Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

ne morm prebrat rumen napis... ne vidm dobro... sam na konc vidm da piše drkat...

jaz dobra človekinja ti bom napisala, kaj piše rumenega tam :D. Torej citat: "moški seksamo sam takrat ko se nam ne da drkat" . Itak si pa naziv za glavno moško opravilo v času pomanjkanja sama uspela razbrat ;)

Ampak, da pa zamenjaš pristno, živo , poskočno bitjece za solo akcijo :slap:

jejhata fantje :lol1:

Popravljeno . Popravil mojamiska
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni pr tebi KEFIR....Sam nimam prebavnih motenj kmet :grrr

Sej vem da te matra firbec,da bi probala.....sam s te moke ne bo kruha.....ker bi me pol pa skoz prosila za še.....jaz mam pa te zadeva omejeno količino na dan :grim

Pa še namig......ni KEFIR :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dobra človekinja ti bom napisala, kaj piše rumenega tam :D. Torej citat: "moški seksamo sam takrat ko se nam ne da drkat" . Itak si pa naziv za glavno moško opravilo v času pomanjkanja sama uspela razbrat ;)

Ampak, da pa zamenjaš pristno, živo , poskočno bitjece za solo akcijo :slap:

jejhata fantje :lol1:

Ne ti men jejhata fantje.......nismo vsi za v isti koš :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da te matra firbec,da bi probala.....sam s te moke ne bo kruha.....ker bi me pol pa skoz prosila za še.....jaz mam pa te zadeva omejeno količino na dan :grim

Pa še namig......ni KEFIR :grrr

:kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: jebo te kefir,pa je jogurt brez kosmičev :grim :grim :grim :grim :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dobra človekinja ti bom napisala, kaj piše rumenega tam :D. Torej citat: "moški seksamo sam takrat ko se nam ne da drkat" . Itak si pa naziv za glavno moško opravilo v času pomanjkanja sama uspela razbrat ;)

Ampak, da pa zamenjaš pristno, živo , poskočno bitjece za solo akcijo :slap:

jejhata fantje :lol1:

:lol: :lol: ta je pa dobra miška a :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi vedele ženske....da moški seksamo sam takrat ko se nam ne da drkat :D...bi se malo zamislile :P

saj smo se zamislile že pred tem,zato pa vi zdaj, no vsaj nekateri, zaposlujete samo še

Levanko šakić in Desanko Rukić, pa seveda iščete take poceni izgovore za katere vam

še Simčič ne bi našel potrdila :lol1:

:friend1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebne babe so problem. -Vam povem iz lastnih iskušenj. 20 let me je vzgajala da ne morem sexati 2x tedensko in potem sem se naučil in znam počakati. Lej ga hudiča zdej bi pa ona vsak dan.........čak mal no...2x tedensko je dovolj, drgač pa si sama pomagaj :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebne babe so problem. -Vam povem iz lastnih iskušenj. 20 let me je vzgajala da ne morem sexati 2x tedensko in potem sem se naučil in znam počakati. Lej ga hudiča zdej bi pa ona vsak dan.........čak mal no...2x tedensko je dovolj, drgač pa si sama pomagaj :P

boga :kva1:

post-21285-0-49299500-1332943556_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga :kva1:

post-21285-0-49299500-1332943556_thumb.jpg

ej koko sm vedu da boš siknla :D

poanta mojga pisanja je ful enostavna: babe niste nkol zadovolne :ninja:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koko sm vedu da boš siknla :D

poanta mojga pisanja je ful enostavna: babe niste nkol zadovolne :ninja:

piko si pozabil na koncu dodati ;)...pika stop pa to

Sam kaj ko je hudič tudi to, da brez njih je težko, z njimi je pa še težje, tko da enkrat bo treba naredit en kompromis, da bomo vsi siti in odžejani.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj smo se zamislile že pred tem,zato pa vi zdaj, no vsaj nekateri, zaposlujete samo še

Levanko šakić in Desanko Rukić, pa seveda iščete take poceni izgovore za katere vam

še Simčič ne bi našel potrdila :lol1:

:friend1:

Očitno sem še premal kaljen, da bi vedel o čem ti pišeš, ker jasno mi ni pol k*** nič :D

Ampak nima veze, mejte se radi, pa fajn se naguncajte...over and out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koko sm vedu da boš siknla :D

poanta mojga pisanja je ful enostavna: babe niste nkol zadovolne :ninja:

ja in kdo je kriv? desci :P

če si vedu bi se pa zadržu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a sem kej zamudu :D

..neki sem zasledil, pajkica, da si za akcijo...... mene roke bolijo, k sem 30 karjol zemlje naložu pa razpeljal, pa poglihal.. pa če bi pol, k me glih roke bolijo..ti ...mislm...

...ekšn..pa tko...

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud men bi lahko kera pomagala.....sem zmatran sam ko sem zivganorca gledal,ko je zemljo premetaval..... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a sem kej zamudu :D

..neki sem zasledil, pajkica, da si za akcijo...... mene roke bolijo, k sem 30 karjol zemlje naložu pa razpeljal, pa poglihal.. pa če bi pol, k me glih roke bolijo..ti ...mislm...

...ekšn..pa tko...

jaz mam tut ekšn...glih ne s karjolo, s cuno pa sesalcem pa :P tuk da me sploh ne gane, še naslednjih xx dni :) ... ekšn pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj smo se zamislile že pred tem,zato pa vi zdaj, no vsaj nekateri, zaposlujete samo še

Levanko šakić in Desanko Rukić, pa seveda iščete take poceni izgovore za katere vam

še Simčič ne bi našel potrdila :lol1:

:friend1:

:lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kdo je kriv? desci :P

če si vedu bi se pa zadržu :ninja:

nism mogu se vzržat, k sm sam pr seb stavu kdo bo prvi komentiral (zmagal, zmagal, bleeee)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mogu se vzržat, k sm sam pr seb stavu kdo bo prvi komentiral (zmagal, zmagal, bleeee)

sam nagrado pa jaz dobim :Pp.s. ne mu verjet, me je že prej podkupu da se zdej hvali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem še premal kaljen, da bi vedel o čem ti pišeš, ker jasno mi ni pol k*** nič :D

Ampak nima veze, mejte se radi, pa fajn se naguncajte...over and out

Saj ni panike :friend1:

Tvoje železo se mora še malo razbelit, da se bo lahko kovalo, imaš še dost časa :yes:

S časom pridejo tudi izkušnje..., a ne vsi prisotni prekaljeni :hmm: borci :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tut ekšn...glih ne s karjolo, s cuno pa sesalcem pa :P tuk da me sploh ne gane, še naslednjih xx dni :) ... ekšn pa to

... in kam si se odpravila...s sesalcem.. moja je bolj homo-starus... pa gre raj z metlo...hahahahha

:P

Saj ni panike :friend1:

..., a ne vsi prisotni prekaljeni :hmm: borci :P .

....vojni veterani - invalidi...hahahahha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nagrado pa jaz dobim :Pp.s. ne mu verjet, me je že prej podkupu da se zdej hvali :grim

kratko kufe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sm povedu: babe niste nkol zadovolne, ponudiš kratkega hoče dolgega, ponudiš dolgega hoče še smetano ajajajaaaaaaaaaaa :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sm povedu: babe niste nkol zadovolne, ponudiš kratkega hoče dolgega, ponudiš dolgega hoče še smetano ajajajaaaaaaaaaaa :004

dolgega bi jaz... s smetano mže..pa mal čokolade gor ...kdaj pa kje še povej? :blush: pa ne javno, k bo gužva pol, nam na vrsto pršla :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!