Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

To mi pa že na grupnega liči :eek:

:eek:

:grrr

Vsak piknik še ne zagotavlja fuka :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

:grrr

Vsak piknik še ne zagotavlja fuka :doze:

..je pa precej pogosta praksa,

da je dan po pikniku

zafukan..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopade se mi tvoj nezgrešljivi način razmišljanja.. :OK:

priden Zdrawko :OK: :OK: :OK:

sem bila ravno posneta za POP TV, prekleto, ampak brez izjav prosim,

bom začela računati tele zadeve, da bom lahko dala za rundo jutri, če bom ostala na prostosti.... :hmm: :hmm: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priden Zdrawko :OK: :OK: :OK:

sem bila ravno posneta za POP TV, prekleto, ampak brez izjav prosim,

in kadaj boš na TV, da ne bomo slučajno zamudili :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kadaj boš na TV, da ne bomo slučajno zamudili :?

veš kaj, sem bilapa že tolikokrat, da bi me lahko kdaj videl, še mesec in pol nazaj sem bila pripravljena dati celo izjavo, pa lani..... <_< :blink:

to bo samo kratek prispevcek pri viziti v soboto pri dnevniku, samo za zdravila in oblačila, :blink:

ti boš itak na kakšni fešti, če se ne motim :grim :grim

mene so prijatli klicali, če bi šli v petek na neko furo po Italiji, da je neko tekmovanje, ker v drugem primeru smo se menili za Novi travnik, ampak jaz tako v nedeljo delam, da ne vem kje bom pristala :hmm: :hmm: :hmm:

in kje se ga bom........, če jutri ostanem na prostosti.......... :angry2: :slap: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jutri ostanem na prostosti.......... :angry2: :slap: :ninja:

seveda boš,

še vsi bad guysi so se rešili.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

pravkar me je klical šefe .) in mi sporočil, da bo podljšal namakanje & popivčkanje & izležavanje & sploh lenarjenje na moru kar do sobote :angry2:

zato, dragi Schtamperli, me po vsej verjetnosti jutr ne bo v Lašk :headbang: :headbang:

Verjemte, da mi je hudo pri srcu :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

pravkar me je klical šefe .) in mi sporočil, da bo podljšal namakanje & popivčkanje & izležavanje & sploh lenarjenje na moru kar do sobote :angry2:

zato, dragi Schtamperli, me po vsej verjetnosti jutr ne bo v Lašk :headbang: :headbang:

Verjemte, da mi je hudo pri srcu :cry: :cry: :cry: :cry:

:friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.07 - Pivo v Laškem letos dražje

V Laškem se bo število prebivalcev v teh dneh povečalo za okoli 36-krat. Popoldne bodo namreč z Dnevom Laščanov odprli 42. prireditev Pivo in cvetje, ki bo trajala vse do nedelje. Pričakujejo okoli 130 tisoč obiskovalcev, vrhunec petdnevnega dogajanja z ognjemetom pripravljajo v soboto zvečer, ko pričakujejo 60 tisoč ljudi. Lani so v petih dneh prodali kar 270 tisoč vrčkov piva. Letos pričakujejo, da bo padel nov rekord, kljub temu da so ceno piva povišali za 100 tolarjev. Za vrček bo tako po novem treba odšteti 400 tolarjev. Vodja prireditev Pivo-cvetje, Andreja Križnik: »Cena piva je malo višja kot lani, ko je bila resnična nizka. Je pa to še vedno reklamna cena v primerjavi s prireditvami. Predvsem želimo pivu in prireditvi zvišati nivo, tako da si prizadevamo, da bi bilo pivo namenjeno res pitju in ne drugim namenom, kot se je to dogajalo v preteklih letih. Temu primerno smo razširili tudi gostinsko ponudbo, tako da bo letos mogoče najti v Laškem pravo slovensko hrano vse dni prireditve. S tem dodajamo prireditvi vsako leto malo višnji nivo.«

Vseh pet dni bo na območju Laškega veljal drugačen prometni režim, vsem obiskovalcem pa svetujejo, da pridejo na Pivo in cvetje z vlakom, saj povratna karta stane 500 tolarjev. Poseben vlak bo vozil vsake pol ure, v soboto pa vsakih 20 minut. Če boste prišli z avtomobilom, boste za parkirnino morali odšteti 700 tolarjev. Tudi letos so ponudili možnost brezplačnega kampiranja za okoli 500 ljudi.

Prometni režim

Vsak dan bodo za ves promet zaprli staro mestno jedro ob 18. uri. V sredo bo zapora trajala do 1. ure zjutraj, v četrtek do 2. ure, v petek do 4. ure, v soboto do 5. ure in v nedeljo do 22. ure. Zaprli bodo tudi državno cesto od bencinskega servisa do železniškega podvoza na Rimski cesti. Ta cesta se bo zaprla v petek od 21. do 4. ure zjutraj, v soboto od 20. do 5. ure, v nedeljo, v času parade pa od 16.30 do18. 30 ure. Veljala bo res popolna zapora, tako da se v mesto z avtomobilom ne bo dalo priti, izjema so intervencijska vozila. Za obiskovalce so urejeni parkirni prostori ter obvoz mimo trgovine Laščanke in mimo železniške postaje za Rimsko cesto, tako kot vsako leto.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi vse ceste do gostiln bodo zaprte, kako pa vi mislite se do gostiln prpelat? :) Razn, ce bi motorje na bencinski pustili oz. placali parkirnino, ki znasa skor tako kot dva vrčka piva. :yes:

Jutr se dobimo ob 18.50 na PETROLU, al se je ktera druga crpalka v Laskem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil ti?

@brzi: včeraj, okoli 17:20 po Kvedrovi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku laškega je še INA ampak dogovorjeni smo na Petrolu. Tako da 18:50 bodite tam. <_<

:grrr

najprej je Petrol potem pa INA :grim

sicer pa ko jih jebe, pir majo po 400 SITnih, ko je bil še naš Tona dol šef, je blo to čist drgač :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa pivo ni vse..

obeta se tudi fenomenalna razstava cvetja..

p.s. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa pivo ni vse..

obeta se tudi fenomenalna razstava cvetja..

p.s. :lol1:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa pivo ni vse..

obeta se tudi fenomenalna razstava cvetja..

p.s. :lol1:

še dobro da imamo špila ki je vedno bolj razpoložen za šale :OK:

kak to misliš :hmm:

v arestu al tule med štampli :hmm:

Aja, nisem najbolj spremljala zgodbe z glavno vlogo Tati. Zakaj v restu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež bo verjetno tako kot včeraj popoldan kakšna nevihta in po 10 min bodo ceste suhe. Če pa bi kazalo na vesoljni potop potem pa jebi. Suzi ne se sekirat tisto z tati tudi nam (meni osebno) ni jasno. Ampak tudi če jo FBI, CIA, KGB, Mosad, NSA iščejo je meni vseeno, še vedno jo mamo radi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dež bo. tisti delavski. pa kaj? saj nismo iz cukra. midva z suziko pridema v vsakem primeru.

katero? registrirano ali krščeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!