Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

Veš kaj z trdim zna vsak otrok......da pa z mlahavim zrihtaš........pa to so te male čarovnije,velikih čarovnikov o katerih sem že govoril.... :lol1:

Pa je s tem za se hvalit? :grrr ...to, da imaš mlahavega, ne kaj drugega... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najbrž je marsi keri že ob pogledu na njegovga mlahavga bolj zaigralo kot pa na tvoj trdi rožiček.... :P

(pa nisem ga vidu nazga... hahahahha)

... da ne boš preveč pisal.... ja... jest moram tut s trdim... hahahhahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bo Ančica, postla...

Sam da ne boš ti Miliy ti j.... pa bo poslja najebala in pole odjebala....Pa ti bo marsikej mehko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najbrž je marsi keri že ob pogledu na njegovga mlahavga bolj zaigralo kot pa na tvoj trdi rožiček.... :P

(pa nisem ga vidu nazga... hahahahha)

... da ne boš preveč pisal.... ja... jest moram tut s trdim... hahahhahaha

:hmm: tole je zelo vprašljiva trditev in še bolj vprašanje, ki se ob tem poraja :rolleyes: ... od kod ti veš kakšna čarovničkota imata onadva ? :kva2: Zdaj, če lahko postavim 2 tezi, ena je ta, da ste bili skupaj "tako" :O , ali pa na ono vižo, "fantje gremo vsi za cesto lulat..." in je bilo na vrsti ocenjevanje in tudi precenjevanje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ne boš ti Miliy ti j.... pa bo poslja najebala in pole odjebala....Pa ti bo marsikej mehko :grim

Mehko je končni cilj vsake take zgodbe. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: tole je zelo vprašljiva trditev in še bolj vprašanje, ki se ob tem poraja :rolleyes: ... od kod ti veš kakšna čarovničkota imata onadva ? :kva2: Zdaj, če lahko postavim 2 tezi, ena je ta, da ste bili skupaj "tako" :O , ali pa na ono vižo, "fantje gremo vsi za cesto lulat..." in je bilo na vrsti ocenjevanje in tudi precenjevanje :lol1:

3. teza.... ko žena pove, da imaš največjega v vasi... :ninja:

...zdaj pa dovolj nakladanja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je fuk tema umrla......me ni par dni pa je takoj megla.....se vidi,da ni blo glavnega petelina,pole pa kokoškam ni zanimivo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je fuk tema umrla......me ni par dni pa je takoj megla.....se vidi,da ni blo glavnega petelina,pole pa kokoškam ni zanimivo :grim

Kmet jst nisem tko pokvarjena kot ti,tako da prodim bodi resen v f.. temah :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pokvarjen samo v... :l_01: drugače sem pa kot ministrant :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: tole je zelo vprašljiva trditev in še bolj vprašanje, ki se ob tem poraja :rolleyes: ... od kod ti veš kakšna čarovničkota imata onadva ? :kva2: Zdaj, če lahko postavim 2 tezi, ena je ta, da ste bili skupaj "tako" :O , ali pa na ono vižo, "fantje gremo vsi za cesto lulat..." in je bilo na vrsti ocenjevanje in tudi precenjevanje :lol1:

...

..mm... ni treba gledat pa ocenjevat... je že zadosti, da vidiš, komu najdlje nese... hahahhahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivnorc dej mal utišaj svoj jezik..... pa pitona zavij u celofan, bo bolj obstojen......... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u-69.... če še ne veš, je piton rad na vlažnem pa na toplem..... pejt mal Nešjonal Đajogrefik gledat.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u-69.... če še ne veš, je piton rad na vlažnem pa na toplem..... pejt mal Nešjonal Đajogrefik gledat.... ;)

če je pa suh,suha,greš pa namesto Nešjonal Đajogrefika v Venero pogledat... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u-69.... če še ne veš, je piton rad na vlažnem pa na toplem..... pejt mal Nešjonal Đajogrefik gledat.... ;)

celofan obdrži tiča živega in obstojnega baje do 100 leta starosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pokvarjen samo v... :l_01: drugače sem pa kot ministrant :doze:

Torej si najraje v beli čipkasti kikli.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si najraje v beli čipkasti kikli.... :lol:

Te rajca aaaa.... :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ja si nor kmet :slap: .... tip v čipkasti beli obleki pa ja ni niti pol toliko privlačen kot tisti v ibrcugu al kombinzonu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govor,če nisi še probala...... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Umetnca... a si ti mene predstavljaš v ibercugu al pa v leder kombinezonu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si probau BELO OBLEKO :kva1:

anči vse kar je kmet od belega probal... je mleko in spodnje gate

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči vse kar je kmet od belega probal... je mleko in spodnje gate

In kaj je tuki napačnega :hmm: ne probavam jaz vse kar je belo...... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si probau BELO OBLEKO :kva1:

Pa kaj bi ti tud rada kako kinki varianto...... :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!