Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Vedno boljše je :naughty:

Pa se prestavi drugam :rolleyes:

Se vidimo... :whistle:

vidim, da še lahko ene dve gor nalimam... :naughty:

post-2154-1198486638_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več pa ne smem v teh temah... :whistle:

Uh, ti pa si upaš ... doma je ziher ne bi drznil postavit ... smrekce, mislim.

:whistle:

Ojlala, Štamprleki!

:worship:

Lep in umirjen dan vam želim!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, ti pa si upaš ... doma je ziher ne bi drznil postavit ... smrekce, mislim.

:whistle:

Ojlala, Štamprleki!

:worship:

Lep in umirjen dan vam želim!

:winkiss:

Hvala enako za tekoče dnevne želje, kar se pa smrekce tiče, bi jo pa postavil takoj, vprašanje pa je, če bi si jo doma upal tudi "podret" :whistle:

Še tule link na novo fotogalerijo iz Šengenske furce

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Lepo praznujte, lepo se imejte, imejte se radi in čakajte na Božička. Če ste bili pridni, vam Božiček zagotovo nekaj pripelje na svojem mopeki. Jaz bom čakal tudi na Dedka mraza. Z Dedkom Mrazom se bolj poznam.

Šokac, Lumpa...

PS

Če boste pridni boste lahko nocoj dali Jezuščka v jaslice. Jaz že komaj čakam. :010

post-9142-1198494195_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

dober večer vsem.,......želim vam lep božični večer in seveda veliko lepih daril jutri zjutraj..............vsem pa enega na lička :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Zdrawc@ tebi pa danes enega :004 , ker jih je bilo včeraj kar nekaj takih prijateljskih .......... :winkiss: :004 ,

pa Fricu daj enega..........

kar se pa tiče motoristkove objave o današnji furci............ :headbang: :headbang: , res velja bolj star bolj nor, še sreča, da ste meli Cvičkarja s sabo, ki vam je mal povprečje let popravljal :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer vsem.,......želim vam lep božični večer in seveda veliko lepih daril jutri zjutraj..............vsem pa enega na lička :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Zdrawc@ tebi pa danes enega :004 , ker jih je bilo včeraj kar nekaj takih prijateljskih .......... :winkiss: :004 ,

pa Fricu daj enega..........

kar se pa tiče motoristkove objave o današnji furci............ :headbang: :headbang: , res velja bolj star bolj nor, še sreča, da ste meli Cvičkarja s sabo, ki vam je mal povprečje let popravljal :naughty: :naughty:

Auč, saj res ... sicer bi lahko imenovali odpravo "podvig društva upokojencev Senilček".

:whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer vsem.,......želim vam lep božični večer in seveda veliko lepih daril jutri zjutraj..............vsem pa enega na lička :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Zdrawc@ tebi pa danes enega :004 , ker jih je bilo včeraj kar nekaj takih prijateljskih .......... :winkiss: :004 ,

pa Fricu daj enega..........

kar se pa tiče motoristkove objave o današnji furci............ :headbang: :headbang: , res velja bolj star bolj nor, še sreča, da ste meli Cvičkarja s sabo, ki vam je mal povprečje let popravljal :naughty: :naughty:

Tati jaz pa tebi enga :004 pošiljam, ker si me pri tistih norcih ven spustila, jaz sem bil namreč edini normalen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer, dragi prijatelji Štamprleki.

Naj bo umirjen, naj bo v krogu vam najdražjih.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc@ tebi pa danes enega :004 , ker jih je bilo včeraj kar nekaj takih prijateljskih .......... :winkiss: :004 ,

pa Fricu daj enega..........

Lubčka mu kar neabom dewo :grrr , ga lahk pa enkrat ta za bučo, če bo OK :unsure:

aja, sm bil prejle pr Jurcu v delavnici, pa je reku, da spiššššššš.................... :whistle:

P.S Pa Vesel Rožič wsem post-5241-1198514266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati jaz pa tebi enga :004 pošiljam, ker si me pri tistih norcih ven spustila, jaz sem bil namreč edini normalen :whistle:

oh.....saj ni bilo treba, samo ste res face.........., poleti ni dovolj al kaj, presneto..........

lupčka tudi tebi nazaj, ne enega dva......veš sem se spomnila danes nate, :winkiss: :winkiss: ko smo spet enega v zemljo dali, (da sva bila letos enkrat skupaj na takem dogodku) pa dobrega motorista povrhu in še najboljše odojke je pekel, zdaj bomo pa še brez dobre hrane ostali..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubčka mu kar neabom dewo :grrr , ga lahk pa enkrat ta za bučo, če bo OK :unsure:

aja, sm bil prejle pr Jurcu v delavnici, pa je reku, da spiššššššš.................... :whistle:

no, pol ga pa nežno okrog kepe, da nau preveč bolelo....... :winkiss: :winkiss:

@-ja mi je reku, da si bil, pa pol si vidu nered v delavnici....... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!