj bmw je hin, zgodilo pa se je v blizini sisaka, v cetrtek, ko sva htela it cez sarajevo, mostar na korculu. sam neki, vazno je da imas prijatelje, hvala 1000 krat hvala vsem ki so pomagali. :worship: :worship: :worship:

Držim pesti, da se boš hitro in čimbolje porihtal. Me veseli, da lahko že pišeš. Drži se in se čimprej poštimaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo:

Žal zaradi zelooo neugodnih vremenskih razmer prestavljamo PIKNIK predviden za 5.5. :cry: :headbang:

Načeloma se prestavi za en teden torej na 12.5. ampak točen datum bova z Brihto sporočila v začetku naslednjega tedna.

Hvala za razumevanje. Stay tuned! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ti šment takrat so pa spet glih Stari rokeri B)

no ja itak bota jawla :grim

@Špil - kam ste šli pol učirej :hmm:

Škoda, da nism mogu priletet, bi se mi najbrž pol jani zažgal .)

P.S. Moram se še pohwalit, da mi je izredno uspelo, glede na to da je bilo prvič B)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, se javim v tem zivljenju nazaj. majkajo 2 dni od nesrece, vzel mi je prednost, nevem nic.

3 reberce zlomjene in desna roka mal bolj komplicirano, bomo pa v cetrtek videli. srecen sem da sploh tuki lahko pisem. moj bmw je hin, zgodilo pa se je v blizini sisaka, v cetrtek, ko sva htela it cez sarajevo, mostar na korculu. sam neki, vazno je da imas prijatelje, hvala 1000 krat hvala vsem ki so pomagali. :worship: :worship: :worship:

želim ti čim hitrejšo okrevanje ;)

dober dan štamperli :) kak ste kaj :? :)

ka je bil kdo od vas na kresovanju na celskem petričku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želim ti čim hitrejšo okrevanje ;)

dober dan štamperli :) kak ste kaj :? :)

ka je bil kdo od vas na kresovanju na celskem petričku :?

Ma mi smo se kr doma "kresnal" pa je blo . :naughty:

Smo pa bli nekateri na prvomajskem pohodu. Jaz naprimer na Bohorju :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mi smo se kr doma "kresnal" pa je blo . :naughty:

Smo pa bli nekateri na prvomajskem pohodu. Jaz naprimer na Bohorju :fredy:

sj mi smo pa kr na igrišču zakurl :P

na pohodu pa nism bil :) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan vsem skupaj....

pa ne biti jezni name, če sem napisala par besed glede pozdravljanja.... :kva1: :kva1:

dan oziroma večer :D

nismo mi jezni nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!