Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

:pos:3x :D

.... hahaha ...

... sej sem vedu, da nauš mogu 6x ... :)

.

ps.

.... jest sem pa pozabu ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dingl je bil, do dongla pa ni zneslo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dingl je bil, do dongla pa ni zneslo :P

... a njej al teb ???? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a njej al teb ???? :) :) :)

psu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm skor včeraj

 

 

 

 

Problem je nastal ko sem se slekel in me je napizdla da sm jo z Ducatijem zavajal. Pol je pa pobrala svoje stvari in predno je vrata zaloputnila je rekla naj si BMW-ja kupim da se še kjera ne zajebe tko kot ona 

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj olj so te zajebal tastar,bi jo reku,zdej pa pejt k njima jokat naj te naredita do konca če te le mata kej rada hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... bliža se spet prva nedelja v mesecu....   :D

a boš šu k maši? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm skor včeraj

 

 

 

 

Problem je nastal ko sem se slekel in me je napizdla da sm jo z Ducatijem zavajal. Pol je pa pobrala svoje stvari in predno je vrata zaloputnila je rekla naj si BMW-ja kupim da se še kjera ne zajebe tko kot ona 

 

:lol1:

 

Jst sicer tale forum čist v anonimi prebiram, ljubezen do motorjev te pač sčasoma sm pripelje, tole konkretno temo pa zato da vidm kako deci razmišljate... Predvsem me zanima vaše nabijanje kok se dajete dol, pri čemer se držim za glavo ko študiram kaj moj dec prav kolegom. Pa niti nima veze...

 

Sam ti, Luka, se pa res z lepim hvalš :OK:  V tisti tvoji temi si sam napisu da grdi ljudje vozijo grde motorje. Se prav, si grd, maš grd motor pa še majhnga maš  :grim Zdej pa še reč da si brez službe in brovk pol pa lohk pozabš že sam na ding od dingl dongla :D

 

P.s. čeprov jst se ne strinjam s tabo. Grdi (predvsem velja za dece) ljudje lepe motorje vozjo- da kero ujamejo; lepi ljudje ne rabjo lepga motorja zato se vozjo z grdimi. Tko da se odloč, kdo je zdej grd, ti al motor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... alo , ptička.....

... lohka se pa še s tabo pohvalmo tlele gor.

Očitno še nisi naredila sprejemnega izpita :pos: , da se lahka oglašaš tule...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sicer tale forum čist v anonimi prebiram, ljubezen do motorjev te pač sčasoma sm pripelje, tole konkretno temo pa zato da vidm kako deci razmišljate... Predvsem me zanima vaše nabijanje kok se dajete dol, pri čemer se držim za glavo ko študiram kaj moj dec prav kolegom. Pa niti nima veze...

 

Sam ti, Luka, se pa res z lepim hvalš :OK:  V tisti tvoji temi si sam napisu da grdi ljudje vozijo grde motorje. Se prav, si grd, maš grd motor pa še majhnga maš  :grim Zdej pa še reč da si brez službe in brovk pol pa lohk pozabš že sam na ding od dingl dongla :D

 

P.s. čeprov jst se ne strinjam s tabo. Grdi (predvsem velja za dece) ljudje lepe motorje vozjo- da kero ujamejo; lepi ljudje ne rabjo lepga motorja zato se vozjo z grdimi. Tko da se odloč, kdo je zdej grd, ti al motor B)

..... razmišljam .... :)

... ja, u bistvu imaš vse čist prov ....

.... z grdim motorjem se vozm, ker če bi imel pa še motor lep, bi blo pa že kičast ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o to je tema o dajanju dol? 

Kwa, js sm pa mislu, da je tema o dingl-dong zvonenju...

p.s. prosim, da moje rezultate, s katerimi se hvalim vsake toliko, kolko sem podonglav...........

 

 

 

 

pomnožite vsaj krat dva. K dol se dam pa večkat kot donglam, v bistvu tud zdj sm se dal dol, da tole natipkam!!!! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... alo , ptička.....

... lohka se pa še s tabo pohvalmo tlele gor.

Očitno še nisi naredila sprejemnega izpita :pos: , da se lahka oglašaš tule...   :P

 

No, pol sm ga pa zdele   :smoke:  Čeprov, po tvoje sem devica Marija, brezmadežno spočela, yes, dejte me v zgodovino  :OK:

 

Ludiluka, valda da sem resno vzela  :grim Pa še zmer ne vem kdo je zdej grd? Mislm, po tvoje, kar se mene tiče je motor lep, tko da  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol sm ga pa zdele   :smoke:  Čeprov, po tvoje sem devica Marija, brezmadežno spočela, yes, dejte me v zgodovino  :OK:

 

Ludiluka, valda da sem resno vzela  :grim Pa še zmer ne vem kdo je zdej grd? Mislm, po tvoje, kar se mene tiče je motor lep, tko da  :whistle:

Valda da je moj motor lep sam eni tega ne zastopijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol sm ga pa zdele   :smoke:  Čeprov, po tvoje sem devica Marija, brezmadežno spočela, yes, dejte me v zgodovino  :OK:

...pridi po potrdilo...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da je moj motor lep sam eni tega ne zastopijo ;)

Itak si zajebu, nalepko BMW bi meu zalimat gor, pa bi lahko donglau, kaj se pa baba u motorje spozna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sicer tale forum čist v anonimi prebiram, ljubezen do motorjev te pač sčasoma sm pripelje, tole konkretno temo pa zato da vidm kako deci razmišljate... Predvsem me zanima vaše nabijanje kok se dajete dol, pri čemer se držim za glavo ko študiram kaj moj dec prav kolegom. Pa niti nima veze...

 

 

 

Tvoj dec pove kolegom:

swe, ama baš swe in še več :D

Predlagam večerno terapijo: šeškanje po nagi rit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol bo pa njen dec napisal:

... sem jo hotu po nagi riti... pa je imela preveč mozoljasto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dam v resnici velik več kot napišem :grim

... jaz pa ponavad itak sam govorim ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak si zajebu, nalepko BMW bi meu zalimat gor, pa bi lahko donglau, kaj se pa baba u motorje spozna :D

 

 

MA NE  :slap:  :slap:  :slap:  če bi dal bmw nalepko gor me sploh ne bi pogledala ker bi že v štartu vedela da mam majhnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA NE  :slap:  :slap:  :slap:  če bi dal bmw nalepko gor me sploh ne bi pogledala ker bi že v štartu vedela da mam majhnega.

... smrkouc, paz kaj govoriš ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!