Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

Sexajo sam še lenobe, k se jim ne da drkat :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

js ne, ležim čisto pri miru, k se bojim da mi ga bo zlomila moja..to me naskakuje, kot da bo YU3 konc sveta :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ja kaj, a zdej pa ne verjemeš? :?

ko gre ženska proti 40im letom se ji čist odpuli...najbrž se bom danes pod pojslo skriu :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

js ne, ležim čisto pri miru, k se bojim da mi ga bo zlomila moja..to me naskakuje, kot da bo YU3 konc sveta :OK:

Po mojem se boji da bo pr teb konec......

ja kaj, a zdej pa ne verjemeš? :?

ko gre ženska proti 40im letom se ji čist odpuli...najbrž se bom danes pod pojslo skriu :ninja:

Seveda pod pusljo,če te bo jebala in boš najebau pa poslja odjebala,hahahahahahhaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem se boji da bo pr teb konec......

Seveda pod pusljo,če te bo jebala in boš najebau pa poslja odjebala,hahahahahahhaa

al si ti mal zej zakomlicirala.... :kva2:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj, a zdej pa ne verjemeš? :?

ko gre ženska proti 40im letom se ji čist odpuli...najbrž se bom danes pod pojslo skriu :ninja:

Jaz tebi vse verjamem, od štila :blush: naprej :lol1:

A tako potem izgleda ta stvar proti 40-im? Jao kako garanje me čaka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tebi vse verjamem, od štila :blush: naprej :lol1:

A tako potem izgleda ta stvar proti 40-im? Jao kako garanje me čaka ;)

ne tebe, tipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tebe, tipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Čakaj mal :surrender: , ti si rekel, da ona skače in jaz kolikor vem sem še ona, vsaj še mal prej sem bila :D . Se pravi, da bom jaz garala in kater del pripada tebi kot garanje :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to se pravi, da sem imel zadnič čisto prav... kot zgleda se mojimiški po dolgi abstinenci kmalu obeta en sex....

... samo še žrtev se mora najti... hahahaaa

...morda pa jo kje čaka kak MUC...

...ej.. mojamiška... vem, da me boš zdej zatrla, ampak, nisem se mogel zadržat... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj mal :surrender: , ti si rekel, da ona skače in jaz kolikor vem sem še ona, vsaj še mal prej sem bila :D . Se pravi, da bom jaz garala in kater del pripada tebi kot garanje :P .

Počak še par let, pa ti bo vse jasno :smoke:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to se pravi, da sem imel zadnič čisto prav... kot zgleda se mojimiški po dolgi abstinenci kmalu obeta en sex....

... samo še žrtev se mora najti... hahahaaa

...morda pa jo kje čaka kak MUC...

...ej.. mojamiška... vem, da me boš zdej zatrla, ampak, nisem se mogel zadržat... :lol1:

Pa daj no, saj ne more bit res :) . Ja, a si ti začel vodit evidenco mojih seksualnih udejstvovanj al kaj? Se pravi, če občasno kaj napišem v kako temo, kjer se obravnavajo vroče posteljne zadeve me že imaš za "sexdehidriranko"? No naj te potolažim v tej tvoji zaskrbljenosti in zmotnem razmišljanju, pa še dopisal boš lahko manjkajoče podatke :D . Veš srček :004 , dobivam redno svoje doze, ki vsebujejo ljubezen začinjeno s sexom :P in dragi moj veš zagotovo nihče od naju ni nikomur žrtev :) .

Me pa zanima ena stvar, a si ti na kaki dieti ali kazni? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počak še par let, pa ti bo vse jasno :smoke:

A ti to men hočeš povedat, da se naj držim onega reka naših južnih bratov:"čekaj magare dok trava naraste, pa češ, da paseš" :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...miška a si kej zadnje čase šmc,šmc... :kva1: :grim :OK: dami nas hoče prepričat,da z leti nam se krajša čas sexa,sam dami se ne strinjam z tabo :grrr če povem po sebi dami starja sem bolj se mi... :grim damiiiii jebat treba redno,če ne daš zato pole vse z leti omaga po moje... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...miška a si kej zadnje čase šmc,šmc... :kva1: :grim :OK: dami nas hoče prepričat,da z leti nam se krajša čas sexa,sam dami se ne strinjam z tabo :grrr če povem po sebi dami starja sem bolj se mi... :grim damiiiii jebat treba redno,če ne daš zato pole vse z leti omaga po moje... :smoke:

Ja Anja, to mora bit, mašinca mora bit redno vzdrževana ;)

Tisto pa, da se sex krajša, pa ni zaradi nas, ampak deci nimajo več tolk kondicije, pa volje, pa ... :lol1: . In tisto kar je napisal Dami je res, res, da moramo me več garat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...miška a si kej zadnje čase šmc,šmc... :kva1: :grim :OK: dami nas hoče prepričat,da z leti nam se krajša čas sexa,sam dami se ne strinjam z tabo :grrr če povem po sebi dami starja sem bolj se mi... :grim damiiiii jebat treba redno,če ne daš zato pole vse z leti omaga po moje... :smoke:

Čist narobe si to razlagaš, z leti se sam daljša, babe ste bolj potrebne, nam se pa lahko jebe ure in ure....tak da je to čisti fuk maraton :grupni: , pa vse žive poze (najraje imam KAWAsutro). Sej pravm, kaj bo šele ko bomo 60 let stari...ajajajaaaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Anja, to mora bit, mašinca mora bit redno vzdrževana ;)

Tisto pa, da se sex krajša, pa ni zaradi nas, ampak deci nimajo več tolk kondicije, pa volje, pa ... :lol1: . In tisto kar je napisal Dami je res, res, da moramo me več garat :P

Kašne kondicije, šele sedaj jo imamo, pr 16 je blo sam not-vn in špric ene 5x na noč....zdej pa lahko drgnemo in drgnemo!!!Pa se sprašuješ zakaj začnete garati? Pismu, do sedaj vam ni blo treba, k se je nam mešalo, ja zdej se pa vam.....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... DAMI, nea ga seri... ti dam zdele eno 22 letnico... pa bo isto kuj ŠPRIC.....

handjob.gif

Kašne kondicije, šele sedaj jo imamo, pr 16 je blo sam not-vn in špric ene 5x na noč....zdej pa lahko drgnemo in drgnemo!!!Pa se sprašuješ zakaj začnete garati? Pismu, do sedaj vam ni blo treba, k se je nam mešalo, ja zdej se pa vam.....

motion.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!