Skoči na vsebino

Temnenje stekel


Manu

Priporočene objave

Se opravičujem če je kje že kje kaj na to temo, ampak nism najdla...

Moj :wub: me je zadolžil, ker imam kao mal več cajta, ker sem doma, da se pozanimam, kje in kdo zna zgoraj omenjeno zadevo solidno nardit. Po novem imamo namreč tudi lep in oh in sploh kombi, ki ima eno samo napako - nima zatemnjenih stekel. :hmm: Za mene sicer to ni napaka in me niti ne moti, ne moti niti motorja, kadar se pelje zadaj, ampak kadar imamo pa namesto mopeda not zice in otroke, pa neki jamrajo...

Torej, a kdo pozna koga, ki pozna koga, ki ve za koga da bi to njegov prjatu znal delat? :hmm: :ninja:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš šipe zatemnjene morš imet homologirano, kar pomeni da rabiš papir! Če to sam doma delaš odpade ker ni papirjev...

Tole delajo pa za ceno okrog 40.000 za avto (vseh 5 šip, brez vetrobranske). Za kombi računaj mal več, ker je več materiala/folije!

Kdo to dela...

Večina vseh podjetji z reklamnimi napisi in nalepkami, pa avto tuning trgovine oz servisi.

V Novi Gorici je to:

Štrukelj GSM: 041 796 456, uredi tudi papirje!

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam jih par ki to naredijo z računom (ali brez) in vsemi papirji ampak ti verjetno rabiš koga bližje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je temnil stekla Kompare... Sem zelo zadovoljen in tudi poznam ljudi, ki so temnili stekla pri njemu in vsi zadovoljni, ker maš ljudi, ki ti naredijo zelo poceni, vendar brez potrebnih papirjev za homologacijo in problem je tudi, da se lahko pojavijo "mehurčki" in zgleda grdo pa še odlima se lahko ščasoma...Tako da če živiš v Lj ali okolica potem Kompare, če pa Maribor in okolica potem pa Lešnik(tudi baje ful vredu)

Kompare

http://www.kompare.si/v2/main.php?content=intro

Lešnik

http://www.foliatec-si.com/index.php?stran=zakon

Upam da sem pomagal

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.rti.si/Slo/POV.html#b13

Tako je s homologacijo.

Sprednje šipe 10%, zadnje 55% <-- maximalno.

Sam sem bil pri Lešniku,... brez komentarja. Moraš se seveda naročit prej... kaka 2 tedna se čaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to temo bom zdaj najpametnejša pri hiši...:smoke:

ko boste o tem govoril, si lohk natakneš sončna očala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boste o tem govoril, si lohk natakneš sončna očala :)

:grrr :grrr Navadna očala, ampak si bom dala prej pr Komparetu stekla zatemnit... :grim :grim

Pimp my kombi! :D

Še dobro, da ne vem za kaj gre sploh :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!