Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Zdrawc pride! :grim

:hmm:

obstajajo velike šanse :grim

pa še čez Lipo jo lahk prižgem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je moj favorit, to bi jst mel oz. bi se zlo teško odloču med tem in dučetom.

IPB Slika

Ja tale Tigerček kr fletno zgleda. Priznam . Nimaš slabga okusa. PO moje bolše kot Duče. Makaronar je makaronar.

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je moj favorit, to bi jst mel oz. bi se zlo teško odloču med tem in dučetom.

IPB Slika

to je ziher dobra izbira, vsaj kolikor sem jaz bral o njem (fural ga žal nism :doze: )

wsekakor bolje od dučeta :grim

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U vidim da je tati gor. No tati boš kaj objasnila tvoj zapor? :unsure:

Pa lepo bi te bilo kaj oz kdaj videt v naš štamperl majčki :D

bom, bom........................ :grim :grim :grim

v majčki me boste videli ko jo dobim, upam, da v sredo...... :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom, bom........................ :grim :grim :grim

v majčki me boste videli ko jo dobim, upam, da v sredo...... :hmm: :hmm:

:worship: :worship: :worship: Tati is back

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

a že spet <_<

:grim :grim :wacko:

mi žlehnoba seka ven, wročina dela svoje, pa neprespanost, skoraj 24 ur sem že na delu.... :grim :grim

:worship: :worship: :worship: Tati is back

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je moj favorit, to bi jst mel oz. bi se zlo teško odloču med tem in dučetom.

IPB Slika

tud bla moja želja. sam rabljenega dobit je težk (vsaj pred leti ko še ni bil sproščen uvoz). fantje pri IPS-u so bli pa tak neresn, da mi še po telefonu niso mogl povedat kolk pride nov :BUA: drgač pa...fajn, lep, pa še trije cilindri.

ampak sem našel svojo :wub: in je ne zamenjam več. OK, :blush: sam za en mal močnejšo (beri1200).

meni je super motor v vseh pogledih. da se tud za silo bolj šport pelat, mal oklepa za višje brznine, zic udobn, suzi se ne pritožuje nad zadnjim sedežem, kaj še češ več.

je pa res vsake oči majo svojga malarja.

@bmwslo

za sredo, jaz ne bom obljubljal preveč. misliš, da bo fejst narobe, če napišem da me ne bo, pol pa se tam narišem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

border, z vsem spotovanjem do tvojega dobrega okusa,

ampak izbral si si pa res najbolj :BUA: model vseh časov..

model, ki je najhitreje šel iz prodaje.. :grim

p.s. še enkrat, z vsem spoštovanjem.. vsakega oči imajo svojega malarja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma kk je vaša bajta velka, ker niti ne vem, kdo si in kje stanuješ :blush:

Rossi dve ulici naprej od tebe v hruševcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud bla moja želja. sam rabljenega dobit je težk (vsaj pred leti ko še ni bil sproščen uvoz). fantje pri IPS-u so bli pa tak neresn, da mi še po telefonu niso mogl povedat kolk pride nov :BUA: drgač pa...fajn, lep, pa še trije cilindri.

ampak sem našel svojo :wub: in je ne zamenjam več. OK, :blush: sam za en mal močnejšo (beri1200).

meni je super motor v vseh pogledih. da se tud za silo bolj šport pelat, mal oklepa za višje brznine, zic udobn, suzi se ne pritožuje nad zadnjim sedežem, kaj še češ več.

je pa res vsake oči majo svojga malarja.

@bmwslo

za sredo, jaz ne bom obljubljal preveč. misliš, da bo fejst narobe, če napišem da me ne bo, pol pa se tam narišem?

Nič narobe, sam pridi-ta-te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend dobra kofetarska družba (zdrawc v soboto, kec in .. v nedeljo),

+včeraj nekajurno motoričenje po koroški (VE, Zavodnje, Dravograd, Doli, Stranice, itd..)

jap, dober vikend..

p.s. zdrawc, osterreich?

p. p.s. kec, končna relacija?

Če se boš mimo vikenda vozil, ti bom cestnino računal :lol1: Včeraj tudi jaz čez sleme na Goličko in to z Rt-jem. :naughty:

V soboto pa Eisentalhohe (nockalmstrasse) :OK:

post-2154-1153144762_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš mimo vikenda vozil, ti bom cestnino računal :lol1: Včeraj tudi jaz čez sleme na Goličko in to z Rt-jem. :naughty:

V soboto pa Eisentalhohe (nockalmstrasse) :OK:

Kaj zdej ti to z enim RT-jem strašiš. Daj mal več napiš, sem fuul radovedn.

A v sredo prideš na Vransko ??

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kje je pa planiram odhod al nej bi se tam dobbil :?

mogoč se udeležim srečanja če ne bo kej druga pršl umes .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej ti to z enim RT-jem strašiš. Daj mal več napiš, sem fuul radovedn.

A v sredo prideš na Vransko ??

Uroš mi ga je posodil čez vikend :OK: moj pa nima sprednjega kolesa, ker sem ga dal centrirat in so vsi šli na morje :devil: jaz pa peš :cry: mejte se fajn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak izbral si si pa res najbolj model vseh časov..

Špil... gdo pa je reku, da bom jaz to kupil oz. da je to ta model, ki ga bom 100% izbral za naslednji motor? Pravim, da je samo en od dobro ohranjenih in ocuvanih potencialov, ki se bodo prodajali v letu 07/08. Se en model, ki se bo prodajal od znanca, bo to Honda 700 Deauville. Se enkrat recem, samo potenciali... :D

Da me ne bo kdo narobe razumel, nc ne bom menjal motorja. Pac samo mnenje sem napisal, ko sem vozil vceraj bmwja, da ni slab motor in da mi je vsec njegov stil voznje. Ni pa bmw edini, ki ponuja taksne motorje, ki bi bili namenjeni eleganti voznji, ce temu lahko recem tako. Seveda govorimo o turing motorjih.

Pogovori o tem, kdo je lep, kdo je dober, kdo ima ono bolse, kdo ima drugo bolse... se lahko razpletajo v neskoncnost. Bomo videli kaj bodo leta prinesla.

Uroš mi ga je posodil čez vikend

No, no... ne vsem povedat, da sm ti ga posodil... :devil:

...Vransko...

Pridem. ;)

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk dajte povedat, ce se kermu drugmu steka MSN Messenger? Logacija traja 5min, ko se logiram, mi ne izpise vseh stikov. Potem ko poskusim 4x, mi izpise nekako potem vse... ne vem no tale MSN. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men zaenkrat še tok tok po lesu :P

powejte mi dragi štamperli kje se naj bi se dobil v sredo :)

Border je skinu tisti svoj podpis s planom dela sekcije in zdej je čista zmeda. :lol1:

Dobimo se jutri, torej v Sredo 19.07.2006 , na Vranskem pred muzejem motociklov. To je cca v centru vranskega, malo od cerkve naprej v smeri proti LJ na levi strani. Ura 19.00 . Sledi ogled muzeja, zato rabim cca število udeležencev. No saj je že 5 dovolj, tako da ni panike s kakimi prijavami ali podobno.

Tam je bufet za žejne , ki si ga je tudi vredno ogledati.

Če komu paše še kaka fura prej pa seveda naj izvoli. Jaz bom menda službeno taval nekje v okolici Sevnice to popoldne .

Motoristek si že scentriral picikl ? Če ne in če želiš, lahko pridem po tebe ?? Javi - GSM ali podobno :yea1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek si že scentriral picikl ? Če ne in če želiš, lahko pridem po tebe ?? Javi - GSM ali podobno :yea1:

Kako nimaš več mojga mobija??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!