Skoči na vsebino

Yamaha Jog RR


Weasel

Priporočene objave

Zdj nwm kuko se kj obnese ta skuter, je pa yamaha tko de kvaliteta motorja je. Blokado maš pa še na variomatu. Slepo cev lahk odžagaš pa zašvasaš to je najlaži, če pa hočš de je gor sam de zgleda pol jo odžagaš na začetk cevi našvasaš kšno železno ploščico pa nazaj cev pršvasaš :D sam vrjetn boš kr odstranu, ker grdo zgleda guna cev saj men. Na variomatu dej pa enmu odstrant k zna, ker predvidevam de nimaš kj velik izkušen s temu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK takole

Najbrz bom kupil ta skuter, ker je malo mocnejsi od aeroxa in se lazji.

Tudi zic ni tkao velik ker jas nism prav visok.

Zanima me vase mnenje o tem skutrju in katere blokade ima ta skuter(za slepo cev sem preprican da jo ima, samo ne vem kako jo "odtraniti")

http://www.delta-team.com/skuterji/jog_rr.html

LP, Weasel!

heh ni lih tko no, močnejši je samo na papirju, v realnosti pa ni, vrjemi

aerox je vsaj po podatkih švohnejši od tega, ker mora biti bolj zablokiran da gre samo 50 km/h, tako da ima potem, ko odstraniš blokade večjo moč kot yog rr

torej če gledaš moči za zablokirane motorje: manjšo moč ima v podatkih, večjo moč ima potem ko je odblokiran

blokade: variomat(podložka) in izpuh (slepa cev)...slepo cev, potem ko boš zavaril luknjo le našvasaj nazaj saj policaji gledajo če je še gor in te potem lahko peljejo na izredni tehnični pregled

še najbolje pa bo če kupiš drug izpuh: RR ali ZX oba okoli 33k in tako ti originalen ostane zablokiran za tehnični pregled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Aha stekam

Pol tm k je prtrjena na cev "avspuh" odrežem pa zasvasam tist prehod, potem pa samo slepo ver privarim nazaj.

A lahko to slepo cev mal zvijem pa to..

Popravljeno . Popravil Weasel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha stekam

Pol tm k je prtrjena na cev "avspuh" odrežem pa zasvasam tist prehod, potem pa samo slepo ver privarim nazaj.

A lahko to slepo cev mal zvijem pa to..

tko je ja :grim

evo sem ti dodal slikco kako je original narjeno in kako mora biti potem, ko zašvasaš

slepa cev v bistvu ustvari vrtince plinov v izpuhu in tako zmanjšuje resonančni učinek, ti pa glej da boš tam lepo zavaril cev, da bo noter čim bolj prava oblika cevi, ne da bo spet izboklina

[attachmentid=70334]

post-9362-1148135654_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Wow tnx teb za to...

Ce bos kdaj v lj al pa js v nm ti castim pivo...

:D

Se neki:

En mi je reku da morm skutr prvo mal zvozt like 300 km, je to res?

Aja pa glede teh. pregledov kak je s tem to ga samo ko registreram motor naredim ne?

Popravljeno . Popravil Weasel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow tnx teb za to...

Ce bos kdaj v lj al pa js v nm ti castim pivo...

:D

Se neki:

En mi je reku da morm skutr prvo mal zvozt like 300 km, je to res?

ne!!!

če boš slučajno mel možnost, jih poberi ven še preden se greš prvič pelat, ker drugač se motor matra

res da ga moraš utekati kakih 500km, samo poglej: ali ga boš utekal z blokadami in se boš pelau 30km/h s polovico gasa, ali pa brez blokad in se boš pelau 50km/h s polovico gasa

tvoja odločitev, samo jaz bi jih pobral ven še preden bi ga prvič vžgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kak je s pregledi?

prva tri leta nimaš tehničnega, seveda če boš kupil nov motor, npr:

če boš kupil motor in registriral poleti 2006, boš imel prvi tehnični šele poleti 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol cez tri leta mor slepo cev spet usposobt tako receno.

ne!

pač daš na variomat mal debelejšo podložko in dobiš isti učinek...no vsaj podoben...motor ima boljše pospeške in do 50 pride hitro, tam se pa ustavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Wow kul koci mislm da bi te lah ze kr pico raj castiv..

Hehe ko bos v lj pa res reci...(kr na mail napis)

:D

Popravljeno . Popravil Weasel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak pa ti misliš kupit yog rr? ta je 511k nov :blink:

ej jst ti svetujem da greš rajši po aeroxa, ki je samo 33k dražji, in boš imel veliko bolši motor kot yog rr

lahko ga pa dobiš novega še ceneje: 483k-------> KLIK

jst bi na tvojem mestu sigurno šel po tega aeroxa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sej dnar ni problem here.

Sam se mi zdi aerox tak lej:

tezji

zic za sopotnika je gniv

visi ma zic

Povej v cem je boljsi

Popravljeno . Popravil Weasel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej dnar ni problem here.

Sam se mi zdi aerox tak lej:

tezji

zic za sopotnika je gniv

visi ma zic

Povej v cem je boljsi

hja težji, tistih 10kg al kok že je ne boš občutu med vožnjo,

zic za sopotnika je čist dobr, sem se dostkrat pelu zadej pa morm rečt d je bolš sedet zadi kot na aprilii, ki ima vsaj na pogled dober zic,

hmm višji zic....men se pa aerox zdi že tko al tko majhen, če primerjamo z aprilio al pa gilero, pa še dobr se gor sedi, za v ovinke je perfektno naštiman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok gre aerox brez predelav?

jah gre ko vsak tak skuter, tam enih 75-80km/h realnih, na števcu bo več, sigurno gre pa več ko yog rr

pa bol se ga da predelat, veliko lepši je in se bolš pelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej govorimo ti da ce bos kupu aeroxa bos meu mal mocnejso masino pomojm se bo mal mn kvarla in to bo sou mal hitre to ni za ene 20 km hitrej ampk za ene 5 -8 sam se ga da pa lazi predelat je bols in po kakovosti.Lej ce bi biu jogg bolsi bi se na joggih vozil zdej se pa vecinoma aeroxi kupujejo.Bols je kup aeroxa nebo ti zov. Srecno vozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej jz sm kupu dve leti nazaj Joga RR sam kr sm bil fejst nizek ampak potem mi je blo žal kr itak naslednji dan sm peljal gilero runner brez problema.

Glede moči je tko... ko si sam gre scooter še kr lepo sam ma eno lukno v pospeških ,v klanc ne povleče najbolje. Končna prej je bla ene 80 in zdej z lažjimi valjčki 70 (preverjeno preko radarja :-) )

Ko pa pelješ še nekoga na ravnici še gre do kaj hitro sam pospeški so bolj tko, ko pa greš v klanec je težko

ker zelo malo povleče in čim je malo več naklona takoj si na 20 kmh.

Če se hočeš odločit za njega zaradi teže in velikosti si takoj izberi drugega.

Če pa te zanima ti lahko povem nasledn teden kako gre ko bo mel :

Kit 70 ccm

Leovince RR

Malossi Multivar

Malossi Redsponge

Dell'orto 17.5

Michelin pilot sporty (original guma ne drži dobro ko polagaš)

Vse za 100k SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest bi ti svetoval aeroxa.. maš pa zdejle rossi replico znižano (letnik 2005) za 86.400 sit, tko da te pride pod 500k. No je pa res, da je tud jog rr znižan glih tolk:)

Pametno se odloč pa voz se po pamet:)

lp Vito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!