Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

povej, kje je streha,

to ti lahk jaz pokažem, da nauš preweč :eek:

Za Laško pa mam jaz nastop že ob 18.00h in upam, da bom fertik kmo pridete dol :devil:

(kobilicapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš prevedel kobilico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika ti je kaj znano

IPB Slika zdej pa mora bit jasno

sem se hecal B)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek verjetno še ne bo take gužve kot zna bit ob vikendu. Bi pa priporočal da se mogoče dobimo na petrolu pred laškim pa potem skupaj skozi mest, bo folk malce hitreje plac naredil. A ve kdo mogoče a bo štant od Goldhornov na istem placu kot ponavadi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni po krajsem dopustu...

Uradna srečanja v mesecu juliju Štamperl (O3) sekcije:

- 13.7.2006(cet), Laško Hotel Hum (Pivo&cvetje Laško) v Laškem, ob 19.00 uri

- 19.7.2006(sre), Muzeju motociklov (po želji ogled muzeja) na Vranskem, ob 19.00 uri

- 27.7.2006(cet), Ob jezeru v Kozjem, ob 19.00 uri

Ta tedn gremo v Lasko... res je najbolje da se dobimo na bencinski ob 18.50... pa gremo skupaj do lokacije, ce ne se bomo v tisti guzvi vsi iskali... :)

Drugi teden, gremo te v Muzej... naj se nekdo pozanima, do kdaj je odprt... jaz se tam nisem bil... pa bi rad sel si ogledat motocikle. :blush:

Cez dva tedna... pa je Kozje na vrsti?? Bomo kej spekli? :P

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek verjetno še ne bo take gužve kot zna bit ob vikendu. Bi pa priporočal da se mogoče dobimo na petrolu pred laškim pa potem skupaj skozi mest, bo folk malce hitreje plac naredil. A ve kdo mogoče a bo štant od Goldhornov na istem placu kot ponavadi?

super ideja.

bi bilo res fajn da se zberemo na petrolu in skupnimi močmi napademo lašk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok potem dogovorjeno se dobimo 18:50 na petrolu. Imo lahko povabimo tudi tiste ki niso iz 03. Več nas je bolše bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Ej brzi sem videl da maš trakce za na felgne, ti je ostalo mogoče še kaj rdečih?

ja moj sosed jih v 2 minutah nared :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to misliš v laško

mene ne bo na srečanje,v laškem pa bom

na drugo srečanje boš prišu(ogled muzeja) :?

grem js v lašk še neki naredit,da bo do jutr pripravljeno

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to misliš v laško

mene ne bo na srečanje,v laškem pa bom

na drugo srečanje boš prišu(ogled muzeja) :?

Skor ziher. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štamperli... zdej pa tkole... glede na to, da smo kr močni... če ne druga vsaj postajamo... bi bli treba postavt en web page... tkole se zmenmo... jaz častim domeno za eno leto...

- www.stamperl.com

ali

- www.stamperl.net

ali

- www.stamperl.org

ali

- www.stamperl03.com

ali

- www.stamperl03.net

ali

- www.stamperl03.org

ali

ali

- www.stamperl-03.com

ali

- www.stamperl-03.net

ali

- www.stamperl-03.org

Skupaj pa zberte na naslednji pijaci 13.000 SIT za profi gostovanje za eno leto... to pa je... 100MB placa, 100x e-post (kec@stamperl.net, border@stamperl.net, vikking@stamperl.net,...) in gor se da postaviti portal, ki nam bo omogocal, da ga bo lahko azuriral kdorkoli (pisal novice, dodajal slike ipd ipd)... na tej novi spletni strani nebi bilo foruma, saj bi naredili link na ta motosvet forum, ker je fajn, da smo se vedno aktivni v tej nasi motosvet sceni.

----------------------------------------------------

Jaz sem sedajle klical na firmo (ki dela trakce), saj bi rad sel po trakce v MB... pa ne nasjo nasih trakcev... :? ... :angry: Zdej pa je reku, da jih bo se enkrat dal v tisk, do cetrtka, da se bo potrudu... jaz imam sedaj teh 15.000 SIT, ce trakcev ne bo do cetrtka, jih dam vikkingu v skupen proracun pa bo slo vse skupi za piknik. Ce pa mi trakce naredi pa jih spet vzamem ven skupnega proracuna in placam trakce. Msilim, da bo to posteno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

border, zdajle pa že malce pretiravaš.. tale debata na našem malem Motomarsu bo kar optimalna in bo poskrbela za to, da se ne bomo (vsaj v štartu) pretirano izolirali od ostalih potencialcev..

dajmo najprej tole razvit do konca (mimogrede: album je še brez vaših morebitnih slikc, username in password vas čakata pri meni), potem pa upgrade..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

border, zdajle pa že malce pretiravaš.. tale debata na našem malem Motomarsu bo kar optimalna in bo poskrbela za to, da se ne bomo (vsaj v štartu) pretirano izolirali od ostalih potencialcev..

dajmo najprej tole razvit do konca (mimogrede: album je še brez vaših morebitnih slikc, username in password vas čakata pri meni), potem pa upgrade..

Samo predlog sem dal... :yes: Sedaj pa naj vecina odloča... tukaj ne gre za nobeno izolacijo... saj bi forum se vedno poteka kot do sedaj... le da bi imeli na enis trani novice iz srecanj (report-i), obvescanej o srecanjih, slike... ipd ipd... pac... ideja samo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

border, zdajle pa že malce pretiravaš.. tale debata na našem malem Motomarsu bo kar optimalna in bo poskrbela za to, da se ne bomo (vsaj v štartu) pretirano izolirali od ostalih potencialcev..

dajmo najprej tole razvit do konca (mimogrede: album je še brez vaših morebitnih slikc, username in password vas čakata pri meni), potem pa upgrade..

....maš prav

@border

če te pa dnar žuli, pa dej v fond za piknik

Popravljeno . Popravil mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo predlog sem dal...

brejnstormanje je zdrava zadeva (in boleča, če mora deliti sobo z tigrom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te pa dnar žuli, pa dej v fond za piknik

Hehe... zuli ja... do cetrtka pocakajmo... ce ne bo naredu trakcev... dam v skupni fond za piknik... ce bo pa trakce naredu kasnej, pa dvignem ven dnar iz fonda.

brejnstormanje je zdrava zadeva (in boleča, če mora deliti sobo z tigrom)

WTF? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravim,

da so vsakršni predlogi (kot posledica brainstorminga) hvalevredni in primerni za diskusijo..

opazka o razmišljanju z mačkom v glavi je bila zgolj preblisk..

in če lahko še enkrat kontraargumentiram, 13.000 in jurja zraven je deset kart za gokart.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravim,

da so vsakršni predlogi (kot posledica brainstorminga) hvalevredni in primerni za diskusijo..

opazka o razmišljanju z mačkom v glavi je bila zgolj preblisk..

in če lahko še enkrat kontraargumentiram, 13.000 in jurja zraven je deset kart za gokart.. :naughty:

Ja sj, samo predlog...

Gokart... se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravim,

da so vsakršni predlogi (kot posledica brainstorminga) hvalevredni in primerni za diskusijo..

opazka o razmišljanju z mačkom v glavi je bila zgolj preblisk..

in če lahko še enkrat kontraargumentiram, 13.000 in jurja zraven je deset kart za gokart.. :naughty:

al pa 50 litrski sod pira :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa 50 litrski sod pira :devil:

:kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga zdravca... kak hitr se je oglasu... :OK:

Vceri sm se jaz imel priprave za Pivo&Cvetje_Laško. Je blo kr hudo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kaj dogaja tam v Kranji (razen motozbora) ?

Sreda 19.07. Muzej Vransko odprto do 10.00 do 18.00 ob ponedeljkih zaprto :eek:

Se bom malo pozanimal, če nas tudi kasneje not spustijo in javim :ninja:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že bil not pa vam povem da sm bil mal razočaran .) možno zarad tega ker je baje neki prenavlo zbirko al prostore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!