Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

Ti ga kr daj med vrata,bom še prepih naredila,ti bo lažje... .) bistvo pikic si lahko razlagaš po svoje... :P

problem je da bi mogo 2 krilna vrata nabavit ( ker nisi ravno po ISO Standardu narjena :whistle: ) pa dvomim da so pri JUS tak fejs sfalili :closedeyes:

al pa mogoče ona roltek samodvižna od garaže za šleparja bi mogoče ble :rolleyes:

u ja danes pa bo dingi dongi da nebom :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ves meni niso nikoli domišlijske zadeve potegnile pa to

:closedeyes:

tak da bolj stil mike tayson etc.........

kadarkoli ti samo povej kjen kdaj, pa številko rokavičk, da nebi mel pol izgovorov :whistle: ti jih jaz prinesem....

aja da nebom :topic: včeraj ni blo nič, ker smo poslovne obveznosti imeli v noč :beer1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je vzela prednost, pol sm jo pa prefu...upam, da vela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel pa maraton čez vikedn in morm rečt,da sm biu prou izmozgan,tko,da sm po enstran komi čaku,da se lahko posvetim med tednom spet svoji Desanki Šakič,k ni tok zahtevna :P

hahaha :boobies:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

anja37 raje si ga med vrata zaprem ko da tebe( v sanjah........) bistvo pikice si lahko razlagaš po svoje

:evilgrin:

:boobies: jst sam prepih lahko še naredim (v sanjah......)pikice pa si po svoje razlagaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v tej vročini se mi pa res ne da. No ok priznam, če bi imel 2 kom u pojsli, bi se še potrudu, tako pa.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoč sm samo dingl, dongla pa ni blo, a to se prizna, al dobim samo pol točke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoč sm samo dingl, dongla pa ni blo, a to se prizna, al dobim samo pol točke?

[/quotes

nema dingl brez dongl, nula pointa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol izpadem že u prvem krogu?wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se niti prvi krog ni začel, si slišal štartno pištolo peti trance_43_wavetowel2.gif

Spoštovano razsodišče

DINGL-DONG

Zadeva: pritožba nad odvzemom točke

Obrazložitev: dne 21.06.2010 ob 10.32 uri sem opravil DINGL (sim. Prev. »postaviti klobaso v pečico«), nakar sem opazil, da pečica ni ogreta na delovno temperaturo. Da bi se izognil težavam, sem poiskušal z raznimi rešitvami in sicer: reguliral sem nastavitve pečice, vrtel sem vse možne gumbe, a pečica je ostala mlačna. Tako, da mi po vsem trudu ni preostalo drugega, kot da sem izvedel DONG (sim. Prev. »vzeti klobaso iz pečice«)

Tehnično gledano je dne 21.06.2010 ob 10.32 prišlo do izvedbe DINGL-DONG, kljub mlačni pečici. Razsodišče naprošam, da mi zaradi zgoraj navedenih vzrokov prizna najmanj pol točke.

Zaskrbljeni občan, uporabnik teme dingl-dong

DAMI33

p.s. danes zjutraj je pečica delovala normalno, hitro se je segrela, tako da sem lahko kar večkrat opravil DINGL-DONG. Sumim, da je za včerajšnjo mlačnost pečice, bilo krivo nihanje napetosti v omrežju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker niste plačli kolekov je pritožba zavrnjena.

A nimam možnosti za ugovor 8 dni?trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se nimaš kej prtuževat,saj nismo več v komunizmu :surrender:

od kdaj pa se je sam v komunizmu dingl dongl??

tko da jaz se tud zdej prtožm, k tud včer ni nč zvonil :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja tko so men govorili stari ljudje,ko sem bila še mala deklica.... whistle.gif

Draga moja, hvala Bogu, da noben režim ne vpliva na dingl-dongl. Če nam gre slabo, se potolažmo z dingl-dongl, če nam gre fajn praznujemo z dingl-dongl.

Sam da ni suše.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja, hvala Bogu, da noben režim ne vpliva na dingl-dongl. Če nam gre slabo, se potolažmo z dingl-dongl, če nam gre fajn praznujemo z dingl-dongl.

Sam da ni suše.trance_25_naughty.gif

hawk, govoril sem :)

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem če je že kdo vprašal za temo "Kdo snoč ni dongl-dong". Sej tud če bi, se nebi glih hvalu...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!