Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Tati čestitam! :worship:

no zdaj je pa dovolj......... RESNIČNO HVALA VSEM SKUPAJ, RES STE MI V DOBRO OPORO.... :worship: :worship: :worship:

NAJ povem samo to, da je res računalnik crknil samo, da sem dala ključek noter za prezentacijo in tako sem govorila čisto brez pomoči.... je pač trema, ker gre za nek uradni protokol, predstavitev komisije........zagovor.....potem te brcnejo ven, prideš nazaj in ti vsi čestitajo in rečejo diplomirala si z oceno 9/9, postala ste dipl. ing............... dosti nakladanja

zdaj mi Jure ne more več prepovedovati vožnje z motorjem......

vsem , ki se vidimo 29.12. pa seveda :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

za kakšen pir bom že našla peneze........... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TATI BRAVO

Folk, kaj se dogaja v sob v celju? Blond sem ne vem (forum pa zelo površno berem ker mam vedno 100 strani zaostanka)

XXX-i vabijo.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa kuj en dober dan iz delavnega okolja moje delovne konklave ... :evilgrin: !

Grrrr, nam se pred novim letom dogaja en mali Lent, ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: !

Torej, Štamprleki,

za čago 29.12. pri totekih se prijavite, kdo se še ni, da bomo te vedeli število!

Če ne bo dovolj pujčekof in klobasic, si boste sami krivi!

Sem že nekajkrat povedala, da se vas bo prjelo ... pozna svija malo toplega dobi!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te kr.... :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1:

:winkiss: :winkiss:

zdaj ko maš diplomo, se boš morala temu primerno tudi obnašat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne... ravn zdej je lahko vesela :naughty:

vesela gor, vesela dol, obnašat se je treba :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ko maš diplomo, se boš morala temu primerno tudi obnašat :whistle:

tega me pa na faksu niso naučili, :evilgrin: :evilgrin: bo mogoče bolje drugo leto, če bom šla še naprej študirati..... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega me pa na faksu niso naučili, :evilgrin: :evilgrin: bo mogoče bolje drugo leto, če bom šla še naprej študirati..... :naughty: :naughty: :naughty:

Te pa itak prideš v MB študirat, tu te bomo vse naučili. :evilgrin: :devil: :whistle:

P.S.,

Skoraj bi pozabil,

dober večer vsem skupaj! :book:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa itak prideš v MB študirat, tu te bomo vse naučili. :evilgrin: :devil: :whistle:

mogoče, :winkiss: :winkiss: :winkiss: saj ne vem......moram pa mal zrak zamenjati, Primorske imam malo dovolj...., ampak naučiti me ni treba samo lepih stvari, ampak tudi kakšne neumnosti, ker sem tako pridkana punčka. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .. :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče, :winkiss: :winkiss: :winkiss: saj ne vem......moram pa mal zrak zamenjati, Primorske imam malo dovolj...., ampak naučiti me ni treba samo lepih stvari, ampak tudi kakšne neumnosti, ker sem tako pridkana punčka. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .. :whistle: :whistle: :whistle:

Pridi k ateju! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi k ateju! :evilgrin:

prva lekcija sobota 29.12., sem obljubila juretu da se ga...... :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: pa mi itak ne verjame :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo eskimčki

Pri nam na Rogli bi rabili pa kopalke in kremo za sončenje :whistle:

Prišla v mesto pa me je skor na zadnico vrglo zaradi gužve,najbolje se je v hribe spravit in tam do novega leta se kot lubadar potuhnit. :unsure:

Slika iz I na 3264 m post-15881-1198265328_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!