Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Folk dajte povedat, ce se kermu drugmu steka MSN Messenger? Logacija traja 5min, ko se logiram, mi ne izpise vseh stikov. Potem ko poskusim 4x, mi izpise nekako potem vse... ne vem no tale MSN. :hmm:

men dela čist normalno

suzi... sam še vedno ne vem, kiro hišo misliš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men dela čist normalno

suzi... sam še vedno ne vem, kiro hišo misliš :blush:

Sm ugotovu... ta cist tanovi MSN Live steka... ko zazenem MSN 4.7 se takoj logiram z vsemi stiki. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm po dosedanjih informacijah lahko računamo na veliko več kot 5 :grim

Če pridejo vsi ki so rekli da "najverjetneje" pridejo ali da "se bodo potrudili" priti bo kar gužva. :eek:

Border pripravi majčke mislim da bo še nekaj kupcev.

Pa dobro jutro vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ste pa zgodni madona :blink:

prej ni šlo :grrr ,

sem moral ob 6ih pivcarje zalivat, da mi suša ne požge vseh jabolk :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štamperli, tisti ki se kej vozite čez proseniško, pazite ker danes posipujejo bankine z obeh strani, bo veliko peska ne cesti, po moje kr cel teden.

Pač ozka cesta in tudi tisto kar povalajo, teški tovornjaki vse vržejo na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štamperli, tisti ki se kej vozite čez proseniško, pazite ker danes posipujejo bankine z obeh strani, bo veliko peska ne cesti, po moje kr cel teden.

Pač ozka cesta in tudi tisto kar povalajo, teški tovornjaki vse vržejo na cesto.

toliko peska na cetsi kot sem ga videla v petek med Tepanjem in Slovensko bistrico težko sploh doživiš......., cela cesta je bila bela od peska sploh v tistih ovinkih čez Vrhole............. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko peska na cetsi kot sem ga videla v petek med Tepanjem in Slovensko bistrico težko sploh doživiš......., cela cesta je bila bela od peska sploh v tistih ovinkih čez Vrhole............. :BUA: :BUA: :BUA:

UUUUUUUUUUuuuuuuuuu :kva2:

jaz pa več ga je, rajš ga mam :yes:

(McAdampress)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri ob 19.00 načeloma dogovorjeno za ogled muzeja motociklov Vransko.

Če ima še gdo od motosvetovcev željo, naj se nam pridruži . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nau kdo rekel, da sm pozabil napisat kej o Grossglocknerju :grrr

Kar nekaj časa sem se že z par kolegi pogovarjal za naskok na Veliki Klek (Grossglockner) in njegove silovite ride :eek:

No po toliko obljubah sma na koncu ostala le jaz in moj bratranec Janko in njegova punca Katja :OK:

Qrc, sem rekel se boma pa bolj peljala :krneki: pa manj stala...

Že v soboto sma bila zmenjena, da štartama okrog 6h, saj je bila vremenska napoved res idealna za takšno furo. Plan poti je pa tudi že bil narejen...

[attachmentid=75966] (žal je tamle med Železno Kaplo in domom Autoroute2002 naredil pot čez Mežico, ker Pavličevega Sedla ni vrisanega) :doze:

No ja štartali smo potem malo pred sedmo <_< , pa nismo prišli dlje, kot 3km od štarta. že je nekja zaropotalo pri mojem Benkotu :xx: . No ja ker sem se zajebaval in nisem zamenjal ketne, mi jo je utrgalo glih takrat, ko je najmanj potrebno :slap: . Malo smo preklinjali in študirali kaj nardit :hmm: , nič zamenjat jo (doma sem imel že novo v kompletu z zobniki). Motor do najbližjega kolega (ker je bila pa glih nedelja smo ga najprej vrgli iz postelje), da posodi orodje in skuha kavo :blush: . Podrobnosti o tem kako se menja veriga si lahko pa preberete v zato obstoječi temi! :closedeyes:

Ko smo bli gotovi je bila ura malo pred deveto, zato smo cincali, a bi šli ali ne :hmm: in po hitrm izračunu smo se odločili, da vseeno šibamo, bomo pa malo manj počivali .) .

Najprej za ogrevanje preko Černivca mimo Kranja in kar po AC do Hrušice od tam pa do Kranjske Gore, kjer smo prvič tankali in kupili še nekaj malega pijače za seboj.

Mimo mejnega prehoda Rateče smo se zapeljali v Italijo ter nato preko Trbiža, kjer je kljub nedelji in dopoldanskim uram že bilo polno vrveža in gužve po tistih ozkih ulicah... Iz trbiža smo jo nato po SS13 šibali proti Pontebbi, kjer smo zavili na cesto SP110 proti Nasfeldu (A), poznanem (tudi Slovencem) predvsem po dobrih terenih za smučanje.

[attachmentid=75977][attachmentid=75978]

[attachmentid=75979]

Od tam smo nato po spustu v dolino pot nadaljevali proti Lienzu in naprej do Heiligenbluta, kjer smo plačali 17EURov/motor za uporabo Grossglockner Hochalpenstraße in se zapodili, v tako opevane ride...

In res, človek ima kaj videti, ter uživati v vožnji, kljub temu, da je bilo na cesti kar precej prometa, kjer zna malo vožnjo zagreniti kakšen avtobus ali pa kak nizozemski turist, ki mora res videti vsako razpokop v skali in poslikat vsakega svizca :wacko:

ker smo bili zelo natesnem z časom (gor smo prispeli ob 13.30h) je nastalo bolj malo slik

[attachmentid=75980] s takimile frezami pa gor čistijo sneg :eek:

[attachmentid=75981] če kdo na tej sliki vidi svizca, dobi za pir

[attachmentid=75982] voda....

[attachmentid=75983] pred parkirno hišo, kjer je bilo kar nekaj motorjev z slovenskimi tablicami

[attachmentid=75984] to je ta Grossglockner (navaden kamen) :whistle:

[attachmentid=75985][attachmentid=75986] ride :naughty:

[attachmentid=75987] " Od višine se zvrti........." B)

Po vnovičnem spustu v dolino, sma zopet nalila bencina v motorje ter smo jo nato šibali do St. Johanna im Pongau ter po B163 preko Wagraina do Radstadta od tam pa zopet v breg do Obertauerna (ki parav tako slovi po dobrih smučiščih)

[attachmentid=75989] :eek: :lol1: Defender dreiaxer na Obertauernu

po spustu z Obertauerna smo v Tmaswegu zavili na B96 in se kar nekaj čase peljali ob Muri do Schieflinga, kjer smo skrenili na B83 v smeri Celovca. V Celovcu smo zopet natočili gorivo, saj smo imeli namen priti domov preko Pavličevega Sedla (na naši strani pa nobena črpalka takrat ni več odprta). Od Celovca smo nato čez Dobrovlje (Ferlach) in Železne Kaplje zagrizli še v zadnje ride proti Pavličevemu Sedlu, kjer so nas proti vrhu ujeli še zadnji sončni žarki, kajti ura je že bila preko osmih zvečer.

Na mejnem prehodu, nam je slovenski policaj samo pomahal (avstrijski je najbrž dremal :hmm: ), nato pa še spust proti Logarski dolini in ob Savinji čez Solčavo, Luče in Ljubnega na Četaro, kjer je sledila večerja in obvezni piri, kajti zaradi rahle časovne stiske, čez dan ni bilo časa za normalno kosilo :grrr , še manj pa za pire <_< .

Še malo statistike:

Štart: 8.50AM

Prihod: 8.35PM

Prevoženi kilometri: 710

Višinski metri: nimam podatka (kar precej)

post-5241-1153230704_thumb.jpg

post-5241-1153231506_thumb.jpg

post-5241-1153231520_thumb.jpg

post-5241-1153231536_thumb.jpg

post-5241-1153233814_thumb.jpg

post-5241-1153233863_thumb.jpg

post-5241-1153233943_thumb.jpg

post-5241-1153234030_thumb.jpg

post-5241-1153234113_thumb.jpg

post-5241-1153234174_thumb.jpg

post-5241-1153234193_thumb.jpg

post-5241-1153234259_thumb.jpg

post-5241-1153234686_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUUUUUUuuuuuuuuu :kva2:

jaz pa več ga je, rajš ga mam :yes:

(McAdampress)

:angry2: :angry2: :BUA: :nono:

naj ti bo, ker si napisal lepo poročilo-- :OK: :OK: ------kdaj kremo skupi kakšno takšno enodnevno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc :worship:

Očitno ti krava dobro služi.

Evo jaz imam informacije glede piknika tako da jutri spacamo skupaj organizacijsko odbor in dorečemo zadeve. :yea1:

Če bo tko kot je treba bo zadeva super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec (vzame za mukki), špil, tati, zdrawc in mare pridete jutr? Za majčke sprašujem :)

Jst upam da bo jutr z mojim očesom bolje da se bom lahka prpelu z mopedom. Če ne pa v piksni :BUA:

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tako se da pridet na šiht :naughty:

p.s. malce sem se zakalkuliral.. ob 4.00 je še trda tema (v kombinaciji z ponkovškimi hostami precej neugodno.. tam nekje do slov. bistrice sem samo ciljal cesto).. <_<

p.p.s. na mene ne računat za Vransko.. danes sem s prostim časom nastavljen na 50%..

post-685-1153284577_thumb.jpg

post-685-1153284586_thumb.jpg

post-685-1153284594_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tako se da pridet na šiht :naughty:

p.s. malce sem se zakalkuliral.. ob 4.00 je še trda tema (v kombinaciji z ponkovškimi hostami precej neugodno.. tam nekje do slov. bistrice sem samo ciljal cesto).. <_<

p.p.s. na mene ne računat za Vransko.. danes sem s prostim časom nastavljen na 50%..

A ti to kake rekorde podiraš al kaj :eek:

Svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to kake rekorde podiraš al kaj :eek:

Svaka čast :worship:

danes je Ride-To-Work day :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peK :angry:

hvala, bivši prijatelj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!