Jump to content
  • Sign Up
  1. ligenjček

ligenjček

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KennyJR
      Uradno Pol za 2 leti na HRC... Bi bilo pa zanimivo vidt face od HRCja, če bi Alex letos ene 3 zmagal 😂
    • farang
      Jest mam pa eno vprašanje. A mate vsi tolk vlke cohones da vas ne ganejo razrukane ceste al so motorji višjega ranga enostavno toliko bolj stabilni? Vedno se čudim ko mi v kakem vegastem ovinku moped linijo odpira, pa pade mimo mene mojster balance kot da ni nič, čeprav tudi njegov motor konkretno razmeče prek grbin in valov. Torej, a sm res samo tak pussy da cviknem ko ni vse tako kot mora bit, al so vzmetenja na motorjih višjega ranga tolk boljša da take nepravilnosti cestišča ne vplivajo na linijo v ovinku in pač kljub vidnem stresanju motorja le ta ostaja stabilen?  
    • MARE 65
      Res se moram zapeljat v Štanjel, full dobro zgleda, pa sem vedno samo peljal mimo in nikoli ustavil.
    • MARE 65
      Mogoče pa naši tudi tako kje ležijo pri sosedu ker prismrdijo domov po dimu 
    • gospodar
      hmmm??? vozil sem po večin maxiskuterje, v mirovanju sem teže manevriral z burgmanom 650 2016 kot ko sem imel možnost sedeti na GL1800 F6B, pa še znižan sedež imel a GL je imel tovarniški, ki pa se da dobiti še nižji cca 2,5cm, zato mislim da bi bil bolj primeren zame, a obvezno z R prestavo, npr. BMW R1200GT mi sploh ne gre  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!