Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Če bi videl kako zgleda naša hiša bi videl zakaj ni šlo z delitvijo dela, vsaj pri barvanju ne, sem pa marsikaj drugegav tem času naredila

He he sej ne mislim delitev dela med partnerjema :D

Delitev dela v smislu da obstajajo za določene zadeve ljudje ki so v teh zadevah specializirani ti pa si specializiran v čem drugem :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske je treba ahtat :D sj veš da pol zvečer niso utrujene :D :P

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups pozabite zadnje vprašanje, z dvema ženskama se ne mislim spuščat v prepir :D :blush:

pa obema :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike Kec, sej se ne bomo nč prepiral. :rolleyes:

U vidim da je tati gor. No tati boš kaj objasnila tvoj zapor? :unsure:

Pa lepo bi te bilo kaj oz kdaj videt v naš štamperl majčki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwslo je pozabu povedat, da je včeraj borderja čist zmešu z bmw-jem, tak da se lahka zgodi da bo v drugo kasto prestopu.

Da res je. :blush: Bmwslo mi je dal za peljati njegovega BMWja: mehak, zasciten pred vetrom, udoben, zelo pregledna ogledala, kardan... :) Samo kaj, ce si kaj novejsega vmislim bom dal krepko cez 3.000.000 SIT. Neki sicer imam nagledano, ki se bo prodalo v sezoni 07/08, za okoli 2.000.000 SIT.

IPB Slika

Za prestop, se vsaj dve leti ni bojazni, ker zdejle nimam gnarja za menjavo motorja. Zdej se bom pa se Suzukija drzal in prevoziti cim vec varnih kilometrov. Ja moj suzuki je sport/turing in je malo trd za dolge razdalje pa se malo sem prevec naprej nagnjen, moram si malo se popustit vzmeti, upam, da bo pol malo mehkjesi. :yes:

Je pa tudi Honda moj favorit. ;)

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm 6500km z

[attachmentid=75839]

Vse se da če se hoče, ne rabiš bmwja za ture delat. Če mene vpršaš bi raj mel to kar maš ti sedaj kot pa kej od bmwja (razen če ne gre za k1200s) :D

post-3574-1153137198_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm 6500km z

Vse se da če se hoče, ne rabiš bmwja za ture delat. Če mene vpršaš bi raj mel to kar maš ti sedaj kot pa kej od bmwja (razen če ne gre za k1200s) :D

Emmm... kdo ma ze taksnega? :P

Lej... za daljse razdalje je BMW bolsi od mojega... to je moje misljenje, ki sem ga okusil na lastni kozi. Sj nerecem, taksni turing motorji imajo tudi svoje pomankljivosti.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... kdo ma ze taksnega? :P

Lej... za daljse razdalje je BMW bolsi od mojega... to je moje misljenje, ki sem ga okusil na lastni kozi. Sj nerecem, taksni turing motorji imajo pomankljivosti - o tem se da še debatirati.

Hm no dobro da boš še malo počakal ker lahko ti recimo hitro polaganje ovinkov pa kakšno kolenčkanje zapaše :D

Drugače pa vsak motor se da dobr vozit. Premisli o kakšnem Z750S :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo 1:0

pa sej ti veš kak je naša bajta velka

nimam pojma kk je vaša bajta velka, ker niti ne vem, kdo si in kje stanuješ :blush:

Mislim da v sredo na Vranskem, grepa se v muzej, mislim

jst pa se tega ne bom mogla udeležit, ker bomo kosil na parceli :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej banda, ker vidim da vas je dost gor dajte malo napisat, kdo pride, da javim do jutri v muzej.

Torej Sreda 19.00 Vransko pred muzejem !!

Pište kdo pride. Zlati je opravičen, ker je lep potopis napisou, pa smo ga na pičitnce spustil, ostali ZBOR !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... kdo ma ze taksnega? :P

Lej... za daljse razdalje je BMW bolsi od mojega... to je moje misljenje, ki sem ga okusil na lastni kozi. Sj nerecem, taksni turing motorji imajo tudi svoje pomankljivosti.

probaj endurca.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!