Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

sej jaz bi probu ta vaš dingl-dong sam nevem kaj pomen :pos: :pos: :pos: :pos: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jaz bi probu ta vaš dingl-dong sam nevem kaj pomen :pos: :pos: :pos: :pos: :kva2: :kva2:

Poklič 090......baje da vse razložjo in naučijo.Pole pa v svet dinge donge.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem si kr sred dneva privoščil :naughty:

Jeb..,je treba hvatat krivine zarad mulcev :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sem ga snoč mela not :pos: me dober... :P:OK:

jaz sem ga mel snoč tut noterrrrrrrrrrrrr jeiiii, v hlačah Anja da nau pomote :yea1: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozačetnik glej ki sva tkoj minus dobila,sam da sva omenila,da sva ga mela not.. :lol1: pa ni važno kje :trance_27_notworthy: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozačetnik glej ki sva tkoj minus dobila,sam da sva omenila,da sva ga mela not.. :lol1: pa ni važno kje :trance_27_notworthy: :yea1:

ja vidim, nekaterim gre v nos da sva ga mela not, pa čeprav samo v gatah :lol1::010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično so obstajale vse šanse, sam se mi ni dalo. Tako da sm prenesel na drugič. (imam v dobrem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel pa maraton čez vikedn in morm rečt,da sm biu prou izmozgan,tko,da sm po enstran komi čaku,da se lahko posvetim med tednom spet svoji Desanki Šakič,k ni tok zahtevna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč :closedeyes: ... me je pa kartica za digitalno TV, neki jebala :evilgrin: ... sj pol sem zrihtu, ampak sem biu že preveč utrujen za dingl-dongat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mu fouš :naughty:

roka ga je zasrbela, ko si je začel predstavljat kaj bi to lahko bilo :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roka ga je zasrbela, ko si je začel predstavljat kaj bi to lahko bilo :lol1:

glede na to da so mi estetske stvari všeč, si tebe definitivno ne predstavljam

:worship:

pa mene ponavadi le pesti srbijo če me že.......... :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel pa maraton čez vikedn in morm rečt,da sm biu prou izmozgan,tko,da sm po enstran komi čaku,da se lahko posvetim med tednom spet svoji Desanki Šakič,k ni tok zahtevna :P

ma ja jebači pa vsi po vrsti prve klase( zato pa čepite 6 ur na ms)..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da so mi estetske stvari všeč, si tebe definitivno ne predstavljam

:worship:

pa mene ponavadi le pesti srbijo če me že.......... :fight1:

rocky balboa, pazi, da ne naletiš na mino, ker te bo pol srbelo še kaj druga in to dolgo dolgo, sam se ne boš smel čohat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rocky balboa, pazi, da ne naletiš na mino, ker te bo pol srbelo še kaj druga in to dolgo dolgo, sam se ne boš smel čohat :evilgrin:

ma ves meni niso nikoli domišlijske zadeve potegnile pa to

:closedeyes:

tak da bolj stil mike tayson etc.........

kadarkoli ti samo povej kjen kdaj, pa številko rokavičk, da nebi mel pol izgovorov :whistle: ti jih jaz prinesem....

aja da nebom :topic: včeraj ni blo nič, ker smo poslovne obveznosti imeli v noč :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja37 raje si ga med vrata zaprem ko da tebe( v sanjah........) bistvo pikice si lahko razlagaš po svoje

:evilgrin:

Ti ga kr daj med vrata,bom še prepih naredila,ti bo lažje... .) bistvo pikic si lahko razlagaš po svoje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!