Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

___________

kdo je odnesel rezultate in

ali bi se jih dalo poskenirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.M. :angry2:

sm vam kar mal fouš :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,

sm vam zelo, zelo, zelo..... fouš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj vem, zakaj bmwslo ni šel na progo..

v mislih je študiral, kako bo naslednjič pripeljal zraven svojo Kosilnico 16v biturbo GLX, pa nas bo vse nascal..

že uredu, mi te čakamo.. z vsako vožnjo boljši za 1,42 sekunde :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en predlog: Glede na to da Novi marof ni daleč od 03 regije, bi se mogoče dalo zmenit da se enkrat odpravimo namesto na srečanje tja in malce pogledamo kako in kaj. Dobra prilika preizkusiti ovinke v varnem okolju.

Debata prosim:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaželjeno in zelo za..

pohvalno tudi to, da se širimo.. včeraj na novo spoznal hribija, Lev§a, brzega Očeta, Neznanko, neznan pa mi je ostal ATVjist (jure?)..

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pripovedovanju mnogih je pa baje prava stvar tole:

http://www.styriakarting.at/

kolega pravi, da je že parkrat na tej progi vozil 125ccm, ki ima 3s do 100km/h.. huh.. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj vem, zakaj bmwslo ni šel na progo..

v mislih je študiral, kako bo naslednjič pripeljal zraven svojo Kosilnico 16v biturbo GLX, pa nas bo vse nascal..

že uredu, mi te čakamo.. z vsako vožnjo boljši za 1,42 sekunde :devil:

Že kujem zaroto in friziram [attachmentid=74776] :lol1:

post-5391-1152175127.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale model ima še stranske stabilizatorje.. ne vem, če bo to Zveza dovolila.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kej takegale :kva2: , k te lahktud katapultira, ne tak ko Zlodejevo, k si na šini

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tegale strička niso nikoli našli.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je slika ferarijevih nelegalnih testiranj, zato pa mihatu tko dober kaže zadnje cajte :lol1:

tale model ima še stranske stabilizatorje.. ne vem, če bo to Zveza dovolila.. :hmm:

Ja to je sam za trening, za dirko bo to odstranil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom paršu pa prej mal poglihat, da bodo za vse enaki pogoji B)

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en predlog: Glede na to da Novi marof ni daleč od 03 regije, bi se mogoče dalo zmenit da se enkrat odpravimo namesto na srečanje tja in malce pogledamo kako in kaj. Dobra prilika preizkusiti ovinke v varnem okolju.

Debata prosim:

jaz sem koj za :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lagunca bo čez pol ure pripravljena na prvi utrip po infarktu.. :unsure:

jaz pa živčn v čakalnici..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pa gas do daske :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lagunca bo čez pol ure pripravljena na prvi utrip po infarktu.. :unsure:

jaz pa živčn v čakalnici..

Držimo pesti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je oživljanje in presaditev organov uspela. Vsaj pol tolk kot včerajšnje srečanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati iz Mozirja si? :? To imas 30min voznej do Celja... :P

res je, še na male Trojane nisem šla, ker sem garala do 22.30 ure, štrihala klopi in mizo, belila , z mizarjem sestavila posteljo..... :grim :grim :grim

:cry: sj bo enkrat bo :D

:grim :grim :grim

Za naslednjic predlagam da se dobimo v MB pod Vzpenjaco (Hotel Habakuk) in sprobamo voznjo z adrenalisnkimi sanmi, tisti ki seveda zelijo ostali pa pac pocakajo na pijacki tko k je blo zdej v Storah. Kdo je za dvignite roko...:)

kaj če bi se naslednjič dobili v Potrorožuj na gokardih, vidim, da nimate najbolj občutka za kilometre....

:cry: :cry:

verjamem, da ster brez mene ravno tako uživali, 19.7. je že čez 13 dni.... :grim :grim :grim :hmm: :hmm:

ne bom iskala izgovorov, želim in upam, da se spoznamo , pa da se pred dobimo in peljemo skupaj..... :grim :hmm: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi se naslednjič dobili v Potrorožuj na gokardih, vidim, da nimate najbolj občutka za kilometre....

:cry: :cry:

tati... ne vrjamem, da imaš tako "švoh" motor kot jst... sam če bi pa šli do portoroža, bi pa tut jst šla... seveda 1 uro pred vsemi :blush:

bi pa šla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm te vidu rossie20 v celju :OK: tuki na tem bednem semaforju pri bivši stari avtobusni postaji :)

čelada najbolj zažiga :OK:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

kaj če bi se naslednjič dobili v Potrorožuj na gokardih, vidim, da nimate najbolj občutka za kilometre....

Gokarte smo dali ze skoz... zdej so samo se voznja z adrenalinskimi sanmi, offroad z štiri kolesniki, adrenalinski park, ipd ipd... :)

Hja lejte... predlagajte se vi kaj, ker meni ze zmankuje idej... mislim, da je prav, da se dobimo na taksnih lokacijah kot je bila sedaj ta sreda... da se neki dogaja... malo popije, malo pozabva... :whistle:

No, Mare je ze predlagal gokarde... jaz predlagam nasledn tedn Adrenalinske sani v MB... se ima kdo dugi kaj???

POHORJE JET...cena 1.200 SIT... od ponedeljka do petka med 14.00 in 21.00 uro,

IPB Slika

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!