Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

....in se pravi,da ga potem ne moreš z eno roko pokrit.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj ni važn kolk ga pokriješ,kolk ga obdelaš :kva1:

A bi ti men pomagala da ga obdelam na WC-ju,ker mi je zdravnik prepovedal težke stvari dvigovat..... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in se pravi,da ga potem ne moreš z eno roko pokrit.... :grim

Ah do komolca pa ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmilan kaj do komolca pa ja,a ljubu,haahhahaa

Če je hudo, pa ga z dlanjo ne pokriješ, uporabiš še podlaht.To.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: sami profiči....in profesorice :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bolj nakladači

zmilan ne seri.... anči pa ja ne more nakladat...jest pa še manj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmilan ne seri.... anči pa ja ne more nakladat...jest pa še manj :lol:

To bomo pa vidli,ko pridm na kavo u MB....al si al nisi :P Pa da ne bo vse off topic,pa si kej al nisi U51(dingi dongi) :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmilan ne seri.... anči pa ja ne more nakladat...jest pa še manj :lol:

potolaži se, na koncu ti najbolj veš za sebe , anči tudi, jaz pa tudi.Sam mal iskrenosti je potrebno.In iskreno, bolj sem pri tem mislu sebe, saj samo o sebi lahko govorimo, o drugih so pa samo naše sodbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bomo pa vidli,ko pridm na kavo u MB....al si al nisi :P Pa da ne bo vse off topic,pa si kej al nisi U51(dingi dongi) :D

Joj , res nas zanese off topic.Jaz še nisem danes.(dingl dongl).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z včeri na dons 2x B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmilan neše fuk hobi zgodovine lahko pišemo v nedogled.... prikrito in veselo.... in v vsakem stavku je del naše zgodovine...celo sedajnosti.... meni dolgčas ni blo nikdar

je pa res.... da je z leti baje boljše.... znanstveno dokazano pr ninamedia...al karkoli že.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmilan neše fuk hobi zgodovine lahko pišemo v nedogled.... prikrito in veselo.... in v vsakem stavku je del naše zgodovine...celo sedajnosti.... meni dolgčas ni blo nikdar

je pa res.... da je z leti baje boljše.... znanstveno dokazano pr ninamedia...al karkoli že.... :P

Ja res je U51 ,jaz pa ti sva v najboljših letih za dingl dong..... :naughty: ti bi bla profesorica jaz pa znanja željan učenec .) tresla bi se gora....a bil bi mali mišek z vlko glavo :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmilan neše fuk hobi zgodovine lahko pišemo v nedogled.... prikrito in veselo.... in v vsakem stavku je del naše zgodovine...celo sedajnosti.... meni dolgčas ni blo nikdar

je pa res.... da je z leti baje boljše.... znanstveno dokazano pr ninamedia...al karkoli že.... :P

Pa ja res ne misliš, da je v tej temi sama iskrenost, naše želje, prava resnica, pravi mi.Spet mal off topic, je pa ding dongl lepo delat, :Pnaj bo mlad ali star, vemo pa kdo ima polna usta o tem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je sama resnica in iskrenost glede dingl dongl :grim in jez sem res prav kmet :grrr :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bomo pa vidli,ko pridm na kavo u MB....al si al nisi :P Pa da ne bo vse off topic,pa si kej al nisi U51(dingi dongi) :D

Kmet ti sam do mene ne moreš na kufe...tud živnorc ne :nono: .... zato k mata žene.... oba z ženami pa lohk prideta na kufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet ti sam do mene ne moreš na kufe...tud živnorc ne :nono: .... zato k mata žene.... oba z ženami pa lohk prideta na kufe

:cry: se nama ne bi mogla upret,sej razumem... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmilan ne seri.... anči pa ja ne more nakladat...jest pa še manj :lol:

u51 jst znam sam z kopačem nakladat :lol:

:lol1: sami profiči....in profesorice :P

...pa slinouci... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bomo pa vidli,ko pridm na kavo u MB....al si al nisi :P Pa da ne bo vse off topic,pa si kej al nisi U51(dingi dongi) :D

Kaj samo vidu bi ti,TOLKSE LSINIŠ OKROG NJE,PA JA BOŠ VSAJ OKUSU :lol1::beer2: če ne boš,si res nakladaš na kubik :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se moram pa malo ustavit, drgač se mi bo znucu :grim :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj samo vidu bi ti,TOLKSE LSINIŠ OKROG NJE,PA JA BOŠ VSAJ OKUSU :lol1::beer2: če ne boš,si res nakladaš na kubik :lol1:

Ma Anči se bojim,da se bo zalubla,pole pa da ne bom mel mira.... :blush: ....je bulš sam nakladat :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!