Skoči na vsebino

kje je diza


Priporočene objave

:OK: bol ko ne.pač rada sma se furala največ pa pol na samo ampak to so pol privat zadeve :)

opa smo intimni :BUA: . alo pa kaj si ti nor diza more bit!!!!! aja pa tut 25k kilometrov na let je :slap: ce jih nrdis 10k si faca stari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa smo intimni :BUA: . alo pa kaj si ti nor diza more bit!!!!! aja pa tut 25k kilometrov na let je :slap: ce jih nrdis 10k si faca stari...

no, 25k je res mal hudo na leto, jst sm jih v dveh letih naredu 24k...in morm rečt, da je kr dost... :blink: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se ti vidi si veliko naredil, vendar moral bi gledat števec...in tudi če le ta realno deluje :)

seveda pa je možno narediti 25.000km, vendar tak da je veliko velikih tur :)

po 200km+ dnevno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se ti vidi si veliko naredil, vendar moral bi gledat števec...in tudi če le ta realno deluje :)

seveda pa je možno narediti 25.000km, vendar tak da je veliko velikih tur :)

po 200km+ dnevno...

ni nujno, da so velike ture, če si 4 ure na motorju pa se skos furaš je isto kot ena tura... :)

drugače pa ni števca, ki bi v piko kazal realno, ni ga na motorju. ni ga na avtu in ni ga v prometu... :) radar je pricizen, vendar najbolj je pa sigurno GPS... dou sm ga na motor in se pelu 50 po števcu, GPS je kazal mislim da okol 44, kar pomeni, da je moj števc kar pošteno natančen, sicer je pa to zdj relativno gledano, naprimer, pri 50 ti lahko števc laže za 10, pri 200 pa za 5 ali pa ti kaže v piko, nikoli nima enakega odstopanja... :D vsaj analogen ne... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je kazalo v avto 50km/h, na gps 48km/h...potem na števcu 105, gps pa 102km/h

tako da je kar realno, glede na to da ma še gps odstopanje 1-2km/h

torej nazaj za kolko prevoženih...z skuterjem in podobnim letno 25.000 je kar veliko, če ne skorajda nemogoče, ker sam delam med tednom 300km, in čez vikend zopet nekje 200km, tako da v enem mesecu 2000km, kar je letno nekje 25.000km...z tem da še grem na morje itd.

v cifrah se sliši mogoče malo, vendar je kar veliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a še kr dizo iščete :lol1:

ne ne išem več ko sm pelu motor lepo enmu majstru da mi ga porihta.pa se naj un matra pa dela raziskave.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne išem več ko sm pelu motor lepo enmu majstru da mi ga porihta.pa se naj un matra pa dela raziskave.

lp

majstori komi čakajo, da dobijo take, ker lahko šraufajo motor, kar očitno ljubijo, pa še dnar dobijo za to, kaj češ lepšga... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstori komi čakajo, da dobijo take, ker lahko šraufajo motor, kar očitno ljubijo, pa še dnar dobijo za to, kaj češ lepšga... :D

zaka pa ne :naughty: se pa glih sekiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka pa ne :naughty: se pa glih sekiram

sj ti ne dam nč narobe, ampak ker imaš agregat na frgazar je šraufanje doma toliko lažje in nimaš kj zajebat, če delaš po pameti, tko da bi jst na tvojem mestu dou raje ene 25 čukov za kompresor, pa 4 čuke za pištolo in nastavke, pa bi se sam ukvarju s tem...no, to bom tut sam naredu :D se vsaj kj naučiš...sam svoj mojster :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ti ne dam nč narobe, ampak ker imaš agregat na frgazar je šraufanje doma toliko lažje in nimaš kj zajebat, če delaš po pameti, tko da bi jst na tvojem mestu dou raje ene 25 čukov za kompresor, pa 4 čuke za pištolo in nastavke, pa bi se sam ukvarju s tem...no, to bom tut sam naredu :D se vsaj kj naučiš...sam svoj mojster :D

no če ti po pravic povem mi je tt majster fergazer razdru in začuda ni diz :eek: .ampak kako je možno da je pol motor vžgal.no vžigu sm ga pa pol ure tk da sm akumulator spraznu pa par varovalk menju.pa ko je laufu je tut zdržu kako minutko. :eek: tk da motor laufa res da je 98 letnik gre pa še useen bolš kot pa da bi stal. :OK:

aja zakasiru mi je pa 5k-pač kolegi- pa še par stavri je porihtu tk da cena je samo zaradi delov jst pa mu še kdaj za kak pir dam pa ne bom bankrotiru :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni diz? čak...ka maš to za en sesalc, da nima diz? :)

kaj točno ti je pa menju, da je pršlo 5 000 SIT za dele? :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak skuter / moped z klasičnim fergazarjem IMA dizo, nevem kaj ti ni jasno ne..če je tvoj nima jo kupi ker brez nje ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak skuter / moped z klasičnim fergazarjem IMA dizo, nevem kaj ti ni jasno ne..če je tvoj nima jo kupi ker brez nje ne gre

pa tudi vsak motor starejšega letnika, ki še nimajo vbrizga, IMA dizo in to je zagotovo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni diz? čak...ka maš to za en sesalc, da nima diz? :)

kaj točno ti je pa menju, da je pršlo 5 000 SIT za dele? :D

menju je en polžek za ročn vžig pa dize je nekako dobu pa usa tesnila za celinder izpuh in fergazer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače je tist nožn vžig :) .)

ja, tesnila pa fajn da ti je menju... .)

a potem ti je cilinder razstavlu, ker potem mora bit res neki pocen, men na servisu računa 10 čukov, da mi da cilinder dol... no, je že res, da imam jst en kup elektronike na glavi cilindra, tko da... ampak čudn... :)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekem mopedu jaz glavo dol vzamem za 1000sit :)

ker je res minimalno dela...

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekem mopedu jaz glavo dol vzamem za 1000sit :)

ker je res minimalno dela...

ja, če gledaš mopeda ima samo svečko gor na glavi cilindra, mogoče še kapo povrh, če gledaš frgazar skuterja ima svečko, cev za hlajenje... in je takoj dol, če gledaš pa purejeta al pa ditecha imata pa gor električno dizo, potem mehansko dizo, celo aparaturo gor, cev za hlajenje, svečko ob strani, plus neke dodatne kable, za katere nimam pojma in jih ne rad sam snemam, ker bi komot lohk kj zajebu, no vsaj za zdj še nism... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, maš prow

morm si en dan čas vzet, vzet u roke manuale, pa motor dat na pol, tko da bo agregat posamezno in se mal pošpilat, če bom z glavo delu, potem mende ne bom nič zajebu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ja, maš prow

morm si en dan čas vzet, vzet u roke manuale, pa motor dat na pol, tko da bo agregat posamezno in se mal pošpilat, če bom z glavo delu, potem mende ne bom nič zajebu ;)

pa jst mam star skuter-8let.takrat je bla to za skuterje kamena doba.vse je čist na izy naret.pri celindru je sam odšravu 4 šraufe pa menju tesnila...

nimam tako naprednga motorja da bi zdj mel celo elektroniko na vsakmu vogalu motorja tut ne kopam se v dnaru da bi zdj nevem ka strokovn rihtu.važn da zdj motor lepo lavfa pa da je vsaj mal bol tih da ne priropotam domu tk ko z 4ko ko škripa ko najhujša nočna mora-no vsaj moja . še vedn je najbolš da je čim manj elektronike. :OK: ne rabim serviserja rabim samo nekoga z izkušnjami ki ve kaj dela.

lp

Popravljeno . Popravil myster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!